|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 8:54:01   
TRIŠ
Moji fantje bodo očitno vsi štromarji,kot atiuser posted image user posted image user posted image user posted image ,mala miss pa bo igrala lutkovne predstave,tako ona praviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 9:13:28   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

in kakšni bodo vaši otroci, ko odrastejo.


ko pride čas bom o tem razmišljala, zdaj je še prehitro...user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 9:30:44   
Anonimen
Naš najstarejši(9let):

,,Mami, ko bom velik bom plastični kirurg. Sam ne skrbet, tebi bom zastonj zize povečal, ka si jih tako zelo želiš.,,

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 9:38:05   
uškinamama
Želim si, da bi počel nekaj kar bi ga zares veselilo in izpolnilo.
Zaenkrat kaže , da bo:
- kmetovalec
- smetar
- traktorist
- čistilec čevljev
- zidar
- kaskader



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 10:21:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 10:22:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Želim si, da bi počel nekaj kar bi ga zares veselilo in izpolnilo.
Zaenkrat kaže , da bo:
- kmetovalec
- smetar
- traktorist
- čistilec čevljev
- zidar
- kaskader




vse naenkrat?? user posted image workaholik torej. le kaj si bo njegova žena mislila, ko ga ne bo nič doma user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 11:29:09   
mamamajča
Nikoli ne razmišljam o tem, ker nočem. Zdaj je star 3 in razmišljamo samo o tem. Pika.

Mogoče malo mimo, ampak dostikrat me kolegice, ki še nimajo otrok, sprašujejo, kaj bi naredla, če mi bo lepega dne sin povedal, da je gej. NIČ! Če je on srečen, sem tudi jaz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 11:34:10   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Želim si, da bi počel nekaj kar bi ga zares veselilo in izpolnilo.
Zaenkrat kaže , da bo:
- kmetovalec
- smetar
- traktorist
- čistilec čevljev
- zidar
- kaskader




vse naenkrat?? user posted image workaholik torej. le kaj si bo njegova žena mislila, ko ga ne bo nič doma user posted image


Saj veš, da je mali naspidiran user posted image , včeraj sva imela z možem že ob 9- ih zjutraj skrtačene , namazane  čevlje. Vem, vem otroško delo je prepovedano. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 11:49:04   
noranate
Naša ta mala bo kmetica, ta srednja prav, da bi nekaj raziskovala oziroma izkopavala, ne bi pa mela umazanih rokuser posted image , najstarejša se pa samo uči, pa uči, je na gimnaziji, ko pa jo vprašaš, kaj naj bi jo veselil, pravi da nič. Ona meni, da se s tem ni treba sploh obremenjevat, ker karkoli bo, ne bo dela.user posted image
Ja in tukaj drage mamice začne veljat tisti stari: Mali otroci mala briga, veliki otroci...

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 11:55:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

in kakšni bodo vaši otroci, ko odrastejo. Pa prosim ne odgovorov kao sam da bojo zdravi in srečni- to itak vse želimo svojim otrokom.
danes smo se pri kosilu pogovarjali o tem in je moj sin rekel, da bo imel ženo, dve ljubici ( je že vse določil z imenom katera bo katera) in, da bo smučar in tenisač in bo imel veliko denarja ter bo mamici kupil vse kar bo hotela.

Dejstvo je, da moj sin ne bo nikoli profesionalni smučar niti tenisač, ker enostavno nima prirojene discipline za vrhunskega športnika -pa tudi midva sva prevelika antitalenta ampak pustimo mu veselje in plačujemo treninge zaradi njegovega zdravja.

Bolj si ga predstavljam kot kakšnega arhitekta ali pa mizarja,gradbenika... da bo nekaj gradil - ustvarjal. In takšen se mi zdi od 2 leta naprej. Ter seveda upam, na veliko vnukov, ki mu jih bom čuvala in na eno ženo brez ljubic.
Lahko, da se motim ampak sedaj pri 8 letih mi pa izgleda nekako tako.
Pa vi si upate napovedati kaj bo vaš otrok...


