|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Fiksni zobni aparat
5.1.2010 14:42:58   
Mici7
Super!
Stokrat hvalauser posted image user posted image user posted image .
Zdej sam hitro poštimat zobke, potem pa akcija....pa se sigurno še kaj javim....

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Fiksni zobni aparat
6.1.2010 15:17:59   
poli*
Še dobro, da ste odprle to temo, da sem se brcnila v rit in po letu in pol naročila k ortodontu user posted image . Na zadnjem pregledu sva se z doktorjem zmenila, da bom poklicala, ko bom imela spet čas (med tem porod in otročiček)... no, sedaj IMAM čas.
Takrat mi je zagotovil, da naj bi novi aparat bil brezplačen, ker sem še vedno v procesu zdravljenja.
Upam, da bo to držalo in ga bom kmalu dobila (kmalu?). Koliko časa ste čakale tiste, ki ste bile sampolačniki (od odtisa naprej)?
Sem rabila leto in pol, da sem se sprijaznila s tem, da bo tidi jaz imela tisto v ustih user posted image  

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Fiksni zobni aparat
6.1.2010 20:56:01   
vaney
Poli, jaz sem bila ista kot ti...2 leti sem se odpravljala k ortodontu po aparat, pa je vedno "nekaj" prišlo vmes. Nosečnost, dojenček...in grozen občutek, da bom jaz imela celo kovinsko industrijo v ustih. Potem pa me je "nekdo" brcnil v rit, da bo kvečjemu slabše in da bom vedno imela kakšen izgovor in pri 25. sem se spravila k ortodontu, mu rekla, naj mi zrihta zobe in nam mi ne daje preveč časa, da si spet ne premislim. Aparat je bil zrihtan v 3 tednih, 2 tedna po tem, ko sem ga dobila, sem jedla čokolino in jogurte kot dojenček, potem pa je bilo ok. Od takrat (10 mesecev) me je bolela samo 1 menjava loka, ostalo ni bilo panike. Rvano prejšnji mesec mi je napovedal še 10 mesecev nošenja aparata, potem pa operacija (imam precej velik odprti ugriz in se ga z aparatom ne da popravit, je nujna operacija) in smo končali. Edino, kar ti lahko rečem, je, da mi je žal, da sem tako dolgo odlašala, ker bi lahko imela do zdaj že vse zrihtano. Tako da, samo pogumno...prej začneš, prej bo konecuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Fiksni zobni aparat
6.1.2010 20:56:39   
Anonimen
O vaney, čau še tukajuser posted image

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Fiksni zobni aparat
6.1.2010 21:28:26   
vaney
jaknik, čaouser posted image in lahko noč hkrati...ena beba je šla spat, druga je pa žurko začela in ga/jo grem probat umirit v posteljouser posted image Pa dobro opravite jutriuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Fiksni zobni aparat
6.1.2010 21:56:02   
poli*
Vaney- ja super! Odprti ugriz... to verjetno pomeni, da so tazgornji zobje pomaknjeni naprej?
Upam, da se ti kmalu poštima in boš po op. hitro okrevala. Si šla samoplačniško?

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Fiksni zobni aparat
20.1.2010 22:00:39   
nives7
lep pozdrav vsem!
nekje sem zasledila, da Ga. Lazar že razmišlja o tem, da gre v pokoj. pa me zanima če ima kdo natančnejše podatke do kdaj misli delati?in če bo za njo kdo drug vodil ordinacijo?in pa seveda, če še sprejema bolnike? saj tudi jaz razmišljam o fiksnem aparatu, oz. sem se že odločila da ga v bližnji prihodnosti (ko zberem denar)"namestim v usta"... pa nebi rada zamudila ugodne priložnosti pri ga. Lazar user posted image   

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Fiksni zobni aparat
21.1.2010 9:13:51   
TomTaylor
To je rekla že meni pred dvema letoma, celo neka nova ortodontinja je bila tisti moment tam, ko sem prišla na kontrolo in mi je rekla - tale bo pa vaša nova ortodontinja...no, pa imam še vedno dr. Lazarjevouser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nives7)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Fiksni zobni aparat
21.1.2010 20:34:44   
nives7
aha! super!  upam da se ji še ne mudi it v pokoj user posted image   bo treba hitr pri zobarju zrihtat zobe, potem pa k njej... se mal denarja "znebit" user posted image   

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Fiksni zobni aparat
10.2.2010 13:00:48   
poli*
Jaz sem bila danes po dolgem času pri ort. Čez dober mesec dobim fiksnega. V bistvu sem vesela, obenem pa še malo zaskrbljena.. Pač, ne vem, kako bo tista želearna zgledala v mojih ustih.
Ali je zelo moteč občutek v ustih, ali skoraj ne veš, da ga imaš?

