|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 18:26:23   
style
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Žalostna sem, ker je včeraj umrla stara mama od user posted image in tudi vikend bo user posted image . Po eni strani sem zadovoljna, da se je rešila muk, ki jih je preživljala zadnja leta prikovana na posteljo, v bolečinah z nezmožnostjo govora. Po drugi strani sem pa žalostna zelo, ker je odšel en krasen človek, ki je omogočil user posted image , da ima dom in da si v njem ustvari družino. Zmeraj ji bom hvaležna za vse kar je naredila za nas in nas imela rada.


ojej, moje sožalje kasso.user posted image user posted image


tudi od mene kassouser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 18:27:11   
style
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Aja, to je pa obljubljena slika kako sm se zanč postrigla in pobarvala - rjava pramena.

user posted image



niceuser posted image

pa bebica?

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 18:27:54   
style
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Dan user posted image
Bolaaaaaanaaaaa - spet user posted image . Sem se nalezla od mojega atija, žrelo mi misli zgoret, kašljam ko stari ded, zdaj pa le čakam ko bo Nia kaj fasala. Poje pa ogromno sadja vsak dan, tako da jo to malo rešuje po moje, ampak kako dolgo.
Bom kasneje kaj prebrala ali pa ju3, ker nimam energije.



pozdravi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 18:31:13   
style
Drugače pa dober danuser posted image

končnooooooooo petekuser posted image sicer sem delala samo 2 dneva, pa še ta sta me zmatralauser posted image

Razmišljam, kako bi bilo fajn,če bi bila vedno domauser posted image nimam pojma, samo res si na trenutke zaželim, da ne bi bila zaposlenauser posted image

Evo moja miška že spet bulji v Telebajskeuser posted image , jaz pa grem pripravit za kopanje potem pa spat, no če bo katera za čvek še pridem prečekiratuser posted image

BTW: katera bo razervirala mizo za 20.12.????? Da ne bomo ostale brezuser posted image

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 19:34:30   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: style

Drugače pa dober danuser posted image

končnooooooooo petekuser posted image sicer sem delala samo 2 dneva, pa še ta sta me zmatralauser posted image

Razmišljam, kako bi bilo fajn,če bi bila vedno domauser posted image nimam pojma, samo res si na trenutke zaželim, da ne bi bila zaposlenauser posted image

Evo moja miška že spet bulji v Telebajskeuser posted image , jaz pa grem pripravit za kopanje potem pa spat, no če bo katera za čvek še pridem prečekiratuser posted image

BTW: katera bo razervirala mizo za 20.12.????? Da ne bomo ostale brezuser posted image



mi se gremo čez kake pol ure kopat, potem pa pridem čvekat..
 
po moje neke gužve ne bo na nedeljo..
škoda k je nedelja, jst bi ga šla mal žurat, čeprav gem že v petekuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 19:56:23   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: style

Drugače pa dober danuser posted image

končnooooooooo petekuser posted image sicer sem delala samo 2 dneva, pa še ta sta me zmatralauser posted image

Razmišljam, kako bi bilo fajn,če bi bila vedno domauser posted image nimam pojma, samo res si na trenutke zaželim, da ne bi bila zaposlenauser posted image

Evo moja miška že spet bulji v Telebajskeuser posted image , jaz pa grem pripravit za kopanje potem pa spat, no če bo katera za čvek še pridem prečekiratuser posted image

BTW: katera bo razervirala mizo za 20.12.????? Da ne bomo ostale brezuser posted image


kdaj se sploh dobimo? ob kateri uri?


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 19:59:26   
suzy85
mi smo iz celja. smo oba centra okol obrnali in komaj našli zimskega pajaca za evo. 90eur mi je blo mal too much dat al pa sploh velikosti ni blo! v BC majo zdaj 50% znižane pajace za 30eur, ampak baje že nekaj časa nimajo tako majhnih številk. no, na koncu smo ga vzeli v hervisu in zanj odšteli 50eur. sem pa vzela kar velikost 98, pa ji niti ni ful prevelika


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 21:03:40   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

mi smo iz celja. smo oba centra okol obrnali in komaj našli zimskega pajaca za evo. 90eur mi je blo mal too much dat al pa sploh velikosti ni blo! v BC majo zdaj 50% znižane pajace za 30eur, ampak baje že nekaj časa nimajo tako majhnih številk. no, na koncu smo ga vzeli v hervisu in zanj odšteli 50eur. sem pa vzela kar velikost 98, pa ji niti ni ful prevelika



bravo user posted image mene to še čaka.. sem tud razmišljala da bom šla v hervis, samo jst hočem imet dodelni komplet

