|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
8.10.2010 11:06:49   
slovenka
kaj delate v tej megli? Mi smo notri, mali spi... in jaz čakam na svoj RD, da bomo jedli torto user posted image Eh, saj ni res, RD brrrrr user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
8.10.2010 13:15:29   
Anonimen
Dan mamice.

Berem, da se mate fajn. No, mi tudi user posted image
Mala zdrava, nagajiva, meče take da niso za nikamor.user posted image Pestro do amena. Zdej je 2x ušla v vrtcu, tak da jo moram res imet na očeh kamorkoli gremo. Najbolje kar na povodec dat, pa bo.user posted image

Mal me še zdravje daje, ma bomo že. Sem srečna, da je vsaj mala zdrava, res.user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
8.10.2010 17:14:01   
TaMaSa
helou

Mi smo danes tudi doma. Nimam moci, ne zivcev za nosenje, dretje...

Slovka, kaj je zdaj? Je RD, al ni?

Vseeee najboljseeeeee, veliko uspehov v sluzbi in seveda fejst uzivaj v materinstvuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ce ga pa nimas, pol pa pejt nekamuser posted image
Oj njamka.
grem se se pofockat na Slovkino sobico.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
8.10.2010 19:01:32   
slovenka
tms, eh, ni, konec meseca, saj pravim, da čakam na torto user posted image To sem bolj po risanki cuddlies napisala, ko oni njam njam rad je in se že vnaprej veseli RD,ker bo torta user posted image Sorry, saj vem, da mi 31. ne boš hotla čestitat user posted image

Ja, si se včeraj dovolj nadelala v mestu user posted image

njamka, lepo, da ste zdravi, kam je pa S. ušla? Daleč?


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
8.10.2010 21:45:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka



njamka, lepo, da ste zdravi, kam je pa S. ušla? Daleč?



Da ti odgovorim.user posted image Sama sreča, da so vrtci ograjeni. Ušla je iz svoje skupine in se šla igrat k drugim otrokom.Tanajvečje.user posted image Na klice in ostala opozorila se ni niti odzvala. So se vzg. med sabo poklicale in se vse zmenile. HB, da poznam večina vzg, one pa našo punčarco. Torej, če nebi blo ograje bi madam kar šla. Briga jo.user posted image Sej orientacijo in spomin ima zelo dober. Res. Točno ve kje se nahaja.
Enkrat je pa ušla, ko so šli na polje na sprehod. Ista zgodba. Se ni odzvala. In ko so to otroc vidli, so to nagonsko naredili še vsi ostali.user posted image user posted image user posted image Vzg, pa obe panični, ker so šli vsak v svojo smer.user posted image Komaj so jih dobile na kup.user posted image

Kje glasujete?user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
9.10.2010 8:55:25   
TaMaSa
oj

Kaj se mi je zgodilo za dobro jutro..
S. smotka me je zaprla na balkon. M. me je ze, pa je bla T. doma, danes tudi, ampak, da me tut S. lahko, si nisem mislila, da otrok tako visoko doseze. Sem tolkla po sipi ziher 15min, a je tavelka madam kar spala in spala. Cist me je panika, tako, da nazadnej sploh nisem vedla, al je vikend, al je tamala clo v soli. Pol me je soseda slisala, in sla na T. okno zbijat. Ampak ona GLUHA. Nazadnje se je le primajala...mormo dat se en kluc delat, da ga imam pred vhodom.

Njamka, T. je men tut usla, in to pri 2letih in ne samo enkrat. Ta je bla sele nabrita. Kolkrat se mi je zarad nje srce zaustavil. Groza.
M. je glede tega zelo pridna. Ko smo bli v Slo. je bila tocno tam, kjer sem ji rekla. Sem sla sama lahko v hiso in ni sla na "prepovedano" obmocje. Ampak, da ne bom prehitro rekla.....aja, seveda mi je usla. V enem trgovskem centru. Sem cevlje placevala, ona je sla ven, na hodnik, kjer so imeli vrtlkjive konjicke. Med tem casom, ko sem jaz iz denarnice denar vlekla, je splela. Sem letala k nora, pol jo je varnostnik nasel, v drugi trgovini, si je oblacila ogledovala.
Ajka, pa se, ko smo kupvali pom. stroj, nama je spet splela v sekundi je bla na drugem koncu.
Tko da prvi stavek preklicujemuser posted image

