|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:37:47   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

joj...res tale dan... kar jokam... mi je full hudo, user posted image  če pomislim kako se je vse skupaj fino izteklo... dobila tako delovno mesto z idealnim urnikom (od 7,30 do 15,30), dobili vrtec,  joj res... po drugi strani pa ...vsega lepega je enkrat konec...
ni konec ampak lepo nadaljujemo le da ne bomo toliko časa tukaj goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:38:50   
Čebel@
grem odpret 10tko?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:39:18   
Čebel@
ne hodite tja,dokler vam ne rečemuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:42:29   
Onasiss
hvala za recept čebel@...

zdele grem Tysona dat spat, pol grem pa jogurtovo pecivo delat.

sjmm.... a dam lahko tud mlete lešnike v testo??? Bom naredila polovico z mletimi lešniki (bi jih dodala testu) in polovico s kokosovo moko???????

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:43:35   
Katjusa
sem piršla v sobo in sonček še kr spiuser posted image user posted image user posted image ne vem kaj je tok utrujenuser posted image

čebela hvala za recept tole bom pa probalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:43:35   
Urša08
Eto sadje pomljackano in že lepo spančka moj mali user posted image ta drug je pa mal na obisku v spodnjem štukuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:45:01   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

naš mali princ se je zbudil..... je spal od 20 do 10:30.....  14,5 uruser posted image user posted image user posted image user posted image  


Mate pa rs zaspančkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:45:41   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

dobla sem odločbo za znižanje plačila vrtca in smo še vedno v 1 razreduuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ful veselauser posted image user posted image user posted image user posted image


Superca user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem zračunala da bova dala okol 200e na mesecuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:46:21   
Katjusa
čebela dej seznam tud kopiraj je na 175 strani in če se ti da zbriši ONASISS 6 zobek ker ga bojda ni:)
in BAKI dodaj 8 zobek 13.1. druga pa mislim da ni blo če sem pa kej spustila se pa opravičujems em se preveč kregu posvetla:)
če pa podatkov ne boš obnovila pa tudi prav jih bom pa drugič....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:46:49   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika jutrouser posted image No ti maš 4 mulčke majhne doma povej kako je s trmo in kako jo obvladaš?

Sjmm a se ti kej spomniš pri tvojih 3?



ne me na to spominjat user posted image , prvi ok, drugi trma, trma, trtji sredina, četrti user posted image

nasvet... se pridružujem tvojemu, no mi smo delali tako, kot si napisala user posted image

knjiga.. Izbruhi togote in druge oblike otoškega vedenja: MACKONOCHIE

UPAM, DA KAJ POMAGA user posted image   ups


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:46:54   
Onasiss
Jaz imam pa enega zastonj...user posted image user posted image user posted image  Urša...saj si lahko izračunaš kok boš dala za vrtec....

Žiga bo zastonj, Nejc bo pa v drugi starostni skupini in ta je bistveno cenejša.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:46:55   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

urša si dobila pošto? si jih že nabrala 50.


Sem dobla slikice in ovitke ja mislim da dva dni nazajuser posted image user posted image user posted image Hvala ti. Joj 50 jih še ni sam morm preštet kok mi jih še fali. Ti boš mojo pošto jutri dobila - sem jo včerej oddalauser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:47:06   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

naš mali princ se je zbudil..... je spal od 20 do 10:30.....  14,5 uruser posted image user posted image user posted image user posted image  


Mate pa rs zaspančkauser posted image user posted image user posted image user posted image


ornk.... ja ni kej je mamin sinekuser posted image user posted image user posted image user posted image
sam zdej ga bom pa zbudla ker to je pa že višekuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:47:33   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Jaz imam pa enega zastonj...user posted image user posted image user posted image  Urša...saj si lahko izračunaš kok boš dala za vrtec....

Žiga bo zastonj, Nejc bo pa v drugi starostni skupini in ta je bistveno cenejša.....


Ja sej pademo v 6 razreduser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:48:20   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika jutrouser posted image No ti maš 4 mulčke majhne doma povej kako je s trmo in kako jo obvladaš?

Sjmm a se ti kej spomniš pri tvojih 3?



ne me na to spominjat user posted image , prvi ok, drugi trma, trma, trtji sredina, četrti user posted image

nasvet... se pridružujem tvojemu, no mi smo delali tako, kot si napisala user posted image

knjiga.. Izbruhi togote in druge oblike otoškega vedenja: MACKONOCHIE

UPAM, DA KAJ POMAGA user posted image   ups


In kdaj je trma pri drugem popustila?

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:48:31   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

urša si dobila pošto? si jih že nabrala 50.


Sem dobla slikice in ovitke ja mislim da dva dni nazajuser posted image user posted image user posted image Hvala ti. Joj 50 jih še ni sam morm preštet kok mi jih še fali. Ti boš mojo pošto jutri dobila - sem jo včerej oddalauser posted image


ti še dosti manjka ti še pomagam zbirat?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:48:45   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

čebela dej seznam tud kopiraj je na 175 strani in če se ti da zbriši ONASISS 6 zobek ker ga bojda ni:)


Ne... sam  datume popravi.... 5 zobek je ok....6 zobek pa je ne vem... napiš 8 januar!!!!!!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:49:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Jaz imam pa enega zastonj...user posted image user posted image user posted image  Urša...saj si lahko izračunaš kok boš dala za vrtec....