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 21:04:04   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: style

Drugače pa dober danuser posted image

končnooooooooo petekuser posted image sicer sem delala samo 2 dneva, pa še ta sta me zmatralauser posted image

Razmišljam, kako bi bilo fajn,če bi bila vedno domauser posted image nimam pojma, samo res si na trenutke zaželim, da ne bi bila zaposlenauser posted image

Evo moja miška že spet bulji v Telebajskeuser posted image , jaz pa grem pripravit za kopanje potem pa spat, no če bo katera za čvek še pridem prečekiratuser posted image

BTW: katera bo razervirala mizo za 20.12.????? Da ne bomo ostale brezuser posted image


kdaj se sploh dobimo? ob kateri uri?


ob 18h

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
11.12.2009 23:39:20   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

mi smo iz celja. smo oba centra okol obrnali in komaj našli zimskega pajaca za evo. 90eur mi je blo mal too much dat al pa sploh velikosti ni blo! v BC majo zdaj 50% znižane pajace za 30eur, ampak baje že nekaj časa nimajo tako majhnih številk. no, na koncu smo ga vzeli v hervisu in zanj odšteli 50eur. sem pa vzela kar velikost 98, pa ji niti ni ful prevelika



bravo user posted image mene to še čaka.. sem tud razmišljala da bom šla v hervis, samo jst hočem imet dodelni komplet

saj je dvodelni user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 7:18:12   
style
Jutrouser posted image

mi smo od 6h že ponoknc, pa nič zato saj sem šla že ob 20:30h spatuser posted image , pa miška se je samo 3x zbudila za sokuser posted image user posted image , se vidi da je ati spal v drugi sobi in naju ni zbujaluser posted image

Fuuuj kolk je mrzlo bzzzzzzzzzzuser posted image

Jana: v LJ je cel december vse polnooo tudi ob nedeljahuser posted image , smo eno leto s kolegicam iskale restavracijo en torek nikjer ni bilo placa, na koncu smo ostale brez futreuser posted image

Evo moja miška pridno lista knjigce, valda ob spremstvu telebajskovuser posted image jaz pa malo na offf

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 7:19:48   
style
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

mi smo iz celja. smo oba centra okol obrnali in komaj našli zimskega pajaca za evo. 90eur mi je blo mal too much dat al pa sploh velikosti ni blo! v BC majo zdaj 50% znižane pajace za 30eur, ampak baje že nekaj časa nimajo tako majhnih številk. no, na koncu smo ga vzeli v hervisu in zanj odšteli 50eur. sem pa vzela kar velikost 98, pa ji niti ni ful prevelika



bravo user posted image mene to še čaka.. sem tud razmišljala da bom šla v hervis, samo jst hočem imet dodelni komplet

saj je dvodelni user posted image



50 EUR user posted image velikoooooooooo, tudi mene to še čakauser posted image

Upam, da bo kdo od mojih šel v Bosno, da mi ga prineseuser posted image

Pa ni nikjer ceneje: KIK, INTERŠPAR, MERKATOR?

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 7:23:33   
style
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: style

Drugače pa dober danuser posted image

končnooooooooo petekuser posted image sicer sem delala samo 2 dneva, pa še ta sta me zmatralauser posted image

Razmišljam, kako bi bilo fajn,če bi bila vedno domauser posted image nimam pojma, samo res si na trenutke zaželim, da ne bi bila zaposlenauser posted image

Evo moja miška že spet bulji v Telebajskeuser posted image , jaz pa grem pripravit za kopanje potem pa spat, no če bo katera za čvek še pridem prečekiratuser posted image

BTW: katera bo razervirala mizo za 20.12.????? Da ne bomo ostale brezuser posted image



mi se gremo čez kake pol ure kopat, potem pa pridem čvekat..
 
po moje neke gužve ne bo na nedeljo..
škoda k je nedelja, jst bi ga šla mal žurat, čeprav gem že v petekuser posted image



Očitno nobena ni prišla čvekatuser posted image

jaz grem 19.12. žurat, tako da bo nedelja na izy ob večerjici kar pasalauser posted image



(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 7:58:58   
Estrella*
Dobro jutro!
 
Mi smo se spet zbudili sredi nočiuser posted image HB je zaspala potem nazaj, ampak jaz sem zmatranauser posted image Danes bom cel dan sama z mulčkoma, ker gre gospod delat k bratu.
Včeraj smo bili v LJ na RD od kolegičine hčerke in je bilo prav fajnuser posted image Tud Alja je bila začuda pridna in zelo veliko pojedla. Največ hobotnice v solati in to s česnomuser posted image
 
Uživajte v soboti!!

