|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 21:50:53   
katipi
Imamo problem, ki se vleče že leta, sedaj pa je postal že res veeelik. V strehi na naši hiši imajo ose že leta gnezdo. Lani, ko je bilo toliko os, pa so se tako namnožile, da je opaziti več gnezd pod strešniki, saj so narejena skoraj po celi dolžini strehe. Že sedaj jih je ogromno, kaj šele bo. Včeraj smo jim nastavili nekaj "pasti" (med in voda v plastenki), vendar se mi zdi, da to ne bo kaj dosti pomagalo. Na koga se lahko obrnem, da bi to uredil? Ima katera že izkušnje s temi rečmi? Koliko pa stane, da pridejo to strokovno odstraniti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:13:01   
Felicita
obstajajo ljudje, ki se prov s tem ukvarjajo - verjetno ti jih bodo varno zadimili... sam kje oz. pod kaj jih iskat se mi pa ne sanja?

aha, našla - dezinskecija... kej takega: http://www.saniteh.si/ (ne poznam, ni reklama, samo kot primer)


< Sporočilo je popravil Felicita -- 21.4.2010 22:14:56 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:13:15   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

so se tako namnožile, da je opaziti več gnezd pod strešniki, saj so narejena skoraj po celi dolžini strehe. Že sedaj jih je ogromno, kaj šele bo.




user posted image user posted image user posted image
jaz mislim, da mi imamo tudi pod streho eno gnezdo!!!!!!!!!!!!
in to sršenov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
umiram od straha pred temi insekti, mi smo namontirali mrežo na okna.
zdaj ko si me spomnila.., mogoče odpravlja to deratizacija (Zavod za zdr. varstvo), sem prej zasledila na računu (za blok) in za cel blok je cena 25 eur.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:32:05   
Spark
Jaz bi pa rabila nekoga, ki bi odpeljal male mucke. Spet so se udomačile na mojem nadstrešku. Mislim da so male mucke, saj se je slišalo nežno mjavkanje. Lansko leto v takem času smo jih tudi imeli. Mene je pa tako zelo strah mačk, in si želim, da jih pride kdo vzeti.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:34:52   
Anonimen
Znancem so to sanirali kar gasilci, ko so imeli celo podstreho polno sršenov.
Drugače pa če najdete kako tako zadevo na svojem, vas v imenu vaših sosedov prosim, da jo čim prej uničite. Mi imamo en tak problem, ko smo pregledali že celo hišo pa okolico in na svojem ne najdemo sršenjega gnezda pa da je bog ... imamo pa sršene na obisku skoraj na dnevnem redu in me je kar groza ko zdaj prihaja poletje in bo ponoči skoraj nemogoče spati ob zaprtem oknu, samo druge nebo, če se jih sosedi ne bodo losali. V kratkem imam namen po soseščini raznosti letake, da naj malo pogledajo za to golaznijo, ker je res neznosno.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:35:29   
BUŠICA
vprašaj veterinarsko na koga se naj obrni. me prav zanima, če je pri nas organizirana taka služba.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:38:27   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Jaz bi pa rabila nekoga, ki bi odpeljal male mucke. Spet so se udomačile na mojem nadstrešku. Mislim da so male mucke, saj se je slišalo nežno mjavkanje. Lansko leto v takem času smo jih tudi imeli. Mene je pa tako zelo strah mačk, in si želim, da jih pride kdo vzeti.

Ja mačk se je za bati,to so zelo hude zveri.user posted image user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:39:33   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Znancem so to sanirali kar gasilci, ko so imeli celo podstreho polno sršenov.



pri nas jih ni nevem kak dost. vedno priletijo v paru ali 3-4 naenkrat in so čist zmešani..se zaletavajo v okna..in so prav ogromni, akhhh..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:40:58   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Jaz bi pa rabila nekoga, ki bi odpeljal male mucke. Spet so se udomačile na mojem nadstrešku. Mislim da so male mucke, saj se je slišalo nežno mjavkanje. Lansko leto v takem času smo jih tudi imeli. Mene je pa tako zelo strah mačk, in si želim, da jih pride kdo vzeti.

