|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:09:04   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj


fullllll dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke in upam, da bo tale seznona nošečk med nami v polnem zagonu in da se ne konča dokler tud jst ne zagledamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
punce ajde zdej pa akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj če bi se šli pa ugibanje kdo siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to bo tvoj 2 al tretji čmrlek?



gremo ugibat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:09:03   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Majcy-Daj mi nekaj povej,ti tudi kupuješ tiste to to krpice za umivanje?Ker si iz Domžal gotovo kar v tovarno zaviješ?Koliko je tam cena?Ker so cene od trgovine do trgovine zelo različne..in v veliki količini kot nabavljam jaz se poznajo centi...recimo(bom okvirno zaokrožil,ker nevem točno ceno,vem pa da ko sem primerjala je bila razlika celo 5o%)v sparu 1.80 v pikapolonici pa 2.2o...
kupujem te krpice ja,ampak se res nikoli ne spomnim da bi šla do Tosameuser posted image user posted image user posted image .......jaz ponavadi vzamem tak kjer so glih v akciji....sem pa v nosečnosti klicala v Tosamo in so malo cenejše pri njih


jaz sem šla v nosečnosti vse tja kupit,...vložke, tetra planice, palčke, vato, krpice,...in je ful ful ceneje,....tko da se ti splača ke zavit če si v bližini :)
jaz imam do Tosame 5 minut z avto

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:09:19   
Katjusa
duplo ziher nas redno spremljaš k imaš tak nick k smo se ravno včeraj pogovarjale o lego duplouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdej sem pa fertik me tok firbec matra da nič več ne moremuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful dobro, da bo en februarček/ica dobil/a brateca ali sestrico..... in me neki za žulkat na srečanjihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lepo brezskrbno nosečnost in le glej, da nas ne zapustiš ker februarčica enkrat si februarčica za vednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:09:59   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:10:07   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image



A veš da je men tud na misel padla, sam ona je rekla da so z otročki zaključili

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:10:37   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image

user posted image ......kolumbo je nora na kocke

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:10:45   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj


fullllll dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke in upam, da bo tale seznona nošečk med nami v polnem zagonu in da se ne konča dokler tud jst ne zagledamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
punce ajde zdej pa akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj če bi se šli pa ugibanje kdo siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to bo tvoj 2 al tretji čmrlek?



gremo ugibat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


za začetek se dejte pofočkat tiste k to nisteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tok da nam bo malo lažjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jst nisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:11:15   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image



A veš da je men tud na misel padla, sam ona je rekla da so z otročki zaključili


zarečenega kruha se največ poje user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:11:28   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa


IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce če ma katera kako kodo od čajev 1001 odveč se priporočam



ne damooooooo,... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem en komplet že oslala, za skodelicouser posted image user posted image


Sej nisem nobeni rekla da more dat, sem čist lepo vprašala če ima katera slučajno viška in ne rabi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:11:37   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image



A veš da je men tud na misel padla, sam ona je rekla da so z otročki zaključili


zarečenega kruha se največ poje.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst sumim malo kolumbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:12:03   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj


fullllll dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke in upam, da bo tale seznona nošečk med nami v polnem zagonu in da se ne konča dokler tud jst ne zagledamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
punce ajde zdej pa akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj če bi se šli pa ugibanje kdo siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to bo tvoj 2 al tretji čmrlek?



gremo ugibat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


za začetek se dejte pofočkat tiste k to nisteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tok da nam bo malo lažjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jst nisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz tudi ne user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:12:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image



A veš da je men tud na misel padla, sam ona je rekla da so z otročki zaključili


zarečenega kruha se največ poje user posted image


ej ti kaj mi besede jemlješ iz jezikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:12:30   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image

user posted image ......kolumbo je nora na kocke


še ena verjetna kandidatka



(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:12:49   
Urša08
Punce eto se pofočkam, jaz nisem nosečauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:13:11   
Katjusa
mal me bega ker je napisala po dolgem času..... da ni kaka balonchy al pa črticaa k se je danes javla po daljšem časuuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:13:13   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa


IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce če ma katera kako kodo od čajev 1001 odveč se priporočam



ne damooooooo,... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem en komplet že oslala, za skodelicouser posted image user posted image


Sej nisem nobeni rekla da more dat, sem čist lepo vprašala če ima katera slučajno viška in ne rabi user posted image user posted image user posted image user posted image



urša,..nemoj,....hecala sem te,..zato pa je tok smajlijov,....ti pošiljam objemčke da te potolažim,...a se boste kej prisankali v kranj,....a bom mogla jaz do vas priti user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:13:16   
Urša08
Kaj pa Claud?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:13:38   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce eto se pofočkam, jaz nisem nosečauser posted image

dober si se pofočkalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:13:51   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image

user posted image ......kolumbo je nora na kocke


še ena verjetna kandidatka



jaz imam res kolumbo na sumu ker hoče še enga user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:13:56   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mal me bega ker je napisala po dolgem času..... da ni kaka balonchy al pa črticaa k se je danes javla po daljšem časuuser posted image


kaj kaj,...jaz nisem noseča če na to leti :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:13:59   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image



A veš da je men tud na misel padla, sam ona je rekla da so z otročki zaključili


zarečenega kruha se največ poje user posted image


ej ti kaj mi besede jemlješ iz jezikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


si ti meni s tipkovnice pobrala user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:14:01   
BarbaraGS
katjusa s tem vprasanjem bos pa full zozala izbiro za uganjevanje ;)

moramo gledat, da je nekdo, ki se zdaj ne oglasa s svojim nickom :)
rebeka?

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:14:30   
MIHAILO
Jaz pa sploh ne vem kira bi bila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ONASIS pomoje...user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 13:14:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TAMIKA3)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:14:57   
Čebel@
jaz tudi nisemuser posted image ........mogoče je pa res balonchyuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?