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 8:00:34   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: style

Jutrouser posted image

mi smo od 6h že ponoknc, pa nič zato saj sem šla že ob 20:30h spatuser posted image , pa miška se je samo 3x zbudila za sokuser posted image user posted image , se vidi da je ati spal v drugi sobi in naju ni zbujaluser posted image

Fuuuj kolk je mrzlo bzzzzzzzzzzuser posted image

Jana: v LJ je cel december vse polnooo tudi ob nedeljahuser posted image , smo eno leto s kolegicam iskale restavracijo en torek nikjer ni bilo placa, na koncu smo ostale brez futreuser posted image

Evo moja miška pridno lista knjigce, valda ob spremstvu telebajskovuser posted image jaz pa malo na offf



Si bila pa včeraj kura user posted image  Kaj boš počela danes?

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 8:49:55   
jana81
dobro jutro
 
Nejc je danes spet spal ceeeeelo noč od 22h- 7.50 user posted image
 
Sem se pa jst zato zbujala..ob 1h sem šla spat, ob 5h sem se prvič zbudila, ker je moj gospoda prišel domu, ob 6h so me zbudile miše na podstrešju, ob 7.50 pa Nejcuser posted image
 
style če ni blo nobene gor, kok nej sama čvekamuser posted image
nisem vedlas za LJ, da je vse polno, po Celju ni user posted image ..a boš kr ti rezervirala?
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 9:07:31   
Srčekgirll
Jutro!

Spanje: ta teden OBUP. Začel ga je neki sračkat. Če niso alarmi prej so pa po noč, jok,...non stop. Sam da nebi moj gospod vstal, ja pa ja de, jst morem in sm čist crknjena...no zdej so se mal mi baterije nafilaleuser posted image , bo pa popoldne za mano pršlouser posted image . Greva gor k babicam na kavico( čeprav je jest ne pjem več).


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 10:51:21   
style
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Dobro jutro!
 
Mi smo se spet zbudili sredi nočiuser posted image HB je zaspala potem nazaj, ampak jaz sem zmatranauser posted image Danes bom cel dan sama z mulčkoma, ker gre gospod delat k bratu.
Včeraj smo bili v LJ na RD od kolegičine hčerke in je bilo prav fajnuser posted image Tud Alja je bila začuda pridna in zelo veliko pojedla. Največ hobotnice v solati in to s česnomuser posted image
 
Uživajte v soboti!!


Alčiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 10:53:27   
style
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: style

Jutrouser posted image

mi smo od 6h že ponoknc, pa nič zato saj sem šla že ob 20:30h spatuser posted image , pa miška se je samo 3x zbudila za sokuser posted image user posted image , se vidi da je ati spal v drugi sobi in naju ni zbujaluser posted image

Fuuuj kolk je mrzlo bzzzzzzzzzzuser posted image

Jana: v LJ je cel december vse polnooo tudi ob nedeljahuser posted image , smo eno leto s kolegicam iskale restavracijo en torek nikjer ni bilo placa, na koncu smo ostale brez futreuser posted image

Evo moja miška pridno lista knjigce, valda ob spremstvu telebajskovuser posted image jaz pa malo na offf



Si bila pa včeraj kura user posted image  Kaj boš počela danes?


user posted image

hmmm tudi jaz sem sama cel dan, P. dela ob 16h gre na novoletno žurko in ga ne bo do ju3 nazajuser posted image

a pridete na obisk? samo nisem razkužila igračuser posted image kakšne so ceste do vas?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 10:54:51   
style
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

dobro jutro
 
Nejc je danes spet spal ceeeeelo noč od 22h- 7.50 user posted image
 
Sem se pa jst zato zbujala..ob 1h sem šla spat, ob 5h sem se prvič zbudila, ker je moj gospoda prišel domu, ob 6h so me zbudile miše na podstrešju, ob 7.50 pa Nejcuser posted image
 
style če ni blo nobene gor, kok nej sama čvekamuser posted image
nisem vedlas za LJ, da je vse polno, po Celju ni user posted image ..a boš kr ti rezervirala?
 
 


naj katera druga, ker sploh ne vem kam gremouser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 11:08:30   
mafi
danuser posted image


Evo spet sem cel dan z tamalima, ma da se mi user posted image .

včeri smo imel posvetovalnico: teža:12700, višina: 83, OG.

