|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 10:39:48   
mateja8
Joj, kaj vse septembrčki že znajo. user posted image
Mi znamo samo sedet čez neki časa pa past naprej ali pa nazaj.user posted image


_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 11:25:41   
čili
Jaz pa razmišljam o stajci user posted image ,taki oblzinjeni. Splh ga ne smemo spustit iz oči...pleza oz. poskuša plezat...če ga nebi lovil bi si že kaj hujšuga naredil...Kaskader user posted image user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 13:18:49   
lean
čili mi imamo tisto večjo prenosno posteljo za stajico in je super, ker so stranice ravne in ne upognjene kot pri stajici. Tako vsaj grem v miru na wc, po pošto...Večinoma ne zdrži dolgo not, včasih pa se igra not, odvisno kakšne volje je. Pa fajn je, da igrače lahko kar not vržeš in so pospravljene.

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 13:26:12   
lean
yenny za popoldansko malico ima pri nas N. joško, če je pa noče, pa dobi žemljico, bebe kekse, fruchtzwerge. S tem, da ima kosilo šele ob dveh, zvečer pa je GH okrog pol sedmih. Ne vem, če ti bo to kaj veliko pomagalo.

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 13:34:47   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: lean

čili mi imamo tisto večjo prenosno posteljo za stajico in je super, ker so stranice ravne in ne upognjene kot pri stajici. Tako vsaj grem v miru na wc, po pošto...Večinoma ne zdrži dolgo not, včasih pa se igra not, odvisno kakšne volje je. Pa fajn je, da igrače lahko kar not vržeš in so pospravljene.


Hvala! Bo za raazmislit,posteljico bi lahko še na morju uporabljali...Kolk je pa kaj dno trdno?A to je  za spanje treba še jogi dodat?

Yenny naš dobi za p.m. ponavadi sadje (hipp ali doma pripravljeno),ker prej sadje še ne pride na vrsto pa ga ima v tem delu dneva.Odvisno tudi od kaloričnosti in količine prejšnih obrokov. Če je treba malico "ojačati" dodam piškot..

< Sporočilo je popravil čili -- 14.5.2010 13:35:48 >

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 14:30:09   
lean
velika je 100 X 90, je pa zdaj v novičkah baby centra in je spet znižana na 35, drugače je 70. Je dovolj mehka, je dodana še tanka blazina. Imaš pa še tiste ožje 120 x 60 in nekateri modeli imajo še dodan tanjši jogi, da je še bolj mehko. Najbolje, da jih greš kar pogledat, imaš različne modele. Je res fajn, da se lahko uporabljajo kot posteljice, sicer pri meni ne, ker N. raje spi pri meni. So tudi cenejše od stajic.

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 15:24:35   
yenny
Mi smo tudi že sprobali prenosno posteljico za igranje pa ni osnovnih pogojev da bi zdržala notri!user posted image
Mogoče,če bi še jaz zlezla zraven!
Zavzemala mi je samo prostor v dnevni,tako,da sem jo trenutno ukinila,bom pa čez čas spet probala,če ji bo kaj bolj simpatična!user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 16:28:06   
Mož*
Ravno za odlaganje med WC-jem, ipd. sem vzela eno rabljeno Primmi sogni stajico (107x77), ki mi tudi barvno ustreza k pohištvuuser posted image user posted image user posted image Prenosno posteljico imam na morju, kjer služi kot stajica in odlagališče igrač (spi pa itak pri naju)

_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 18:09:39   
Rosca79
Dober dan

Hvala za vse pikepoke, Luciji je že veliko bolje...

O stajci sem že pisala, mi je ena od dveh stvari za otročka, ki sem ji tako zelo hvaležna, da je lahko tudi jurja pa mi ni hudo datuser posted image tadruga zadeva je bil ležalnik.

Midva sva kupila tisto leseno od neckermana, okol 100 eurov, dimenzije 1x1m, ima noter obrobo iz blaga, nastavljive tri višine, no da ne bo to kukr ena čip reklama, ne bom več naštevala... Ko je bila še bebica jo je imela za dnevni spanec, zdej je pa čist neprecenljiva za našo miško, ima noter svoj zakladuser posted image

Prenosna  postelja meni ni všeč za drug namen kot spanje, ker je otrok tako na tleh, ravnotako tiste mrežaste stajice - verjetno tudi otročkom ni ravno zabavno in sproščujoče okolje kljub najljubšim njihovim igračam, kaj pa vem...kakšnemu pa tud...pa še poj nekaj časa mrežast gledauser posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 19:07:25   
lean
Hi

sem danes končno dobila te lionstar plenice, a ste jih že vse dobile, tiste, katere ste jih naročile. Ste jih že probale?

_____________________________



(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 21:08:44   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: lean

Hi

sem danes končno dobila te lionstar plenice, a ste jih že vse dobile, tiste, katere ste jih naročile. Ste jih že probale?

