|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:12:48   
Angel_Tian
fiška33 - za tiste, ki se ne zredijo pretirano v nosečnosti, je čisto enostavno tiste odvečne kg tudi izgubiti. Dojenje in vsa skrb za otroka sta najboljša dieta user posted image
Hahahaha, pri hčerkicah so seveda očetje bolj občutljivi.
Huh, ene trpimo, druge pa se na račun štorij o taščah tako lepo zabavate user posted image user posted image

m_o_i - tudi pri nas se telovadba v bušiju že zelo lepo vidi. In še Tian tako lepo da glavo na trebušček, da mu dojenček pol v glavo brca user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:15:37   
fiška33
Aja, še eno vprašanje. Moj bioritem je trenutno totalno fuč. Vstajam ob 12h, popoldne še kako kitico odremam, potem pa ne zaspim do sredi noči. Danes in ne edinič tudi do 7h zjutraj user posted image . Mama me malo straši, da že zdaj vplivam na bioritem otroka, ampak jaz mislim, da novorojenčkovo spanje in hranjenje na 2 urci ne bo imelo povezave z mojim trenutnim bioritmom. Za pravo spanje se bomo mogli itak kasneje potrudit in naučit.
Kakšne izkušnje in mnenje?

LP

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:24:42   
knorbalbo
Ljubosumje: midva z mojim sva skupaj več kot 6 let in moram rečt da mi je bilo prvo leto tudi malo bed ko je omenil kakšno, potem človeka dobro spoznaš in mu ali pa ne zaupaš. Jaz mojemu 100% zaupam, drugače bi se že požrla in nikoli ne bi zdržala toliko časa v zvezi. Letos sem bila s puncami skorj 14 dni sama na Ohridu in smo ga prežural do konca, pa sem rekla da more it on tut enkrat sam s svojo družbo, pa so me drugi samo čudn gledal kaj mi je. Moje mnenje je da če me bo hotel prevarat me lahko tudi v Lj, pa glih tko ne bom vedla, tko da........
Sem trdno prepričana da je boljše človeku dati svoj prostor, ker potem nima občutka da ga vlečeš k sebi in bo sam prišel, v nasprotnem primeru pa bo silil stran. In da ne bo kdo mislil da imava "odprto" zvezo. Če bi me prevaral ali jaz njega bi bilo to enkrat preveč.
Kar pa se pogledov tiče....dovoljeni itak, ker vem da ne mores okol hodt kot konj s tistimi zaliscami, včasih kar skupej pogledava kakšno dobro bejbouser posted image Vsakmu paše mal oči spočit na kakšni luštni ritki, moški ali ženski!


(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:27:38   
kiku
oo Angel Tian bravo za odprtje 2. dela! A ti si devička,kot jaz? to pa je ja najbolj fajn znakuser posted image
pa če rodiš na pdp bouser posted image bik, kar se tudi super ujema!

kile:nihče ni vedel za moje kile pred nosečnostjo, vmes le zdravniki, po nosečnosti pa tudi nikomur ne bom poročala o tem... tabu tema zame in pika

skrb za otroka: tudi mene je marsikdaj strah in pomislim, da ne bom dovolj dobra..

emibu-ljubosumje: zastruplja, ubija. osebi, ki jo ljubiš, moraš 100%zaupati, drugače se ne moreš popolnoma prepustiti ljubezni...
da pa gre kaj narobe je vedno možno, pa če se boš mučila z ljubosumjem ali ne..

fiška33 tudi moja mucka je posvojila mojegauser posted image ko se je preselil k nama....najraje spi na njem..nehvaležnauser posted image

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:31:45   
Teja K
Emibu - ja zakaj pa ne greš ven? Ali pa v knjižnico se učit? Ali imaš strogo mirovanje? Saj vem, da je fino počvekat tukaj gor, ampak glede na to kar si nazadnje napisali sem ti samo hotela svetovat, da si misli raje zapolni z učno snovjo kot pa z tem tuhtanjem o ljubosumju in kako debela da si... sicer pa kakor hočeš... sam nasvet sem ti dala, ker verjemi, sem jaz že marsikaj skozi dala in se iz tega marsikaj naučila... pa nekako rada svoje izkušnje z drugimi delim, da jim ne bi bilo treba skozi isto it.


