|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 8:47:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BELA BUČA)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 9:23:16   
Wannabemommy
Dobro jutro čvekiceuser posted image
Jaz pa sem se malo prej šele zbudila in spet mamo en krasen dan s sončkomuser posted image
Kar se tiče srbenja, tud mene srbijo prsa, trebuh ne tako da bi se lahk spraskala do krvi, sam se nena, Mažem pa se z oljem od eucerina pa drugač nimam suhe kože. Kakorkoli sej bo minlo.
Kako ste preživele vikend? Mi smo postavli že vso božično dekoracijo in smrekico joj kak je to luštnouser posted image .
dans pa guser posted image rem na firmo ker mamo zaključno v službi in me je sama direktorca klicala da morem prituser posted image , ker sem del tima se mi je ful lepo zdelo.
Nič pupe lepo se mejte in en lep dan vam želim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 9:23:36   
memole
Jutro!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz pijem kakav!
Tamala gleda tv,ati pa zajtrkuje!
Bo tamala do januarja doma da ne bi kej zbolela ker potem bomo spet za novo leto doma namesto na snegu!
So namreč otroci v vrtcu bolni pa jo imava raje doma,ker od poletja sem ni še ostala doma pa ne bi rada da lih za novo leto kej faše!

Glede padca jaz sem tudi padla in sicer v topliceh se mi je v otroškem bazenu spodrsnilo sem si pa samo koleno odrsala!

Vreme je kakršno je,popoldan pa v službo in se mi tako ne da!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 9:24:28   
nejanejc
ojla

peter vikend, kar traja, da vse preberes... no, bolj preletim :)

dobrodosle nove :)

no mi tudi rihtamo stanovanje, pa pocasi bo kuhnja res dobila svojo podobo, se police pa hladilnik, pa pol po novem letu se fototapete, pa bo :)

otrosko sobo sva pa narocila v lesnini presnji ponedeljek in baje jo pridejo jutri ze montirat :) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
zaenkrat bova mela kar midva notr svoje cunje dokler ne narociva svoje garderobne omare..

v soboto smo sli z druzbo v gledalisce, je blo fajn pa potem se na pizzo in spat :)

vcerej pa sem sl ana en sprehod, ko ni blo se minus 15... sam sem res rabla mal zraka, moj pa sam po kuhinji... se mal likala spet pa na en obisk sva sla zvecer in padla v postlo ko klade...

dane szjutraj pa spet tako"zgodaj" ustat

nse dete je tudi bolj  mirno, je rekla prjatlca, d abo ziher puncka :)

strije ja.... se mazem, bomo vidli kolko jih bo n akoncu.. baje je v zadnjem mescu najbolj kriticno... pa po vecji modrc morem tudi jst, me ze vse veze.. kaj sele bo, me je tudi mene strah,, mam D cist dost... ma zgleda, da bo treba na E prešaltat...

cojka uspesno s kopalnico! Bo pole res lepo kajne :)

lep dan

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 9:28:10   
nejanejc
pa smrekco sva kupla v soboto ;-) Najina prva :) Okrasila pa nevem kdaj jo bova, mogoce v sredo :) V cetrtek greva pa k  njegovim za Božič :)

tortica jutri ne bo slo, mamo majstre zgleda... sem komaj zdej vidla post :(

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 9:33:54   
NATAŠA35
srečanje uhhh bi prišla, samo je smotana ura....pa kdaj drugičuser posted image

prenova jaz sem lepo pospravila najino spalnico, danes je dnevna soba na vrsti, potem pa otroška soba, ker sem jo nametala z vsem...še prej pa veža in moj kotiček za manikuro, potem pa v četrtek postavimo jaslice in smrekico...user posted image user posted image user posted image

danes grem po luč miru v cerkev....