Vceraj sem napisala cel roman, pa me je seveda ven vrglo, in to prav z neta. Nimam cajt ponavljat.
Slo se je kolk je od Polme Riba faca, pa za njegovo novo postlo, o tavelki znanstvenici-od Polme, da je dec predvcerajsnjim celega ovna domov prinesel..se zdaj mi je slabo, da smo imel v slo. pticka mladicka, ki ga je T. resila izpod macke...Ampak ioz tega je bil romanuser posted image .

Slovka, ok pejt nekam. Pol pa 31ga.
Njamka, na prejsnji strani je Slovka dala link, od S. sobice, kjer se glasuje.
Imejte se skrajno lepo, me gremo spet na Volkfest.
CAO

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
9.10.2010 16:36:19   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka



njamka, lepo, da ste zdravi, kam je pa S. ušla? Daleč?



Da ti odgovorim.user posted image Sama sreča, da so vrtci ograjeni. Ušla je iz svoje skupine in se šla igrat k drugim otrokom.Tanajvečje.user posted image Na klice in ostala opozorila se ni niti odzvala. So se vzg. med sabo poklicale in se vse zmenile. HB, da poznam večina vzg, one pa našo punčarco. Torej, če nebi blo ograje bi madam kar šla. Briga jo.user posted image Sej orientacijo in spomin ima zelo dober. Res. Točno ve kje se nahaja.
Enkrat je pa ušla, ko so šli na polje na sprehod. Ista zgodba. Se ni odzvala. In ko so to otroc vidli, so to nagonsko naredili še vsi ostali.user posted image user posted image user posted image Vzg, pa obe panični, ker so šli vsak v svojo smer.user posted image Komaj so jih dobile na kup.user posted image

Kje glasujete?user posted image



Aj, ti ti S. Še dobro, da naša S. tega ne dela, ker je glavna cesta tu pri nas. Strašno, bi me kap. Pa še nimamo ograje spredaj... komaj čakam, da jo dobimo, bom malo bolj sproščena.

A glasovanje - misliš naše za sobico? Tule:

http://www.ringaraja.net/planet/glasovanje?imageID=68#imageG

sobica št. 23. Saj sem skoraj pozabila, da sem sploh dala sliko gor, potem pa me ena študentka obvesti, da je vesela, da smo drugi :S Potem pa če smo že, malo spominjam na RR in na FB, da glasujete :) Samo ta št. 14 se mi nekam odmika. Sicer je bila 600 glasov pred nami, potem so ji pa ful glasov odvzeli, verjetno, ker je sama klikala, ko še niso imeli zaščiteno... sedaj pa vodi za 90 glasov. :S




_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
9.10.2010 16:38:51   
slovenka
TMS, samo da nisi huda name user posted image

Ojej, kaj se ti zgodi. Pa kako te lahko ven zapre? Mi imamo tako, da se na teraso vrata zaklenejo od znotraj, če tisto kljuko obrneš, tega pa pupa ne more. Če samo pritisne vrata zraven, ni zaklenjeno... Boga ti. user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
9.10.2010 20:19:17   
Anonimen
Mene je tud včeraj naša zaprla na balkon. Zadnji moment sem priskočila in butnila vrata, da jo je odneslo.user posted image Jah, mal joka je blo, pa kaj. Je bla vsaj mami rečena. user posted image To sploh ni problem,, sej je zadost velika, pa še na prste gre in juhuhu, mami je zunaj, brez možnosti, da gre noter. En ključ moram dat na balkon, da se lahko rešim. Pokličem sosedo vizavi na balkonu in me pride rešit.user posted image Pa nujno moram telefon zdaj imet vedno sabo, za vsak slučaj.

Slovka, sem glasovala. Lepa sobica.user posted image
Lepo spite, mene to čaka komaj jutr zjutrej.user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
10.10.2010 12:11:51   
slovenka
njamka, kaj si bila v nočni? Kaj ni nekih pravil, da mamicam z majhnimi otroki ni treba nočnih delat? user posted image

Hecne ste, kako vas otroci ven zapirajo user posted image

Mi smo mislili zdaj k našim na kosilo, pa smo prestavili na popoldne, ker je bila Sofija že za spat...

lepo nedeljo!