(odgovor članu kiku)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:42:54   
j.b.
Glede ljubosumja ... Malo pa morejo pogledat tudi druge bejbe, de vidjo kolk smo me fejstuser posted image . Tut jest mojmu 100% zaupam. Upam de se ne motim.

A_T, hvala za pomoč za papiriologijo, vidm da so ti trije papirji taglavni  - to bomo pa že zrihtal, ni hudičuser posted image  Pa še ena se je ful potrudila za študentke - res si pridna - HVALA user posted image  Mam že sprintano, zdej bom pa študirala.

Vidm de vas ima več mačke doma. Tut jazuser posted image . Kako bom tole skombiniral z našimi malčki? Bo treba pazit da jih ne puščamo samih z bejbiji, to pa je tut vse, kakšnen poseben nasvet glede mačk?

emibu, ne bit preveč huda na svojga, se je hotu mal potrudit zate, te peljat h dohtari... Kolker sem razumela s pisanja. Saj bo, ne se jezit - bosta pol oba slabe volje, to pa ni fajn.

Lep dan, pa božajte bušije user posted image

(odgovor članu kiku)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:51:34   
Angel_Tian
fiška33 - kr poskusi si svoj bioritem nazaj uredit. Tole tvoje mi malo na "lenitis" diši user posted image Saj ni čudno, da zvečer oz polovice noči ne moreš spat, če se tako pozno vstajaš, pa še potem greš dremuckat. Ti, ti, ti! user posted image (upam, da sem te dovolj skregala user posted image )

knorbalbo - glede ljubosumja je čisto tako kot praviš. Če bo kateri od partnerjev hotel, bo itak prevaral - tako ali drugače. Pa kljub vsej zaljubljenosti in ljubezni smo vsi le ljudje in na žalost niti glede prevar ne moremo rečt NIKOLI. Ker... ja, nikoli se ne ve... Tistih 100 % zaupanja jaz nimam, imam malo rezerve, tako da je to pri meni 99 % user posted image
Hahahaha, tale je pa dobra, če skupaj katero ritko prečekirata. Moj mene samo čudno pogleda, sploh če o kaki ženski kaj komentiram user posted image

kiku - jaz sem devica ja (9. 9.), moj pa tudi devica (8. 9.), ampak sva si po karakterju tako zelo različna, da skor ni možno user posted image Jaz se načeloma z vsakim "ujamem", razumem, mojmu pa recimo grejo kr vsi na živce. Imam visok prag tolerance in se mi človek mora res zelo potrudit, da se mi sploh uspe zamerit (no, taščica se ni rabla tako zelo trudit, je hitro šlo user posted image user posted image ).

Za danes sem vam dovolj nabluzla. Uživajte popoldne. Pa pa


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:51:52   
kiku
j.b. vidiš spet nekaj skupnegauser posted image mačke, živali na splošno(jaz se pač spoznam na mačke), po mojem mnenju ena najlepših izkušenj za otroke.. sama sicer prvič pričakujem dojenčka, imam pa dva nečaka 6 in 11 let, ki sta odraščala z muco in mačkonom(prva je bila muca pri familiji, nato so prišli ostali po vrsti, mačka je preživela kar nekaj ljubosumnostnih traum že ki smo pri ljubosumju)....zdaj ljubita živali, imata lep odnos do njih in še občutek za odgovornost razvijajo...mačka ponoči spi pri enemu, mačkon pri drugemu...je pa res da je treba za živali skrbet (če hodijo ven da imajo nekaj proti parazitom, jih cepiti itd)


(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:57:02   
kiku
Angel Tian ma ti si res pravi angelček user posted image in dokaj atipična devica, jaz sem očitno bolj tvojemu podobna po karatkterjuuser posted image

fiška33 kaj ti poskušaš spati "za naprej"user posted image

lep dan pupe!

