|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 19:24:03   
urša28
pozdravljene;

saj ne vem kako bi začela,ker mi je preprosto prehudo...user posted image ...z možem sva poročena skoraj štiri leta,pri tej družini sem pa že skoraj deset let....problem je tašča in njeni ostali otroci..nikakor me ne sprejmejo med sebe,da sem sedaj tudi jaz njihova,,zelo me boli,res je da jih nisem videla leto in pol,ampak kot nalašč danes tašča piše kartico za praznike,naslovljeno samo nanj in voščena samo za njega,mene kot da ni,,nikakor ne morem zraven,vedno me samo šinfajo in da je moj z mano samo zaradi denarja...kot da ga imam na tono...vedno sem bila dobra z vsemi,sem jim pomagala ker so billi bolj revni ,jim nosila obleke jim posojala denar,pomagala kolikor sem le mogla in spet bi jim,če bi me prosili...saj sem nora ali pa predobra,,,v glavnem odkar se je pa tašča poročila in živi v dokaj obilju,ji pa ne morem več blizu,naju ne kliče ,ne obišče,skratka nič,razen za velike praznike piše,ampak še to izključno njemu...

kaj naj storim,,da ne bom več mislila nanje in si s svojim možem ustvarila življenje brez njih,je pa res da tudi moj noče veliko imeti opravka z njimi,ampak jaz še vseeno upam,da se bomo nekoč razumeli,čeprav počasi obupujem in jih brišem iz svojega življenja....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 19:42:52   
eee35
Pa jih daj zbriši in se nehaj sekirat, če ti drugače zveza laufa, tašča je zgleda neolikana baba in če se doslej ni naučila malo kulture, pa kako se treba obnašat, pol je ti spremenila ne boš. Zakaj pa tok upaš na stike z njimi??? Če še tvoj, kot pišeš ni ne vem kako navdušen nad tem.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 19:47:25   
urša28
ma ne vem zakaj se hočem zbližati,,verjetno,ker se pri meni doma razumemo in se mi zdi čudno,da se z njimi nebi,ne vem..žalostno je vse skupi res,,,,hvala za odgovor,,,

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 19:51:58   
ursi
V kolikor ne živite skupaj je brez veze, da se sekiraš. Pač poizkušaš vzpostaviti dober odnos, če pa njim ni do tega, se pa ne trudi. Ti boš itak imela čisto vest. Če zveza med tabo in tvojim možem deluje se jaz sploh ne bi sekirala za ostalo sorodstvo. Verjetno ima tudi on razlog, zakaj se med njimi ne počuti najboljše.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 20:23:24   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

V kolikor ne živite skupaj je brez veze, da se sekiraš. Pač poizkušaš vzpostaviti dober odnos, če pa njim ni do tega, se pa ne trudi. Ti boš itak imela čisto vest. Če zveza med tabo in tvojim možem deluje se jaz sploh ne bi sekirala za ostalo sorodstvo. Verjetno ima tudi on razlog, zakaj se med njimi ne počuti najboljše.
Se strinjamuser posted image user posted image .

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 20:27:06   
grahek85
Vsem pač ne moremo ugajati in tudi nima smisla kaj takega pričakovati. Ljudje smo različni in tudi različni ljudje so nam všeč, razlogov za to ali proti temu imamo pa vsak zase neskončno. Prej ko se sprijazniš s tem, lažje ti bo. Pač vam "ni usojeno". Zaključi s tem, preden se bo poznalo na odnosu s partnerjem. 

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 20:37:48   
mate0ja
punca ne sekiraj se. Nekatere si želimo, da se tašče ne bi vtikale v nas. Če ignoranca moževe družine ne vpliva na odnos med vama z možem se ne sekiraj. Glavno da sta vidva srečna, da imata vsega dovolj.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 20:38:42   
Anonimen
jaz se sploooooh ne bi sekirala.....

