|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 12:52:56   
kiku
Čau pupe!

Teja K...moj tudi načrtuje, da v novi hiški mačka ne bo več spala na naši postelji kot zdaj (beri:na njemu), ampak imam občutek, da ga bodo njene mačje učke počasi pregovorileuser posted image

Sabri....kako zelo se spremeni odnos med parom oz. napiši kako pozitivno plat(če obstaja) saj vsi navajajo same negativne stvari in sem jih že NAVELIČANA! že tako sem dovolj neoptimistična(da ne rečem une druge besede)


j.b., moj alter ego ali jaz tvoj!...saj imam občutek, da bomo mi poleg muce kmalu dobili še kako pasjo srečo, ker moj je nor na volčjake in jih je vedno imel..upam da ne poje mene in mačkeuser posted image

Angel Tian, knorbalbo:1x toliko so horoskopi lani zadeli...da je za device čas za širit družino

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 12:57:33   
Angel_Tian
fiška33 - ja, se lahko pripravimo na konkretno telovadbo v nas user posted image

sabri - super, se torej v vsakem primeru v petek vidimo user posted image
Jaz sem že tudi pozabila, kdaj približno se dete obrne na glavo, ampak zdajle se mi nekam prezgodaj še zdi user posted image
Joj, za mojega pa ne vem, če si želi tak porod kot je bil prvi, ker mu je bilo baje malo dolgčas user posted image user posted image - ja, kaj naj, če sem med popadki lepo dremala user posted image
Hmmm, odločitev med Tim in Tian je vsekakor pravilna za drugo ime user posted image user posted image user posted image No, saj našega boš zdaj imela priložnost spoznat. Jaz za punčko že itak tudi imam izbrano ime, še vedno pa nimam rezerve, če bo slučajno spet fant user posted image

Joj, danes se je moj po dolgih letih pavziranja spravil na Roglo smučat. Par minut nazaj se mi je javil, da mu kar gre, čeprav ga je nekajkrat že tudi vrglo "kot prasca" user posted image Le naj uživa in se orng zmuči, da bo potem pridno spal in bo mir in tišina doma (vsaj z njegove strani, tamali bo tak vseeno galamil hihihi).

m_o_i
- tole tvoje spanje / nespanje ima čisto študentski ritem user posted image
Uh, veliko dela te še čaka s temi "pogovori" in dogovori okol opreme, obutve, vzgoje... Itak bodo vsi okol tebe najbolj pametni, sploh tisti, ki že imajo kakega otroka. Ampak mislim, da si boš svoje zborila.

Mene zanima, kaj počnete proti krčem. Meni je vse ok, dokler se zvečer ne uležem. Takrat pa me začne grabit od kolena navzdol in me tolk živcira. Če bo skoz tako, bom kar stoje spala user posted image

sky3
- user posted image user posted image si se mi kr malo zasmilila. Ampak ti le delaj, kar misliš, da si zmožna. Pač pazi, da ti ne bo postajalo slabo od napora ali pa da te ne bi kaj začelo bolet. Kuhanje in sprotno pospravljanje ni nek napor, postelje tak ne preoblačiš vsak dan, v trgovini mnda tudi ne dviguješ nekih težkih stvari... Ne vem, delaj kar lahko, le mogoče zaradi priporočila tvoje G, malo počasneje. Če pa je tvoj v bližini, pa še njega izkoristi.
Živčkat pa raje ne preveč in kolker se da, se izogni stresu - je lahko dete pol tudi bolj med živčnimi, nemirnimi. Vse se bo uredilo in v to verjemi.




_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 12:58:18   
katy83
se opravičujem, ker vdiram na vašo temo. Sama sem aprilčica 2010 in vas kar redno berem.

Pišem pa vam zaradi Sky3.
Torej Sky3, sama sem bila v popolnoma enaki situaciji. Študentka, 3-4x na teden delala v gostinstvu (večinoma šank - nič fizičnega), pa doma pač kar je treba. Jaz sem se čisto ok počutila, vendar mi je ginekologinja rekla naj se malo ustavim. Skratka, ker je nisem ubogala, se mi je 2x zgodilo, da sem mogla na urgenco. enkrat zaradi krvavitev, drugič zaradi krčev. Nočem te strašit, ampak res ti polagam na dušo, daj vzemi si malo časa zase in počivaj. Jaz sem zdaj že 1 mesec doma (res da sem sama sebi tečna kot user posted image ), ampak komplikacij ni nobenih. user posted image
Veš, so le naši user posted image  na prvem mestu.