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:02:24   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

angel tian-ko sm jst zanosla sva bla skupi 5 mescev al 4 celo?? no nevem u glavnem maja(takrat k bova dobila bebiko) bo 1 leto kr dobro darilo ne?user posted image jst se pa ist isto zdele počutim debelo,strijasto,mozolasto,tečno,z grozno frizuro,obupnimi zobi (kr se mi je en na pol odlamu hvala bogu je bol ozadi) živ polom uglaunem...zgleda da mi res te hormoni mešajo računaalnik do konca ko bi le pršu en trojanski konj pa mi  zrušu sistem da bi  mi ga pol kak računalniar nazaj naložuuser posted image



Tole s 4- meseci je pa, kot najina zgodba user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:02:57   
knorbalbo
Uuuu jaz sem tudi devica (8.9.)user posted image

Mački: jaz imam enega hudička doma, star je eno leto in je nabrisan do konca, me je kar malo strah kako bo reagiral na dojenčico, ker ima že zdaj včasih kakšne agresivne izpadeuser posted image Drugače pa tut jaz mislim da so živali super za otroke, če se le lepo ujamejo!

(odgovor članu kiku)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:05:49   
emibu
teja k- če grem ven sem doma na 500 m nadmorske hm...prvi sosed medved drugii lisica itd. pač hribiuser posted image do knjižnice imam okoli 15 km ta je odprta le ob TOR in ČET do naslednje pa okoli 35 km v eno stran..mal bi trajal če bi šla pešuser posted image user posted image sicer se ti pa morem zahvalit sem se skopala ven izpod kupa robčkov si šla umit glavo pojest kosilo in morm vam povedat da se pridno učim sem si pa za začetek postavla tko d mam usako pouno uro 10 minutk pauze pit mal na računalnik pa spet nazaj za knjige.in nekako se boljše počutim ko se učim user posted image user posted image user posted image to se hecno sliš,sam je res tak da teja zgleda da me je mogu en u roke uzetuser posted image user posted image trikrat hura za tejouser posted image

j.b-jst sm dala svoje vn grdo al pa lepo mi je zdej bolš on pa nič ne odpiše tolk bolš zame za moj mobitel in seveda posledično za njegovo zdravje kr mam u glavi kr neki zalog kletvic ki se jih morm znebit!!

lp mam še samo 5 minutk user posted image user posted image user posted image =)

(odgovor članu kiku)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:08:08   
Meemee
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian

m_o_i - tudi pri nas se telovadba v bušiju že zelo lepo vidi. In še Tian tako lepo da glavo na trebušček, da mu dojenček pol v glavo brca user posted image



Jaz pa skoraj nič ne čutim brcik user posted image No, vsake 3 dni se mi zdi, da sem kaj začutila. Poznajo se pa čisto nič ne user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:10:05   
Teja K
Fiška ti kr počivaj sedaj, ker vprašanje kdaj boš spet spala, ko bo dete na svetu user posted image user posted image , pri moje prvem je trajalo 6 let, da je prespal celo noč v svoji postelji...

Jaz pa sedaj opažam, da se očitno moj ritem že pripravlja na prihod nove članice, hihihi, sploh ne rabim več veliko spat... itak mi ni udobno, hahaha

Mački in psi ter ostale male živali so odločini za otroke, še posebej za privzgojo spoštovanja do živih bit in pa kasneje za kakšno odgovornost (npr. čiščenje, hranjenje, vožnje na sprehod)... Jaz sem se tudi z mojim kar borila, da je mačka odoboril user posted image user posted image , sedaj pa je čisto nor nanj. Prvo bo maček kao samo v garaži... japajade, do naslednjega jutra ko smo meli zajtrk in smo ga slišali kako žalostno mjavka,... takoj si je izboril vhod v kuhinjo, predsobo, ampak v spalnico pa ne - je rekel user posted image user posted image , ampak potem je lahko bil v spalnici, vendar so morale biti postelje pokrite, ker je on kao alergičen, sedaj pa spi pri nas user posted image user posted image in ko sem rekla, da ko bo bebi več ne bo spal z nami, ker se bo (tak lenuh ko je ta maček) zavlekel v zibko, kar pa ne bom dovolila jaz.. je kr malo žalosten postal, hahaha...

Moi
sem videla, da si nekaj o previjalnih načtudirala, vendar nisem točno zasledila kaj in kako... a si kakšno ugodno varjanto našla? Jaz sem sedaj tudi pri previjalnih... Voziček že imam izbran in bo GT2 zeleni user posted image ... posteljico pa zibko pa dobim, gugalni stolček je že moja mama kupila... torej od večjih nakupov mi manjka še stolček za avto. Oblekce mi tudi že obljubljajo, pa itak si morš nekaj sam kupit, ker so take lepe micene stvari user posted image user posted image ...