Dejstvo je, da z vpodbudo, kjer človek dobi še več volje in motivacije, človek lahko doseže tudi tisto, kar si nekdo nikdar ne bi mislil. Veš koliko je primerov, pa so rekli, iz tega pa ne bo nič - na koncu je pa šišal vse. Danes, pri 36 letih, obujam svoje sanje kot otrok, ki sem jih želela doseči in ki so me veselile - balet, ples, veterina, tud frizeraj, čeprav druga in tretja varianta sta tisti, v katerih se vidim danes, pa sem bila čisto mičkeno starejša od tvojega sina - v roku pol leta sem sprejela odločitev in pristala v pisarni, kar mi ni v veselje glede birokracije.

Sprašuješ nekaj drugega, bi želela samo toliko povedati, da če se vidi tam že dolgo časa (če ni modna muha), ga vzpodbujajta, da le to postane in sledi svojim sanjam. Ampak, vse se lahko obrne na glavo zelo hitro, kot pri meni. Glede ljubic, pa mu poskušajta vceptiti vrednote, katerima sta in bosta vzor glede družinskega življenja, kajti očitno je modno muho glede ljubic nekje pobral - nisem rekla pri vaju, ima verjetno okolje, v katerem je in tudi gluh ni verjentno. Še dovolj je mlad, da se mu vredote lahko vcepijo kot "samoumevne", za katere se je potrebno truditi. Če niste ravno bogati, morda želi, nadoknaditi neko ponmanjkanje, kaj vem, morda je kdaj slišal nehote ali hote, da vam kaj primankuje in tisti "ni denarja", je pa verjetno spoznal ob poslušanju vseh dogodivščin v svetu, kako lagodno je, če imaš ženo, pa še en kup Varanja oz. ljubic, kjer se z denarjem vse pogliha. Vcepi mu, da je denar pomemben, ni pa tista vredota, da zaradi njega vse izgubiš na kocu. Tako sem prebrala, kar si napisala, zgolj mnenje, kako vidim tvojega otroka.

Otrok ne bom imela. Imam svoje razloge. Bi jih takrat, pa mi ni bilo namenjeno. Ostala bi samohranilka po tragediji, tako je poskrbela naravna selekcija, kar si moj otrok ne zasluži. Raje jih nimam. In sem v fazi, če se ne bom dala sterilizirati. Meni ogromno pomeni družina - mama, oče, otroci, sem pa žalostna, ko berem toliko enih zgodb in ko spoznavam moške (pa niso vsi za v en koš), enostavno pri teh letih premišljeno ugotavljam, da se raje odpovem kot da ostanem samohranilka. Mene bi ubilo.

Se opravičujem, mal me je zaneslo. Skratka, vlivajta mu pogum glede športa, samo če je razlog tisti, da bo mamici lahko vse kupil z dvemaljubicama, mu malo "naravnajta" obzorja. user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 12:14:21   
Colt
Repka, tole si pa zelo zelo lepo napisala user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 12:25:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Nikoli ne razmišljam o tem, ker nočem. Zdaj je star 3 in razmišljamo samo o tem. Pika.

Mogoče malo mimo, ampak dostikrat me kolegice, ki še nimajo otrok, sprašujejo, kaj bi naredla, če mi bo lepega dne sin povedal, da je gej. NIČ! Če je on srečen, sem tudi jaz.


Podpora. Svaka čast. In sprejemanje in spoštovanje njegovih želja in ne starševskih. user posted image  Meni se zdi licemerstvo, da ta na koncu en takšen to vpraša, ki svinga, ko gre za bi ali ne bi seksualce, ko ga zlijejo v rit ene tri litre ali pa še prej kaj popušijo, da se sprostijo, naslednji dan pa obsojajo tiste, ki so si privoščili ravn tako drugačno življenje, ki ne zajema samo moškega in žensko. Če je na tri in pet in kaj vem deset sprejemljiv, v različnih sendvičih, čudno, da si pri hrani tako ne očitajo, ko tisti, ki je še vedno piščanca z vilicami, čeprav je po bontonu dovoljeno tudi z rokami, rogopeteče, ko viličar vidi rokodelstvo na piščancu. Licemerje slovenske ozkogledne publicitete, kjer na koncu ugotoviš, da tisto kar nekateri skrivajo in na glas hkrati pihajo, za seboj nosijo še več teže zgražanja kot tisti odkriti, ki so si na jasnem s svojimi željami.

