|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:47:19   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

To pa se strinjam.Moram pa vseeno ga pohvalt da včasih tudi on pospravi kakšno posodo.Ma zato pa carsko kuha.


Ja, moj tudi carsko kuha.


Moj pa carsko pomiva posodo. user posted image
Kuhanje pa sovraži. Je vedno slabe volje, če mora po sili razmer narediti kaj več kot pašto in solato. Ampak solato pa brez težav naredi mešano, kar pomeni, da mu je pol oproščeno.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:47:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:48:24   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Malo domišlije prosim. Kam lepše kot se kopat v čisti in dišeči kopalnici.A ni res?


Na Maldive na primer? user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:48:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:52:20   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Priporočam Mauricius. user posted image


Hvala, ne bi zamenjala. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:52:54   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Hvala .Ga pa rabiš za vse (belo in pisano)?


Ja, za vse. Evo, grem zamenjat, je že zdavnaj opralo. Moj pa ravnokar kuha večerjo. user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:53:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:57:39   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Še en čik pokadim, potem pa grem naredit enega večjih gospodinjskih grehov. V posteljo, pred TV, grem jest čips (in gledat film Hudičev odvetnik).


Pa to je ja največji užitek.
Samo jest moraš tako, da ni vse podrobljeno. user posted image  
Ikea ima odličen pladenj.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:58:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:58:50   
viroza
Pa bodi tako kot jaz pred tv s krožnikom palačink zdraven pa čvek z vami.Kam lepše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:59:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 22:01:04   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Hvala .Ga pa rabiš za vse (belo in pisano)?


Ja, za vse. Evo, grem zamenjat, je že zdavnaj opralo. Moj pa ravnokar kuha večerjo. user posted image
Grem v pondelk v nabavo pa bom vidla kako to dela. Pa dober tek,

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 22:03:28   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Ne morem istočasno čvekati na RR in gledati filma tako, kakor je treba. Saj imam notebook, ampak bo ostal na KUHINJSKI MIZI. user posted image
Bom packa in me bo vse počakalo na kavču. Zdraven sodim tudi jaz.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 22:17:19   
rija
kaj pa vem....jaz mislim, da nam nekak uspevauser posted image  in imamo kar čisto in pospravljeno. zadnje čase tudi igrače nekak uspejo priti v svoje škatleuser posted image
smo trije na 200 kvadratih, ki so večinoma v uporabi.....sem pa v podobnem rangu kot bumerang...vsak dan malo....pa nekak gre...s tem, da mi zdaj, ko lahko več storim poleg tamalega, niti mama ne pomaga več user posted image

moj v.d. moža je zelo priden kar se pospravljanja in čiščenja tiče...tako, da imava to nekak razdeljeno...sesam vsak dan, ker mi gre blazno, blazno na živce, če hodim po nekih drobtinah, smeteh user posted image
kopalnica in wc po potrebi.....vse ostalo tudi...

edino okna me malo j.e.be.jo....tu pa nikakor da pridem na konec.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 22:24:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 0:30:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

zdaj si pa predstavljajte moje presenecenje, ko sem po treh dnevih prisla iz porodnisnice. 3 cele dneve so bili doma moji zlati trije dedci...
grem stavit, da si niti tiste z najbolj pestro domisljijo ne znate pricarat prizora, ki je pricakal mene!user posted image



Miska,jaz si ga z lahkoto.user posted image -sicer ni smesno.Grem sama v kratkem v bolnico,pa bi moral moz ostati sam z hcerkama...mi je bilo ze v naprej slabo,v kaksno pridem.Zdaj pride mami,tako da hujsega ne bouser posted image Je hecno,ker moz in velika hcera mislita,da znata pospravit-za njiju je super,al pa vsaj ok,zame pa...bruhuhuuser posted image

Sama tudi se mi zdi ves cas nekaj pospravljam,pa nikoli konca.Zdaj,ko smo vsi doma,je se sploh "fino".Obiskov mi nimamo skoraj nic,jih niti ne rabim,ker zagon imam isto.Sovrazim umazanijo.Ce nimam vsak dan posesano,sem kar bolana...zvecer ma da je kuhinja tipi top,ni sans da se zbudim in padem med umazano posodo:(
Smo pa 4je na 90m2,vsak cas pricakujemo petega clana in imamo premajhno stanovanje,prevec robe,plus se pisarno...v sekundi je bomba.Niti moz,niti hci nimata navade za sabo pospravit in tu se zelo pozna.Moje vsakodnevne litanije prav nic ne zalezejouser posted image

Gita,ne se sekirat...si pa zato uspesna poslovna zenska.Ne mores imeti vsega.Si me pa nasmejala z vprasanjem,ce ste pri vas sami norci...hvalauser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 3:53:09   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Gina- daj, prosim, povej, kaj več o tem domačem prašku user posted image !




