|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: GT3 Peg perego...
3.1.2010 20:57:47   
poli*
Lej, ne bom se kregala zarad enga vozička user posted image , sam če si natančno pregledaš in prebereš oba kataloga (09 in 10), boš videla, da gre pri enem sedež proč, pri drugem pa ne. V katalogu 09 je to še lepše prikazano. Zgleda, da je to samo Danijela (na prejšnji strani) ugotovila in nihče drug.

Recimo ena druga primerjava:
pliko p3 classico- sedeža se ne da odstranit, lahko pa daš nanj vse možne reči
pliko p3 modul. sistem- sedež se da odstranit in ga lahko namestiš le v smeri vožnje (+ vse pripadajoče daš gor)
pliko switch- sedež se da odstraniti in obračati v obe smeri vožnje (+ vse pripadajoče daš gor).

Evo, na pogled povsem enaki 3 vozički, po "vsebini" pa čisto drugačni. to=to

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 7:44:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 9:26:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: GT3 Peg perego...
4.1.2010 9:42:38   
DanijelaNeli
Še kar teče debata od PP.

 ZIVEPO... lepo,da si gor klicala in so ti (nam) vse lepo razložili.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: GT3 Peg perego...
5.1.2010 21:32:30   
PC Baby
Mi imamo GT3 in košaro navetta. Košara je bla ZAKON tam nekje do 4-5 meseca. Zdaj je že ene 4 mesece v športnem delu in bi vas prosila če mi razložite kaj je ta zadeva s strehco, ki se premika? Mi namreč tega nismo pogruntali user posted image

Kupili pa smo ga v trgovini Pingi ali Pingo - nekaj takega - v Celju, ker je bil ful ceneje kot drugje v Sloveniji in tudi kot v Italiji.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: GT3 Peg perego...
5.1.2010 23:28:10   
tinč407
halo. Se pridružujem malo vaši debati o GT3-jih. Ker je to bil že dolgo moj sanjski voziček sva ga seveda morala kupiti tudi midva. Kupila sva lansko kolekcijo Corallo Completo. In danes sma ga malo razstavljala. No naj se navežem na debato o Completo in Naked verziji.
Ker na najinem piše Completo sem dragega vstrajno prepričevala celi čas, da gre dol samo prevleka in da celi športwn del ostane gori. In ker imam zelo trmastega moža, mi je ta dokazal nasprotno. Športen del se kar lepo odhakla vstran! Je res da moraš odpeti vse gumbeke od prevleke in paseke, ampak se porem vzame z plastiko dol. Ostanejo samo del prednje plastike z tistimi hakelčki na katere sma potem pritrdila avtosedež!

Drugače pa še iščem košaro Navetta in nikjer ne najdem rabljne. Če lahko mogoče katera pomaga bi jo lepo prosila za pomoč!



_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
6.1.2010 7:50:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinč407)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: GT3 Peg perego...
6.1.2010 9:41:25   
PC Baby
Sem probala in res je user posted image
Svašta. Kako tega nismo prej pogruntali? Pa še navodila sem šla zdej gledat in nikjer ne piše!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
6.1.2010 9:53:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: GT3 Peg perego...
6.1.2010 11:37:39   
tinč407
Saj jane je skoraj isti kot GT3 ampak je meni GT3 bolj kraljevski user posted image user posted image  
Pri ceni pa se ne pozna nekaj veliko. Mislim da ni jane niti za 100 evrov cenejši. Mislim celi komplet z košajo in jajčko. Jajčko sma itak rabljeno kupila z podstavkom vred za 90evrov in tako misliva tudi košaro, vozek je pa čisto nov. Na tak način ogromno prihraniš.  In GT3 ima za nogice vrečo zraven, pri janeju pa jo lahko dokupiš za 100 evrov in te pride na koncu še dražje. Če nimam prav me naj katera popravi.
In zdi se mi tudi da je GT3 boljše kvalitete kot jane. To je moje opažanje. No sicer pa je meni GT3 sanjski vozek in ga ne zamenjam za nič!! Komaj čakam, da se bomo vozičkali!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil tinč407 -- 6.1.2010 11:39:26 >


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: GT3 Peg perego...
6.1.2010 13:13:18   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Sem probala in res je user posted image
Svašta. Kako tega nismo prej pogruntali? Pa še navodila sem šla zdej gledat in nikjer ne piše!