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 9:45:18   
Chi_Pita
Evo, po dolgem času se spet oglašam user posted image

hehe, jaz pa v soboto nisem šla delat ... nas je tako zasnežilo, da me moji niso pustili vozit user posted image - živim pa vn iz mesta ... pa še burja je pihala za pop... in je prav delalo snežne zamete. V Kozini pa so itak izločali avte in kamijone - tako da ja ... vikend sem prelenarila na toplem user posted image

Popek  meni tudi vn leze user posted image - dokler sem imela pirsing je še bil not obrnjen, pol me je pa eno noč tako začel popek bolet, da sem mogla pirs vzet vn ... in od takrat je popek že skoraj štrleči. Kaj čmo, upam, da se bo po porodu vrnil v prvozno stanje, ker jaz sem bila prav ponosna na svoj popek. user posted image

Srbenje uh, imam pa zaenkrat srečo, nič, čisto nič me ne srbi koža user posted image ... sem se pa začela mazati z nekim ognjičevim mazilom (je taka čisto tekoča krema, ki se vpije in ni potem nič mastna). No ja, s kolegico smo gledale in naj bi imela kar elastično kožo po trebuhu - upam da videz ne vara user posted image ... od prej pa imam par strij na boku in riti (ko sem 1. nehala trenirati, sem v 2mesecih shujšala oz izgubila mišično maso za kar 9kg - in ja, strije so se pojavile) ... Upam, da zdaj ne bo tako, oz se bom trudila da težo izgubljam počasi ne pa na hitro. user posted image

Dobrodošle nove user posted image ... poznam kar dosti punc, ki tudi pričakujejo drugo leto, pa za ta forum še slišale niso oz. se jim ne da pisati, tako da bi rekla, da je sigurno še dosti aprilčic - bomo mogle počakati, da se srečamo na cesti user posted image

cojka upam, da najdeta avto, kateri vas bo varno vozil user posted image user posted image user posted image ... glede popravil pa je itak tako, da se vsak avto kvari, pa full je odvisno od serije izdelave (mi smo imeli citroen traffic-  in je bila cela serija z napako, ki pa so jo potem poravili. Aja, pa srečno pri urejanju kopalnice - nas to čaka po novem letu user posted image

jooj NATAŠA daj pazi ... upam, da te nič več ne boli in da se to ne ponovi več. V soboto zjutraj sta moja mami in dragi takoj šla kidat sneg in pometat stopnišče, da slučajno jaz ne bi padla - tako sta bila pridna - mene pa sta poslala na kavč pod deko. user posted image Lepo je bit malo privilegiran

Spet sem napisala cel roman ... uh in še nisem končala ...

memole dobrodošla nazaj user posted image ... jooj, sem ti kar malo fouš, ker si uživala, jaz bi tudi, pa zaenkrat moramo malo stisnit z dinarčki, tako da letos dopust odpade user posted image

Ljubljančanke ... lepo se imejte na srečanju in pojejte še kak košček tortice zame user posted image

Drugače pa je naša user posted image (tropical za seznamček) kar razposajena ... brcike čutim non stop user posted image ... najbolj ko pojem kaj sladkega, takrat se prav razveseli user posted image in začne mahati na vse strani. Tako kot je bila prej pridna, ko se je pokazala na 3-4 ure, toliko bolj je navihana zdaj ... uh, me prav zanima kako bo ko se rodi ... upam, da bo ta otrok kaj spal user posted image , ker zdaj ne kaže tako.

Evo, zdaj pa grem lahko malo delat ... uživajte punce, pa se opravičujem, če nisem vse pokomentirala, sam res mi je šlo dosti iz glave. user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 9:52:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 10:10:36   
mamika25
Jutro jutro!!

