|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 12:35:54   
Wannabemommy
Dobro jutro oz. dobr dan souser posted image

Jaz pa mam dans ful motivacijo za čiščenje,ma sem pospravla in sčistla že več kot pol hiše zaj pa morm malo počivat,pa en čajček spit.
Tud mi mamo sobico že gotovo in kar se cotik tiče dobimo dost od svakinje ,ki ima kar tri fante user posted image , seveda pa nebi bila jaz če nebi že kr zravn kupovala- jaz ne morem mimo otroške trgovine da nebi šla not pogledat in pol seveda vedno nekaj ven nesemuser posted image Zadnje dneve pa tud moj že zavija v trgovine za otroke, sva bila zadnjič v baumaxu pa je zravn pikapolonica pa on kot strela z jasnega , a greva malo pogledatuser posted image user posted image user posted image res se mi je fajn zdelo. Vete kak lepi pajac sem dobila , v nevtralni barvi gor pa piše mamica in ati me obožujeta, user posted image  res zlatouser posted image
Getreal - nea se sekiraj midve mama isti dan PDP pa sem jaz že skoraj 9 kil pridelala, pa kaj zaj bomo pol hujšali sam da bodo našiuser posted image  zdraviuser posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 12:43:51   
Getreal
joj wannabemommy upam da maš prav user posted image ker danes res že od devete zjutraj razmišljam samo o tej kilaži..še ko sem kri dala me nič ni zamotlo od teh negativnih misli..ko en zombij sem hodila po ZD, ljudje me pozdravljajo in sprašujejo kako sem, jz pa vidim samo uni +6 v glavi... user posted image

sam kaki fajn dečko je ta tvoj user posted image moj ko vidi pikapolonico, da po gasu in že drvimo mimo, ker kar vidi kako frči denar vn iz žepov user posted image user posted image kaj čem če sm pa taka zapravljivka no...

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 12:48:06   
Anonimen
Katy83, kaka mačkaaauser posted image Lušna, samo res je velika. Sem mislila, da je moja obilna, pa je tvoja večja od moje user posted image

nejanejc: ja, zdaj je že mimo glede spola, so fantje, partnerji, možje to že takoj zrihtaliuser posted image

Getreal: ti kar počivajuser posted image Pa kaj se sekiraš zaradi kil, jaz jih imam sedaj že sigurno 10+, pa sem zadnja med vami. Se tolažim s tem, da če sem jih pred štirimi leti 18 spravila dol, jih bom tudi po porodu! (pa če fliknemuser posted image ).

Neka_noč, si se res razpisalauser posted image Ja, mene tudi muči tole zaradi čevljev, Ne vem kaj bom. Imam že sedaj probleme z zavezovanjem čevljevuser posted image

Wannabemommy: mam kar slabo vest, ko pišeš kako pospravljaš, meni se pa čisto nič ne da. Še s pomivalca se mi ne da zložituser posted image



< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 18.12.2009 12:49:01 >

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 12:54:29   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

joj wannabemommy upam da maš prav user posted image ker danes res že od devete zjutraj razmišljam samo o tej kilaži..še ko sem kri dala me nič ni zamotlo od teh negativnih misli..ko en zombij sem hodila po ZD, ljudje me pozdravljajo in sprašujejo kako sem, jz pa vidim samo uni +6 v glavi... user posted image

sam kaki fajn dečko je ta tvoj user posted image moj ko vidi pikapolonico, da po gasu in že drvimo mimo, ker kar vidi kako frči denar vn iz žepov user posted image user posted image kaj čem če sm pa taka zapravljivka no...


