|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 21:08:20   
kallia
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-buggy-etna-h65-coche-set_JA5157-H65CS.html

http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-buggy-urban-h62-coche-set_JA5157-H62CS.html

Mi lahko katera pomaga. Vem, da ima vsak človek svoj okus, ampak do najbližje pikapolonice imam 50 km, sem na bolniški in si kakšnih dolgih izhodov ne morem in ne smem privoščiti. Pač, rizična nosečnost in moram še kakšna dva meseca bolj kot ne počivati, da bomo ven iz najhujšega.

Ker bi voziček naročila kar preko spleta, me zanima kako izgledajo te barve v živo. Enkrat vem, da sem gledala rjavo-oranžnega v pikapolonici, ampak se sploh ne morem spomniti ali mi je bil všeč ali ne, ker sem si vozičke ogledovala kar tako.

Po netu sem malo brala, pa ene pravijo, da je tisti zeleno-siv videti zelo čuden, pa me zanima ali je pri tem rjavo-oranžnem, ta rjava zelo temna barva ali ne. Ali je nevarnost tudi da obšesa?

Zaenkrat sem odločena, da bom naročila rjavo-oražnega, pa me zanima kar kakšna izkušnja iz prve roke.

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 21:11:02   
sonček33
Rjavo oranžen je zelo lep, rjava niti ni tako temna, zbledijo pa skoraj vsi. Mi imamo modro oranžnega pa so barve tudi nekoliko zbledele.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 21:22:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 21:25:54   
sonček33
he he

zivepo, zakaj pa tak posmeh?

jaz imam letnik 2007 ... meni je skoraj logično, da barve zbledijo...no, je pa odvisno kdaj se voz uporablja (poletni/zimski otrok) in koliko se uporablja. Midva sva bila poleti cele dneve zunaj. Seveda ne na žgočem soncu, a tudi v senci sonce naredi svoje.   
Nekatere mamice pa naredijo 2 urni sprehod pa konec.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 21:29:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 21:29:43   
kallia
Ma moj se pa ne more odločit user posted image  Sem mu jih pokazala, pa je rekel, da sta mu oba lepa, da naj se kar sama odločim. Ah, ti deci user posted image

Najprej sem bila tudi jaz za zeleno, imamo tudi v stanovanju veliko take zelene barve in mi je res všeč kot barva, pa sem se potem kar naenkrat odločila za oranžnega. Saj vem, če bi jih videla v živo, bi se znala bolje odločit, ampak kot že rečeno, ogled v živo ni možen. Pa tudi če bi si jih lahko ogledala, dvomim da v moji najbližji pikapolonici sploh imajo obe barvi. Ko sem bila kaka dva meseca nazaj nazadnje so imeli le oranžnega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 21:31:17   
kallia
zivepo user posted image  user posted image  he, he, pa še prav imaš user posted image

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 21:32:11   
sonček33
soncek tist he he je bil namenjen kalili ker zdaj ko se je odločila kateri vozek bo kupila se ji je pa pri barvi ustavl. sma mele kr dost debat glede jane vozička.


joj, se opravičujem.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 21:35:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 21:42:44   
kallia
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo
sam ko sem kr na vodi čutla da ima naša kalila spet en problem pri izbiri vozeka...


user posted image , zivepo, zdaj pa si me nasmejala.

Ja, ma ne vem če mi bodo tvoje slike kaj pomagale, saj bodo najbrž videti isto kot na internetu. Ma saj sploh ne vem kaj tolk kompliciram. Ja, nosečnica, pa še tehtnica po vrhu po horoskopu, kaj češ user posted image

Bom najbrž res vzela kar oranžnega, da ne boš mela problemov z vodo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 22:02:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 22:17:17   
googica
mene pa zanima, če je katera tolk kul, in izmeri košaro jane slaloma pro.. kolk je znotri dolga zadeva in široka...
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
27.1.2010 22:36:17   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: kallia


Julka8 še eno vprašanje zate, ker imaš voziček že doma. Ali se da pri košari res spreminjat naklon? Kakšno barvo pa si vzela?


Ja se da, tisti siv gumb na sprednji strani dviguje oz. spušča vzglavje.

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

menda ima Jane majhne in neudobne lupinice, se splaca povprasat. sicer pa, kolikor vem, lahko Janejevo kosaro pritrdis tud v avto.


Baje so nove (2009) širše. Drugače pa naš ima 70 cm in cca. 7,7 kg in še gre noter (v 2008) in bo še šel nekaj časa. Ga pa itak nikoli ne oblečem v kombinezon ali bundo za v avto, da mi revež ne pregori.

IZVIRNO SPOROČILO: _Tinaa_

Imam sveže informacije iz pikapolonice in sicer, da dobijo nov model jane slalom pro začetka meseca marca...pomoje se splača počakat, če katera namerava kupit nov model...po moji logiki so novi modeli vedno boljši od starejši...ne vem...morda se motim...sem pa danes bila še v BabyCentru in sva se z mojim popolnoma navdušila nad Peg perego GT3...edino kar je, je za 5 kg težji od jane...bomo kar počakali na marec in videli kaj dobrega obeta novi jane....