Vsem majčicam želim lepo nosečnost brez težav, pa lep pozdrav,
Katy

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 13:04:51   
m_o_i
A_T po sluzbi idi v stacuno, pa si vzami sumece tablete kalcija in magnezija. jaz sem skoz mislila, da za krce pomaga samo magnezij, ampak sem zaj prebrala na RRjevem vodniku skozi nosecnost, da v nosecnosti je lahko za krce krivo tudi pomanjkanje kalcija...tak da jaz izmenicno pijem te dvoje, obcasno se kako sumecko C vitamina in moram rect, da krcev se nisem imelauser posted image
izborila si bom pa itak svojeuser posted image  je samo vprasanje nacinauser posted image user posted image

napori ma nikol nisem jamrala, ampak vam povem, da je zavezovanje cevljev ze prava muka! in sedanje v avtouser posted image  o seksu ne bom govorilauser posted image  ker ste pametne punce in znate dobr sklepat...kaj sele bo? se mal, pa dihat ne bom vec mogla al kaj!?

aja aprilcica katy83 - pozdravljena! ti se kr pristavi kak piskercek; tu nobenega ne kregamo, ce kaj pove user posted image

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 12.1.2010 13:06:43 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 13:36:27   
Angel_Tian
Aaaaaaaaaa, aprilčice nam vdirajo user posted image user posted image user posted image
Lepo pozdravljena katy83. Smo tukaj vsakega prispevka vesele, sploh, če lahko takole recimo iz lastnih izkušenj svetuješ.

m_o_i
- te tablete že imam, ampak nič ne pomaga očitno user posted image Nikol me ni nič mučlo, tak da mi je zdaj to prav grozno. Sploh ne vem, kam bi noge dala - komu za vrat al kr sebi user posted image
Način borbe imej raje bolj grob, da te bodo resno vzeli. Meni vsaj lep način ni koristil in sem zato sama na sebe jezna.
user posted image user posted image no, no - jaz sem bolj komot, čevlje si natikam kr z ono taveliko žlico, sedanje v avto še tudi lepo gre, včasih je vstajanje oteženo user posted image , seks pa še tudi gre - se pa včasih tudi kr bolj na komot naredim in obležim na hrbtu user posted image user posted image user posted image

kiku - naj ti povem, da se pri nekaterih odnos spremeni v tolk pozitivno, da so očetje dosti bolj pozorni in veliko več pomagajo kot pred rojstvom otroka (ti so mnda bolj izjema user posted image ) Da pa bo manj časa za partnerja, je pa tak vsem logično. Ampak več kot ti bo pomagal, manjše bodo te negativne spremembe. Več ne bom bluzla, ker se mi zdi, da se bom drugače spet čisto preveč začvekala user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 13:49:14   
jolcica

Živjo punce

jst sem zdele šla se vagat tko zaradi firbca sm sem opazila da senism nič zredila niti mal ne, a mislite da je to kj narobe? pa tudi trebušček mi ni kj dost zrastu,???? kakšnih konkretnih brck pa ne čutim joj mene sem čist zmedena :((user posted image user posted image user posted image user posted image sm pa v 21. tednu tko me mal skrbi...


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 13:52:06   
m_o_i
jolcica nisi se zredila v primerjavi s cim/kdaj?! tehtamo se vedno na eni tehtnici, moj busi je v primerjavi z drugimi ali vecji ali manjsi, ampak dokler G pravi, da je vse OK, je vse OK?

si mal panicna?!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 13:55:01   
markicaa
ojla majčice !

že dolgo me ni blo tlele, zdej sm vas pa mal pršla pogledat..no da vam povem, da je bilo na morfologiji vse v najlepšem redu z našim fantkom user posted image jaaaa lulčka mamo user posted image user posted image no js mam pa mal slabšo kri pa vodo, ampak nič hudga bo že user posted image
fajn se mejte, vas pridm še kej pogledat


pa pa

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 13:56:29   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

jolcica nisi se zredila v primerjavi s cim/kdaj?! tehtamo se vedno na eni tehtnici, moj busi je v primerjavi z drugimi ali vecji ali manjsi, ampak dokler G pravi, da je vse OK, je vse OK?

si mal panicna?!