Moj pa gre raje trikrat v pikapolonico kot pa da gre z mano v šoping za cunjice zame, kr to traja ves dan in pol mi naredi barem veselje če gre za user posted image  z mano al pa me kr sam odpelje tjauser posted image  se znajde ne?
Kar se pa kil tiče se pa jaz sploh ne sekiram, res sej sem ti omenla kak dolgo sva se trudla zauser posted image  in da bi se zdaj še s tem obremenjevala, ne ne se bom pol s tem ubadala, sicer pa je mojuser posted image  reko da prav lepo zgledamuser posted image  ok če on tak pravi, jaz se zaenkrat počutim ok.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:06:21   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Katy83, kaka mačkaaauser posted image Lušna, samo res je velika. Sem mislila, da je moja obilna, pa je tvoja večja od moje user posted image




ja, res je prava mačkonka. Ima kolegica psička (mislim, da je višavski terier - mali beli), pa je najina mačkonka večja od njega. user posted image
Sicer pa se tudi obnaša kot psiček. Ko prideva domov, vedno prileti do avta in naju pospremi do vrat, pa če greva kam zvečer in naju ni do polnoči, čaka pri ograji na naju. Pa magari do 3-eh če je treba. user posted image

No, pa malo večja še zgleda, ker ima daljšo dlako, tak da... Zdaj bi moj reko, da jo spet zagovarjam. Če pa je taka lepa. Buhteljček moj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:09:22   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

vuser posted image

Wannabemommy: mam kar slabo vest, ko pišeš kako pospravljaš, meni se pa čisto nič ne da. Še s pomivalca se mi ne da zložituser posted image



Nič slabe vesti met meni tudi ni vsaki dan sam npr. dans mi trenutno je,...kak dolgo pa še nevem, nič morm it kuhat ena lačna usta pridejo kmalu domovuser posted image
Lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:10:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Katy83, kaka mačkaaauser posted image Lušna, samo res je velika. Sem mislila, da je moja obilna, pa je tvoja večja od moje user posted image




ja, res je prava mačkonka. Ima kolegica psička (mislim, da je višavski terier - mali beli), pa je najina mačkonka večja od njega. user posted image
Sicer pa se tudi obnaša kot psiček. Ko prideva domov, vedno prileti do avta in naju pospremi do vrat, pa če greva kam zvečer in naju ni do polnoči, čaka pri ograji na naju. Pa magari do 3-eh če je treba. user posted image

No, pa malo večja še zgleda, ker ima daljšo dlako, tak da... Zdaj bi moj reko, da jo spet zagovarjam. Če pa je taka lepa. Buhteljček moj. user posted image


Fuuul je lušnauser posted image Ja, najina tudi prileti, ko se pripeljeva, pa kako mijavka heheuser posted image Saj najina tudi zgleda veliko debelejša zaradi dlake, pa mi je taka celo bolj všeč, kot pa poleti - je vsa ˝opulena˝.
Jah, no, in potem vidiš mene s štirimi psi, pa mačko. Ne vem kaj si ljudje mislijo, zdaj pa še user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:11:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

vuser posted image

Wannabemommy: mam kar slabo vest, ko pišeš kako pospravljaš, meni se pa čisto nič ne da. Še s pomivalca se mi ne da zložituser posted image



Nič slabe vesti met meni tudi ni vsaki dan sam npr. dans mi trenutno je,...kak dolgo pa še nevem, nič morm it kuhat ena lačna usta pridejo kmalu domovuser posted image
Lep dan


No, jaz se pa danes razvajam, pa grem k mami v Trbovljeuser posted image (čeprav moram priznati, da ati bolje kuhauser posted image user posted image ).
Dober tek!user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:15:38   
Anonimen
Getreal ne se sekirat zarad kg. Sej bojo šle pol dol. Jaz sem se odločila, da doma raje sploh ne stopim več na tehtnico, ker sem potem samo slabe volje, tako da od zdaj naprej se tehtam samo še pri g.