(odgovor članu nives7)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Fiksni zobni aparat
10.2.2010 18:50:52   
poli*
Aja, pa še nekaj. En dan pred namestitvijo aparata mi bo dal še neke obročke gor. Kaj to pomeni? Hvala za odgovor

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Fiksni zobni aparat
10.2.2010 23:28:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Jaz sem bila danes po dolgem času pri ort. Čez dober mesec dobim fiksnega. V bistvu sem vesela, obenem pa še malo zaskrbljena.. Pač, ne vem, kako bo tista želearna zgledala v mojih ustih.
Ali je zelo moteč občutek v ustih, ali skoraj ne veš, da ga imaš?


zakaj pa si si izbrala kovinskega? Saj lahko izbiraš tudi med prozornimi in takimi v barvi zoba?

Na začetku je občutek v ustih zelo moteč, potem pa se navadiš do te mere, da ga sploh več ne porajtaš.

Glede obročkov pa nimam pojma kaj je mislil.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Fiksni zobni aparat
18.3.2010 22:36:19   
jencili
juhu, juhu,

tud jst sm se končno opogumila (mislimiz finančnega stališča) in se odločila za fiksniaparat. Ta teden sem bila na pregledu pri Dr. Lazarjevi in sva se vse lepo zmenili. V prvem planu sedaj so osmice (moram dati ven vse štiri), potem pa akcijauser posted image .
Ne morem se edino odločit ali kovinske ali prozorne. Ona seveda svetuje kovinske, ker naj bi bil učinek morda boljši, predvsem pa zato, ker je manj bakterij in aparat se ne obarva, kot se recimo prozorni ali tisti v barvi zob. Našla sem eno sliko, ki mi je noro všeč in točno tko bi jst mela, ampak je kovinski.

http://irena.blog.siol.net/files/2007/11/aparat.jpg - točno tko bi želela imeti. Barve gumic lahko itak zbiraš po želji in všeč mi je to, da lahko ob vsakem pregledu izbereš drugačne barveuser posted image .
Ok, sej verjetno večina to že ve, meni pa je blo to neki novega, zato sm še tok bolj navdušena user posted image

Evo, torej akcijauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Fiksni zobni aparat
19.3.2010 7:58:16   
TomTaylor
nič, ničuser posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 19.3.2010 8:01:43 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Fiksni zobni aparat
19.3.2010 8:00:26   
TomTaylor
user posted image

No, evo, točn take luštne gumice imam jz gor, le da so moji bracketi v barvi zoba, žička pa, itak, kovinska.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Fiksni zobni aparat
19.3.2010 8:27:57   
Sibil_
Prosim za eno razlago, ker nisem v temu-kako je to pričvrščeno na zob?Ok žička okrog, samo kako dejansko drži zob?user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Fiksni zobni aparat
19.3.2010 9:57:08   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

user posted image

No, evo, točn take luštne gumice imam jz gor, le da so moji bracketi v barvi zoba, žička pa, itak, kovinska.



paa bi se dalo to kej vidt?user posted image
Jst se nikakorne more odločit kakšne dat gor. Ona svetuje kovinske, menisoble načeloma bolj všeč prozorne, dokler nisem vidla te slikce, k mi je res lepo, pa so kovinske. No, če bi prosim pokazala lahko še kakšno svojo slikco, bi bila odločitev verjetno lažjauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Fiksni zobni aparat
19.3.2010 10:03:39   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

user posted image

No, evo, točn take luštne gumice imam jz gor, le da so moji bracketi v barvi zoba, žička pa, itak, kovinska.