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:16:39   
fiška33
Bravo Emibu user posted image

Tudi jaz se bom verjetno kmalu spravila učit. Moram še strokovni izpit narest, in resno začet ta lenitis kontrolirat user posted image .
Sam še na sonček počakam user posted image .

LP



(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:26:29   
Teja K
Emibu čestitke user posted image user posted image , boš videla, da takšne malenkosti dvignejo samozavest user posted image ... jaz sem bila pri prvem otročku tudi doma pri volkih in lisicih in sama,... ker je moj prvi partner pil po cele dneve, kamorkoli sem šla na sprehod je bil hrib, da sem preklinjala...., avta pa nisem imela, ker ga je takratni vozil user posted image ... ampak sem vstala vsako jutro, in se uredila kot da bi šla v službo, ker takrat nisem študirala, sem se začela italijansko učit po kasetah med tem ko je dete spalo, drugače pa sem se z njim igrala, hodila v gozd (sem ga raje v kengoruju nosila, kot pa vozek tiščala)... zato vem kako je, ko zapadeš v eno usrano obdobje in se ne morš ven izkopat... in te mora nekdo treščit po glavi user posted image sorry da sem bila to jaz, ampak si se mi zasmilila... no sedaj pa se pridno uči, pa pridi gor počvekat, pa kak seznamček si naredi kaj še rabiš za deteta, pa kakšne slike lepo uredi, pa nohte si spedenaj, pa boš kljub "debelosti" se bolje počutila .. .en nasvet od stare mačke user posted image user posted image , Upam, da nisi zamerila...

No bejbe lepo bodite!

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:39:22   
jolcica
zdravo punce, jst sem se prov nasmejala k ste govorle o taščah, čist hudo :)) no jst z mojo itak živive ene 25 km stran od druge, tko da jo vidim enkrt na teden k grem na obisk tja, tko da men je super, ne teži, ne pridga ne nč, lah bi skor rekla idelana tašča. je pa res da ker živim v isti hiši k moji starši mami vsake tolk časa dol prleti mal prekrontrolirat pa pridgat kaj smem jest česa ne smem. potem pa pododbn tko pravi da hujša da je preveč debela čeprav full suha nevem kje vidi da je debel pr kosilu se natepava z solato in ko mi pojemo začne ona jest tist kar je ostal češ da je škoda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drugače po večini za zdaj nimam nobenih težavc razn tega da pač mami kot mami pridiga na dolgo in čez in se prov bojim k bom rodila k sem ji povedala je bila čist v roscah da ji bo mal težak dopovedat da ne bo skoz spodi , sicer prav da ne bo sm ponovad če reče da ne bo je pol najveretneje pomen da bo :)))

drugače pa glede študija tud jst se trudim čim več izpitov nardit no upam da mi bo ratal :))

bodite lepo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:40:41   
m_o_i
Teja K trenutno je najbolj ugodna izi mobili-jeva vzorcna komoda (170 evrov)-post na prvi strani...sem pa ravnokar poslala vprasanje, ce so te vzorcne ze sestavljene-da vem, kak bo s prevozom potem. aja, Lip-ova je na strani Recinko 190 evrov, je pa res, da ima ze PVC podlogo vkljuceno v ceno, kar pa pri izi-jevi ni...pri izi-jevih mene vlecejo barveuser posted image

emibu dobronamerno ti polozim na srce-vzami se v roke in to TAKOJ, imej se rada, da te ne bi kaka depra vrgla!!!! si blizu, ves...been there, done thatuser posted image
totalno asocialna sem jaz tudi zadnje mesece; moje prekletstvo je pa to, da imam vse prijateljice na razlicnih koncih SLO. vcasih ni bil problem se v avto vsest in it za vikend mal naokoli-zdaj pa so stvari malo drugacne...

