|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 20:45:43   
Wannabemommy
Dobrodošle noveuser posted image  in čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 20:47:19   
tanjaklemen
dobrodosle noveuser posted image

na seznam .pri nam bouser posted image

< Sporočilo je popravil tanjaklemen -- 18.12.2009 20:48:12 >

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 20:52:14   
ela24
Neka noč, sem videla, da sta šla gledat sobice. Mislim, da sem že eni predlagala, da naj gre z istim izrisom sobice k kakšnemu mizarju, naj ji nardi predračun. In skoraj ziher sem, da boš prišla zeloooo ceneje skozi. To vem, ker ima moj mizarstvo in še njega skoraj kap, ko vidi kakšne cene imajo za tiste serijsko delane stvari. Probaj, izgubit nimaš kajuser posted image user posted image  Ker za tisto razliko že lahko imaš polno sobo dodatkov in pripomočkovuser posted image  Kar se pa kvalitete tiče, pa mislim, da je lahko samo boljše, ker je delano individualno...

Glede teh PDP, meni reče vsak ginekolog drugače. V bolnici so mi rekli, da je prevelik user posted image , na 3D da je premajhen. Zdaj pa vedi...

Kar se pa 3D tiče, pri nama se je na žalost ful slabo videlo, ker zelo nizko nosim, in ima glavico zamotano v posteljico, da se komaj kaj vidi. Razn lulčka ponosno razkazujeuser posted image
Je pa rekel ta g. naj pridem januarja boma še enkrat sprobala zastonj.

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 21:00:44   
nejanejc
dober vecer

malo boljna hitro... za seznam :+6kg, pa presenecenje

dobrodošle nove!

Lep vikend!

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 21:06:01   
Anonimen
Za seznam: user posted image in +6 kg

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   [Brisano sporočilo]
18.12.2009 21:11:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.12.2009 23:30:04   
dacy
Lep pozddrav tud od mene ...

Dobrodosle nove nosecke user posted image user posted image user posted image

mondeo - moj dragi ga je tud kupil, ampak malo starejsega ... prej je imel mondeo letnik 94 in je imel prevozenih cez 300.000 pa je masina se sla brez problema edino pleh je bil ze cist gnil in ga je samo zato menjal ... zdaj je vzel pa mondeo 2001 , ima 78.000 prevozenih km in upam no da mu bo zdrzal vsaj priblizno tolko kot je tastari ...

...drugace pa ste se prav prevec razpisale ... ce boste tak nadaljevale bomo imele do konca nosecnosti tud ze Aprilcice 2010 4. del user posted image user posted image user posted image
Sploh veec ne vem kera je kaj pisala tak da raje ne bom prevec komentirala user posted image

Se 3 dni pa grem koncno nazaj na Bled do mojga dragega, ga ze prav pogreesam user posted image , mi prav manjka ponoci ko moram skoz sama spat ... rahlo ze depresivna postajam user posted image ... V ponedeljek ppo pregledu grem kar direkt na pot , da se cimprej pocartam z mojim ...

cojka  a ti si  zdaj skoz v LJ al bomo uspele kaj na kafe se letos?


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 0:16:55   
ela24
Oj!

Cojka, upam, da bo vse vredu z vašim avtomobilčkom in upam, da boste zadovoljni. Saj pravim, dokler se ni to pripetilo, sva bla zelo zadovoljna z njim. Se mi zdi, da  je res taki na komot in udoben. user posted image
Ko sva ga midva kupila je tudi imel okrog 100 tisoč, ampak moj je kar hitro prišel preko 200user posted image  Mislim, da v dobrem letu.
Res pa je, da ženske rabimo dalj časa, da to zvozimo. Zdaj dobro, da se moj dragi vozi tudi z mojim, drugače avto ne bi znal več vozit, ko ga bom spet jaz začela uporabljat. Pa zdaj sem še tako na komot, da sem raje sopotnica (drugače rada vozim) in si naredim tak ležeči polažajuser posted image

Uh sm že prav tečna, ker mojega ni skoraj nič doma. Vsak dan ima nekega vraga, ko pa pride pa itak koma zaspi. In še danes ko bi lahko bil doma si on vzame fraj in gre na luštnouser posted image  Uh bo jutri šolauser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 9:40:58   
tanika1
Hej!
Danes smo se pa prebudili v zasneženo jutro, men je prov všeč.
V zadnjem času ste pa res toliko napisale, da sem komaj vse prebrala, pa itak sem pozabila kaj je katera napisala, tako da ne vem več kaj komentirat.