Vidim, da ste že pokonci, jaz sem že od 6h. Zvečer zaspim takoj, samo luč ugasnemo, prižgemo tv, jaz pa že user posted image . Včeraj smo praznovali rojstni dan od hčerke, je bilo kr prijetno, dobila je pa toliko enih daril, da še danes ne vem kam naj ji vse pospravim. Da vam povem, da je bilo včeraj zjutraj ob 8h pri nas izmerjenih -19 C!! Kolk je zeblo...
Kar se tiče opremljanja, midva bova kuhinjo zamenjala drugo leto, do aprila morava kupiti samo še otroško sobo. V lesnini so nama za eno omaro (visoko, prostorno, ima tudi 3 predale) in pograd (z predalom spodaj) zračunali cca 900 €, Alples drugače, zelo lepa, samo imava ful malo prostora, tako da kaj drugega ne pride v poštev. Naročila jo bova šele ob plači januarja. Da se tamala navadi spat tam, čeprav bo najbrž kr hudauser posted image . Zadnjič sem v kiku nakupila par stvari za dojenčka in sicer 2 majčki na preklop, ene hlačke, kapico in 1 bodi. Vse je bilo tako poceni, pa se mi zdi da je roba kar okej, pa ne vem če sem za vse plačala 15€ user posted image , res fajn.
Brcike so postale močne, največkrat ga zbudim s čem sladkim, brcne me toliko, da se kr presedemuser posted image .
Srbenje pa pri meni še ni tako intenzivno, od prve sem imela čisto lep trebuh, niti ene strije, upam, da bo tudi zdaj tako. Do zdaj še ni nič, mažem se pa skoraj vsak dan.
Dobrodošle nove user posted image , res nas je veliko, poznam pa jih še ful ki bojo rodile aprila, sam niso na RR.
Katy83 videla sem kaj si napisala pri decemberkah 09 user posted image , a ni lepo čitat porodne zgodbe, mene je tista tut najbolj ganila, ki so jo ti komentirala, res prebrala sem dvakrat, pa sem dobila tak zagon (čeprav ni rečeno da bo pri meni tako), samo vseeno... priporočam še kateri da prebere porodno zgodbo pri decemberkah 09 (shopgirl - napisano z roza), res super!!!

Toliko od mene, lepo se mejte, pa radi se mejte:))

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 10:57:25   
Anonimen
No pa je končno ponedeljek. iiiii še par dni pa se bomo ful sladkal. Jaz komi čakamuser posted image

popek- men je šel pa ful notr. A je to normalno? Ker je prov res ful ful notr.

Mene tud buši kr velikrat srbi, pol se pa praskam k nora. Si morm it pa zdej olje kupit, da se začnem še z njim mazat. Zaenkrat se še ni pokazala nobena strija, ampak da ne bom prehitr govorila, ker majo še dost časa, da se pokažejo.

(odgovor članu mamika25)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 11:01:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 11:15:40   
katy83
pozdravček punce moje.

Hja, vikend? Hitro je minil, ampak jaz itak več ne občutim kaj je vikend in kaj ne, ker sem non stop doma. dragi pa tud non stop dela, tak da...user posted image
No, ok, v soboto sva bila na službeni čagi, ki pa ravno zame ni bila najboljša. Pač, tečno je gledat folk kak bowling igra 2 uri. Potem, ko so končali, pa je itak bila glasba tak glasna, da se nismo mogli normalno pogovarjat.
Včeraj pa sva bila z dragim in njegovimi starši skupaj v kinu. Gledat smo šli Avatar in punce rečem vam, to je full dober film. Jaz sicer znanstvene fantastike ne maram, ampak ta film pa me je presenetil. user posted image

no, ta teden pa bo že bolj zanimiv, ker me je celo šef 3x pisal, da delam. user posted image   No, pa mi ne bo več tako dolgčas, pa še nekaj dodatnih € bo januarja na računu. user posted image

brcike - če moj user posted image  ne bo boksar, potem ne vem kaj bo. Si je izgleda vzel Dejana Zavca za idola. user posted image   res dosti brca, miga in je prav fajn. Full je hecno, ko se mi trebuh premika, pa moj pravi: "ja, kaj te dela zdaj? user posted image

Popek - meni se še ni ven obrnil, vse pa kaže, da se bo. Meni je to sicer všeč, ampak bi pa rada, da gre po porodu nazaj. sem tudi jaz imela lepi popek. user posted image

Nataša in memole - še dobro, da ni bil padec hujši. Pazita se. Seveda pa tudi vse ostale, z mano vred, ki sem taki štor, da brezveze.

