|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
4.2.2010 11:23:36   
kallia
Ja, pri nas je garancija le eno leto.
Ja, cene sem pa že vse preračunala user posted image , bi vzela kar tistega kot sem mislila, rjavo-oranžnega 2008, košaro pa lahko dobim tudi kakšne druge barve, ni nujno da je iste.

A pašejo gor košare vseh letnikov??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 11:29:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
4.2.2010 13:22:41   
kallia
Ma se mi zdi, da jst ne bom nikoli pršla do tega vozička, ker tolk čaram user posted image
Sem govorila še z možem, je rekel, da naj naredim tako kot mislim, da je boljše (ja ko bi človek vedu kaj je boljše user posted image ), je pa tud reku, tako kot ti zivepo, da če bo šlo kaj narobe, bo šlo zagotovo v prve pol leta.

Na, pa sem spet na začetku.....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 13:39:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
4.2.2010 13:54:55   
kallia
Joj, veš, da sploh ne vem kako naj bi zgledala, ne prva ne druga varianta. Sem ene petkrat prebrala, pa si ne morem predstavljati user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
4.2.2010 15:14:52   
googica
midva mava posebi postavljeno previjalno v kopalnici, pa se da zvečer banja na vrh za skopat Juša. brez problema, pa še fajn je, ker je tolk visok.. nč hrbet ne boli :)

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 15:41:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
4.2.2010 16:25:18   
Neža_b
Jaz sem voziček naročila na o-baby in so ga prav danes poslali naprej. Upam, da bo vse šlo ok. Komaj čakamo :)))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
4.2.2010 17:56:23   
kallia
Neža_b si ga plačala preko paypala ali preko predračuna?

(odgovor članu Neža_b)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
4.2.2010 18:34:49   
googica
ja to pa prosim soroč kako je, če vse dela :).. mamo mi tud tak plan, iz tam naročit.. kako je pa pol s servisom? a mamo tud kej garancije?

(odgovor članu Neža_b)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
5.2.2010 11:14:20   
Neža_b
Pisala in naročila sem v angleščini preko mejla na info. Plačala sem na banki, oni pa so mi po mejlu poslali vse podatke kam in koliko nakažem. SKB ima samo 1,75 € provizije. Po dveh dneh sem dobila mejl, da so pošiljko poslali, dobila pa sem tudi sledilno številko, tako, da točno vem kje se nahaja moj voziček. Moram rečt, da je njihova odzivnost zelo hitra, karkoli me je že prej zanimalo sem dobila še isti dan odgovor. Predvidevam, da ga dobim drug teden v torek, ker nevem če dostavljajo ob sobotah in nedeljah, ponedeljek pa je praznik.

Jaz samo upam, da pride v enem kosu. Sporočim :)

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
9.2.2010 11:00:58   
kallia
Neža_b si že dobila voziček?

(odgovor članu Neža_b)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
9.2.2010 18:26:12   
Neža_b
Ne še, naj bi ga jutri dopoldan. Vmes je bil vikend pa še praznik. Upam, da pride v celem kosu. Javim jutri.

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
11.2.2010 12:11:41   
googica
hey..
mene pa zanima. če ma katera doma jane slalom pro utopio.. namreč, zanima me, kakšne so v realnosti te barve.. a je čist črna pa svetlo modra... ker te slike na netu so bl tko no.. no, če ma kera, bi prosila če lahko kšno slikco prilepi..

(odgovor članu Neža_b)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
19.3.2010 12:42:45   
ozzy
Hej punce!

Sem nova na tej temi. danes pa sem od prijatljice dobila vse pohvale za voziček jane slalom pro in takoj iskala vse kar je povezano s to temo. zasledila em, da imajo v pikapolonici akcijo oz. klubsko ceno za ta voziček in sicer pride 400 E. Potem pa sem videla, da je cena jane slalom pro Matrix 500 E. Če sem prav razumela je razlika, da pr Matrixsu dobiš še košaro, ki jo uporabljaš kot avtosedež. Bom pa avtosedež dobila od sosede. Sicer je od Cama ampak je skoraj nov. Zanima me ka mi priporočate? Komplet z košaro ali brez?
Na nemški internetni strani, ki jo omenjate pa je razlika v ceni le 50 E.
Kaj mislite?

lp

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
22.3.2010 16:23:50   
tulpek
Matrix-NE. Tista košara je potem zelo majhna in težka. Pa še nekaj minusov je, ampak sploh ne vem več vsega, ker je že dolgo od tega, ko sem zbirala informacije. So pa o tem že pisale, malo pobrskaj nazaj ali pa če bo katera napisala. 

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
22.3.2010 18:51:16   
DanijelaNeli
Jane Slalom Pro...ima spuščanje oziroma dvigovanju na pas.Ene pravijo,da je to kr minus za takle voziček,pa še strehico bentijo,ker ne gre nakako naprej.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
22.3.2010 20:07:23   
googica
mi smo sicer kupli zdej gt3ja.. mnogo boljši od jane se mi zdi.. ampak kar se teh trakov za spuščanje tiče.. men se zdi to prednost, ker nisi omejen samo na tri različne naklone, lahko naštimaš po želji.. pa ni komplicirano za naštimat.. vsekakor, če nimate dost velkega prtlažnika, je jane prava izbira.. če pa mate, pa priporočam gt3ja, ker razen teže (ki pa je, čeprav ga vsak dan peljem čez 10 stopnic in ga vlečem nazaj gor po njih) nima nobenega minusa. pa še to sploh ni minus, ker ma dejansko tako velika kolesa, da ga z lahkoto peljem po stopnicah, z Jušem notriuser posted image
sem tudi sama bila v dilemi med tema dvema, no, ko smo jih v pikapolonci postavli enega poleg drugega.. ni blo več vprašanje katero firmo vzet, ampak kdaj ga vzamemo :)

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
22.3.2010 20:47:18   
DanijelaNeli
Sem videla zadnjič pri eni kolegici,ko je hotela dat naslon v še bolj sedeč položaj...se več kot toliko sploh ni dalo.
Še sama je rekla,da če gre samo toliko.

Tudi pri nas se bo vozilo GT3-ja.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
23.3.2010 0:24:32   
googica
no super.. samo nujno probite spravit voziček v prtlažnik :). mi smo bli ziher da v pikasoja gre simpl, da še placa ostane.. no, je za centimeter do roba, tako da smo bli kar presenečeni...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
23.3.2010 18:30:18   
DanijelaNeli
Sem probala V Seat Alteo gre.user posted image
Škoda,da imamo Espacea pokvarjenega...ker daš odzadaj kar hočeš,in  gre voziček kar sestavljen noter.
Zdaj ko je ta mala in pa še en na poti,nam bi prišel res prav!user posted image

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 23.3.2010 18:31:47 >

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: jane slalom pro ali quinny speedy??
23.3.2010 19:12:07   
googica
ah no.. sej glavn da gre gt3 v avtouser posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?