Jana81: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Nejca, to deli mamiciuser posted image

Estrella: sve na istemuser posted image , veš da bi kar na šiht pobegnila




(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 11:09:02   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: style

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

mi smo iz celja. smo oba centra okol obrnali in komaj našli zimskega pajaca za evo. 90eur mi je blo mal too much dat al pa sploh velikosti ni blo! v BC majo zdaj 50% znižane pajace za 30eur, ampak baje že nekaj časa nimajo tako majhnih številk. no, na koncu smo ga vzeli v hervisu in zanj odšteli 50eur. sem pa vzela kar velikost 98, pa ji niti ni ful prevelika



bravo user posted image mene to še čaka.. sem tud razmišljala da bom šla v hervis, samo jst hočem imet dodelni komplet

saj je dvodelni user posted image



50 EUR user posted image velikoooooooooo, tudi mene to še čakauser posted image

Upam, da bo kdo od mojih šel v Bosno, da mi ga prineseuser posted image

Pa ni nikjer ceneje: KIK, INTERŠPAR, MERKATOR?


v BC jih imajo zdaj po 30eur, ampak je ful težko tako majhne številke dobit. jst sm ji danes vzela še enega v BC, ker se mi je zdej kar poceni glede na cene drugje. itak sem vzela malo večje, da ji bodo še drugo leto prav, pa še take nevtralne barve so in jih bo lahko še 2. user posted image nosil.

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 12.12.2009 11:10:08 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 11:09:20   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Aja, to je pa obljubljena slika kako sm se zanč postrigla in pobarvala - rjava pramena.

user posted image



full dobra frizurca, pa barva tuduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 11:15:25   
suzy85
style, jana user posted image user posted image user posted image za spanje!

estrella saj bosta pridna, ker vesta, da je mami sama user posted image lepo preživite dan!

srčekgirll user posted image user posted image user posted image naj se vidkovo spanje hitro popravi!

mafi user posted image user posted image user posted image za mere!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
12.12.2009 11:18:35   
Srčekgirll



user posted image   KAKO NAPREDUJEJO MAJSKI HROŠČKI??    user posted image  


user posted image (21.3. - 20.4)

Čmrlika (Taja, 19.04.2008)
- 19.10.09: 10760g, 80cm, 48cm
(7730g, 32cm, 17,5cm)

user posted image (21.04 - 21.05)


jana81 ( Nejc, 21.04.2008)  
- 10.11.09 : 12500g, 87cm, 47cm ( 9230g, 38cm, 13cm)  

*Tiana* ( Erazem, 22.04.2008)
- 03.02.09: 8500g, 71,5cm, 43cm (4920g, 18,5cm, 10cm)


Aurea (Ana, 25. 04. 2008)
- 04.05.09: 8700 g, 75,5 cm, 45,5cm  (5000g, 21,5cm, 9,5cm) 

Anery (Matic, 28.04.2008)
  
- 28.1.2009: 10200g, 73cm, 47cm (6880g, 25cm, 14cm)


aurora28 (Gal, 30.04.2008)
- 11.05.09: 9915g, 79cm, 48cm ( 6525g, 27cm, 12 cm)
    

Soncnica Sandra *** (Manca, 01.05.2008) 
- 22.04.2009: 11330g, 77cm, 45,5cm(7860g, 25cm, 10,5cm)
  

barbaw ( Maja, 02.05.2008)
- 05.05.09: 9870g, 77cm, 45cm (6250g, 27cm, 11cm)
  

CatJa (Mark, 03.05.2008) 
- 05.03.09: 9845g, 78cm, 47 cm (6335g, 26
,5 cm, 13cm) 

Taula (Ella, 04.05.2008)  
- 05.02.09: 8360g, 72,5cm, 46cm( 4820g, 22,5cm, 10cm)

Srčekgirll (Vid, 06.05.2008)
- 23.11.09: 10200g, 85cm, 47cm (6790g, 35cm, 15cm) 
 

hijenca (Vid, 08.05.2008)
- 10.11.09: 12500g, 83cm, 48,5cm (8980g, 33cm, 12,5cm)


Svojeglava (Živa, 09.05.2008)  
- 29.01.09: 9200g, 72cm, xxcm(5570 g, 20cm, XXcm) 

buccka (Lin, 09.05.2008)
  
- 28.01.09: 9200g, 74cm, xxcm(5650g, 22cm, xxcm) 

katy82 (Lara,10.05.2008) 

- 10.05.09: 10150g, 71,8cm, 49cm(6500 g, 22 cm, 14 cm)

mixi (Kaja, 10.05.2008) 
 