Mamika25 - ja, porodna zgodba od Shopgirl je bila res...vau! Zavedam se tega, da je vsaka user posted image drugačna, tako kot je tudi vsak porod drugačen. Ampak res je lepo brat te lepe porodne zgodbe, polne poguma, samozavesti,... Kako pa bo z nami, pa bomo videle, ne? Jaz vsem(vključno z menojuser posted image ) želim, da bi bil porod čim manj naporen, čim manj boleč, skratka lepi porod. user posted image

Aja, punce, sem pozabila povedat, da sva bila včeraj pri sestrični, ki je 9.12. rodila. Joj, mali je taki cukrček, pa taki drobni se mi je zdel. Ko ga je moj v roko prijel, je bil šokiran, kak je vse to malo, prav malo strah ga je bilo. user posted image

nič, mislim, da je to to, lepo se imejte, se pišemo kaj
lp, Katy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 11:26:18   
NATAŠA35
katy in chi_pita hvala, ker vas skrbi...na žalost sem stopila malo na stopljen sneg, čeprav sem brisala po tleh, samo ker imam linolej, je kar nevaren, če je mokro...ampak na srečo, sem imela kar veliko srečo in imam modrice samo na roki, ker sem se ujela nanjo...

popek tudi meni se počasi obrača na ven, prej pa se ni nikoli...

še nekaj dni delam, potem pa kolektivc user posted image user posted image user posted image , jutri pa božičnica user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 11:30:54   
pupa*81
heeej punce!

no končno sm se prebila čez vaše čvekarije user posted image sem vikend rajš na snegecu zapravla, se mi ni dalo nč foruma čekirat user posted image če je pa vse belo pa tko lepo, je blo treba ta vikend se naužit zimske idile, ker pol vprašenje kolk jo bo še ostalo user posted image

lep pozdrav vsem novim user posted image !

popek moj tudi počasi izginja user posted image vsaketolko je še "normalen", vmes ga pa user posted image popapa user posted image upam da se po porodu vrne v normalno stanje, ka taki mi je prou hecen... no sej pr takšnem trebuhu se nima kam skrit revež... pravi user posted image da smo šele decembra, da kam se mislim še razširt do aprila user posted image meni se pa sploh ne zdi nevem kolk velik, dokler vidim dol pod popek user posted image

mazanje ja kar dejmo punce se mazat, pa še zdej k je zima in ogrevani prostori je koža bol suha, jst sm se začela kr 2x na dan ''oljit'', pa koža vse popije

led... ja dejmo pazit punce da ne pademo, jst si bom kr po 'mestne' dereze šla v IgluŠport (reklama, vem, pa kaj user posted image ), ker čez varno ga ni!

cojka jaaa, mislim da celo pridem... no morem še user posted image vprašat če bo počakal čveko za prevoz domov. mogoče pa bom mal zamudila, ker ob 16 se je mal problem prebit do btc-ja user posted image

tropical za seznamček: kindersurprajz user posted image user posted image

no ne bom več pisala, da ne bo cel roman (ko da že ni user posted image ), vas že pol kej še pokomentiram!



(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 11:31:39   
nejanejc
nataša, upam,da ne bo prevec dolgo bolelo, vem kako je, ce pades na rit... sem mela "to sreco" par let nazaj...

jst mam tud se notr popek, pomoje bo tud ostal.... prevec zalit :)

cojka, kaj masta ze avto doma?

a pa zgodbo sem prebrala, ful lepo :)

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 11:33:26   
nejanejc
aja, tropical bom kopirala pupo :) kindersurprajz user posted image user posted image  

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 11:34:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 11:45:52   
nejanejc
no pol pa upam,da boste kamli ocenli avto in kmali "presedlali" na večjega konjička! :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 11:59:44   
Anonimen
Hej punce!!

