|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 2. porod in popadki
27.6.2010 15:22:44   
Lantea
Mene pa zanima, kako izgleda to, če imaš samo recimo 2 ali 3 urce popadke in že rodiš. A pridejo takoj na, ne vem, 10 minut, ali kako? Ker mož je eno uro oddaljen v službi, jaz pa pol ure do porodnišnice, pa si mal računam, kolk bova v takšnem primeru morala na gas pritisnituser posted image . Sicer sem prvič imela popadke 28 ur preden sem rodila, pravijo pa da upati ni grehuser posted image .

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 2. porod in popadki
27.6.2010 15:35:45   
CatJa
Pokličeš rešilca in je.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 2. porod in popadki
30.6.2010 8:03:56   
agataema
Jaz sem bila 7 cm odprta brez enega popadka, ko pa so prišli so bili takoj na par minut. Ne drži pri vseh ta formula, da so najprej npr. na 30 min in potem skoz manj. Jaz vem, da bom morala zdaj v drugo ob prvem popadku šibat v P, ali v režiji z možem ali pa rešilec, ker če bo v drugo še hitreje kot v prvo, bo kar kriza, glede na to da imam do najbližje P eno uro.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 2. porod in popadki
30.6.2010 13:42:30   
mišk
V drugo sem imela prvi popadek ob 01:15, ob 04:15 pa sem že rodila. Torej je od prvega popadka do poroda minilo natanko tri ure! Popadki so se mi začeli že takoj kar nekje na slabih 10 minut in se zelo hitro stopnjevali. V porodnišnico sem prišla nekaj pred tretjo zjutraj, odprta 4 cm, pol pa je šlo zelo na hitro, da ni blo časa za karkoli proti bolečinam, kaj šele EA, katero sem imela namen vzet!user posted image
Sem preživela, čeprav me je blo poroda močno močno strah, kljub pozitivnim izkušnjam s prvim porodom.user posted image
Tudi če bom kdaj v tretje noseča me poroda ne bo nič manj strah. Očitno imam ta strah pred porodom nekje globoko zakoreninjen v sebi že odkar pomnim...user posted image  Pa čeprav sem imela oba poroda skoraj idealna in imam visok prag bolečine.

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 2. porod in popadki
30.6.2010 14:30:58   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Lantea

Mene pa zanima, kako izgleda to, če imaš samo recimo 2 ali 3 urce popadke in že rodiš. A pridejo takoj na, ne vem, 10 minut, ali kako?
Joj, to je pa tako različno. Je pa res, da gre v drugo (vsaj večinoma) precej hitreje kot prvič.
Meni je ob 4:30 odtekla voda. Od doma sva šla šele čez dobro uro (ker smo čakali varstvo za starejšega sinka). Kakšnih posenih popadkov se ne spomnim. V porodni sem bila ob 6:30 in rodila manj kot uro kasneje.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 2. porod in popadki
1.7.2010 10:32:09   
Naina
Če čutiš, da se hitro dogaja, pokličeš rešilca. Meni je ob 6ih zjutraj začela odtekti voda. Ob 8ih sem že držala mojo štručko v rokah. Gre lahko zelo, zelo hitro. 

_____________________________



(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 13:55:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 2. porod in popadki
2.7.2010 17:38:51   
mayci
Uau, kako lepe in hitre porodne izkušnje!user posted image
Ste mi dale kar precej poguma za avgust...user posted image Pri prvem porodu sem imela namreč umetne popadke (bila na začetku odprta samo 1 cm), rodila sem v štirih urah in pol in upam, da bo šlo naslednjič tudi tako hitro, le umetnih popadkov si ne želim, rada bi izkusila naravne...user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?