V četrtek sem mela rojstni dan, ker sem bla stara 26 si moram uredit zdravstveno zavarovanje, no in sem šla na občino, kjer so mi rekli, da se moram zavarovat po možu, ker sem poročena, pa da rabim prines poročni list, ki ni starejši od enega meseca in fotokopijo osebnega dokumenta. Potem sem mogla it še na Tobačno, da sem dobila nov izpis poročnega lista. Včeraj je mož to odnesel v službo, kjer so mu rekli, da rabim še potrdilo o premoženjskem stanju, tko da sem mogla it še na davčno. Zdej pa upam, da je to to in ne bom rabila še naj, ker se mi res ne da cele Ljubljane preletat zato, da bom mela urejeno zdravstveno zavarovanje.

Midva za user posted image nimava še nič kupljenega in pripravljenega, ampak nekaj bova tako dobila. Drugače sva pa zdaj gledala vozičke, meni so bli najbolj všeč implastovi, pa še kolegica ga je zelo pohvalila, samo je pa rekla, da je kar velik in ne ve, če bi šel v cliota, ma bi blo vseeno za preverit. Pol sva šla pa gledat v baby center, mi je pa ful všeč Cam Cortina, pa ta bi šel sigurno v Cliota, tako da se še odločava. Naslednji teden bova šla tudi midva v Ikeo, pa sva rekla, da bi mogoče še kje v Italiji pogledala za te vozičke, ker so italjanski in bi naj bli tam cenejši.

Tropical za seznam: Starost 26, pa zaenkrat bo kar user posted image . lp

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 10:07:36   
Anonimen
Pozdravljene v pravljično jutro!user posted image user posted image

Cojka: ena user posted image za avtouser posted image

Tanika1: VSE NAJBOLJŠE (z 2-dnevno zamudouser posted image ). Vse najlepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To je z moje strani vse, me vleče ven, na sneguser posted image Lp


(odgovor članu tanika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 11:00:52   
tropical
user posted image Sneggggggggggggggggg končno!!!!


tanika1  vse najboljše
user posted image


Jaz sem šele zdaj vstala, in ko sem odprla rolete gor wawsneg končno, smo ga dočakali.
Danes sem biloa špravi zaspanec user posted image user posted image user posted image
tanika jaz mam voziček od cam in v cliota gre imam pa cam cortina family neki tazga je. In prav lepo gre not.

http://www.camspa.it/#/it/prodotti/cat=002/prod=38

ampak tastar tip.

Nč grem hiter kosilo kuhat ker je že pozno.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 11:11:44   
tanika1
hvala za čestitke.
Tropical a maš tut lupinco njihovo? Kakšna se ti pa zdi? Pa sej men je ta voziček res tok všeč, da bova verjetno kar tega kupla, pa še barve so ful dobre. Takoj ko sem prišla v baby center mi je ta padel v oči, pa tut mojmu user posted image je všeč.
Zdejle sem pa sneg pometala s stopnic, ampak ni kakšnega velikega učinka, ker ko sem dokončala, ga je blo že spet kar nekaj. Prov lepo mi je gledat tale snegec, samo ceste še niso nič plužli, pa ga je že več kot 10 cm na cesti, drugje pa še več, ker je že od prej podlaga.
No zdej bom pa tudi jaz počasi začela kuhat kosilo. Lep dan še naprej.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 11:54:41   
aprilski hrošček
Getreal jaz sem bila v medicinskem centru Septum, ker bi bila v Postojni šele na vrsti v 30 tednu in se mi je to zdelo da bo pa že malo pozno. Torej podatki: MEDICINSKI CENTER SEPTUM, Šmartinska 53, Ljubljana, telefon za naročanje 01/280-96-70. Full so prijazni in strokovni. Midva sva bila notri skoraj celo uro cena s CD-jem je 85 eur. Če mogoče kaj poznaš Ljubljano to je točno v isti stavbi kot je trgovina FORMA od bivšega smučarja Jureta Koširja, samo, da je zadaj v drugem nadstropju. Fino je ker je tam parkirna hiša in lahko brez skrbi parkiraš. Ti se kar naroči, ker je res super.