Zakaj ima za vsak slučaj fajmošter že kuharco? Smo tako daleč, da sedaj pravijo, zakaj ima za vsak slučaj pri "sebi" froce! Včasih se je reklo, ljubav na prvi pogled, sedaj se pravi ljubav na prvi krevet pa tako naprej. Včasih je bilo npr. tako, da smo verjeli v Boga in tistim, ki jim služijo v cerkvah, sedaj prihaja do navzkrižij, ko je cerkev, torej so ljudje zasedli prestol in potem pride do vonj, ko pravijo, da je vse v imenu Boga, Alaha in ostalih imenovanih Bogov - je pa vse v imenu ljudi! Cerkev je bajta kot ostale bajte, samo da se jim reče hiša, ljudje so krvavi pod kožo in imajo čustva, tako negativna kot pozitvina vsi ljzudje in ti kot verniki ali cerkveni, ki tam živijo, niso drugačni (tud Dalajlama je fasal želodčne kamne, le zakaj). Delovanje v nekem prepričanju teorije, ki nima nič s prakso, zame nima teže. Kot jo ti, ki so sedaj v vernih institucijah prikazujejo. In so jo tudi že prej. V ta namen je bilo preveč vojn. Torej, je namen človeštva, če se pogleda še istospolnost vse samo v vojni? Kdo bo koga?
Ljudje so pozabili na medsebojno ljubeznivost inn ljubezen, pozabili so nase, posledično tudi na druge - Egoizem je še vsakega prej kaznoval, razen če le ta ni bil nujno za obstoj upravičen svojega delovanja.

Mene nihče ne moti, dokler ne posega v moj prostor - če sem se odločila, da nekoga sprejmem, ga sprejmem. Tudi sama nisem popolna, zato tega ne morem pričakovati od drugega. Sem se pa pripravljena prilagoditi, zato od bližnjega pričakujem enako. Ko sprejmeš "napake" nekoga, tudi sam lažje živiš, bolj svobodno, složno in z ljubeznijo drug do drugega.

Vse ostalo, nepriznavanje čustev, ki jih človek goji, pa čeprav so drugačna od nas samih, vcepljanje svojih egoističnih čustev zaradi pričakovanj, pripelje do zatiranja čustev drugega; posledično pride do upora, negativne energije, spet ego zaradi drugih in njihove nesprejemljivosti in hkrati vaše oz. tistega, ki se s tem spopada. Nikdar se nisem, če bi kdo rekel, da naj bom najprej gej al kaj takega - ni mi potrebno, kajti vem, da podpora premaga marsikaj in resnična ljubezen človeka s sprejemanjem tudi. Vse ostalo - v takem primeru, tudi če ostalih ne "slišiš".

Slednje so osnove že pri banalnih stvareh. Se ti opravičujem, si me potegnila mal na stran pota nepriljubljene tematike. user posted image  Ampak, ti boš kriva user posted image  Se hecam, je dobro, da si izpostavila, ker eni so že, drugi pa še bodo, z vednostjo ali brez, s sprejemanjem ali brez.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 14:11:55   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Repka

[ Se ti opravičujem, si me potegnila mal na stran pota nepriljubljene tematike. user posted image  Ampak, ti boš kriva user posted image  


OKuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 14:28:02   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: rija

TT: moj je kozoroguser posted image


ja, naša tudi. Na svete kralje ima RD.Jz pa levinja. Kozorog in lev...težka kombinacijauser posted image



Enaka kombinacija kot pri nas - definitivno pogubna za udeleženeuser posted image user posted image .

