|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 9:51:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

okeeeeeej.....
sem rekla v mislih....
namestzo, da mi nagajas, mi raje pomagaj!
in....v peci zacne goret...sem zjutraj zakurila, pa mi je ugasnilo...
sj lahko, da je tlelo, pa da je zdaj zrak potegnilo!user posted image


Ej, potem je pa tole čisto fajn user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 9:52:32   
Anonimen
am....v dnevni sobi nimam radiatorjauser posted image

(odgovor članu tapravipopek)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 9:55:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mika, obstaja tudi film user posted image Sam to je bolj Holivud varianta, je pa res da skriva v sebi delčke resnice. Sicer pa...mr.Goooogle zna kaj povedat, ampak resne študije se precej težko najdejo. Gre bolj za skrivnostna ugibanja itd..


iN ČE MI Google pove, kaj takšnega česa nosčem vedet, pol me bo  pa strah. Je čist dovolj, da vem da so samo nagajiviuser posted image .

Lisička, kdo se pa heca...no malo, že iz vsega skupaj, ampak kar se je men dogajalo je res in kaj naj... govorim o tem smrtno resno. Če obrnem na hec, zgleda manj strašno.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 10:38:26   
Sanikaa
Miška skuhaj kofi ..tudi za njo, prižgi čik ..tudi za njo in resno vprašaj če je kdo tui?? in naj ti da znak. resno povej da te straši in da hočeš da gre!!! Imej mačko v sobi, da vidiš reakcijo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 10:49:35   
Sanikaa
mojem očetu so se čuuudne stvari dogajale ko mu je oči umrl. zjutraj je najdel lepo zložene vezalke na čevljih...nikoli jih v življenju ni odvezal ...ati mu je pa nagajal naj jih odvezuje. Lučka se je sama prižigala in sama ugašala v sobi kje je dedi včasih bral. Ati pravi da je enkrat videl očeta sedeti na zadnjem sedežu svoga avta, ko se je peljal sam!!! spookie!!! jaz verjamem...nekatere duše se preveč vežejo za ta svet in ne znajo oditi...user posted image to je moja razlaga

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:05:32   
viv_
Moj duhec je pa očitno enonogi... Ker sam enga bulerja ne najdem... en pa je...user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:20:20   
Amoss

IZVIRNO SPOROČILO: puppa

Drugače sem pa jaz odkrila, da se z MANo nekaj čudnega dogaja kadar sem pod stresom in/ali ful jezna.

Ko sem se učila za en ful težek izpit, so žarnice crkovale kot za stavo. Mislim, da ni bilo dneva, da ne bi kakšna žarnica crknila. Ampak samo kadar sem jaz hotela prižgati luč. vsi ostali so prižigali čisto normalno, a jaz sem vedno povzročila "veliki pok". V enem mesecu sem morala zamenjati vse žarnice, nekatere tudi dvakrat ali več. Ko sem opravila izpit, se je pa to nehalo.

In isto v tem času, ko sem se učila z izpite, ko sme hodila po cesti, so se obcestne luči vsakič ugasnile. Sicer ne vse, ampak vseeno je bilo malo skeri vse skup.





Hmmm to se tudi meni dogaja user posted image

Sicer pa smo tudi mi imeli "duhca" jaz se raje izrazim dušo in nas je vedno bolj jezila zato smo jo "odstranili".Nebi vse na forum ampak če koga zanima lahko piše privat

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:33:03   
Anonimen
sanikaaa, ja hvaaaalaaaaaa!!!!luh sem se malo pomirila.....

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:33:20   
Anonimen
 si pa se v avto ne bom upala jituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:49:13   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Priporočam, ja. Mi smo že vsi prijatelji z našim. Imamo namreč duhca, ne demona, tako, da je vse OK. Nisem prepričana, za kom hodi (za mano, za možem ali za starejšim sinom - za mlajšim ziher ne, ker ga še ni bilo, ko nas je duhec prvič obiskal),


kaj pa tista tvoja prijateljica, ki je umrla. Kaj pa če je njen duh?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:50:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Priporočam, ja. Mi smo že vsi prijatelji z našim. Imamo namreč duhca, ne demona, tako, da je vse OK. Nisem prepričana, za kom hodi (za mano, za možem ali za starejšim sinom - za mlajšim ziher ne, ker ga še ni bilo, ko nas je duhec prvič obiskal),



kaj pa tista tvoja prijateljica, ki je umrla. Kaj pa če je njen duh?



grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 18.12.2009 11:51:08 >

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:51:11   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Sanikaa

Imej mačko v sobi, da vidiš reakcijo.


in kaj mačka ve?user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:52:34   
Anonimen
macek nima kakih izpadov....