Lep dan še naprej!


(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 12:40:49   
katy83
pozdravljene punce.

Da vas še jaz malo pozdravim v tem zasneženem dnevu. Glede na to, da se letos ne bom smučala, mi je ta sneg bolj tak tak, ampak ok, naj bo. Saj lepo izgleda.

Danes popoldan imam namen it malo po trgovinah brskat za darili, zvečer pa na službeno čago. Ja, smo študenti tud povabljeni. Sicer gremo na bowling, tak da bom samo gledala, ampak grem pa malo med ljudi. user posted image

Tanika1 tebi pa želim vse najboljše, najlepše in najslajše ob tvojem rojstnem dnevu.
user posted image

nič, punce, uživajte, pa če ste kje na cesti, pazite nase in na svoje user posted image

Katy

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   [Brisano sporočilo]
19.12.2009 12:57:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 13:19:59   
Wannabemommy
En lep zasnežen pozdrav

Mi smo se pa dans zbudili v sneg in to kr fajn sneg ma ziher ga mamo že cca 10 cm, pa še niti enkrat niso plužliuser posted image , nevem zaj sem trenutno pri mami v mestu, kjer tud nič ni spluženo, upam sam da bom lahko prišla do doma kr sem kr na bregu doma in če nebodo plužli, mi huda predeuser posted image .
To pa kr sem na vsak način mogla it po trgovinahuser posted image , in na snegeca zaj pa je mojuser posted image  cel živčen kr so take ceste pa upa da bova lahk šla domov.
No bomo vidli
tanika - vse najboljše z malo zamudo pa vendar iz srcauser posted image user posted image

vsem ki se vozite pa previdno na cesti in čuvajte svojeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 13:28:30   
tropical
cojka tukaj
http://www.animaatjes.nl/plaatjes.htm
http://www.picturesanimations.com/

tanika imam tudi lupinico, košek,  voziček, dežna prevleka, torba, in za nogice pokrit na lupinici in vozičku, strehica za lupinico..
Lupinica je čist preprosta. Ni težka. Jaz sem jo uporabljala samo za v avto, ali pa slučajno če sem šla na kak hiter nakup z vozičkom. Lahko pritrdiš na voziček.
http://www.camspa.it/#/it/prodotti/cat=003
Zdaj se novejši in boljšo. Moja lupinica je čist enostavna.
http://www.otroskaoprema.com/fotke/1221321014DSC09791.JPG
takšen voziček sem našla na netu samo ročaj vozička je cel, raven.




< Sporočilo je popravil tropical -- 19.12.2009 13:42:19 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 15:26:21   
nincy29
jeeej tudi mi imamo snegecuser posted image user posted image

tropical a se v ponedeljek vidimo v materinski??

jaz sem do 21h v službi..pa tko bi rajši doma bla...prav brez voje sem danes a.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 16:10:24   
izgubljena_ovcka
Hej, čveke, čvekaste! user posted image

Jaz se (spet) javljam z enim brezveznim postom, ker mam lih celo 5 minut časa in sploh ne utegnem brat za nazaj user posted image

cojka, ja ti kar pokliči za kofetek, se bomo že tako zmenile, da bomo vse lahko! Jaz edino upam, da bom dobila kakšno varstvo za tamalega, da mi ga ne bo treba s sabo vlačit ker potem je mirna pijačka mission impossible. user posted image Če res ne bom dobila nikogar bom vaju pa prišla samo lepo pozdravit in kakšno na hitro rečt.