fiška33 seznamcek sem prilepla (sem se potrudla, samo danes res tolko steka tale RR, da sem mislila to jutri narest). aja, mogoce se nam pridruzi se milena2222-stvar je se v dogovarjanjuuser posted image
bioritem je pa tudi moj cist adijo...pa se tole vreme nic kaj dobrega ne naredi; me nic ven ne vlece...pa se prestavljam in tecnarim po hisi...ah, sej bo!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 16:00:39   
MiniMiska
Ojla!
Tisti link, ko sem prilepaila od galeb.eu, me je zanimala kvaliteta posteljnine - če katera pozna to antibakterijsko ingeo polnilo? Se mi res zdi, da so tako grdo zasolili cene posteljnin, ker so te ta mičkene in ne 140*200, kar je otroška mera prevleke za odejo.
Se mi zdi, da bom vseeno kar na galeb.eu naročila, samo še ne vem, katero prešito odejo bomo naročili, zato tudi ne vem mere za posteljnino...

m_o_i: sem ti ZS poslala za Izi-mobili cenik, če je vzorčna previjalna tista na njihovi spletni strani (saj je samo ena) ta barvna, pa če je v resnici tako dobra, jo kupim, ker mi je res všečna.



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 16:39:07   
bubolin
Ojlaa.

Evo jaz sem se vrnila iz morfologije. Noo naši pupi je zrastel lulček in tako smo postali user posted image ha ha ha....

Drugače je vse u redu. Edino ni se vidlo ene nogice ker je bil v takem čudnem položaju je baje sedel po turško in meditiral, tako da imam 22.1. še enkrat ultrazvok ker bi bila rada G 100% prepričana. Tehtamo pa 370 g in smo veliki 19.8 cm.

Me pa zanima kje bi našla razlogo kratic iz materinske knjižice??? Ne vem ali smo se me že enkrat pogovarjale o tem (sam se mi res ne da iskati na kateri strani je to bilo).


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu MiniMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 16:44:50   
m_o_i
bubolin bravo za mulca user posted image  kaj je zaj to s temi morfologijami? pupam pimpeki rastejo, fanticom pa odpadajo user posted image
razlage kratic iz materinske je pa tule :

http://www.noseca.com/21teden.html



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 18:25:24   
Melia
pozdravljene

vidim, da smo majčice zelo pridne in že pišemo 2.del.....user posted image bravo za nas!!!user posted image

sem vas na hitrco malo prebrala.....evo nekaj mojih komentarjev:

LJUBOSUMJE: eh, meni pa se zdi, da sem prej imela več izpadov ko nisem bila noseča,....zdaj sem nekak čist pomirjena, se pa popolnoma strinjam z Angel_Tian in tud jaz sem v mojga in na koncu koncev tud v samo sebe 99%.....tisti 1% pustim rezerveuser posted image ....sem pač mnenja da smo vsi krvavi pod kožo.....čeprav težko verjamem da bi jaz sama lahko varala....ampak nikoli se ne ve....če pa bi že, pa bi to moj od mene zvedel.....ne od drugih.....in tud od njega pričakujem 100% iskrenost....
tak da na splošno se ne splača sekirat in jokat že vnaprej.....user posted image

EMIBU: super da si se začela učit.....user posted image user posted image user posted image .....tukaj te mislim da vse podpiramo in le tako naprejuser posted image

ŽIVALI: jaz imam doma tud muco in še psa.....pa še hrčka sem imela....pa je žal umrluser posted image ......sem mnenja, da je super, da se otroci naučijo odgovornosti in neke topline do živali in s tem posledično do sočloveka....tako da mi muce in kužka ne bomo dali stran....seveda pa previdnost ne bo odveč.....mislim pa, da niti muc niti psička nista ljubosumnega karakterja tako da bo že nekak.....ko pa bo mali baucek že dovolj velik, pa sva se z mojim že zmenla, da nabavimo še hrčka....še imamo vse od prejšnjega hranjeno.

TAŠČE: nimam z njo nobenih problemov.....vsaj zaenkrat...oziroma si ne delam z njo problemovuser posted image

MORFOLOGIJA: čestitke vsem za že opravljene preglede in da je vse OK.....zanimivo da pa punčkam rastejo pimpeki, fantkom pa kar opdadajouser posted image ....le kaj čaka nas na morfologiji? to bo še veselo, ker zaenkrat imamo pimpekauser posted image

nič, vidim, da sem se kar razpisala.....lepo se imejte!!!

Pa ena misel/verz za vse, ki se včasih hote ali pa nehote (nosečniški hormoni seveda) kregate s svojimi dragimi: LEPA BESEDA NIKOMUR NE PRESEDA!!!user posted image user posted image

PRIDNI BODITE!!!!!!!user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 18:49:19   
JB007
Jolcica-hvala se bom narocila, ampak kaksen teden za tabo ker imam 25 ze ginekologinjo. Pa bos ti prej porocala ce bos zadovoljna.