a maš možnost mi mogoče slikat kok zgleda jst sem zdej v dilemi med GT3 in janeom(saj je ta bistveno lažji pa tudi na manjše se zloži in če kupiš cel komplet je tudi cenejši) sam ga pa ma svakinjauser posted image



Nočem nič pametovat, samo močno ti odsvetujem Jane voziček. Saj ga ima kar nekaj mojih prijateljic in so vse grozno razočarane nad njim. Vse so bile v manj kot enem letu večkrat na servisu. Trga se jim blago, težave s prednjih kolesom, težave z zavoro,... Pa še Jane lupinica je izredno majhna.

Mi imamo GT3 v uporabi 7 mesecev in nismo imeli še nobene težave, samo enkrat smo morali malo namazati amortizerje, ker je prišel zraven drobni prah.

NIč nočem vsiljevati, to je samo moje mnenje in izkušnje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: GT3 Peg perego...
6.1.2010 14:19:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Evo, sem hotela napisati podobno kot DanijelaNeli.
GT3 Naked je ogrodje, na katerega gre košara, sedež in jajček.
Pri GT3 completo pa ne moreš dati proč sedeža, ampak lahko daš košaro ali jajce na sedež.

Babe, js mam vse vozičke v malem mezincu, še posebej pa PP, tko da... user posted image  user posted image   fak, js bi si mogla umislt tak poklic. user posted image


očitno jih nimaš tako zelo v mezincuuser posted image

Naked pomeni samo to, da se tako reče vozičku ko ga čisto "slečeš", to pa lahko narediš pri vsakem GT3ju. Completo pa pač pomeni celoten voziček.
Mi imamo completota in smo ga čist slekli za košaro. Imamo pa zdaj 2 dni športni del, košara premala in bo lepo počakala na bratca/sestricouser posted image

< Sporočilo je popravil Tamika87 -- 6.1.2010 14:22:58 >

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
6.1.2010 16:27:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: GT3 Peg perego...
6.1.2010 17:48:14   
PC Baby
Mi smo dali skozi že vse dele GT3 (navetto, primo viaggio in športni del) in ga ne zamenjam za nič na svetu. Treba je pa priznati, da je zadevca kr težka no. Sej zaradi tega je bolj stabilen, varen, manj ruka itd, ampak če ga moram sama dat v prtljažnik, me kar mine.

Smo pa mi zato kupili še en MON-ov mali, ultralahki, zložljivi voziček, ki ga imam jaz ko grem sama z malim npr. v shopping center. Razlika z GT3 je vesoljska, ampak ker ne gre za ne vem kakšen sprehod v naravi, je kr rešitev.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
6.1.2010 18:01:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: GT3 Peg perego...
6.1.2010 20:39:06   
PC Baby
Ga razumem, sam kljub teži in temu da se lih ne zloži na mini - prevaga njegova kvaliteta. Res pa ga probita prej spravit v prtljažnik, preden ga kupita.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 8:16:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: GT3 Peg perego...
7.1.2010 12:55:04   
PC Baby
Mi imamo tudi karavana in gre notri na milimetre. Če pa je gor košara, jo pa je treba dol dat in posebej notri. Zato sem rekla... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 12:58:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: GT3 Peg perego...
7.1.2010 17:01:02   
PC Baby
Damo ga notri ma kolesa (ne na bok) in od levega na desni konec.
Tukaj je en zanimiv link o tem kako so spravljali vozičke v avte. Sicer gre za male "ženske" avte, ampak tudi vozički so bolj mini modeli. PP so nekako najbolj smotani za v avto in je treba dostikrat kar vssakič kolo odmontirat. Naši sosedi GT3 v karavani niso mogli stlačit. Ampak dejstvo ostaja - če to premostiš je GT3 CAR MED VOZIČKI !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: GT3 Peg perego...
7.1.2010 17:03:08   
PC Baby
Ne vem sicer od kod ste vi, ampak v obeh BC v Ljubljani ti dovolijo da tisti voziček za katerega se odločiš probaš najprej v svoj prtljažnik dat (enega od vzorčnik kosov) in se potem odločiš. Na tak način imajo verjeto manj problemov kot da jih folk vrača, menjuje itd.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: GT3 Peg perego...
7.1.2010 22:00:59   
Janci F
Hmm, voziček v avto.

