|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fitnes naprave
21.12.2009 21:04:38   
LERO
Zanima me, katere sobne fitnes naprave kaj uporabljate in kako ste zadovoljne z njimi. Malo sem gledala sobna kolesa, steperje, lag magic ... Kaj menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fitnes naprave
21.12.2009 22:24:40   
ona
Jaz imam orbitrek,tekalno stezo in leg magic.
Od teh treh sem dokaj redno vse uporabljala,samo sem mogla opustit zaradi operacije kolena.
Sem te hotela samom opozorit,da leg magic ni za slaba kolena,ostalo pa je kar uredu,meni osebno je še vedno najbolj všeč se razmigat na orbitrekuuser posted image

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fitnes naprave
22.12.2009 7:24:36   
Hope2
Orbitrek, tekalno stezo, steper, boksarska vreča, eno napravco za trebušne (nimam pojma kak se reče), žoge, klop za dvigovanje uteži (benč) eno fitnes napravco (več v enemuser posted image ). Kolo pa je na podstrešju, bedno od bede je navadno sobno kolo. Bolje je vodena vadba s kolesi v kakem centru


Orbitrek je super, četudi te kaj boli. Jaz sem padla na trtico, si jo natolkla, da nisem mogla hodit, nisem mogla dvigovat noge, se vsesti in vstati, pa sem na orbitreku komot migalauser posted image .


Leg magic, a to kaj hasne oz je kak učinek. Ok, če vsak dan natepavaš non stop, pol že, zanima me zmerna vadba 1-2x na teden

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.12.2009 7:28:29 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fitnes naprave
22.12.2009 7:43:42   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: ona


Sem te hotela samom opozorit,da leg magic ni za slaba kolena,ostalo pa je kar uredu,meni osebno je še vedno najbolj všeč se razmigat na orbitrekuuser posted image


Jaz sem zdravnico spraševala, kaj mi najbolj priporoča glede na moje težave s kolenom. Absolutno kolo, tudi tekalna steza ni najboljša. Tako da jaz sem se odločila za kolo, katerega sem še kar redno uporabljala, zdaj z dojenčkom pa ne najdem časa.
Drugače pa bi najraje uporabljala tekalno stezo, mi je ljubša kot kolo, a zaradi omenjenih težav... Orbitrek pa meni ne sede, ni mi všeč.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fitnes naprave
22.12.2009 8:22:27   
ALWAYS LARA
jaz imam kolo..sem si ga zdaj nabavla in ene 5x na teden gonim po 1 urco. sem imela orbitrek pa se mi je samo prah gor nabiral, noben živ boh ga ni hotel gont.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fitnes naprave
22.12.2009 8:35:52   
lukec
Kakšna dva meseca imam kolo in poskušam ga uporabljat vsaj 5x na teden. Imam pa probleme  z išiasom in me boli cela noga, na kolesu pa bolečina kar izgine. V študentskih letih, ko sem hodila na fitnes, se mi je tudi steper zdel precej učinkovit.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fitnes naprave
10.8.2017 11:36:55   
robista
Sicer malenkost neaktivna tema, ampak je vsak nasvet dobrodošel, če se slučajno kdo kaj spozna na te multifunkcijske fitnes naprave.

Sam imam sobno kolo in par uteži za vaje. Že dlje časa razmišlam o nakupu pa se nikakor ne morem odločit. Rad bi se malenkost bolj opremil svoj fitnes, da bi lahko malo več vaj izvajal in tudi ostali člani. Gledam jih trenutno tu - http://www.fitnesshop.si/fitnes-naprave obiskal sem že razne športne trgovine vendar nič pametnega za svoj denar. Ima kdo kaj podobnega doma? Kakšne so kaj izkušnje glede funkcionalnosti in vzdržljivosti?

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fitnes naprave
18.9.2017 15:08:56   
ronja
Uporabljam lubija in tatami blazine, športu se pa reče leteča joga oz. acroyoga in je noro zabaven, lušten, totalno te zasvoji, pa še poveže,... To sicer ni naprava, ampak je res tako fajn šport, da se splača probat (v Lj. in Kranju je leteča joga, pa delavnice okoli)! Naju je čisto zasvojila! In ni treba bit čisto zdrav, da lahko delaš:).

Pred tem sem dobila eliptika (ni orbitrek, ampak nekaj takega),kar sem si takrat sicer želela, vendar ga žal nisem mogla uporabljat zaradi kolena, zdaj ko bi ga pa lahko, pa greva rajši akro delat:D. Kolo (navadno) pa je moje prevozno sredstvo:D.

< Sporočilo je popravil ronja -- 18.9.2017 15:14:37 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fitnes naprave
31.10.2021 21:46:12   
Lelly28 RR
leg magic, sobno kolo in podobne naprave so žal obležale v kleti ... najbolj v uporabi so kettlbelli , utećži, trakovi in vadbena blazina user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?