Žiga bo zastonj, Nejc bo pa v drugi starostni skupini in ta je bistveno cenejša.....


Ja sej pademo v 6 razreduser posted image


res al kaj?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:49:37   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Jaz imam pa enega zastonj...user posted image user posted image user posted image  Urša...saj si lahko izračunaš kok boš dala za vrtec....

Žiga bo zastonj, Nejc bo pa v drugi starostni skupini in ta je bistveno cenejša.....


Ja sej pademo v 6 razreduser posted image


Nemogoče.... a ma tvoj full dobro plačo al kva???user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:49:44   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

čebela dej seznam tud kopiraj je na 175 strani in če se ti da zbriši ONASISS 6 zobek ker ga bojda ni:)


Ne... sam  datume popravi.... 5 zobek je ok....6 zobek pa je ne vem... napiš 8 januar!!!!!!!!

pol si je vaš zobek premisliluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:50:59   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

ČUFTI:

sestavine:
-1 kg mešanega mletega mesa(to je  cca. za 4 odrasle osebe)
- jajce
-1 čebula
-1l paradižnikove omake(tetra pak)

Prepraženo čebulo in jajce primešaš k mesu in narediš kroglice.
Omaka:V posodo dam par kapljic olja in čez zlijem paradižnikovo omako in počakam da zavre.Dodam ajvar ali kečap in cca. 3 deci vode,začinim(sol in začimbe za sarme) in počakam da zavre.Nato dam z žlico čufte v omako(omaka mora obvezno vreti ker drugače čufti razpadejo!) in kuham cca. 30 minut na zmernem ognju v pokriti posodi.

to je touser posted image

aja:lahko daš na olje predno zliješ omako,tudi žlico sladkorja in počakaš da kalmelizira,ampak ja cuker vedno  zažgem zato dam raje ajvar ali pa kečap


jaz dam v meso še riž user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:51:03   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Jaz imam pa enega zastonj...user posted image user posted image user posted image  Urša...saj si lahko izračunaš kok boš dala za vrtec....

Žiga bo zastonj, Nejc bo pa v drugi starostni skupini in ta je bistveno cenejša.....


Ja sej pademo v 6 razreduser posted image


Nemogoče.... a ma tvoj full dobro plačo al kva???user posted image

Ma tok dobre nima no, sam ti vse upoštevajo še avtouser posted image pa moj starševski dodatekuser posted image lohk sem pa kej zamutilauser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:51:58   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

ČUFTI:

sestavine:
-1 kg mešanega mletega mesa(to je  cca. za 4 odrasle osebe)
- jajce
-1 čebula
-1l paradižnikove omake(tetra pak)

Prepraženo čebulo in jajce primešaš k mesu in narediš kroglice.
Omaka:V posodo dam par kapljic olja in čez zlijem paradižnikovo omako in počakam da zavre.Dodam ajvar ali kečap in cca. 3 deci vode,začinim(sol in začimbe za sarme) in počakam da zavre.Nato dam z žlico čufte v omako(omaka mora obvezno vreti ker drugače čufti razpadejo!) in kuham cca. 30 minut na zmernem ognju v pokriti posodi.

to je touser posted image

aja:lahko daš na olje predno zliješ omako,tudi žlico sladkorja in počakaš da kalmelizira,ampak ja cuker vedno  zažgem zato dam raje ajvar ali pa kečap


jaz dam v meso še riž user posted image



Tamika ja jaz dam tud notri še riž, pa eno začimbo za mleto meso, no pa omakico malce drugače naredimuser posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:52:08   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Jaz imam pa enega zastonj...user posted image user posted image user posted image  Urša...saj si lahko izračunaš kok boš dala za vrtec....

Žiga bo zastonj, Nejc bo pa v drugi starostni skupini in ta je bistveno cenejša.....


Ja sej pademo v 6 razreduser posted image


Nemogoče.... a ma tvoj full dobro plačo al kva???user posted image

Ma tok dobre nima no, sam ti vse upoštevajo še avtouser posted image pa moj starševski dodatekuser posted image lohk sem pa kej zamutilauser posted image


verjetno si vpisala letne dohodke in 3 mesečne? tako sem jst enkrat naredla..... vpiši samo ene..... zaradi avta se mi razred niti ni spremenil

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:52:24   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

urša si dobila pošto? si jih že nabrala 50.


Sem dobla slikice in ovitke ja mislim da dva dni nazajuser posted image user posted image user posted image Hvala ti. Joj 50 jih še ni sam morm preštet kok mi jih še fali. Ti boš mojo pošto jutri dobila - sem jo včerej oddalauser posted image


ti še dosti manjka ti še pomagam zbirat?



grem preštetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?