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 20:56:27   
urša28
hvala punce,ste me že mal potolažle,ker res ne vem a sem jaz čudna ali kdo drug,zato iz srca hvala..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 21:07:03   
mateyka
če si ponudila svojo naklonjenost, več že ne moreš narest. če imaš moža, ki ti stoji ob strani, potem je za tvojo srečo poskrbljeno. pusti detalje, ki bi bili lepi, če bi bili. mogoče še bojo. mogoče čez 10 let, kdo ve. mogoče nikoli. ampak pusti se presenetiti in uživaj danes - trenutke, ki jih imaš s svojim možem. mislim, da so lahko lepi kljub temu, da je tašča mali ego user posted image
ti pa želim, da jo enkrat sreča pamet. men je tok smešno, ko mi moj mož reče, da me ma njegova mama rajši kot njega. in kar je najbolj smešno je, da se mi zdi da majo moji starši rajši njega kot mene - vice versa pri obeh, go figure user posted image

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 21:09:31   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: urša28

hvala punce,ste me že mal potolažle,ker res ne vem a sem jaz čudna ali kdo drug,zato iz srca hvala..user posted image



Ona je tipična mamica, ki si ji ukradla sina. Drugače tega ne prenese, kot da se obnaša tako primitivno kot pač se.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 21:15:15   
poli*
Nekaj časa nazaj je ena punca na neki temi zelo lepo napisala o odnosu s tastom in taščo.... torej: po nekem naključju smo prišle z njima v stik in to ne pomeni, da se moramo zato razumeti. To je ravno tako, kot ko srečamo človeka v trgovini.... bi se morali z njim kar razumeti? seveda ne!
Naj mi ne zameri avtorica te misli, ker sem napisala malo drugače.... jaz sem to parkrat razčlenila in ti povem, da sem doumela, da se pač verjetno ne bomo nikoli razumeli.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tašča in jaz-nikakor
28.12.2009 21:18:41   
diana 28
Tudi jaz se strinjam z vsemi, ki so napisale naj se ne sekiraš. Bolje je, da je daleč stran kot pa, da bi ti kvarila življenje in morda tudi odnos, ki ga imaš s partnerjem. Vse preveč je takšnih.
Pomemebno je, da si ti srečna ne glede na ta odnos, ki ga očitno nikoli ne bo. Mogoče ti ta res nekaj pomeni je pa tudi res, da ne moreš vsem ugajati in ne more te imeti vsak rad. Zato bodi pozitivna in poskušaj ''odmisliti''.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tašča in jaz-nikakor
29.12.2009 10:32:44   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: urša28

pozdravljene;

saj ne vem kako bi začela,ker mi je preprosto prehudo...user posted image ...z možem sva poročena skoraj štiri leta,pri tej družini sem pa že skoraj deset let....problem je tašča in njeni ostali otroci..nikakor me ne sprejmejo med sebe,da sem sedaj tudi jaz njihova,,zelo me boli,res je da jih nisem videla leto in pol,ampak kot nalašč danes tašča piše kartico za praznike,naslovljeno samo nanj in voščena samo za njega,mene kot da ni,,nikakor ne morem zraven,vedno me samo šinfajo in da je moj z mano samo zaradi denarja...kot da ga imam na tono...vedno sem bila dobra z vsemi,sem jim pomagala ker so billi bolj revni ,jim nosila obleke jim posojala denar,pomagala kolikor sem le mogla in spet bi jim,če bi me prosili...saj sem nora ali pa predobra,,,v glavnem odkar se je pa tašča poročila in živi v dokaj obilju,ji pa ne morem več blizu,naju ne kliče ,ne obišče,skratka nič,razen za velike praznike piše,ampak še to izključno njemu...

kaj naj storim,,da ne bom več mislila nanje in si s svojim možem ustvarila življenje brez njih,je pa res da tudi moj noče veliko imeti opravka z njimi,ampak jaz še vseeno upam,da se bomo nekoč razumeli,čeprav počasi obupujem in jih brišem iz svojega življenja....user posted image

[/quote

moja bivša tašča je tudi mahenja na denar in rada ima njenga sinčka ker je pač edinček ,tak da sem šla stran .user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tašča in jaz-nikakor
29.12.2009 15:17:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: urša28

hvala punce,ste me že mal potolažle,ker res ne vem a sem jaz čudna ali kdo drug,zato iz srca hvala..user posted image


Ti si vajena drugačnega življenja, ker prihajaš iz drugačnega okolja, zato te prizadene. Moraš pa vedet, da tašče ne prizadene. Uživaj z ljudmi, ki jih imaš rada in ki imajo tebe radi. Samo ti štejejo in ne drugi.