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:54:42   
Amoss

IZVIRNO SPOROČILO: Sanikaa

Miška skuhaj kofi ..tudi za njo, prižgi čik ..tudi za njo in resno vprašaj če je kdo tui?? in naj ti da znak. resno povej da te straši in da hočeš da gre!!! Imej mačko v sobi, da vidiš reakcijo.


MMmmm ne pomaga, načeloma naj bi čutile čeprav naše niso (jih imamo 5 in 5 psov)
Drugače pa so tudi nam zginjale stvari, hrana (se ni nikoli pojavilo nazaj), prižigal se je ogenj, se prevračale sklede, šalce, nas je vleklo za lase in zaklepalo iz stanovanja.Miska koliko imaš stare otroke? Naša nečakinja jo je videla stara je bila 3,5 leta, nekateri otroci do 4 leta imajo sposobnost videnja.
Je pa zelo nevarno imeti poltergaista v stanovanju (mi smo ga imeli), ker so vedno bolj hudobni.

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:55:40   
Anonimen
4 mesece, 6 let in 8 let

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 11:56:13   
Anonimen
amoss in kaj ste naredili????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 12:06:07   
Amoss
Najprej smo imeli 3 bioenergetike ki so skušali izganjat in ni šlo, potem smo najeli prav exorcistko in je šlo.Zdaj smo že 3 leta brez in je superuser posted image user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 12:07:17   
Anonimen
omg! kako pa to izgleda, ce izganjalec pride?

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 12:12:49   
Amoss
V bistvu smo morali biti vsi z njim v hiši (razen otrok) s križi okoli vrata in namazati smo se morali z blagoslovljeno vodo.Potem smo hodili po hiši in molili, ona je nekaj govorila v latinščini (mislim da je molila), morali smo pokriti vse vogale v hiši in vsak vogal "čistiti" (blagosloviti) da se ja lahko pomikala samo proti izhodu in na zadnjem izhodu je odšla, sicer tisti večer se je še vrnila naj bi se "poslovila", od takrat je mir

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 12:25:23   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

V bistvu smo morali biti vsi z njim v hiši (razen otrok) s križi okoli vrata in namazati smo se morali z blagoslovljeno vodo.Potem smo hodili po hiši in molili, ona je nekaj govorila v latinščini (mislim da je molila), morali smo pokriti vse vogale v hiši in vsak vogal "čistiti" (blagosloviti) da se ja lahko pomikala samo proti izhodu in na zadnjem izhodu je odšla, sicer tisti večer se je še vrnila naj bi se "poslovila", od takrat je mir


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 12:31:56   
Klemy82
user posted image gulp

_____________________________

Jst.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 14:00:41   
bumerang
Mene pa od nekdaj zanima, Amos, so to duše, vezane na ljudi, ali na stanovanje/hišo, v kateri živite. Ker jaz sem od nekdaj rekla, da v stanovanju, v katerem je živel kdo že prej, ne bi mogla stanovati. Tak čuden občutek imam v večini starejših stanovanj in hiš, brr...


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 14:09:27   
baguSka
Ker jaz sem od nekdaj rekla, da v stanovanju, v katerem je živel kdo že prej, ne bi mogla stanovati.


Uuu.. blagor tebi k si tok bogata da si lohk kupis novogradnjo.user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 14:15:35   
Amoss
Ni nujno da so duše na koga vezane, lahko pridejo naključno lahko tudi v čisto novo narejeno hišo, ne samo v staro.Poiščejo si nekoga ki je najbolj dovzeten za te zadeve in se hranijo z njegovo energijo.Tako nekako to gre je pa res da ponavadi tiste duše ki so vezane na ljudi (umrli sorodniki, prijatelji) niso tako nevarne, čeprav tudi one po določenem času ko ne najdejo mira postanejo nervozne in nagajajo. Torej naša ni bila vezana na hišo, prišla je naključno in se navezala na otroke (saj naj bi sama izgubila otroka) je pa bila "hudobna duša" nagajala je vsem nam saj je skozi želela biti sama z otrociuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: nekaj cudnega se dogaja....
18.12.2009 14:43:21   
bumerang
To sem pa že večkrat slišala, ja, da se navežejo na otroke in potem starše podijo stran in otroke nagovarjajo, da so one njihove mame. Brrr...

Kako pa veš, kaj je bilo z njo?

Baguška, kaj češ, jaz sem že od malih nog govorila, da hočem svojo hišo. Zgleda, da sem bila zelo jasna pa da me je nekdo uslišal. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Cel dan
busklca

Kako razumete stavek: Danes sem cel dan gledala TV.

od 0h do 24h (2%)

od 8h do 22h (11%)

TV sem gledala precej več časa kot običajno (73%)

TV sem gledala nekoliko dlje kot ponavadi (11%)

drugo - napiši kaj (2%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!