|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:26:01   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Okolica postojne pa ti?

jug, sever, vzhod, zahod...mogoče smo pa sosede user posted image
Ma najbel zabačeno selo na tem svetu.user posted image


potem smo pa na istem user posted image ...mogoče res sosedeuser posted image

p.s. sori, ker smetim temo
No kje pa se ti skrivaš?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:28:03   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

viroza...razmisljam, ce bi nacela six packa.....

..in ostale debate o alkotu

zanima me, a je alkohol res rešitev vseh problemov in težav, ki nas/vas morijo??user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:29:37   
Anonimen
se res pozna veseli december tudi na RRjuuser posted image  (povsod o alkoholu)

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:31:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: barika



zanima me, a je alkohol res rešitev vseh problemov in težav, ki nas/vas morijo??user posted image user posted image


čaki, si grem nekaj ruknit pa poročam user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:33:43   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: barika



zanima me, a je alkohol res rešitev vseh problemov in težav, ki nas/vas morijo??user posted image user posted image


čaki, si grem nekaj ruknit pa poročam user posted image


user posted image
v bistvu resno sprašujem, ne eno pivo ali kozarec vina, ampak da si dan na dan malo pod vplivom

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:33:51   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

No super, da ti je prašek všeč. Meni je tudi.


sam da vam je všečuser posted image

druge pa nisem prpravljena komentiratuser posted image user posted image



Jap, tale prašek je ullino maslo, prej ga tudi jaz nisem poznala. No, sicer sem zdaj cel net prešnofala pa še vse kaj drugega našla zraven... pa ko že smetimo, ulla, a delaš tudi prašek za pomivalca? Sem brala, da je čist simpl (samo moram najti zdajle, kam sem shranila), pa bom probala. A maš kak preizkušen recept tudi ti?

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:33:52   
Ulla80
a je alkohol res rešitev vseh problemov in težav, ki nas/vas morijo


ne, pa sam zato k znajo težave plavatuser posted image in to fajnuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:35:20   
Ulla80
ulla, a delaš tudi prašek za pomivalca?


nimam pomivalcauser posted image za unim pet krožnikov in štiri šalce bi to bil višek bedarije, če bi ga melauser posted image

tko da ne vem. po moje se da isto, pa v sodi mora bit point verjetno?


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:36:43   
barika
o kakem čudežnem prašku zdej ve to?? a da dedci doma zram otrok ostanejo?user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:36:48   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

viroza...razmisljam, ce bi nacela six packa.....

..in ostale debate o alkotu

zanima me, a je alkohol res rešitev vseh problemov in težav, ki nas/vas morijo??user posted image user posted image
Šibam sm najdla borovničke na vinu-njama. Se mi kera pridruži?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:37:56   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

ulla, a delaš tudi prašek za pomivalca?


nimam pomivalcauser posted image za unim pet krožnikov in štiri šalce bi to bil višek bedarije, če bi ga melauser posted image

tko da ne vem. po moje se da isto, pa v sodi mora bit point verjetno?



A nič ne kuhaš, pa pečš pa to? Jaz sem danes 3x pomivalca laufala, pa sploh ta velikih dveh ni doma. Res sem nekaj pekla, pa en obisk sem imela, ampak itak je tako vsek dan s to posodo. Kako ti rata samo 4 krožnike umazat? Jaz nisem tak talent. Sicer pa ja, soda mora laufat... menda.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:38:45   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

viroza...razmisljam, ce bi nacela six packa.....

..in ostale debate o alkotu

zanima me, a je alkohol res rešitev vseh problemov in težav, ki nas/vas morijo??user posted image user posted image
Šibam sm najdla borovničke na vinu-njama. Se mi kera pridruži?

tak kot miši, tudi tebi eno brco v rit ...user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:39:43   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

ulla, a delaš tudi prašek za pomivalca?


nimam pomivalcauser posted image za unim pet krožnikov in štiri šalce bi to bil višek bedarije, če bi ga melauser posted image

tko da ne vem. po moje se da isto, pa v sodi mora bit point verjetno?