Aja sem se spomnila kaj vas moram vprašat. Men je g zadnjič končno v materinsko vpisal PDP, samo mi je vpisal PDP po zadnji M, to je 10.4., dr. Strah mi ej pa nuhalni PDP prestavila na 17.4. (glede na velikost, pa tud dolge cikluse sem imela). Pol sem svojemu g še 1x to povedala in je zraven dopisal sicer da je pdp po Uz-ju 17.4., ampak obkroženo imam PDP 10.4. Zdej sem pa zbeganauser posted image user posted image Kaj mi velja? Kaj sem en teden pol več nosečka kao? Nič mi ni jasnouser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:15:42   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Katy83, kaka mačkaaauser posted image Lušna, samo res je velika. Sem mislila, da je moja obilna, pa je tvoja večja od moje user posted image




ja, res je prava mačkonka. Ima kolegica psička (mislim, da je višavski terier - mali beli), pa je najina mačkonka večja od njega. user posted image
Sicer pa se tudi obnaša kot psiček. Ko prideva domov, vedno prileti do avta in naju pospremi do vrat, pa če greva kam zvečer in naju ni do polnoči, čaka pri ograji na naju. Pa magari do 3-eh če je treba. user posted image

No, pa malo večja še zgleda, ker ima daljšo dlako, tak da... Zdaj bi moj reko, da jo spet zagovarjam. Če pa je taka lepa. Buhteljček moj. user posted image


Fuuul je lušnauser posted image Ja, najina tudi prileti, ko se pripeljeva, pa kako mijavka heheuser posted image Saj najina tudi zgleda veliko debelejša zaradi dlake, pa mi je taka celo bolj všeč, kot pa poleti - je vsa ˝opulena˝.
Jah, no, in potem vidiš mene s štirimi psi, pa mačko. Ne vem kaj si ljudje mislijo, zdaj pa še user posted image   user posted image user posted image


u, kaj še pse imate al kaj? user posted image
Prav hecne so te muce. Zdaj, ko je sneg, pride do avta, pa mijavka, potem pa se po snegu meče, pa vse 4 od sebe. Potem pa gremo not v hišo, pa se cela trese. user posted image
Pa full je mi je hecna, ko hoče it v otroško sobo gledat kaj je novega, pa ji ne dovolim. (Z dragim imava namreč zmenjeno, da je muca lahko not, ampak, da v spalnico in otroško sobo ne sme), te pa tak samo pri vogalu not kuka. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:19:12   
nejanejc
moj mucek je sol enkrat na sneg lani, pa ni hotu stopit gor, je hodu mimo po potki :)
ni bil vajen revcek... zdej se mu sigurno boljs egodi in ze razgraja po snegu... res upam,da ga greva kaj pogledat
ga se kar pogresam...
je pa nagajivcek, tam,kjer smo ga oddali majo od septembra tud narascaj, no pride naobisk in baje je on gre najrajsi v maxicosi lezat, ko je fraj
frajer

au, kile, jst jihmam tud skoz vec, ja ce ne gibam, pa sam edobrote, kaj pa ce bit drugega :)
upam,da bo slo dol,kot ste pisale prej :)

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:19:45   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Aja sem se spomnila kaj vas moram vprašat. Men je g zadnjič končno v materinsko vpisal PDP, samo mi je vpisal PDP po zadnji M, to je 10.4., dr. Strah mi ej pa nuhalni PDP prestavila na 17.4. (glede na velikost, pa tud dolge cikluse sem imela). Pol sem svojemu g še 1x to povedala in je zraven dopisal sicer da je pdp po Uz-ju 17.4., ampak obkroženo imam PDP 10.4. Zdej sem pa zbeganauser posted image user posted image Kaj mi velja? Kaj sem en teden pol več nosečka kao? Nič mi ni jasnouser posted image



he, he, Nax05, jaz pa imam ravno obratno. Po zadnji menstruaciji je rok 16.04, po UZ pa 10.04. Pa je ginekologinja rekla, da bova pustili kar po zadnji menstruaciji rok. Itak je možnost, da rodiš na svoj rok baje 2%. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:22:25   
nejanejc
jst mam  po menstruaciji rok 26,3. Po Uz pa 6.4.  Zadnjic na morfologiji pa je rekla 4.4. Sam to je res mala razlika, bomo vidli kdaj se bo dete odloclo prit na svet :)