sama sem bila na istem. Prihajam iz okolja kjer se  razumemo, iz okolja z veliko smeha,pripravljeni pomagat drug drugemu. medtem ko mož iz okolja kjer mislijo, da jim vedno nekdo nekaj hoče ali vzeti ali narediti...skratka počutijo se ogrožene.
Človek bi moral pazit kaj reče, ker so takoj sledila vprašanja tipa: 'kaj si stem mislila?'user posted image . od začetka sem še razlagala, pol pa sem si mislila, pa fak of, misli si kaj si hočeš. Pa sem vedno bila prijazna, ampak eni pač sodijo po sebi in mislijo, da si še ti tak.

Ostani takšna kot si in bodi v družbi tistih s katerimi se dobro počutiš, taščo pa pusti tam kjer je.user posted image


Madonca,  teške teme so na DIPO za prazničen čas.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tašča in jaz-nikakor
29.12.2009 21:38:05   
eternety
Tudi brez tašče se da živet. Sploh, če se tvoj tudi ne razume dobro z njo. Zbriši jo s seznama in adios.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tašča in jaz-nikakor
30.12.2009 8:32:40   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: urša28

ma ne vem zakaj se hočem zbližati,,verjetno,ker se pri meni doma razumemo in se mi zdi čudno,da se z njimi nebi,ne vem..žalostno je vse skupi res,,,,hvala za odgovor,,,


Pri meni je natačno tako.
Sem iz družine, kjer se mamo vsi radi, se pokličemo za vse praznike in roj. dneve, če se že srečati ne moremo, in mi je bil totalen šok, ko sem ugotovila, da pa oni tega ne poznajo.
Oni mojega otroka ne pokličejo, ko je bolan, celo leto nič, za roj. dan mu pa kupijo darilo za 180eur. A je tu logika?
Ja, denar JE sveta vladar, vsaj enim. Če živijo v izobilju, verjetno mislijo, da ji nič ne manjka in je to to.
Rajši mam starša, ki mi stojita ob strani, sestri, ki me vsak dan poklićeta, kot pa debelo denarnico in sem sama.

Nasvet? ne vem.... Ne pusti, da ti hodijo po glavi. In ne pusti, da si nesrečna zaradi ljudi, ki te ne sprejmejo Jaz sem naredla preprosto- ko pridejo, smo ok, ko jih ni, me ne zanimajo in se z njimi ne obrmenjujem. Vso srečo!

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tašča in jaz-nikakor
30.12.2009 11:13:30   
roberta
mene bi tudi zelo bolelo, če bi imela tako taščo... ker bi tudi meni bilo grozno, zakaj se tako obnaša...

ampak, če bi bilo pri meni tako, bi po moje za neko obdobje povsem prekinila stike z njo - vključno bi to pričakovala od partnerja. če mene ne prenaša, potem bi pričakovala, da bo tudi moj mož rekel, da dokler se mene ne sprejme, tudi njega ne bo. ker saj sta skupaj v tem zosu. no, vsaj pri nas bi bilo tako.

tako, da če je tvojemu prav, poskusita to varianto. pa ko se bo ženska umirila in bila pripravljena na nek normalen dialog in odnos, pa poskusita previdno in zelo previdno priti kaj bliže.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tašča in jaz-nikakor
31.12.2009 3:39:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urša28

pozdravljene;

saj ne vem kako bi začela,ker mi je preprosto prehudo...user posted image ...z možem sva poročena skoraj štiri leta,pri tej družini sem pa že skoraj deset let....problem je tašča in njeni ostali otroci..nikakor me ne sprejmejo med sebe,da sem sedaj tudi jaz njihova,,zelo me boli,res je da jih nisem videla leto in pol,ampak kot nalašč danes tašča piše kartico za praznike,naslovljeno samo nanj in voščena samo za njega,mene kot da ni,,nikakor ne morem zraven,vedno me samo šinfajo in da je moj z mano samo zaradi denarja...kot da ga imam na tono...vedno sem bila dobra z vsemi,sem jim pomagala ker so billi bolj revni ,jim nosila obleke jim posojala denar,pomagala kolikor sem le mogla in spet bi jim,če bi me prosili...saj sem nora ali pa predobra,,,v glavnem odkar se je pa tašča poročila in živi v dokaj obilju,ji pa ne morem več blizu,naju ne kliče ,ne obišče,skratka nič,razen za velike praznike piše,ampak še to izključno njemu...