Moj sin trdi, da bo traktorist. Drugače pa jaz pojma nimam - je izjemen individualist, svojeglav, introvertiran, pa kar bistrega uma - ima nor spomin za malenkosti, vztrajen je pri stvareh, ki ga zanimajo, a vendar totalno neprilagodljiv. Glede na to, da ima čuden okus za oblačenje (obvezno srajca in kravata pa brezrokavnik), mislim, da bo neki zategnjeni astrofizikuser posted image user posted image user posted image .

Malčica - močna na jeziku (pri dveh letih), iznajdljiva, družabna, glasna, vedno v središču pozornosti, fantastični taktik (ko vidi, da ne gre na en način, takoj ubere drugega), a površna, hitra, sicer z izjemimi telesnimi sposobnostmi (pri dveh letih spleza kamorkoli želiš), lahko sledi navodilom, prilagodljiva, ekstrovertirana...
Ji je pa vseeno, kaj bo, samo, da se bo lahko "minkala" - šminkalauser posted image , ker ji zdaj mama ne pustiuser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 28.12.2009 14:30:49 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 14:43:14   
ZARA
Tamala ima pa tvoje kvalitete, Rahonja.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 14:45:33   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Tamala ima pa tvoje kvalitete, Rahonja.user posted image


Pravijo, da je ven pljunjena matiuser posted image

Celo po izgleduuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 14:50:56   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Tamala ima pa tvoje kvalitete, Rahonja.user posted image


Pravijo, da je ven pljunjena matiuser posted image

Celo po izgleduuser posted image


A se tudi ti vležeš pred tuje može s zahtevo : Božaj me! user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 14:51:56   
Volga
nazdanje, teden nazaj, je bilo, da bo igralec. In da bo bogat. In da bo dober filmski igralec in da bo meni dal po sto evrov na mesec k penziji.

prej je bilo, da bo kmet in da bosta z Markom živela v ameriki na kmetiji in da ne bo imel otrok amapk hišnega ljubljenčka.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 14:55:19   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Tamala ima pa tvoje kvalitete, Rahonja.user posted image


Pravijo, da je ven pljunjena matiuser posted image

Celo po izgleduuser posted image


A se tudi ti vležeš pred tuje može s zahtevo : Božaj me! user posted image user posted image


A te staškam?????user posted image user posted image user posted image

For free

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 15:07:13   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Repka

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

in kakšni bodo vaši otroci, ko odrastejo. Pa prosim ne odgovorov kao sam da bojo zdravi in srečni- to itak vse želimo svojim otrokom.
danes smo se pri kosilu pogovarjali o tem in je moj sin rekel, da bo imel ženo, dve ljubici ( je že vse določil z imenom katera bo katera) in, da bo smučar in tenisač in bo imel veliko denarja ter bo mamici kupil vse kar bo hotela.

Dejstvo je, da moj sin ne bo nikoli profesionalni smučar niti tenisač, ker enostavno nima prirojene discipline za vrhunskega športnika -pa tudi midva sva prevelika antitalenta ampak pustimo mu veselje in plačujemo treninge zaradi njegovega zdravja.

Bolj si ga predstavljam kot kakšnega arhitekta ali pa mizarja,gradbenika... da bo nekaj gradil - ustvarjal. In takšen se mi zdi od 2 leta naprej. Ter seveda upam, na veliko vnukov, ki mu jih bom čuvala in na eno ženo brez ljubic.
Lahko, da se motim ampak sedaj pri 8 letih mi pa izgleda nekako tako.
Pa vi si upate napovedati kaj bo vaš otrok...


Dejstvo je, da z vpodbudo, kjer človek dobi še več volje in motivacije, človek lahko doseže tudi tisto, kar si nekdo nikdar ne bi mislil. Veš koliko je primerov, pa so rekli, iz tega pa ne bo nič - na koncu je pa šišal vse. Danes, pri 36 letih, obujam svoje sanje kot otrok, ki sem jih želela doseči in ki so me veselile - balet, ples, veterina, tud frizeraj, čeprav druga in tretja varianta sta tisti, v katerih se vidim danes, pa sem bila čisto mičkeno starejša od tvojega sina - v roku pol leta sem sprejela odločitev in pristala v pisarni, kar mi ni v veselje glede birokracije.