100 let me ni blo in ste natipkale miljon strani. Sem vas pa skoz brala, da nisem zdaj cist out. Cestitke za vse novo potrjene fantke in puncke in za vse tri nove!

Punce, jaz pa danes nesem aro za novo stanovanje!!!! Ne morem verjeti, da imava koncno stanovanje. Aaaaaaaa!! Cist sem iz sebe, bom se rodila od navdusenja user posted image Sva kupila cisto novo na Brezovici pri Ljubljani (cist pri semaforju, tiste ki kaj poznate), tako da bom se vedno med ljubljanske nosecke pasala, ker Brezovica je res blizu. Imava pa 70 kvadratov pa 15 kvadratov balkona. Pa ful lepo majhno naselje, v vsakem bloku so samo tri stanovanja in ima vsako stanovanje celo nadstropje za sebe. Joj, nabijam, ampak ne morem vam povedati kako vesela sva! Sploh ne vem kaj bova s toliko prostora. Ampak, zdaj imam nov problem. Stanovanje je celo prazno. In zdaj ga je treba celega opremiti. Pa to je za pop****, jaz ne vem kdaj bom pocivala pa prala oblekice pa te stvari. Sva cez vikend malo hodila po trgovinah z opremo. Na vsako stvar je treba cakati vsaj 2 meseca. In midva se seliva konec januarja. To pomeni, da bom imela v najboljsem primeru konec marca kuhinjo, dnevno in spalnico. Takrat boste ene ze rodile. Upam, da jaz se ne bom user posted image Ela, ti bom kar ZS napisala za tvojega mizarja user posted image

Tesh, cestitam za preselitev. A sta sla potem v Trzin? Si sprasevala za osebe na 3d. V Septum na Smartinski lahko pripeljes do 4 osebe s sabo.

Sva imela morfologijo prejsnji torek. Nasa puncka mogoce ni vec puncka. Je imela noge prevec skupaj, da bi lahko z gotovostjo potrdil. Pa smo tam ... user posted image
Drugace vse super. 450g tezka in 26 cm (priblizno, z nogicami vred) dolga. Srcek nabija kot zmesan, srce ok, jetra ok, skratka vse ok. Aja, berem, da vasi ful brcajo (na ven). No, nase dete (ne vem kako naj se sedaj navadim, da bo mogoce fantek) je cist pridno. Ful ful malo brca, na ven se sploh nic ne pozna, na notri pa tudi ni nekih hudih bolecin. Sem se ze ful sekirala, da je kaj narobe, ampak je ginekolog rekel, da je to cist normalno in da ima se veliko casa, da se na ven pozna. Ker se to takrat pozna, ko je otrok ze res velik in potem nima vec toliko prostora. Mah ne vem, sem se odlocila, da se ne bom vec sekirala. Ce ji (mu) je en teden nazaj srce tako divje bilo, je ze vse ok. Pa ce se brce cutijo na ven al pa ne. Aja, ena je rekla, da je to zdaj ze ritem novorojencka. Mogoce bo pa nas piskotek tako zelo priden vedno in bo bolj spal kot ne. Uuu, pobozne zelje user posted image
11.1. pa imava 3d. Upam, da se bo takrat videl tocen spol. Ne vem kako ene zdrzite, da ne veste do poroda :)
12.1. pa naslednji pregled. Za seznam od Tropical.

Ljubljancanke, mogoce pridem na srecanje jutri. Se bom tam javila.