ja pogledat sem šla pač ker sem si pisala preden grem na pregled dva dni prej se tehtam na svoji vagi in sem šla pogledat in so kile čist iste, mogoče sem res mal panična kaj pa vem tale vreme mene mal ubija...komi čakam pomlad :))


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 13:56:31   
Teja K
Kiku veš tudi pri nas se bo prej ko slej zgodilo, da bomo še enega hov hova dobili user posted image user posted image , tudi moj je obseden s psi... vedno ko kakšnega vidi se zakadi vanj in ga začne čokaht... grozno... Meni bi sedaj bilo cool imet psa, bi lahko hodila na sprehode (ker sami mi je dolgčas), ampak potem pa ko bo bebica, pa sem rekla, da bo za psa sam skrbel (moj namreč dela cele dneve in potem vse stvari name padejo) in da ga tudi na sprehod ne bom vozila... Težava je v tem, da nimamo okrog hiše ograje oz. pri vhodu na parcelo ni ograje in bi moral biti kuža v ogradi user posted image ... no bomo videli kako in kaj...

Sky zdaj malo bolj počivaj itak boš po porodu delala še 3x več, tako da nič ne boš zamudila user posted image

Jolcica kaj pa pravi zdravnica? Glede trebuha te lahko potolažim, sama ga v prvi nosečnosti sploh nisem imela... zdaj imam takšnega, kot sem ga takrat imela v 9 mesecu, oz. nisem prepričana, da je bil tako velik.. Glede kg, pa ti ne vem svetovat, malo čudno je že, da nisi nič pridobila... pa si ziher, da ti tehtnica dela? No jaz sem v prvi nosečnoti pridobila 12 kg, v zadnjem mesecu pa sem še en kg shujšala... Je pa pridobivanje kg odvisno tudi od teže in zalog, ki si jih imela pred zanositvijo, če te skrbi, vprašaj zdravnico na naslednjem pregledu...

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 13:59:14   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: Teja K

Kiku veš tudi pri nas se bo prej ko slej zgodilo, da bomo še enega hov hova dobili user posted image user posted image , tudi moj je obseden s psi... vedno ko kakšnega vidi se zakadi vanj in ga začne čokaht... grozno... Meni bi sedaj bilo cool imet psa, bi lahko hodila na sprehode (ker sami mi je dolgčas), ampak potem pa ko bo bebica, pa sem rekla, da bo za psa sam skrbel (moj namreč dela cele dneve in potem vse stvari name padejo) in da ga tudi na sprehod ne bom vozila... Težava je v tem, da nimamo okrog hiše ograje oz. pri vhodu na parcelo ni ograje in bi moral biti kuža v ogradi user posted image ... no bomo videli kako in kaj...

Sky zdaj malo bolj počivaj itak boš po porodu delala še 3x več, tako da nič ne boš zamudila user posted image

Jolcica kaj pa pravi zdravnica? Glede trebuha te lahko potolažim, sama ga v prvi nosečnosti sploh nisem imela... zdaj imam takšnega, kot sem ga takrat imela v 9 mesecu, oz. nisem prepričana, da je bil tako velik.. Glede kg, pa ti ne vem svetovat, malo čudno je že, da nisi nič pridobila... pa si ziher, da ti tehtnica dela? No jaz sem v prvi nosečnoti pridobila 12 kg, v zadnjem mesecu pa sem še en kg shujšala... Je pa pridobivanje kg odvisno tudi od teže in zalog, ki si jih imela pred zanositvijo, če te skrbi, vprašaj zdravnico na naslednjem pregledu...


sem pridobila od začetka do zdj 3kg, sm k me so zadnjč tko opozarjali da se moram zrediti kao za 2kg na mesec men se ne zdi normalno. Men se je pa fulll na začetku pokazal buši tko zdj pa je tko luštkan okrogu, pa nit ni tko velik no sj bo mel še čas zrasti sj je že 19 tednov pa še mal pred nami :))


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:09:41   
Teja K
Jolčica... to da morš pridobit 2 kg na mesec je pa malo too much... prve mesece naj sploh nič ne bi pridobil, razen če si bila ekstremno suha... tako, da nehaj se obremenjevat, pa uživaj v svojem lepem bušiju ....


MAJČICE, NEHAJTE TEŽAV VIDET, TAM KJER JIH NI!!!! TOLIKO STVARI JE, KI JIH ŠE MORAMO POSTORITI PRED PRIHODOM NAŠIH user posted image , DA NI ČASA, ZA BEDASTE MISLI IN NEGATIVIZEM BEMO!