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 1:48:48   
polma
Evo mene...sredi noči...user posted image

jah, balkonska vrata...mene Liba stalno zapira ven..sem pa tolk brihtna user posted image user posted image user posted image , da ne kadim zunaj, ko sva sama... Je pa sploh tole zapuranje balkonskih vrat en hud smešen avtomatizem. Pri mojih starši smo marsikoga, ki je kadil na balkonu že zaprli ven...user posted image

Ne morem spat, v bistvu sem pa totalna koma...user posted image user posted image

Liba mi ga svira, se slini kot zmešan, da sploh ne vem, kaj narest. Bradico ima že čisto rdečo, vneto, ker to mu teče slina v potokih vsakič, ko odpre usta...user posted image user posted image Mislim, noro, zgleda da ima veliko sline, ker se je že kot dojenček  nenormalno slinil med izraščanjem zob. No, posledično hodi po svetu ozaljšan s slinčkom...revež...kaj pa naj?? Moker je v sekundi!! sem postavila vprašanje na temi Otroci, če latera pozna kako rešitev. Jaz ga opozarjam stalno, naj požira slino,,,ampak ni haska. Zdravnica meni, da je težava v tem, da se mu ne ljubi požirat...user posted image ...presneti lump!!user posted image

Lepo je bilo ta vikend..pekli smo kostanj, trgali grozdje, porezali grmovje, pekli piškote...user posted image user posted image user posted image user posted image

uŽIVAJTE!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 6:37:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

njamka, kaj si bila v nočni? Kaj ni nekih pravil, da mamicam z majhnimi otroki ni treba nočnih delat? user posted image




So, če jih hočeš uveljavit.user posted image Pa sej veš, da so šefi veseli, če hočeš delat, a ne? user posted image Na ta račun imam skoraj nič popoldanskih. Vse se da zmenit.user posted image

Evo me. Zmatrana. Demenca ga hudo biksa že 2 noči.user posted image user posted image Še eno oddelam in sem fertik.

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 8:37:00   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

njamka, kaj si bila v nočni? Kaj ni nekih pravil, da mamicam z majhnimi otroki ni treba nočnih delat? user posted image




So, če jih hočeš uveljavit.user posted image Pa sej veš, da so šefi veseli, če hočeš delat, a ne? user posted image Na ta račun imam skoraj nič popoldanskih. Vse se da zmenit.user posted image

Evo me. Zmatrana. Demenca ga hudo biksa že 2 noči.user posted image user posted image Še eno oddelam in sem fertik.

Superuser posted image ....jaz bi se tut tko zmenila, da bi čimmanj delela popoldne. Lepo spi....user posted image user posted image

Ostalim pa...........dobro jutro ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 8:50:09   
Anonimen
Jutro.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne morem še spat, itak.user posted image

(odgovor članu polma)
  Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 18:24:29   
TaMaSa
no, pa dobro jutrouser posted image

Za mano je ena skoraj prespana noc. neverjetno. Zadnje dni, katastrofalno. S. se mi je ze zvecer zbujala tut po 8x, potem pa celo noc po moje kar na pol ure. Mi je blo ze za zmesat. Dons pa vidim nov zobek. Pa je dec rekel, da so krivi zobki, sem bla pametna, ces, tiiii bos govoril, pojma nimasuser posted image . Zdej mu za zob rajs ne povem, al pa tut. Itak nas menda deci sploh ne poslusajo, ko govorimouser posted image . Sej ce pomislim, glede na moj hudournik besed, si niti Ajnstaj-kako se sploh napise?, ne bi mogel pol zapomnit, kaj sele o tem razglabljat.


Balkon: nas je predpotopen, z predpotopno kljuko, ki se zapira navzgor, kot ce bi iz predpotopne pipe tocil vodo.