Sprašuješ nekaj drugega, bi želela samo toliko povedati, da če se vidi tam že dolgo časa (če ni modna muha), ga vzpodbujajta, da le to postane in sledi svojim sanjam. Ampak, vse se lahko obrne na glavo zelo hitro, kot pri meni. Glede ljubic, pa mu poskušajta vceptiti vrednote, katerima sta in bosta vzor glede družinskega življenja, kajti očitno je modno muho glede ljubic nekje pobral - nisem rekla pri vaju, ima verjetno okolje, v katerem je in tudi gluh ni verjentno. Še dovolj je mlad, da se mu vredote lahko vcepijo kot "samoumevne", za katere se je potrebno truditi. Če niste ravno bogati, morda želi, nadoknaditi neko ponmanjkanje, kaj vem, morda je kdaj slišal nehote ali hote, da vam kaj primankuje in tisti "ni denarja", je pa verjetno spoznal ob poslušanju vseh dogodivščin v svetu, kako lagodno je, če imaš ženo, pa še en kup Varanja oz. ljubic, kjer se z denarjem vse pogliha. Vcepi mu, da je denar pomemben, ni pa tista vredota, da zaradi njega vse izgubiš na kocu. Tako sem prebrala, kar si napisala, zgolj mnenje, kako vidim tvojega otroka.

Otrok ne bom imela. Imam svoje razloge. Bi jih takrat, pa mi ni bilo namenjeno. Ostala bi samohranilka po tragediji, tako je poskrbela naravna selekcija, kar si moj otrok ne zasluži. Raje jih nimam. In sem v fazi, če se ne bom dala sterilizirati. Meni ogromno pomeni družina - mama, oče, otroci, sem pa žalostna, ko berem toliko enih zgodb in ko spoznavam moške (pa niso vsi za v en koš), enostavno pri teh letih premišljeno ugotavljam, da se raje odpovem kot da ostanem samohranilka. Mene bi ubilo.

Se opravičujem, mal me je zaneslo. Skratka, vlivajta mu pogum glede športa, samo če je razlog tisti, da bo mamici lahko vse kupil z dvemaljubicama, mu malo "naravnajta" obzorja. user posted image



Midva mu vlivava veselje do športa , posebej ko pozimi ob 6 zjutraj vstajam in ga vodim na planino, da lahko smuča.-to sem sposobna samo za njega narediti in mu nikoli ne bi kvarila veselja, čeprav me včasih prav stisne, ko pomislim koliko ti športi stanejo in če se zgodi, da recesija slučajno katero od najinihg plač odnese - si sigurno takšnega športa ne bi mogli privoščit. Dejstvo je, da si je izbral najdražja možna športa ( aja no manjka še golf)

Kar se pa ljubic tiče je pa zadeva takšna. V šoli su mu všeč tri sošolke in se ne more revež odločit katero bi izbral- iz tega je prešla ideja o ženi i dveh ljubicah.

Denar je pa nekaj okoli čega se današnji svet vrti pa mi želeli ali ne. Otroci so enostavno obkroženi z materialnimi dobrinami. In ideja da bo on imel dovolj denarja je iz tega, ker se jaz namesto gore gormitov ali transformerjev  odločim plačat celoletno smučarsko karto, ker je njemu karta le kos papirja in se mu sanja ne koliko stvarim se tudi jaz odrečem, da mu to lahko privoščim on meni kot pravi politik vrača, da on bo pa meni kupil kar bom jaz želela.