aja in kako to, da imaš kovinski lok, da nimaš prozornega? Uf, teh opcij je čist prevečuser posted image ,da bi se človek odločiluser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Fiksni zobni aparat
19.3.2010 10:04:32   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Prosim za eno razlago, ker nisem v temu-kako je to pričvrščeno na zob?Ok žička okrog, samo kako dejansko drži zob?user posted image


prilepljeno je na zob

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Fiksni zobni aparat
19.3.2010 10:32:44   
Sibil_

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Prosim za eno razlago, ker nisem v temu-kako je to pričvrščeno na zob?Ok žička okrog, samo kako dejansko drži zob?user posted image


prilepljeno je na zob



Hvala za info. Pa ne pade dol-mislim tko močno lepilo dajo, da drži dve leti?user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Fiksni zobni aparat
19.3.2010 10:42:37   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR


IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Prosim za eno razlago, ker nisem v temu-kako je to pričvrščeno na zob?Ok žička okrog, samo kako dejansko drži zob?user posted image


prilepljeno je na zob



Hvala za info. Pa ne pade dol-mislim tko močno lepilo dajo, da drži dve leti?user posted image


ne, včasih se kakšen tudi odlepi, pa je treba it pol nazaj popravit to. Načeloma padržijo, sploh pri kovinskih ni glih teh težav

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Fiksni zobni aparat
23.3.2010 22:48:15   
poli*
Končno dobila nazaj to temo.
Že en teden imam novi aparat.

TT- meni je ort. dal možnost, da nadaljujem zdravljenje, ker prejšnje (s snemljivim ap.) ni bilo uspešno- Čeprav sta vmes minili skoraj dve leti, kar nisem bila pri ort. imam vse zastonj preko zdravstva. O prozornih ploščicah in pl. v barvi zoba sem ga vprašala če se da, pa je rekel, da se on ne ukvarja s tem, ker niso tolk vzdržljive user posted image . Če bi šla samoplačniško, verjetno neb bil problem.

Uglavnem, jaz imam tudi roza lastike in vse skupaj sploh ni tako grozljivo, kot sem sprva mislila.
Mi je postal že skoraj nemoteč.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Fiksni zobni aparat
26.3.2010 10:01:29   
jencili
Poli, to je pa fino slišat. Jst tud razmišljam vedno bolj o kovinskem z nekimi pisanimi gumicami pač.
Sicer bi rada vidla prej kako zgleda, če so barvne gumice na prozornih, sam ne najdem nobene slikce take.

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Fiksni zobni aparat
5.4.2010 0:31:06   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Končno dobila nazaj to temo.
Že en teden imam novi aparat.

TT- meni je ort. dal možnost, da nadaljujem zdravljenje, ker prejšnje (s snemljivim ap.) ni bilo uspešno- Čeprav sta vmes minili skoraj dve leti, kar nisem bila pri ort. imam vse zastonj preko zdravstva. O prozornih ploščicah in pl. v barvi zoba sem ga vprašala če se da, pa je rekel, da se on ne ukvarja s tem, ker niso tolk vzdržljive user posted image . Če bi šla samoplačniško, verjetno neb bil problem.

Uglavnem, jaz imam tudi roza lastike in vse skupaj sploh ni tako grozljivo, kot sem sprva mislila.
Mi je postal že skoraj nemoteč.


poli, če ti ni odveč, bi prosila za kakšno slikico...tista pripeta sicerzgleda res lepo, samo rada bi vidlaeno 'realno'user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Fiksni zobni aparat
5.4.2010 0:44:41   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Končno dobila nazaj to temo.
Že en teden imam novi aparat.

TT- meni je ort. dal možnost, da nadaljujem zdravljenje, ker prejšnje (s snemljivim ap.) ni bilo uspešno- Čeprav sta vmes minili skoraj dve leti, kar nisem bila pri ort. imam vse zastonj preko zdravstva. O prozornih ploščicah in pl. v barvi zoba sem ga vprašala če se da, pa je rekel, da se on ne ukvarja s tem, ker niso tolk vzdržljive user posted image . Če bi šla samoplačniško, verjetno neb bil problem.

Uglavnem, jaz imam tudi roza lastike in vse skupaj sploh ni tako grozljivo, kot sem sprva mislila.
Mi je postal že skoraj nemoteč.


poli, če ti ni odveč, bi te prosila za eno tvojo slikico. Zgornja je sicer zelo lepa,vendar bi rada vidla eno 'realno', ker sem še vedno v fazi odločanjauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?