Nič, upam, da ste okej, da ne kidate!!! user posted image Snega imamo mi cca 15 cm, prav pravljično zgleda! Vsaj prazniki bodo v pravem vzdušju čeprav me cestne avanture v takem kar minejo... Pazite nase! user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 16:15:08   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

jeeej tudi mi imamo snegecuser posted image user posted image

tropical a se v ponedeljek vidimo v materinski??

jaz sem do 21h v službi..pa tko bi rajši doma bla...prav brez voje sem danes a.



Verjetno ne bom šla, ker nimam izhodov iz hiše  ampak le kratke sprehode v okolici doma.
Moram mojo g. poklicat, ali lahko grem na dih. Vaje., drgače pa bomšla naslednjič drug mesec.


(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 18:26:43   
Wannabemommy
Ojla
Midva sva komaj zdaj uspela prit do doma, pa še zdaj nebi če nebi kolega klical na cestno in jih malo vprašal če bodo naš breg tud kaj plužli, mislim neuser posted image  a niso za to plačani, nebi rekla da bi predtem že enkrat plužli,ampak da prvič leti ob 17.30 z plugom po cesti, halo?
Kakorkoli zaj sem na toplem in me hitro več ne dobijo na cesto, bogi mojuser posted image  pa mora v pon. zjutraj delat, hvala bogu sem v bolniški in mi ni treba nikamoruser posted image
Nič pupe lepo se imejt ein lep preostanek dneva

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 18:43:52   
memole
Pozdravljene po dobrem tednu!

Kako ste?

Za nazaj ne bom brala ker je čisto preveč za brat!

Jaz sem ok imeli smo se super snega je blo tudi dosti tako da ni ničesar manjkalo!
Kaj več bom jutri napisala ker se zdej štimam za na večerjo v ženski družbi!

Na pregledu je blo vse ok še zmeraj je punčka bla je težka 335g in dala mi je PDP 1.5. sam jaz ostajam tukaj ker vem da bo aprila in ne maja!user posted image user posted image

Aja zdej ko brca že vidim trebuh kako se premika!user posted image user posted image user posted image

Zdej pa grem!

Se oglasim jutri!

Nočka


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
19.12.2009 20:25:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 20:55:41   
Anonimen
No pa se končno prišla mal k seb, da sem šla na računalnik. Sem bila tok zbita, da sem podnevi mal spala in bolj nič ni bilo od mene. Sta ga kužka neki sračkala ponoč.

Pozdravljene nove in čestitke!

Jaaaa tud mi mamo snegeca in to ful. Me je zjutri skor kap. In pol sem pričakvala, da bojo vsaj kej plužli k bo nehal snežit, ampak ne. Prvi plug šele mal čez 17. Halouser posted image Sem pa ful upala, da bo na predbožični večer sneg, pa je dež napovedanuser posted image

Pa vse imate neke preglede, jaz pa še zdej nisem imela morfologije. Se mi zdi k da 29. sploh ne bom dočakala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.12.2009 21:32:42   
neka_noč
Živjo.
Zunaj je res zimska pravljica in škoda, da jo bo tako hitro konec. user posted image   Ponoči sem se zbudila ob 01 in je že padal sneg. Zj. pa je bilo že vse čarobno.

Ela bova dala še drugam zrisat. Absolutno. Nama se tudi zdi pretirana cena, še posebno, ker ni po naročilu, temveč serijska izdelava - kar naj bi bilo ceneje. Vsaj včasih je bilo tako. Me je pa zmotilo predvsem to, da nama tudi predračuna ne sme user posted image dati in me je razkurilo, da ne morem (očitno) izvedeti koliko stane ena garderobna omara. Sva bila ravno danes še enkrat v BC kjer lepo jasno piše koliko stane garderobna omara - od Alplesa; Planet.
Imava pa še enega mizarja in mu bova mail-ala načrt, ter na tri konce greva še dat izrisat sobico.
Čudno je tudi to, da preko Lesnine Brdo (bi morala)čakat na sobico 4-6 tednov, medtem ko v jo v BC dobiš v roku 2-3 tedne user posted image  
Poznaš še ti kakšnega mizarja, ki bi mu lahko dala izrisat in bi tudi dobila predračun s specifikacijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?