Je pa dejstvo, da je biti starš en zelo težek poklic, ki ga nikoli ne moreš narediti napol oziroma površno- zelo hitro se ti vsaka stvar vrne in napake je zelo teško popravit. Jaz določene stvari ki sem jih naredila pri njegovih treh letih še do dan danes nisem uspela popraviti.
Tudi jaz sem razmišljala, da ne bo nikoli starš niti sem imela kdaj prevelike želje za tem. Vendar se je zgodilo in sedaj imam svoje največje bogastvo prav v mojem sinu. In seveda tudi jaz upam in si želim, da bo hodil po pravi poti, če pa ne bo pa bom vsaj vedela, da sem naredila vse kar je v moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 16:03:26   
Anonimen
Obema bom poskušala znanje in pot do znanja predstaviti kot nekaj navdušujočega. Oba bom usmerjala v šport. Fanta v plavanje ali borilne veščine, punco v ples ali kaj drugega, kar ji bo bolj ustrezalo.

Otroci, ki so športno aktivni, odrastejo v mnogo bolj disciplinirane in samozavestne najstnike. Mojim staršem je bilo vseeno ali kaj migam ali ne in iz tega se je razvila anoreksija (ker sem samo ukinila hrano, namesto povečala miganje).

Kaj si bosta izbrala za profesionalno usmerjenost, pa ni v moji moči. Upam, da mi bosta sledila v farmacijo, če pa ne, pač ne.

Če jima bo kul, da živita na minimalcu - prav. Če bosta želela živeti lagodno - še boljše. Verjamem, da se bosta oba odločila,  kakor bo za njiju najboljše.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 17:52:57   
nejcko
Ne, ne razmišljam.
Za vse tri si najbolj želim le eno, da bi bili zdravi. Pa da ne bi zabredli na kakšna stranpota. In da bi bili srečni. Samo to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 18:43:06   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ne, ne razmišljam.
Za vse tri si najbolj želim le eno, da bi bili zdravi. Pa da ne bi zabredli na kakšna stranpota. In da bi bili srečni. Samo to.

Se strinjam,za dve sicer, si ne želim nič drugega! Čeprav tavelka prav ,da bo učiteljica!user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 21:31:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Moj sin trdi, da bo traktorist. Drugače pa jaz pojma nimam - je izjemen individualist, svojeglav, introvertiran, pa kar bistrega uma - ima nor spomin za malenkosti, vztrajen je pri stvareh, ki ga zanimajo, a vendar totalno neprilagodljiv. Glede na to, da ima čuden okus za oblačenje (obvezno srajca in kravata pa brezrokavnik), mislim, da bo neki zategnjeni astrofizikuser posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image  traktorist v kravati in brezrokavniku. a, če pomisllim na današnje traktorje s klimo in centralnim zaklepanjem...user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 21:44:38   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Obema bom poskušala znanje in pot do znanja predstaviti kot nekaj navdušujočega. Oba bom usmerjala v šport. Fanta v plavanje ali borilne veščine, punco v ples ali kaj drugega, kar ji bo bolj ustrezalo.

Otroci, ki so športno aktivni, odrastejo v mnogo bolj disciplinirane in samozavestne najstnike. Mojim staršem je bilo vseeno ali kaj migam ali ne in iz tega se je razvila anoreksija (ker sem samo ukinila hrano, namesto povečala miganje).

Kaj si bosta izbrala za profesionalno usmerjenost, pa ni v moji moči. Upam, da mi bosta sledila v farmacijo, če pa ne, pač ne.

Če jima bo kul, da živita na minimalcu - prav. Če bosta želela živeti lagodno - še boljše. Verjamem, da se bosta oba odločila,  kakor bo za njiju najboljše.


ja dobro, to so tvoje pobožne želje. In v katero smer sta mahnjena  otroka?user posted image
Zdej ne morš silit (no, ali pa po tvoje "usmerjat") otroka ki kaže zanimanje za živali v ju-jitsu (naprimer) ali deklico, ki rada šraufa avtomobiile (takšna sem bila jaz) usmerjat v balet...

Ne zdaj mislit, da če se pa ne bosta udejstvovala v športu bosta pa anoreksična...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?