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:10:00   
m_o_i
jolcica mene pred pregledom cist podzavestno z***be; predvsem prebava. zna bit, da je tudi pri tebi psiha krivauser posted image  no, meni tudi ni blo vseeno, ko sem gledala zivepo-jine slike-moj busi ni niti priblizno tak velik! in se danes se mi zdi, da je cisto isti kot pred enim mesecem, prjatlca pa pravi, da kak mi raste...
vsedi se, zadihaj, pomisli na kaj lepegauser posted image  pac mas "nosecniske trenutke"user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:12:05   
m_o_i
Teja K je po mizi vsekala user posted image  user posted image  ubogat jo, da nas se po nagi riti kje ne nasekauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:13:51   
Teja K
Moi saj mam šibo, mi jo je parkelj prinesel user posted image user posted image user posted image user posted image , tak da vas bom vse naspenkala user posted image user posted image , če ne boste pridne, nič se zezat z mano user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Teja K -- 12.1.2010 14:14:18 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:14:23   
jolcica


hvala punce  :))) mate prov, sm res hecno zmeri kakšn dan pred pregledom mislim vse mogoče joj mene...

moram pa povedat da še neki dni opažam svojo glasno prebavo imam občutek da je znotri veselica user posted image user posted image

no se grem jst mal za študij učit da bi čim več izptkov nardila če sem že prej nehala v službi zard tega user posted image user posted image user posted image

Se slišmo kj zvečer zihr bom kj gor prišla pogledat user posted image user posted image Bodite lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:16:18   
Teja K
Jolčica a veš to: "Bodi pridna in se uči, okol dečkov se ne suči user posted image user posted image "

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:23:25   
m_o_i
Teja K z vsem dolznim spostovanjemuser posted image  ampak zadnji post si pa vsaj 5 mesecev prepozno naleplauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:25:21   
Teja K
Moi in vse ostale... se opravičujem danes za moje čudne izjave... ampak men se dans full dogaja,.... gre mi na otročje user posted image user posted image user posted image

Moi a zaj ko je noseča pa se lahko okol dečkov suče? Jaaaaaa itak, saj zanosit itak ne more user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:29:44   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: Teja K

Moi in vse ostale... se opravičujem danes za moje čudne izjave... ampak men se dans full dogaja,.... gre mi na otročje user posted image user posted image user posted image

Moi a zaj ko je noseča pa se lahko okol dečkov suče? Jaaaaaa itak, saj zanosit itak ne more user posted image user posted image


punce moje ve me čist do solz nasemejete zlate ste, zdj se grem pa res mal učit user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:35:54   
Angel_Tian
jolcica - ne paničara sama sebi. Kolker se lahko na sliki vidi, trebušček imaš in če kak mesec ne pridobiš nobenega kg, tudi ni nič narobe. Za brcike pa je tudi še čas. Tako, zdaj pa mirno kri dalje.

markicaa - lepo, da je s tabo in tvojim fantkom vse ok user posted image

teja k - a si se zdrla? user posted image user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:37:39   
j.b.
Ima Teja K danes en zanimiv dan, nas bo kr use u red spravlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:40:25   
Teja K
user posted image ja, upam, da bo mene moj srči zvečer u red spravil user posted image user posted image ... sem dva krofa pojedla, očitno je bilo nekaj čudnega not user posted image user posted image ... al pa sem dobila preveč cukra user posted image user posted image

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:44:44   
j.b.
Teja, de bi blo čimveč takih dniuser posted image

Veste kaj, jest pa Petruscho pogrešam zadnje čase tuki gor. Kdaj je že rekla de bo imela čas za nas?

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majčice 2010 - 2. del
12.1.2010 14:50:59   
san
joj, babe čvekaste, sej ni čudn da spet sneži pa dežuje vmes... pa kdaj bom jaz to vse prebralauser posted image , verjetno ponoči, k itak nč ne spim.

no, sploh ne vem kaj bi komentiralauser posted image

a_T za krče - banana in jogurt pred spanjem, pa nogo fajn stegnit in držat tako, ko čutiš da se bo začel krč, potem pa mal zmasiri tisto mesto in počasi spusti - je pa to zaradi pomanjkanja kalcija in magnezija!

tko, zdej morm pa že spet nehat, je pršla hčiuser posted image

vas preberem zvečer

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?