Vsekakor vsakemu priporočam, da proba dat voziček v avto predenj ga kupi in sicer zaradi večih stvari. Pod prvo, če sploh gre v avto in da sam proba kako se zloži, ker nekateri vozički so res smotani za zlagat.
Jaz imam največji voziček od vseh, ki jih imamo mamice s katerimi se družim in ga vedno najhitreje zložim v avtu, ker je zelo enostavno. Tudi takrat, ko smo še uporabljali košaro je bilo zelo hitro.

Po mojem mnenju je edini minus tega vozička, ravno velikost zloženega. Mi imamo tudi karavana in ga brez problema dam noter in sicer podolgem, tako da sem prej imela na levi strani prtljažnika voziček na desni pa košaro. Res pa je, da če bi bil 10 cm daljši že ne bi šel več v prtljažnik po dolžini.

Midva sva tudi šla v BC, da sva sprobala dat voziček v prtljažnik in me je bilo kar groza, ko sem videla da ga je prodajalka z veliko težavo sestavila, nazaj postavit ga pa sploh ni znala. Tako, da me je takrat kar malo zaskbelo kakšen voziček je to, k sreči sem bila že od prej malo navajena nerodnosti teh prodajalk.

Ko sva pa šla v trgovino PP (takrat so bili še v Šiški) in ko je prodajalka pokazala kako se sestavi in nazaj postavi v parih sekundah sem bila pa popolnoma navdušena.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: GT3 Peg perego...
8.1.2010 23:28:06   
DanijelaNeli
En dan bom prav probala kako se ga zloži in da v avto.
Prej sem imela Espace-a in je prostoren fulllllllllll,zdaj pa imam Seat Alteo,in mislim,da ne bom imela problemov.
Jutri bom zmerla odzadaj...

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: GT3 Peg perego...
9.1.2010 8:12:45   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

En dan bom prav probala kako se ga zloži in da v avto.
Prej sem imela Espace-a in je prostoren fulllllllllll,zdaj pa imam Seat Alteo,in mislim,da ne bom imela problemov.
Jutri bom zmerla odzadaj...



MIdva imava tudi Seat Alteo XL in ga dam brez problema v voziček.
Vseeno ti predlaga, da probaš ker jaz sem bila takrat šokirana ker je "glih za glih" šel noter, ne da bi ga razdirala.

< Sporočilo je popravil Janci F -- 9.1.2010 8:13:07 >

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: GT3 Peg perego...
9.1.2010 12:39:34   
gajka
Avto in GT3:
Prej sem imela Yarisa (prejšnji model) in je šel v prtljažnik brez sprednjega in enega stranskega kolesa (itak so kolesa na klik in jih imaš v momentu gor/dol). V Xsaro coupe gre brez problema cel v prtljažnik, v Corollo gre tudi brez problema z vsemi kolesi. V novega Versota gre brez problema cel v prtljažnik (prečno na prtljažnik), če ga daš pa not na bok, ti pa še kar nekaj placa ostane. V Mazdo 6 karavan (je bila v igri pri nakupu novega avta) pa gre noter tudi vzdolžno na prtljažnik (gre sicer na knap, ampak gre s kolesi vred). Vsi primeri zlaganja se nanašajo samo na voziček + športni del.

Meni so v BC omogočili, da sem ga poskusila dat v v svoj avto, predno sem se zanj odločila. GT3 je res velik in težek, ampak jaz sem se ga hitro privadila, pa v naših rovtah se je super obnesel (klanci, makadami, poljske poti). Zlaganje GT3 pa je res simpl in hitro. Kakšnega lahkega vozička oz. marele pa zaenkrat še nismo nabavili in ga tudi nimamo v planu. Mali je star leto in pol in ga niti pod razno ne pripravim, da bi se vsedel v katerikoli voziček - a gre peš, ali pa s svojim triciklom.

< Sporočilo je popravil gajka -- 9.1.2010 12:46:56 >

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




ime - punčka
samma

zanima me vaše mnenje o sledečih imenih za punčko

Eva (49%)

Nija (9%)

Leja (16%)

Tija (26%)


Število vseh glasov: 318

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!