Meni so tudi to rekli lani, za model 2009 in potem veste, kdaj so ga dobili... enkrat avgusta baje.

Kalia, meni je v živo bolj všeč rjavo oranžen, v bistvu mi je zelo všeč, ampak to je stvar osebnega okusa. Sama imam modrega - air.

Googica
, imaš na netu, na tem linku npr. : http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-capazo-pro-carry-cot-air-h64_JA53304-H64.html
torej:
81 x 40 cm

V praksi to pomeni, da noter še komaj spraviš dojenčka, velikega 70 cm in zimsko oblečenega. Tukaj še posebno vlogo igra kapa z obveznim cofom na vrhu. Ta dolžuna, ki je podana, je merjena zgoraj, spodaj se pa košara malo oža in je manjša. Naš ima 70 cm in upam, da do takrat, ko bodo višje temperature, ne zraste več kot 2 cm.

Js sem z vozičkom zadovoljna, tudi po celem snegu vozimo z njim, na košaro pa gre pregrinjalo za dež iz dm-a, ki je občutno cenejše kot original.

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
28.1.2010 11:16:36   
googica
jah mi smo zdej v dilemi.. naš je namreč velik 68 pa star 3 mesece.. mamo nek starejši globok voziček, ki je ima dolžino 75 cm, in gre mali komaj noter.. zdej pa ne vem, al nej zraven kupimo sploh košaro, al nej ga kr v športnega dam naslednji mesec, ko bo že ziher prerastu tole zadevo...

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
28.1.2010 12:01:06   
tulpek
Uh, v tvojem primeru pa verjetno ne bi kupila košare, ker naš ima 70 cm in gre ravno komaj še noter, čisto na tesno mu je. Uporabljaj še ta voziček, kjer imaš košaro, potem pa v športnega. Edino če nakdeš kakšno rabljeno na bolhi ali pa včasih imajo na o-baby precej poceni kakšne košare starejšega letnika. 

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 12:03:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tulpek)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
28.1.2010 12:53:22   
googica
ja sej se men tud zdi brezveze.. čeprov sm na nemški strani zasledila, da pride komplet športnega skupaj s košaro 450 evrov, kar je 50 evrov več kot če kupim brez košare.. hm.. kaj pa vem, tolk drago ni, pa za naslednjega bi ziher prav pršlo.. no, bomo vidli kolk bojo za krst prispeval, pol bomo pa vidli kolk bo keša za voziček :D

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 13:50:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu googica)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
28.1.2010 15:23:13   
tulpek
če misliš imet še naslednjega, je pa stvar drugačna in bi bilo za kupiti, če je samo 50 eur razlike.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
28.1.2010 18:34:00   
julka8

tulpek - nism bla tolk pozorna na košaro, nism vidla da ma tist tut za vzglavje... še rihtamo stanovanje, tko da smo dele vozička sam sestavl, na hitr sprobal in nazaj pokril  z vrečkam da ne bo preveč prašen... user posted image user posted image

kallia- vozek je teeemno plavuser posted image

lpuser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
28.1.2010 19:06:45   
googica
ja itak bomo mel še kšnga ane.. mi je že ginekolog včeri reku, da je čez eno leto čas da začnemo na drugmu delat :D... ah sej bomo vidli.zdej sm ziher da hočem jane slalom, ne vem pa še točn kero barvo in če bom vzela tud globokga... bomo vidli :)

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
29.1.2010 13:52:50   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: julka8


tulpek - nism bla tolk pozorna na košaro, nism vidla da ma tist tut za vzglavje... še rihtamo stanovanje, tko da smo dele vozička sam sestavl, na hitr sprobal in nazaj pokril  z vrečkam da ne bo preveč prašen... user posted image user posted image

kallia- vozek je teeemno plavuser posted image

lpuser posted image


Nič hudega, samo opozorim user posted image
Pa zračenje lahko tudi nastavljaš, odpreš ali zapreš reže za zrak, tak da če je poletno dete, da mu ni preveč vroče noter.

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 9:46:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tulpek)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
4.2.2010 11:10:12   
kallia
Ja, zivepo, ti me pa znaš spravit v dvome user posted image  Vedno znova in znova user posted image

Evo, danes, točno DANES, sem nameravala naročiti voziček preko o.baby. Zdaj pa ne vem, a ga ne bi raje vzela tukaj pri nas, pa dobim še eno rabljeno košaro (imam že ogledano eno) in sem na istem s ceno. Bolj me mika kupiti vsaj voziček tukaj zaradi uveljavljanja garancije, čeprav je pa tudi res, da pri nas velja garancija le eno leto, za voziček z Nemčije pa dve leti. Garancija le do februarja 2011 pa je skoraj toliko kot nič.

Pa si mi spet dala kost za glodat user posted image , da bom spet celo popoldne ugotavljala kaj naj naredim user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 11:16:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?