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:24:51   
Getreal
Aprilčica10 - ja jz sem jih tud spravla 10 dol. Ampak to že v 1 letniku srednje šole, kar je  8 let nazaj, pa sem bla res ful ful vztrajna in res mi je blo težko..sladkega se sploh nism taknla pol še 3 leta ker sem mela tako paranojo..user posted image pol sem jih pa na faksu počasi pridelala ene pet nazaj user posted image zej sem pa itak tok težka kot še nikol nisem bla in sem v takem strahu aaaa user posted image samo upam da maš prav, da se bom tut jz sposobna še enkrat tok spravit k sebi, da se bom znebila teh kilc...pa še moj lubi je športnik in ga bom prisilla, da mi napiše kšn tak "ženski prijazen" trening po porodu user posted image

wannabebommy hahaha ja pameten je ta tvoj user posted image moj še ni pršu do te logike najbrž zato ker jz mojga niti ne vzamem s sabo, ko grem zase po nakupih, ker me živcira in pošilja negativno energijo ko godrnja in se mi zdi, da mi pol kar nič kar si oblečem ni všeč user posted image user posted image ja moj mi tudi govori kok sem lepa in kako sem mu všeč in kako se moram malo zredit ker sem nosečka in oh in sploh, samo kdaj se mi zdi da me bolj tolaži, ker že malo pretirava s to lepoto hihih user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:26:03   
Anonimen
Jaz imam pa 3 PDP-je. Po ZM je 30.4., po enem ultrazvoku 29.4., po drugem pa 1.5. Tako, da... tam nek bouser posted image Ponavadi dajo PDP po zadnji M, ampak itak rodiš v roku 14 dni prej ali po.

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:26:27   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc

moj mucek je sol enkrat na sneg lani, pa ni hotu stopit gor, je hodu mimo po potki :)
ni bil vajen revcek... zdej se mu sigurno boljs egodi in ze razgraja po snegu... res upam,da ga greva kaj pogledat
ga se kar pogresam...
je pa nagajivcek, tam,kjer smo ga oddali majo od septembra tud narascaj, no pride naobisk in baje je on gre najrajsi v maxicosi lezat, ko je fraj
frajer


user posted image  ja, taki so ti mački, se znajdejo


No, če smo že pri mačkah. Enkrat sem gledala oddajo po tv, da sta na svetu 2 vrsti ljudi. Tisti, ki imajo raje muce in tisti, ki imajo raje pse. Malo je takih, ki oboje občudujejo. Kaj pravite?

Jaz bom za sebe tak rekla. Z mačkami se nekako najdem, so mi full prisrčne, s psi pa sem bolj tak tak. Se jih bojim. Res pa je, da sem celo življenje živela samo z mačkami, psa še nisem imela. Rada pa bi ga z dragim imela, ko se vse porihta, pa ko bo otrok star kake 3 leta. No, moj dragi pa je bolj za pse. Pravi, da so mačke hinavske. Ne. niso hinavske, samo imajo svojo voljo.
ah, pa sem zabluzila. user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:26:50   
nejanejc
lepo te tolazi  :)

jst tud jamram,da se redim prevec.. pa rece, d anisem debela, da sem noseca :)
ma, nevem...