Ja mačk se je za bati,to so zelo hude zveri.user posted image user posted image



jaz sem tudi to pomislila user posted image
sem pač ljubiteljica mačk..

ampak sršeni, ose..user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:51:37   
muco
Ja tudi pri nas imamo ose.user posted image Sicer jih letos še nisem slišal(gnezdo imajo takoj za knaufom v spalnici in ko sem potolkel je šumelo ko stouser posted image ). In ,ko sem lani z silikonom mašil luknjice na strehi ,kjer bi lahko prišle notri,so me še opikale.user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na koga naj se obrnem?
21.4.2010 22:55:27   
Anonimen
Vam jutri povem za en hudo dober sprej za uničevanje teh zadev (zdejle bi mogla it v klet gledat pa se mi ne da) ... oso fenta v sekundi, sršena pa v dveh. 

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 0:17:29   
katipi
Bušica, vem, grozno je!!! user posted image Tudi sršene imamo, le da so na drugi strani hiše in jih zaenkrat še ni toliko, ose so pa že kar nekaj dni zunaj in vedno več jih je. user posted image Se bom jutri kaj več pozanimala. Hvala vsem za nasvete! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 9:57:09   
koala
muco, če se bojiš mačk so lahko res hude zveri, Spark poskusi kontaktirat kakšno društvo za zaščito živali.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 11:41:28   
pupika
Pri nas imamo osje gnezdo na hiši, ker še nimamo fasade, je na kakih zidakih luknja in tam si ponavadi naredijo ose gnezdo, in je zelo nadležno, je pa ež parkrat mož noter našprical z raidom in tudi ogenj je že spustil v te luknje, pa so potem kar ven popadale. Seršenov pa zaenkrat na naši hiši ni, so pa na sosedovi garaži, in so tudi naši obiskovalci. Mi imamo na oknah mreže, tak, da lahko ponoči spimo ob odprtem oknu in čez dan imamo odprta okna.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 12:20:23   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: koala

muco, če se bojiš mačk so lahko res hude zveri,


user posted image user posted image OMG...potem sem jaz lastnica petih hudih zveri...user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 12:23:59   
emaa
Nam so gasilci pomagali pri sršenih. Zvečer je strup noter nasprejal, ko je kakšen ven poskusil pobegnit, ga je z loparjem za tenis. Nam je eden psa pičil, je bila ful boga. Je pa treba vse to uničit, kaj če se vam spravijo na otroka. Noro. 

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 13:42:16   
katipi
Ravno zaradi otrok me je strah. user posted image Imamo pa tudi mi povsod na oknih komarnike, saj ni variante, da bi imeli okna zaprta.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 18:31:13   
mika
MI SMO LANI nad vetrolovom imeli sršene. po enem tednu so se tako razmnožili, da več nisem upala čez vhodna vrata. Po 21 i uri zvečer nismo mogli sedet na terasi. Tudi čez dan so letali po dvorišču.
Mož je poklical gasilce in so jih odstranili.
Gnezda morate dat potem v vedro vode, da se napijejo ali pa vžgat.

Čimprej pokliči gasilce, ker se ta hudič zelo hitro razmnožuje. deratizatorji zaračunajo veliko več. Midva sva gasilcema dala 40 € ''za pijačo'' .

< Sporočilo je popravil mika -- 22.4.2010 18:32:05 >

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 18:32:00   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Jaz bi pa rabila nekoga, ki bi odpeljal male mucke. Spet so se udomačile na mojem nadstrešku. Mislim da so male mucke, saj se je slišalo nežno mjavkanje. Lansko leto v takem času smo jih tudi imeli. Mene je pa tako zelo strah mačk, in si želim, da jih pride kdo vzeti.

Ja mačk se je za bati,to so zelo hude zveri.user posted image user posted image


Kako lahko je briti norce iz tujega strahu....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Na koga naj se obrnem?
22.4.2010 19:53:58   
Spark

IZVIRNO SPOROČILO: Misek


IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Jaz bi pa rabila nekoga, ki bi odpeljal male mucke. Spet so se udomačile na mojem nadstrešku. Mislim da so male mucke, saj se je slišalo nežno mjavkanje. Lansko leto v takem času smo jih tudi imeli. Mene je pa tako zelo strah mačk, in si želim, da jih pride kdo vzeti.

Ja mačk se je za bati,to so zelo hude zveri.user posted image user posted image


Kako lahko je briti norce iz tujega strahu....


Ma mene je res strah. Že od malega me je strah mačk in si ne upam blizu. Še hišnih mačk me je strah. Jaz jih ne upam pobožat, vzeti v naročje, strah me je tistega pogleda in to je to. Male mucke so mi lepe na razdalji 3m. Še njih ne upam prijeti v naročje. Hudo mi je ker se bojim, da bosta moji pupi imeli enak strah, saj mene ne bosta nikoli videli, kako božam mačko in se ne bosta naučili imeti živali radi.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?