A nič ne kuhaš, pa pečš pa to? Jaz sem danes 3x pomivalca laufala, pa sploh ta velikih dveh ni doma. Res sem nekaj pekla, pa en obisk sem imela, ampak itak je tako vsek dan s to posodo. Kako ti rata samo 4 krožnike umazat? Jaz nisem tak talent. Sicer pa ja, soda mora laufat... menda.

ulla, recept prosim, jaz bi tudi takle, nič posode, pa qurc, ko vsak dan neki skuhamuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:41:06   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: barika

o kakem čudežnem prašku zdej ve to?? a da dedci doma zram otrok ostanejo?user posted image user posted image


Za to ne rabiš čudežnega praška, ampak si moraš preprosto samo vzet svobodo. Čudežni napitek - alko - pa ti čarovnijo lahko zelo hitro pokvari.user posted image user posted image  

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:41:49   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: barika

o kakem čudežnem prašku zdej ve to?? a da dedci doma zram otrok ostanejo?user posted image user posted image
To je tak čudežni prašek ki zadne kot.... Hecam se.Je tekoči prašek ki ga nardiš sam doma.Prva liga in cunje ful dišijo.Sm ga probala delat na vodi iz sušilca. CARSKO

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:42:50   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Šibam sm najdla borovničke na vinu-njama. Se mi kera pridruži?



Čin, jaz imam teranov - borovničev liker. Sem delala malo nazaj. A maš ti isto?

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:43:36   
Ulla80
A nič ne kuhaš, pa pečš pa to? Jaz sem danes 3x pomivalca laufala, pa sploh ta velikih dveh ni doma. Res sem nekaj pekla, pa en obisk sem imela, ampak itak je tako vsek dan s to posodo. Kako ti rata samo 4 krožnike umazat? Jaz nisem tak talent. Sicer pa ja, soda mora laufat... menda.


seveda kuham, sam ne morem umazat 12 krožnikov, če jih mam samo petuser posted image ( taplitkih, globokih je še 6, ajduser posted image )
pa mam vok, eno malo ranglo, veliko ponev, srednjo veliko in eno veliko ranglo. pa petlitrski pisker za gel kuhatuser posted image
pa pribor žlice in to po 8 komuser posted image par šalc, kozarce za sok mam še sam triuser posted image pa par pekačev in tko.... eh...
men se zdi bedarija kupovat, če mi s tem čist fajn laufauser posted image pa če bi recimo si kupila set nove posode, bi to kar mam vrgla pročuser posted image tko da bi bla u bistvu na istem...no, kozarce pa res morm kupituser posted image
me je moj enkrt hecal s pomivcalcem, da sej bi blo kul, bi cel dan zlagala not posodo in zvečer zalaufala, pa skoz bi blo čisto in pospravljeno vse....sej teorija je super, sam v praksi bi blo tko, da bi zjutri dala not šalce od kave, čaja, mleka, pol še kter od otrok kako mleko al kej spije, po kosilu še kaka kava pade, pol pa če bi kdo na obisk prišel, bi pa mogla šalce iz pomivalca vzet in jih pomituser posted image user posted image

pa velik pečem, pa marmelade vkuhavam, pa ni da ni, pa mi super laufa s tem, kar mamuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:44:22   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: barika

o kakem čudežnem prašku zdej ve to?? a da dedci doma zram otrok ostanejo?user posted image user posted image


Za to ne rabiš čudežnega praška, ampak si moraš preprosto samo vzet svobodo. Čudežni napitek - alko - pa ti čarovnijo lahko zelo hitro pokvari.user posted image user posted image  

potem tega ne rabim, imma dovolj svobode... kok paše, ko si neodvisen, pa ti tip ne teži in ne hodi po gostilnah .. da lahko še jaz kam grem ..ali pa kot družina -> neprecenljivouser posted image

(zdej sem pa že mal žlehtuser posted image )

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:45:13   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

viroza...razmisljam, ce bi nacela six packa.....