Danes sem bla koncno na govorilnih. Se nisem sla, tako, da razrednika niti nisem poznala. pa je bla T. cist proti, al pa naj vsaj se mal pocakam, ker da jo tip ne mara, in kolk je grozn in oh in sploh slabo. Me je blo prav strah. Sem ze vse v glavi prestudirala, kako bom zagovarjala otroka, pa ce je 100x kriva. Se z maskaro sem se napackala, pa tri prstane na prste spravla, en je sel samo na mezinec....in nadela sem si najsirsi nasmeh, kateri ni izginil, dokler nisem sla skoz vrata ven. Tut ce je bil hud zatezenc, zraven mojga ozarjenegauser posted image user posted image user posted image user posted image  obraza, ni mogel mulo kuhat.
No, tamala ne poslusa, ne sodeluje, zivi v sanjah...je inteligentna, ampak jo nemska slovnica daje. Casi. Samo, to jo se v slo. Vidim ko pise kako zgodbo. Mat. recimo ji gre super, ampak veckrat sploh teksta ne razbira. Dost grozno. Bo probal kaksno literaturo za ucenje zrihtat, al pa kak tecaj. Da vidmo to. Pa presedel jo bo na samo, da ne bo imela tolk dela s sosolci. Edin prav. Pa tko naprej...

Jaz tamalih res nic samih ne puscam, pa me dec krega, kaksna, da sem. Pol pa v soboto sibam v klt, to je samo ven, po stopnicah dol in spet na levo. Sem mogla un hudo okusen meso- ovna--bljak, bljak, bruhuhu, gor prinest, da si ga gospod sam spece. No, tamali2 ravn skopani-vecer, a ne,- S. v postelc skace, M. po zakonski...vzamem meso, sibam s svetlobno brzino, pa kaj vidim nad stopnicami..M. z mackom v narocju, se je ravn sklanjala, da ga spusti na svobodo- sta notranja, in bi sla za zmeraj. No, pol pa pust  otroke same.

Slovka, a si zadnc hotla se kaj rect? Se pardoniram, me je z neta vrglo, pa je T. pol koj laptop vzela, ze tko je bla cist na kon z zivci, ker jaz nisem bla 5min gor, ampak 6.

Jao Polma, tole slinjenje pa res nimas kej. Zeva k riba na suhem, al kakouser posted image
jest sem danes tut prvi kostanj kupila, pa me blagajnicarka sprasuje, kako ga jem. ja kuhanga a ne? Pa kako se ga skuha? Hmmmuser posted image  No, da ma ona najrajs pire z kajpajestvemcim, al pa kostanj z sladkorjem in smetano: za kozlat!!!!!

Grem zdaj v spodnji stuk, sicer bop T. dobla zivcni kamnolom.
caos

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 19:05:42   
RMRM
Ojla!

TaMaSa, vidim da imaš pestro. In kako v hiški, si se že klimatizirala? Glede T. bo pa tud to minilo, zgleda da puberteta nanjo tako vpliva. Važn da ni nekih hujših traparij.

Pr nas je tud M. zadnjič pisal kemijo 1. Valda, če ni niti pogledal. Ko so poprvlal test, je pa gladko 4, pa ni blo nekega hudega piflanja. Res čisto malo truda potrebuje za lepo oceno, ampak on je takoooooooooooooooooooooooooooooo len za šolo.user posted image Mu ves čas govorim, da še par mesecev, pa se bo treba vpisat v srednjo in da na njegovo željeno šolo ne bo mogel iti, če ne bo uspeha. Upam da ga bom s tem mal motivirala, ker drugje kot v računalništvu ga niti jaz ne vidim.

Polma, kako si me razveselila, sploh zato, ker vidim da to slinjenje ni samo pri nas. Ker pri nas že nekaj časa ni blo popolnoma nobenega slinjenja, zdej pa od kar je začel hodit, pa roke non stop v usta, slina teče v potokih. Sej vem da ima noro velik za opravit, pa mislt, in je najbrž preveč še to slino požirat, samo znak pa ni nič kaj dobr, sploh pri najinih težavah. Tko da upam da čimprej mine. Ker pa roke daje non stop v usta, je tud naš škrat ves pikast okrog ust. Sem mu pa v soboto po dolgem času spet dala jantarjevo ogrlico, pa je sline bistveno manj, oz,. je skor ni, če še rok ne bi tlačil v usta, bi blo čist ok.