kaj naj storim,,da ne bom več mislila nanje in si s svojim možem ustvarila življenje brez njih,je pa res da tudi moj noče veliko imeti opravka z njimi,ampak jaz še vseeno upam,da se bomo nekoč razumeli,čeprav počasi obupujem in jih brišem iz svojega življenja....user posted image



Ne vem, kakoo zgleda, če te tašča ne mara, saj sva se od pokojnega dobro razumeli, problem je nastal kvečjemu po njegovi smrti. Ampak še to sem zaključila, ker po smrti ne bom opravičevala ljubezen enega do drugega in njeno posesivnost do njega, čeprpav me je lepo sprejela, ko je bil še živ in tudi ni bilo težav. Pojavile so se kasneje, vendar sem tudi to presekala, ker nima smisla, že zaradi sebe.

Tebi naj bo dejstvo, da te ljubi, ima rad. Ne oziraj se nato, da ti govorijio, da je s teboj zaradi denarja.Če ti v dejanjih pokaže, da te ljubi in ima rad, tega se drži. Ljudi ne moreš prisiliti, da te imajo radi ali tudi tega ne, da sam nimaš nekoga raje kot bi si drug želel. Če tebi tvoj dečko daje vse potrebno, poskušaj sprejeti, ker morda niti ni razlog, da si ti napačna, temveč je moorda razlog v njih, ker ne znajo sprejeti sprememb.
Če ti je pa še mož rekel, da tudi on noče imeti kaj dosti z njimi, morda je na njem poteza, da nekako "suflira" svoji družini, da si njegov del življenja in jim preti soočenje, da te ima takoo rad in ljubi, da mu družina ne bo uničevala vajino srečo.
Mene bi tudi bolelo, če bi bilo tako; naučila pa sem se, sicer najprej z upiranjem, da sem za svojo srečo odgovorna sama. Lažje je, če si odvisen samo od sebe, presekaš in se pocajtaš, verjamem da je težje, ko je udeležena familija. Verjamem oz. vem, ker sem bila v tem udeležena. Ne vem, kako bi prenesla, če se s taščo ne bi razumela pred stvarjo, ki se je zgodila.

Morda, poskušaj sprejeti, da so stvari take kot so. Ko boš to sprejela in se ne boš več trudila tam, kjer tega ne cenijo, bo tvoja energija tudi usmerjena drugam. Ko bodo ugotovili, da ti je brez njih čisto fajn, da te ne prizadane več njihovoo obnašanje, veš, nekoč se bodo zbrihtali.

Nisi nora, si tak človek po karakterju, ko odpuščaš tako kot sama. Kjer se mojja potrpežljivost zaznava do veke. Ko mi dojadi, presekam (če sem prej govorila, da je lažje to storiti, ko si sam, se nisem zlagala, pa tudi glede drugih gre, ker spoznaš, da so to enostavno ljudje, ki ne cenijo nič). Če si jim posojala, jih pedenala, ko so jecljali, spomni se sedaj na svojega moža, ne vem otroke, če jih imaš, spomni se, da si dobila od njih samo nehvaležnost in nespoštovanje in da niso nikdar cenili tvojega stasa, ko si jim pomagala v stiski.

Zapomni si, manj kop se oslanjaš na druge, bolj znaš sam špreživeti v tem krutem svetu. In če sta ti in mož v enem svetu, bosta preživela in boš sicer težko, ampak boš tudi to s časoma dala na stran, ko boš sama prišla do spoznanja, da tvoj trud glede njih seže v napačnoo smer. Poorabi energijo za moža. On se strinja s teboj. Vzami to kot prioriteto in delajta na tem, namesto da zgubljaš čas z njegovo familijo, s katero ni niti mož zadovoljen. Srečno.