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:31:07   
Getreal
nax05 joj svaka ti čast jz si pa prou ne upam na tak način user posted image se bojim, da me bo pol šok ko pridem v ordinacijo...že danes me je pa se vagam praktično vsak dan doma user posted image se mi zdi, da si bom ušla izpod nadzora, če ne bom natančno vedla kok kaže vsak dan tehtnica in bo moj apetit totalno podivjal.. kar se pa tiče unih datumov-jz tud moji na vsakem pregledu povem da mi je strahova rekla da mam rok 13.4 ona pa trmasto vztraja pri 14.4..ok to je sicer samo en dan, ni taka razlika kot pri tebi, ampak gre se za princip..pol sem vprašala kr mamo in mi je rekla, da jz sama najbolj vem kdaj sem zanosila, na kateri dan je bla ovulacija in naj upoštevam tisti datum, tko da meni je fertilityfriend narisal ovulacijo 13.4. in takrat sva tudi dvakrat user posted image hihihi in jz sem prepričana da bo to pravi rok...po moje zate velja isto samo premisli kateri datum ti bolj ustreza user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:31:10   
Anonimen
Getreal: tudi meni je bilo težko, sem imela pa srečo, da sem začela maja (sem s psičko hodila v hribe - VAK DAN!), jedla sem 5x na dan, bila potem 2 meseca na morju, plavala vsak dan, in prišla iz 70 kg na 52, ampak so mi potem že težili, da sem presuha. No, potem sem v dveh letih prilezla na 56 in se ustalila, ampak mislim, da so mi kg sedaj podivjali ravno zaradi tega, ker sem se prej tako štopala, in vsak dan sem bila zunaj s psicami vsaj 1h. Svaka čast tistim, ki lahko pojedo kar želijo, pa se ne zredijo. In ja, jaz bom shujšala, sem trmasta ko sam user posted image se vidi, da sem ovenček - no, sedaj veste kaki bodo vaši otrociuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:33:33   
Anonimen
Katy83, jaz se ne bi mogla odločiti katero žival imam raje. Res ne. Obožujem mačke in pse. Je pa res, da sem odraščala tako s psom, kot z mačkonom. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:33:36   
katy83
glede kg ne vem kaj naj rečem. jaz se nisem do zdaj nekaj zredila, razen v trebuh, tak da user posted image  za mene. Tudi moj pravi, da je ponosen name, ker njegova seka se je za 25kg zredila med nosečnostjo. Res, da je priznala, da je full jedla, ampak punce, če bi jo zdaj videle. Še manj kg ima, kot jih je imela pred nosečnostjo. user posted image
Samo jaz to bolj tak gledam. Tudi če bi se full zredila, kaj naj? Glavno, da je dete ok. Bomo že potem hujšale. S skupnimi močmi, ne punce?

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:37:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

glede kg ne vem kaj naj rečem. jaz se nisem do zdaj nekaj zredila, razen v trebuh, tak da user posted image  za mene. Tudi moj pravi, da je ponosen name, ker njegova seka se je za 25kg zredila med nosečnostjo. Res, da je priznala, da je full jedla, ampak punce, če bi jo zdaj videle. Še manj kg ima, kot jih je imela pred nosečnostjo. user posted image
Samo jaz to bolj tak gledam. Tudi če bi se full zredila, kaj naj? Glavno, da je dete ok. Bomo že potem hujšale. S skupnimi močmi, ne punce?


Tako jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
18.12.2009 13:39:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:48:08   
Getreal
Aprilčica10 ja sej mene je tut moja osebna zdravnica pol naročila na vaganje sem mogla hodit k njej, ampak ni blo nič takega, meni se je zdelo, da sem takrat mela čisto ok težo in sem se počutla zdravo.. Joj ovenček si hihihi pa tvoja pikica bo tudi kako lepo user posted image

katy83 če bi smela bi zej nazdravljala na ta tvoj post  user posted image user posted image user posted image

cojka ja ampak ta zahodnjaška mentaliteta, da morjo bit vse ritke ful suhe in trebuščki ploski mi vseeno dela boga in slabo vest user posted image ne morem zdej kar sklopit za 9 mescev vseh naukov ki sem jih pridno vsrkavala iz reklam in revij celo življenje user posted image

joj lihkar so me klicali od ginekologinje da imam slab hemoglobin in moram v ponedeljek nazaj...a lahko gre še kej narobe danes? user posted image a ima ktera še tako situacijo in mi zna povedat kaj bo sledilo? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 13:52:52   
Anonimen
A veš, da jaz sploh ne vem kakšno kri imam. Mi nikoli nič ne reče, potem je očitno v redu, ali kajuser posted image Moj user posted image bo pa bikecuser posted image Ata je kozorog, mama je ovenček, user posted image bo bikec, mi se bomo pa potolkli med sabouser posted image user posted image

Joooj, grem jaz, mama me bo iz hlač dalauser posted image

Papauser posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?