Slovenka, za sobico sem glasovalauser posted image .

Njamka, fino da se da zmenit v službi. To je res velik vredno.

Smo pa mi tud včeri kostanj nabiral, pol pa pekli. Njami. Kakšen super filing je to v takih mal hladnejših večerih user posted image


_____________________________

Otrok je kakor zvon. Kakor boste peli vanj, tako bo odmevalo. (Magajna)

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 19:23:22   
slovenka
ojla mamice,

njamka, jaz sem mislila, da tudi popoldanskega šihta mladim mamicam ni treba delat. Sem optimistka, ne? user posted image Ja, sicer bi jaz tudi raje nočne delala... mislim...

Polma, RMRM, o kom se vidve pogovarjate s to slino? A imate dojenčke? user posted image Namreč, točno to imamo mi zdaj s ta malim, ful sline, pa celo roko v usta; palec itak vleče, samo zdaj pa celo dlan daje v usta. NE vem, a bo že hitro dobil zobke... pa je komaj 4 mes star.

Dajte no, pazite, da ne prespite na balkonih user posted image V glavnem, pri nas se to zaklepanje ven ne da, vsaj otroci ne morejo tega narediti. user posted image

Ojej, govorilne ure. Dobre mamike ste, TMS, RMRM... vau, motivirat za učenje, a bomo mi tudi prišli na to, da bo treba? user posted image

RMRM, hvala za glas, pa ostalim tudi... nam gre dobro, zdaj smo samo še 40 glasov zadaj, v 2 dneh jih bomo ujeli user posted image Kako nimam nič za delat, kaj?  Da se v to spuščam... Ampak imam - jutri zjutraj predavam, v petek pa predavam na konferenci v Portorožu. Za jutri je ok, za petek pa še nisem pripravljena user posted image

Bomo dali hitro otroke spat, pa delat user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 19:27:37   
slovenka
aja, dajte mi svetovat, kaj naj z našo mačko. Sem jezna nanjo kot user posted image user posted image Tako divja je, Sofijo itak grize in se vpikuje v njene štrample, potem pa skoči na malega na ležalniku (čeprav to vse manj, no). Najbolj me pa jezi, ko s kremplji uničuje sedežno, pa ok ta je iz blaga, ampak usnjeno posteljo... to me pa tako jezi, bo čist uničena user posted image No, prej pa je še skočila v moje noge, ko sem imela krilo in mi uničila žabe user posted image Presneto user posted image A ji naj kremplje porežem ali dam kake hormone, da se bo malo umirila? user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 19:51:54   
RMRM
Slovenka, verjamem da si jezna na user posted image . Kljub temu, da so ful prikupne žvalce, jaz ravno zaradi tega nočem nobene živali v hiši.
Smo pa imel prekrasnega mucka, Tačko mu je blo ime, bil je pa kot tista Shieba iz reklame. Pepelnato siv. Sam je na žalost mal pred rojstvom L. izginil. Enostavno ga več ni bilo. Pa ni bil potepuh, skoz okrog hiše, tud s kužo sta se ful razumela. Jaz še vedno mislim, da ga je enostavno nekdo pobasal in odneseluser posted image . Ampak po tistem ne dovolim več nobene živali. Nam je tud kr neki škode naredu ta mačkon. Fasada je bla non stop umazana, ker je skočil na okensko polico pa s tačkam vse umazal, predru zgornjo plahto bazena, kasneje tud zgornji obroč, tko da je bil bazen fuč. Me je ful skrbelo, da ne bi hodil v voziček spat, kr je običaj. No, pol je pa na žalost izginil.

Glede sline je pa pač tko. Ne da imam še enega dojenčka, ampak glede na L. težave enostavno ne more tolk stvari naenkrat delat, pa zgleda pozabi slino požirat. Moja laična razlaga. Kako je pri libi od Polme ne vem. Zakaj pa obe rokici v usta tlači, pa nimam pojma. V ustih zgleda vse normalno, zobki so tud zunaj, tko da res več ne vemuser posted image .


