|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: babice v lj. porodnišnici
18.1.2010 16:47:40   
tana13
Jaz sem 3x rodila v lj. in sem vedno lahko hodila dokler sem sama hotela oz. dokler sem lahko. Sem bila sicer omejena z dolžino kabla CTG na koncu. Tudi radio sem lahko dala na glas kot sem želela. Tudi za cd je poskrbljeno. Moje izkušnje so bile vedno pozitivne.

(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: babice v lj. porodnišnici
9.2.2010 17:03:23   
gupika
Jaz bi tudi pohvalila babico Marušo in študentko Evo.

lp

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: babice v lj. porodnišnici
9.2.2010 17:12:54   
23tina
moja babica je bila JOŽICA Plohl!
katanc bi reku kapo doluser posted image user posted image user posted image
nasplošno pa tudi nobenih kritik čez porodnišnico LJ!

_____________________________

LIJA 28.8.09
porodna 4090g 53cm
1.mesec 5400g 58cm
2.mesec 6530g 62cm
3.mesec 7950g 67,4cm
4.mesec 9050g 69cm

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: babice v lj. porodnišnici
3.3.2010 21:09:40   
Zofy
jaz sem rodila februarja v Lj. porodnišnici in mi je študentka babištva, ki mi je naredila tudi klistir, prinesla v porodno sobo radio in cel kup CDjev. Večinoma klasike. Ampak ziher imaš lahko svoj CD, samo nisem ziher, če vsaka dobi radio, saj 1. mi ga niso niti omenili...

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: babice v lj. porodnišnici
5.3.2010 8:42:28   
sarar
jaz sem tudi dvakrat rodila v lj. porodnišnici, čez babice nobenih pripomb. no, jaz sem dvakrat naletela na babico metko, ki je zakon. ta prava opora pri porodu in zelo strokovna

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: babice v lj. porodnišnici
20.5.2010 19:17:24   
Moycaa
Porod je že za menoj in moram ob tej priložnosti pohvaliti oz. ne morem prehvaliti babici Marušo in Nado. Babica Maruša je ob 14.00 končala, prevzela pa me je babica Nada. Res je videti, da delo ki ga opravljata, opravljata z dušo in srcem. Če jih ne bi bilo, bi najbrž žr prej obupala. Zraven sem imela še študentko Špelo - prijetno, prijazno in ustrežljivo gospodično, ki bo dihala s tem poklicem za katerega se šola. S partnerjem naju ni pustila sama niti za minuto in karkoli sem izrazila željo (za npr. mokro krpo), mi je že naslednjo sekundo porinila željeno v roke.
Spodbujale so me do zadnje minute (predno so se odločili za carski rez) in me držale pokonci.
Nikoli ne bom pozabila koliko smeha smo pustili v porodni sobi in kljub težkemu porodu je bila, zahvaljujoč, požrtvovalnim babicam Maruši, Nadi in Špeli, izkušnja še lepša in naju je še bolj obogatila.

_____________________________

...tramps like us, baby we were born to run...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?