- 06.03.09: 9100g, 77cm, 45cm (5795g, 27cm, 10cm) 

Naty* (Žan, 11.05.2008)
- 06.05.09: 11850g, 77,5cm, 47,5cm
( 7850g, 26,5cm, 14,5cm)

kasso (Varja, 11.05.2008)   
-21.05.09: 9290g, 73cm, 48cm(6210g, 24 cm,14 cm)


tally (Emilija, 13.05.2008)

- 03.12.09: 10500g, 82cm, 45cm(7390g, 30cm, 10cm) 

kodrana (Tara, 13.05.2008)
- xx
.05.09: 10500g, 74cm, 45cm (6280g, 22cm, 10cm)

Katina (Inti, 14.05.2008)  
- 14.05.09:
8920g, 74cm, 46cm (5055g, 21cm, 10cm)

suzy85 (Eva,16.05.2008) 
- 27.10.09: 12700g, 87cm, 47,5cm (8750g, 33cm, 11,5cm)  


skye ( Tia, Lia, 17.05.2008) 
- 16.02.09:
Tia: 10920g, 73cm, 45cm ( 8700g, 26cm, 12cm)

Lia: 8760g, 71,5cm, 45cm ( 6450g, 25,5cm, 12cm)

mafi (Filip, 18.05.2008)
- 11.12.09: 12700g, 83cm, 48cm ( 8940g, 27cm, xxcm)

nataša34 (Eva,19.05.2008)
-19.05.09: 9010g, 72cm, xxcm (6690g,25cm, xxcm)


Špelin@ (Gregor, 19.05.2008) 
- xx.11.09: 13500 g, 88 cm, xx cm (9630 g, 33 cm,  cm) 


tilči (Tilen, 19.05.2008) 
- 27.05.09: 9110g, 75,5cm, 46,5cm (5760g, 23,5cm, 11,5cm)


**** (Omar, 19.05.2008) 

- 23.05.09: 10200 g, 89 cm, xx cm (6360g, 37 cm, xx cm)

SesilAneja, 20.05.2008)
- 03.06.09: 9540g, 75cm xxcm (6060g, 22cm, xxcm) 


Bobika (Anže, 20.05.2008)

- 08.06.09: 9680g, 76cm, 45cm (6420g, 26,5cm, 10,5cm)


nia5 (Nia, 21.05.2008)
- 12.11.09: 10850g, 81cm, 45cm ( 7520g, 30cm, 11cm)

user posted image (22.05-21.06) 


Estrella* (Alja, 23.05.2008) 
- 30.11.09: 10860g, 85cm, 47cm (7360g, 32cm, 14cm)


mmoojjccaa ( Tajda, 23.05.2008) 
- 26.05.09: 9600g, 72,2cm, 46cm ( 6860g, 22,5cm, 12cm)

darmar (Zala, 24.05.2008)  

- 06.03.08:8460g, 70cm, 45cm (4880g, 18cm, 9cm)  

Anitka ( Gal, 25.05.2008)   
- 26.05.09: 9400g, 77cm, 47,5cm (6020g, 26cm, 10,5cm)


edinaos (Anja-Tia, 26.05.2008) 
-20.05.09:9050g, 73cm, xxcm
  (5380g, 21cm, xxcm) 

mya26 (Maj, 27.05.2008)
- 24.02.09: 9990g, 72cm, xxcm (6150g, 19cm, xxcm)


MARTINA25 (Tjaša, 29.05.2008)
- 20.03.09: 8935g, 75,5cm, 45,5cm ( 5095g, 23,5cm, xxcm)
 

narava (Davud, 30.05.2008)

-01.06.08: 9640g, 75cm, 46cm (6160g, 23cm, 11,5cm)

Nina7 ( Gaja, 03.06.2008)
 
- 09.06.09: 9750g, 74cm, 45,5cm (6980g, 25cm, 12cm)                



PREGLEDI PRI 18 MESECIH
 
 
- 17.12.2009: Špelin@ & Gregor

PREGLEDI PRI 3 LETIH
 


PONOVNO  MAJSKE MAMICE 2008
 
 
tally: PDP: 08.03.2010, (NS) (MF)
Čmrlika: PDP: 08.03.2010,  (NS) 
 MARTINA 25: PDP: 12.05.2010, (NS)  
Srčekgirll:PDP: 03.07.2010   NS 16.12.2009

RODILE SO:


nina7 (Taj, 13.11.2009)
- 13.11.2009 3380g, 52cm


valentina 2006( Julija, 4.12.2009)
-4.12.2009



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?