_____________________________

Otrok je kakor zvon. Kakor boste peli vanj, tako bo odmevalo. (Magajna)

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 20:01:22   
slovenka
hi hi, so razgrajači ti mački ja user posted image Naša se je tudi zadnjič v S. peskovnik pokakala, sicer v kot (velik je 2x2 m), kjer se S. običajno ne igra, ampak vseeno. Moram enkrat s smetišnico v tistem delu ven zmetat pesek (+ kakec). user posted image

Jaz mislim, da to z rokami in slino ni nič hudega, bo hitro minilo... se mi zdi, da imajo malčki polno nekih tegob, razvad itd., pa mine. Jaz se od sebe spomnim polno stvari - bradavic po rokah, pa enkrat v mali šoli sem imela gnojne prste tu nad nohti in take. Še zdaj ne morem verjeti, kaj se mi je dogajalo in zakaj. Ampak zdaj sem cela lepa user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 20:39:44   
babysolza
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja


Kdo še? Lep pozdrav, BS in njenim puncam



Hvala, to mi pa tolk simpatično zveni. user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 21:01:48   
babysolza
evo, sem vse prebrala, vidim da vsem dogaja na ful user posted image user posted image user posted image

Moja ta velka je zdrava ko riba, tisto je bila enodnevna vročina in naslednji dan vse ok.

Za komentarje mi je zmanjkalo volje, moram it še stisnit mleko - zdajle proizvedem že skoraj 1 liter dnevno, slovka ki si pravnica - a moram že d.o.o. odpret al bo s.p. dovolj? user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
11.10.2010 21:41:11   
slovenka
BS, a misliš za mlekarno? Mlekarne običajno niso s.p.-ji user posted image Vau, 1 liter si iztisneš, ogromno, pridna, pridna... jaz imam tudi ogromne zize, kdo ve, kolko je kaj mleka v njih; sicer pa rajši niti ne mislim, kaj bo z zizami potem, ko ne bom več dojila user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
12.10.2010 8:34:21   
mate0ja
jutro,

evo jest sm skozi vse preiskave in mi nič ne fali. user posted image Zdravstveno. In še vedno ne vem od kot taka utrujenost. Na polno se bašem z vitamini in minerali in s kurami hodim spat in malenkost je že boljše.

Za sobico glasujem vsak dan. Upam, da boš mela vsaj tukaj srečo, če ti že država nič ne nameni.




_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
12.10.2010 12:53:05   
Anonimen
Čaooooooooooo
Kako , a vs kej zebe? Madona je mraz, mene tolk zebe, da ne vem kaj bom pol ko bo minus,brrrrrrrrrrrrr.
Zankrat tamalima nism dajala kape gor, mi pa dons G. reče v avtu, da jo ušesa zebejouser posted image . Morm ji zdej jutr kapo dat. T. pa tud.


Včer sm mela roditeljski sestanek v vrtcu. Bo kr zanimivo. T. je v skupini kjer bo 8 otrok rojenih 11.2009, pa 6 otrok letnika 2008user posted image
Ne vem kako so to čudno sestavljal skupine. G. bo pa v kombiniranem ( 1 in 2 starostno obdobje). Me je kr mal strah kako bo, čeprov sm slišala same pohvale kombiniranih skupin. Kaj ve mislite?
V čet. mam pa govorilne za oba pa še kej več izvem. Sploh me zanima kkako bo to pri T., ker 8 otrok hodi spat 2x na dan, 6 pa enkratuser posted image

Polma čao. A ste že kej rešli situacijo s slinjenjem?
TMS jao kolk mate pri vas pestro. Se zmer nasmejim ko berem vaše prigodeuser posted image .

Pa Z RMRM mate podobne probleme glede šole...to nas še čaka, nimam še pojma kako jih motivirat.
Slovenka ja ti pa si res optimist. Mlade mamice majo bolj mal privilegijev. Jest mam srečo, da mam samo dopoldansko službo. Sm res vesela, da sm jo dobila.
Tud jest vsak dan glasujem, čeprov me ni na rr. No sam tolk da veš, da se mi boš lahko zahvalilauser posted image user posted image
Mateja zate pa velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Njamka a si se kej naspala?


< Sporočilo je popravil nina7 -- 12.10.2010 12:54:24 >

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?