Aja, za tiste dve, ki sta padli. Jaz sem vprasala svojega G kako je otrok varovan v trebuhu. Pa je rekel, da je sicer odvisno od primera, vendar bi se moglo mami nekaj zelo hudega zgoditi (tako kot tiste prometne nesrece iz linkov), da bi se otroku poznalo. Ker on je v vodi (plodovnici) pa se v maternici pa se v trebuhu, tako da je naceloma kar fajn varovan. Jaz imam dve majhni polsestrici, ki nista glih najbolj pazljivi do trebuha, ampak je rekel, da ni problema. No, saj skace mi nobena ne po njem, ampak tako za vsak slucaj. Se pa strinjam, da je fajn vcasih malo bolj pretiravat pa te vsi po rokah nosijo user posted image

Ne vem kaj sem se hotela napisati, cist sem iz sebe zaradi stanovanja. Pridem kasneje spet. Pa obljubim, da bom od zdaj bolj azurna.

Lep dan vsem.

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 12:08:03   
nejanejc
juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image

cestitke!

pa veselo selitev :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 12:14:31   
pupa*81
super aglaia za stanovanje! user posted image pa ne sekiraj se preveč zarad opreme, midva sva najprej en mesec taborila v sedanji otroški sobi... je blo k da bi v garsonjeri živela: postelja, škatle s oblekami, škatle s posodo in hrana... pa tamal šparget za taborjenje user posted image ma je blo prou fajn user posted image sem zadnjič vidla tiste blokce pa res fanj zgledajo, v glavnem čestitke!user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 12:21:20   
Getreal
aprilski hrošček hvala za info user posted image sem se že vse zmenla in sva naročena na 3d/4d 11.1.2010 ob 19 zvečer, kar nama ful ustreza.. tko malo sprostitve pred spanjem user posted image ..rekli so, da pregled traja eno uro,tako kot je tvoj, tko da se že veseliva user posted image user posted image user posted image se mi je pa zdelo da bo to kje v bližini te Forme..tam sem lani jz iskala bundo za bordanje user posted image joj moja lepa bunda za bordanje...pa je letos niti oblekla ne bom user posted image

tanika- malo pozno ampak vseeno vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

železo - danes sm dobila take grde rjave žvečlive tablete user posted image cojka srečo maš ker maš sirup..jz moram te tablete valjat po ustih dokler se ne stopijo in ne vem zakaj so mi tako ogabne najbrž že iz principa..

kremice in olja- meni je za rojstni dan oktobra kolegica kupla od HIPP neko tako oranžno olje iz jojobe, ki ful lepo diši in je zaenkrat kar učinkovito. Če se zjutraj namažem je trebušček zvečer še kar masten, pa zaenkrat še nimam nobene strije, sem pa nagnjena k njim, oz. moja koža ni prožna, tko da jih še pričakujem..

ela24 jz te pa lahko potolažim glede prsi user posted image ena moja kolegica mi jih je dala za pošlatat hihihiuser posted image ima pa 6 let starega fantka, ki se je dojil in so ble kar čvrste..je pa ona fuuul suha in ima take male joškice tako da ne vem kako bo pa to pri meni, ker imam kar take lepo zaobljene od nekdaj user posted image



brcike- mi smo podivjani res...meni je tako hecno user posted image bog ne daj čokolade ker to je pol rock'n'roll user posted image sploh ne vem več kako jo umirit, samo ta otrok je res 24 ur na dan pokonci..samo še kolcat se ji mora začet pol bo pa res popolno user posted image user posted image

popek- tudi moj je vedno bolj ploščat, ven ga pa še ni obrnilo

aglaia - čestitam za preselitev!!user posted image kaj 11.1. imate 3d v septumu?

aja še za Tropical podtki: naslednji pregled imam 22.1.2010, user posted image ostalo pa mislim da že jeuser posted image

aja pa pozdravljene vse nove ringaraja nosečke

< Sporočilo je popravil Getreal -- 21.12.2009 12:25:15 >

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 12:59:24   
BELA BUČA
Pri nas pravijo, da so deklice bolj žive, fantki pa nežni in bolj malo migajo.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 13:00:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 13:01:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BELA BUČA)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?