|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Fiksni zobni aparat
5.4.2010 10:55:52   
poli*
Ma ne bom se slikala, ker imam preveč krive zobe user posted image . U bistvu zgleda točno tako, kot je na zg. sliki, samo našminkana pa res nisem user posted image .

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Fiksni zobni aparat
5.4.2010 11:04:27   
jencili
no ja, probala sem user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Fiksni zobni aparat
7.4.2010 18:33:52   
Čebel@
.

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 7.4.2010 18:34:52 >

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Fiksni zobni aparat
7.4.2010 18:34:31   
Čebel@
ena je pisala o operaciji ker ima preveč naprej zobe....kako to zgleda?

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 9:46:39   
Pikicapokica6
Fino, da sem našla to temouser posted image Jaz nosim zobni aparat od meseca decembra, se pravi cca 5 mesecev. Imam fiksnega, v barvi zob. Zaenkrat se ni še čisto nič obarval, upam, da tako tudi ostane. Je pa res, da ne pijem kave, ne koka-kole, niti ajvarja ne maram. Treba se je malo izogibati taki hrani, ki hitreje obarva zobe in aparat. Hodim k dr. Lazarjevi v Radovljico in jo moram ZELO pohvalit. Rezultati pri meni so že zelo opazni, kar ne morem verjet, da je to mogoče, saj sem imela med zgornjo dvojko in štirico za cel zob prostora, zdaj pa ga skoraj ni več opazit. Res neverjetno. Žal mi je, da že prej nisem to zrihtala, saj sem ravno tako kot marsikatera odlašala, ker me je skrbelo, kako bom to prenašala. Na začetku malo boli, potem pa se navadiš. Res ni panike. Treba ga je seveda večkrat na dan čistiti, pa če kdaj ne moreš, tudi ni panike. Na splošno pa je seveda treba pazit na higieno. Aja, nosim aparat samo na zgornjih zobeh, prišel pa me je točno 1550 €. Daleč naokrog najceneje! Da bi šla v penzijo, o tem pa na žalost nič ne vem.

Imam pa eno VPRAŠANJE: koliko časa ste nosile aparat in ali je vaš problem bil bolj zahteven ali je pa je šlo za manj zapleten primer? Pri meni je glavna težava samo to, da sem imela med dvema zoboma prostor, ki pa je že skoraj popolnoma zapolnjen.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 12:25:38   
vaney
Jaz imam fiksni aparat točno eno leto, ravno ta teden sem imela pregled, mi je menjal lok in me razveselil, da je njegovo delo že skoraj pri kraju, naj se grem kar naročit v Lj na maksifacialno kirurgijo za opreracijo, ki naj bi bila opravljena med septembrom in oktobrom letos. Pri meni je bil problem odprti ugriz (spodnja čeljust čez zgornjo), ortodont mi je zdaj zobe z aparatom postavljal tako, da mi bodo ob straneh samo čeljust rezali (čeprav se grozno sliši, ampak on pravi, da ni tako grozno in da so rezultati super-upam, da ne laže), jo prestavili nazaj in to bo to. Bivanje v bolnišnici naj bi trajalo 10-14 dni, doma še 2 tedna okrevanja in stvar rešena. Upam, da bo to res vse tako kot pravijo...

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 13:48:54   
poli*
Čebela- jaz vem za eno, ki je imela op. zaradi preveč navznoter (nazaj) zob. Verjetno so ji poštimali.

Jaz ga imam sedaj dober mesec, pa se mi zdi prav smešno, ker sem toliko časa (2 leti) odlašala s tem aparatom. Prav noben bav bav ni. Spremembe so se res začele dogajat že po prvem dnevu.
Meni je rekel, da naj bi ga za to napako nosila 1,5 leta, ampak razmišljam, da bo verjetno kar ene 2 leti. Nič za to, sam da bodo potem pri miru stali user posted image user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 13:50:39   
poli*
aja, še to: pikicapokica- moj primer je verjetno srednje zahteven (predvidevam). Zgornji zobje so mal preveč naprej (pa niti ne ne vem koliko), tko da se mora zdej vse pomaknt na pravo mesto.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 14:37:52   
TomTaylor
evo mene, rekorderkouser posted image Obe vrstici, križni ugriz, ozka čeljust, kljub relativno okej izgledu zob (niti ne drastično krivi), sem imela obe vrstici fiksnega + dodatni snemljivi nočni za zgornjo čeljust = 2 leti in 4 mesece, zdaj sem končno wireless, vendar pa imam še snemljivega za zgoraj, ki ga bom morala nosit še vsaj 3 leta. Sem zahteven primer ane?
Sem pa imela tko "super" zobarco, ki mi je do 25 leta hvalila zobe, da je kaj...ko me je pa ortodontinja videla, se je pa samo križala nad mojo zobarco...mene je pa po denarnici užgalo, v nasprotnem bi za mojo deformacijo šlo preko zavarovanja še do 22. leta...ah..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 19:23:20   
poli*
TT- ma tvoja doba se mi niti ne zdi tako dolga, ker sem srečala eno pri ort., pa je rekla, da ima že 5 let in ji ga je komaj snel dol. Pa "baje" ni bilo take hude napake. bwo. Se pa bojim, da bom jaz prekoračila tvojo dobo user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 19:57:44   
vaney
TT, moja kolegica ga je imela 8 letuser posted image , tega pa mislim, da tudi tebi ne bo uspelo prekašat...

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 21:37:27   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

TT, moja kolegica ga je imela 8 letuser posted image , tega pa mislim, da tudi tebi ne bo uspelo prekašat...


Fiksnega?! 8  let!!?? ne me j**...se mi zmeša!user posted image   Pol sem pa res še dobr skozi prišlauser posted image ....samo...vseen zamerim svoji zobarciuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 22.4.2010 21:39:14 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Fiksni zobni aparat
22.4.2010 22:43:24   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Jaz imam fiksni aparat točno eno leto, ravno ta teden sem imela pregled, mi je menjal lok in me razveselil, da je njegovo delo že skoraj pri kraju, naj se grem kar naročit v Lj na maksifacialno kirurgijo za opreracijo, ki naj bi bila opravljena med septembrom in oktobrom letos. Pri meni je bil problem odprti ugriz (spodnja čeljust čez zgornjo), ortodont mi je zdaj zobe z aparatom postavljal tako, da mi bodo ob straneh samo čeljust rezali (čeprav se grozno sliši, ampak on pravi, da ni tako grozno in da so rezultati super-upam, da ne laže), jo prestavili nazaj in to bo to. Bivanje v bolnišnici naj bi trajalo 10-14 dni, doma še 2 tedna okrevanja in stvar rešena. Upam, da bo to res vse tako kot pravijo...

sem tudi jaz bila na tej operaciji, pred ene 13 leti. v bolnici sem bila mislim da en teden, potem pa sem imela še 6 tednov povezane čeljusti, tako da sem uživala samo tekočo hrano. sam ni bilo panike, gre hitro mimo. če te kaj zanima, me kontaktiraj na ZS

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?