Kreme- jaz sem jo hotela kupit pri ene stirih mescih pa se je v lekarni zasekirala in pol so imeli nek tecaj in je vprasala pa so ji odsvetovali kremo pred sestim mesecem. Kasneje sem kupila eucerin 40 ali 50 faktor pa je bila tako gosta ,da se mi je revez smilil ko sem ga mazala. Tam pri obrveh se zlepa ni sprala. Sem hodila na plazo bolj zgodaj zjutraj in popoldne. Ko sem bila pa na sprehodu sem ga pa ce je bilo prevroce pokrila z tetra plenicko, da ni bilo direktnega sonca. Jepa imela ena kolegica prav tako uv zascito na vozicku. Samo je bilo kupljeno v Ameriki. Kolk je bilo pa vroce vspodaj pa ne vem. Aja pa dokler je bil se tako majhen da je lezal v navetti, sem ga kar z njo nesla na plazo in tako obrnila, da sonce ni mogel do njega.

Kile-pri nama sem pa v desetih letih samo jaz pridobivala. Koliko tehtam je drzavna skrivnost. Zadnjic je moj pri njuhalni zvedel, pa je rekel da se mu je itak zdelo. Sem mu rekla ce je imel kdaj kaksne pripombe, da jaz grem lahko na dieto ampak bom pol en cas samo za svojo rito gledala, on bo pa zase in za tamalega kuhal. Pa sva zakljucila. Ce ima kdo dru pripombe pa samo recm da koker vem svoje kile sama nosim, ne on. Pa moja tasca je zlata ji na kraj pameti ne pride kaksne taksne metat ven. Me pol ne bi videla vec kod pol leta.

Ljubosumje-je brez veze.Mogoce cisto malo, pa se to je dobro zadrzati zase. Res je da kdo hoce varat, gre lahko med sluzbo za pol ure ven, pa v akcijo. Jaz sama opazim kaksno hudo, pa se mojga nanjo opozorim. Se pa tudi slinim ob torzu Brad Pitta v Troji in to tudi povem. Saj smo enakopravniuser posted image



(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 18:57:32   
JB007
Aja sem vedla, da sem nekaj pozabila.
Vzgoja- Midva zdaj ze nekaj casa prakticirava da je vsak drugi dan njegov za vzgojo in oskrbo. Saj jaz pomagam in obratno. Zdajle ima se diplomo, pol ga bom pa pripravila da bo povečeval količino v upanju, da bo sin začel bolj padati na njega. Pa da me ne bo preveč pogrešal.Upa da bo to delovalo.Prej me je prav razjezilo, ker ce smo kam sli in se je kaj pozabilo, ja a si pozablauser posted image ? A sem samo jaz starš ali kaj' Zdaj mora pa tudi on misliti. Pa rito brisati, pravljice brati...Vsaj vidi koliko je dela z mladicem.

CUNJICE-DANES SEM SPET MALO KUPOVALA. nOSEČNIŠKI HORMONI, NI KAJ.

(odgovor članu JB007)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majčice 2010 - 2. del
11.1.2010 20:41:32   
carly
Ojla, mi smo tudi preživeli lep snežni viken, smo se sankali pa tamali sa snežaka pa snežni tobogan naredila, je prov uživala, no pa moj je mogu na bližnji travnik iti narediti progo za sankat da sva se danes lahko dopoldan sankali, ker je že itak naporno po snegu vlečt sanke pa enoletnico kaj šele da sploh ne bi bilo poteptano.

emibu sem ti hotela svetovati kot Teja k pa vidim da si se že v roke vzela, veš prevelika nejevolja, ljubosumje, teženje te res lahko pahnejo v hudo depresijo, pa se mi zdi da tega ne bi smela dati skozi nobena mamica oz.mami v pričakovanju.user posted image

Kile, so mi šle v desetih letih kar sva z mojim skupaj gor, no pa so mojmu tudi, tako da ni še nikoli kaj čaz rekel ker takoj ve kakšen odgovor bo pokasiraluser posted image .

(odgovor članu JB007)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?