..in ostale debate o alkotu

zanima me, a je alkohol res rešitev vseh problemov in težav, ki nas/vas morijo??user posted image user posted image
Šibam sm najdla borovničke na vinu-njama. Se mi kera pridruži?

tak kot miši, tudi tebi eno brco v rit ...user posted image

Ej če bi tela probleme utaplat sigurno nebi stala več pokonci. Me je sam gobecuser posted image viš kako rjovim

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:47:07   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: barika


.ali pa kot družina -> neprecenljivouser posted image



za ostalo pa naj ded zlati masterkard doma pusti pa je user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:47:52   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Šibam sm najdla borovničke na vinu-njama. Se mi kera pridruži?



Čin, jaz imam teranov - borovničev liker. Sem delala malo nazaj. A maš ti isto?
Ne.Zavreš vino pa cuker pa pol daš borovnice nakoncu mal ruma. Maš ti to?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:48:08   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: barika


.ali pa kot družina -> neprecenljivouser posted image



za ostalo pa naj ded zlati masterkard doma pusti pa je user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 29.12.2009 22:49:09 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:50:30   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: barika

o kakem čudežnem prašku zdej ve to?? a da dedci doma zram otrok ostanejo?user posted image user posted image


Za to ne rabiš čudežnega praška, ampak si moraš preprosto samo vzet svobodo. Čudežni napitek - alko - pa ti čarovnijo lahko zelo hitro pokvari.user posted image user posted image  

potem tega ne rabim, imma dovolj svobode... kok paše, ko si neodvisen, pa ti tip ne teži in ne hodi po gostilnah .. da lahko še jaz kam grem ..ali pa kot družina -> neprecenljivouser posted image

(zdej sem pa že mal žlehtuser posted image )
Ne rabim nč od tega pa mi dedc beži v oštarijo. Kaj je narobe potem kaj z mano?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:52:30   
Gina
Ja ulla, saj jaz tudi nimam ne vem koliko kosov posode, pa vilic in žlic imam samo po 6 in ponve menda tri, od tega ena za palačinke. Samo pri nas se ves čas pere, ker ves čas nekaj porabimo. Če skuham za kosilo krompir, meso in zelenjavo, pa solato zraven, za 5 ljudi, zračunaj koliko posode je to in pripomočkov. POtem sem danes še pekla, je še od tam par posod, pa še francosko delala, pa še obiske imela, pa seveda zajtrk in večerjo, pa vmes par kav, pa par kozarcev zraven. Aja, pa od mleka posoda je bila za oprat, pa od čaja, pa od ostankov za na kompost. To je skupaj trije stroji. Pa če bi morala vse to na roke prat, grooooza, ker ne maram na roke prat. Skratka, faca si, če ti rata vse oprat en dva tri in ti ni to bad. Ker če hočeš lahko likam vsak dan, mi je čist ql, ampak posoda, to pa ni zame.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:53:55   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: barika

o kakem čudežnem prašku zdej ve to?? a da dedci doma zram otrok ostanejo?user posted image user posted image


Za to ne rabiš čudežnega praška, ampak si moraš preprosto samo vzet svobodo. Čudežni napitek - alko - pa ti čarovnijo lahko zelo hitro pokvari.user posted image user posted image  

potem tega ne rabim, imma dovolj svobode... kok paše, ko si neodvisen, pa ti tip ne teži in ne hodi po gostilnah .. da lahko še jaz kam grem ..ali pa kot družina -> neprecenljivouser posted image

(zdej sem pa že mal žlehtuser posted image )
Ne rabim nč od tega pa mi dedc beži v oštarijo. Kaj je narobe potem kaj z mano?


tvoj je lokalni pijanček (kot od miške, par strani nazaj),ti si pa smotana, ker mu to dovoliš in prenašaš.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?