Naribaš eno marsejsko milo (125g) v dobre 3 litre vroče vode. Dodaš žlico ali dve sode in premešaš. Pustiš stat dan ali dva, premešaš, še najboljše je da kar s paličnim mikserjem. Naliješ v kozarce ali posodo kjer boš imela to shranjeno. Doziraš kar v boben. Jaz dam cca 3dcl v 8kilski boben. Najbrž bi bilo manj tudi čisto ok.

-----------------
O, super, hvala- moram probat user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 7:44:15   
Raho
Mene pa samo nekaj zanima: Kakšne službe pa imate ve, ki imate v nulo spedenano stanovanje?user posted image A delate od 7.00 do 15.00 ali ste doma ali pa imate "divji" delovnik in nikoli ne veste, kdaj boste prišle domov?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 10:29:23   
bumerang
Nisem nikjer zasledila nikogar, ki ima v nulo spedenano stanovanje.
Sem zasledila samo take, ki poskušajo vzdrževati red, in take, ki se na to ne ozirajo, in potem na take, ki jim vzdrževanje reda ne predstavlja neke posebne obremenitve, in take, ki se zaradi tega počutijo zelo obremenjene.
In pa seveda take, ki tiste, ki rade pospravljajo oz. imajo rade pospravljeno, zasmehujejo.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 10:33:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 11:00:47   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Nisem nikjer zasledila nikogar, ki ima v nulo spedenano stanovanje.
Sem zasledila samo take, ki poskušajo vzdrževati red, in take, ki se na to ne ozirajo, in potem na take, ki jim vzdrževanje reda ne predstavlja neke posebne obremenitve, in take, ki se zaradi tega počutijo zelo obremenjene.
In pa seveda take, ki tiste, ki rade pospravljajo oz. imajo rade pospravljeno, zasmehujejo.

Poleg vseh naštetih sem jaz zasledila še tiste, ki imajo pospravljeno in se zgražajo nad tistimi, ki nimajo. user posted image
A je.... ga nihče ni popoln.Vsaj jz ne.Pa ti LD?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:02:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 11:28:57   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Pa koga briga, kako izgleda? Od obiskov pričakujem, da pridejo obiskat mene, ne pa ocenjevat stanovanje. Pustite mene, da živim v takšnem, kakor jaz želim, vi pa si svoje uredite po vaše. Jaz sem doma rada nenaspidirana in sproščena.


Enako razmišljam tudi sama. Ne pospravljam zaradi obiskov (sploh pa jih pri nas doma praktično nimamo) ampak zaradi sebe. Nikoli ne bi mogla živeti v umazanem in razmetanem stanovanju, bi znorela. Nenaspidirana in sproščena sem samo takrat, ko je pospravljeno.
Bi pa morali morda definirat, kaj je to pospravljeno in kaj je razmetano. Saj pravim, lahko da so moji standardi tako nizki in samo mislim, da imamo pospravljeno. user posted image


Glej to je eden od receptov. Meni si obiski sedaj med prazniki samo menjavo kljuko. In ker je seveda moj mož balkanc je potrebno vsak obisk dobro pogostiti in to pomeni ves čas usrano kuhinjo- in ta je tudi moj večni problem.

Včeraj,ko sem po kosilu pospravila in zglancala kuhinjo me je skoraj kap, ko je pozvonilo pri vratih.
Imam pa navado, da sem pri gostih z njimi za mizo. Moje tašče gosti še vidijo ne,ker sproti pospravlja in je ves čas v kuhinji.
Jaz pa iz jedilnici samo nosim na pult in sedim zraven gostov ter me čaka vsa svinjari po končanem obisku za pomit in ponavadi še jedilnica.

Bom morala te obiske omejit - samo še vseeno raje sprejemam obiske kot pa hodim po obiskih - se mi ne da.







(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:30:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 12:29:23   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Nisem nikjer zasledila nikogar, ki ima v nulo spedenano stanovanje.
Sem zasledila samo take, ki poskušajo vzdrževati red, in take, ki se na to ne ozirajo, in potem na take, ki jim vzdrževanje reda ne predstavlja neke posebne obremenitve, in take, ki se zaradi tega počutijo zelo obremenjene.
In pa seveda take, ki tiste, ki rade pospravljajo oz. imajo rade pospravljeno, zasmehujejo.

Poleg vseh naštetih sem jaz zasledila še tiste, ki imajo pospravljeno in se zgražajo nad tistimi, ki nimajo. user posted image


A to si mene mislila? Jaz se ne zgražam, samo povedala sem, da ne razumem, kako lahko nekoga ne moti nastlano. Mojega recimo ne moti. To zelo težko dojamem. Mene moti. To pa čist komot dojamem,user posted image user posted image ker me hoče vreči iz kože. To so samo dejstva. Ne zgražanje. Me niti malo ne moti, če ti živiš v kakršnemkoli pač že - tudi če pridem na obisk ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?