(odgovor članu urša28)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tašča in jaz-nikakor
2.1.2010 19:41:32   
annya
NE SE SEKIRAT!!!!!!Niso vredni tvojih živcev!!!!Kolegica ima podobno zgodbo,sta se poročila,sploh niso prišli na poroko, niso čestitali NIČ od NIČ...ko pa včasih  pridejo na obisk, pridejo vedno vsi skupaj, ker sam ena sestra ne upa sama prit z familijo, al pa samo starši...se delajo fine da popi***š...sami hinavci vsi skupaj...
Moj nasvet...IGNOR na vse skupaj,sam tisto tanujnejše...lepo z nasmehom...pr sebi si pa že svoje misliš...saj veš...bolj drek brožaš bolj smrdi!!!!!

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tašča in jaz-nikakor
2.1.2010 19:48:32   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: eternety
Tudi brez tašče se da živet.

In s kakšno lahkoto.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tašča in jaz-nikakor
2.1.2010 20:00:01   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: urša28

hvala punce,ste me že mal potolažle,ker res ne vem a sem jaz čudna ali kdo drug,zato iz srca hvala..user posted image



Ona je tipična mamica, ki si ji ukradla sina. Drugače tega ne prenese, kot da se obnaša tako primitivno kot pač se.


Jp, tako je bilo pri meni/nama in sma pač nehala hodit tja, klicat, no moj je šol tu pa tam pogledat bolj zaradi očeta, ampak se nisma nekaj hudo sekirala, saj sma naredila vse kar je bilo v najini moči, da bi me ona sprejela. Živela sva svoje življenje. Po rojstvu otroka so se počasi stvari začele normalizirat in je vedno boljše in lažje, čeprav je še vedno čutiti napetost. Če si naredila vse kar si lahko, nimaš razloga za slabo vest in počutje, če pa ti dragi stoji ob strani, pol pa itak veš da je z njo nekaj hudo narobe in ne s tabo. Življenje je enostavno prekratko, da bi se sekirali za stvari na katere nimamo vpliva in ki jih ne moremo spremenit. Bodi srečna in ne pusti da ti pridejo do živega ljudje, ki ti hočejo le slabo in ki prinašajo negativno energijo v tvoje življenje.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tašča in jaz-nikakor
5.1.2010 10:39:15   
ronja
je pa res da tudi moj noče veliko imeti opravka z njimi

Očitno pač niso ravno neka povezana družina, j*ga. Če on noče imet opravka z njimi, pusti vse skup pri miru in se skoncentriraj nanj in na svoje otroke. Oni te rabijo, koga briga tašča in tast in neke tete in strici! So vsi dobrodošli, če so dobronamerni in če ne delajo prevelike štale, po kolenih se plazit za njimi, pa nima nobenega smisla, sploh če si tega niti on en želi! Saj si si njega zbrala, ne njih!

Pri mojih doma se skregamo, si vržemo stvari v obraz, potem se pa pobotamo. Pri njih se ne pogovarjajo, nikoli "ni" nobenega problema. Kaj naj? Rada bi se zmenila kake stvari, pogovorila, pa šla naprej. Ampak če ne gre, pač ne gre. Ne moreš z glavo skozi  zid (pa to ti bikica govoriuser posted image ). Potem si pač organiziraš svoje življenje z ljudmi, ki vas imajo radi. ti štejejo, ne pa število skupnih genov (ki so mimogrede itak vedno vprašljivi, če verjameš raziskavam, da kar 1/3 otrok ni od "uradnega" očetauser posted image ).

Skratka: odpiši jih, tvoj jih očitno že je. Mate en fajn set babice in dedka, to je čisto dovolj.user posted image

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tašča in jaz-nikakor
5.1.2010 23:05:00   
urša28
hvala punce,res sem se z vašo pomočjo resnično odločila,da ne bom več rinila skozi steno in naj vam povem,da se že sedaj dobr počutim,kot bi mi kamen se odvalil od srca...


resnično sem vam hvaležna

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tašča in jaz-nikakor
6.1.2010 10:01:27   
ronja
Dejansko je dostikrat veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko lažje živet brez njih, še celo, če te imajo radi in ti v principu nič hudega nočejo. Tako da: če te nočejo, so sami na izgubi, uživaj dalje brez njih, prav nič jih ne rabišuser posted image .

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?