Jaz sem jih dobila predvčerajšnjim in tudi že porabila, ker sem dobila dimenzijo 4-9 kg, kolikor je imel v času naročanja. Nimajo elastičnega zadnjega dela, kaj je za Klemnove hude pridelke precej neugodno.

Zanimivo, tole z opremo:
Odlično se mi je obrestovala lupinica z adapterji na podvozju Mutsy, po igralni center Tiny Love z opico, pa oba srola za hranjenje, Prima pappa in Bloom; neprecenljiva je Mac Laren marela.
Sploh niem potrebovala ležalnika, (hvala bogu, sposojen), pa kengurujčka (nikoli uporabila, tudi sposojen), posteljica je bolj malo v uporabi, 1x rabila sposojeno prsno črpalko (gre, oz. je šlo hitreje roćno)


< Sporočilo je popravil Mož* -- 14.5.2010 21:15:47 >


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 21:35:21   
čili
Plenice dobila,premajhne,rita zrastla ta čas user posted image
Mož imaš dober občutek kaj potrebuješ.Vaja dela mojstra user posted image .Tudi jaz sem kupila samo nov voziček,lupinico,posteljico in stolček ostalo sposojeno.Pa to v resnici zelo rabimo user posted image . Čaka pa nas še : kahlica,avtosedež,stajico pa dobim...

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 22:33:35   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: čili

Plenice dobila,premajhne,rita zrastla ta čas user posted image
Mož imaš dober občutek kaj potrebuješ.Vaja dela mojstra user posted image .Tudi jaz sem kupila samo nov voziček,lupinico,posteljico in stolček ostalo sposojeno.Pa to v resnici zelo rabimo user posted image . Čaka pa nas še : kahlica,avtosedež,stajico pa dobim...


Lupinico sem sicer kupila rabljeno, ampak se ji ni videlouser posted image user posted image user posted image , od iste punce sem sedaj vzela še stajico in hodalico Tommy (a veš tisto, ko otrok ob njej vstaja, jo poriva pred sabo, ..). Imela je točne take artikle in barve, kot bi jih kupila nove, ima očitno povsem podoben okus. Stvari pa. ne moreš verjeti, da bi jih kdo uporabljaluser posted image

Primma papa je bil še Aljažev, kupila pa sem novo oblazinjenje, ker je stol prišel od svakinje (nočeš vedet, kakšenuser posted image ), Bloom je pa res nov.
Stokke posteljico sem kupila rabljeno za pol cene (prav tako se ji raba ni videla), brez praske.

Sem pa kupila 2 nova Kiddy avtosedeža, ker ju bom imela dolgo, po moje kakih 8 let, če bo le material zdržal.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
14.5.2010 23:01:51   
vila MaLiNa
Brez praske posteljicauser posted image  Sara ima samo en zobek pa tako obgloda kakšno letev, da samo gledamuser posted image .
Hodalico Tomy pa ima Sara tudi. Ji je ful všeč, pa sploh nisem pričakovala, ob njej se dvigne in že kar korake delauser posted image .
Naslednja igrača, ki jo bom kupila bo guncnica... samo spravit se moram kam v trgovinouser posted image .

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
15.5.2010 0:43:04   
lean
vmes sem šla vstran, pa me je ven vrglo, pa spet nisem kopirala.

Plenice sem naročila šele pred kakšnimi tremi tedni, tako da so primerne velikosti, so pa res dolgo rabli, da so jih poslali, če ste naročile še manjše št. Sem mislila, da ste jih že zdavnaj dobili.

Glede opreme, sem dobila tud jaz večinoma podarjeno ali sem si sposodila. Sva kupla edino košaro za voziček, igralni otok, prenosno posteljico ter kengurujček, katerega sem zaenkrat uporabla samo enkrat, je nikakor nisem mogla spravit not v pajacuuser posted image , mi je kar žal tega denarja, sem ga sicer kupla prek bolhe in je bil kot nov po polovični ceni ampak vseeno. Bom pa verjetno tako kupla tud marelo, je res da so ene stvari kot nove ter veliko cenejše kot v trgovini.

_____________________________



(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
15.5.2010 8:53:33   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: vila MaLiNa

Brez praske posteljicauser posted image  Sara ima samo en zobek pa tako obgloda kakšno letev, da samo gledamuser posted image .
Hodalico Tomy pa ima Sara tudi. Ji je ful všeč, pa sploh nisem pričakovala, ob njej se dvigne in že kar korake delauser posted image .
Naslednja igrača, ki jo bom kupila bo guncnica... samo spravit se moram kam v trgovinouser posted image .

Jah, veš, posteljice brez praske so pri takih, ki jih pač ne uporabljajo. Klemnova je še vedno brez praske user posted image V posteljici je tistih 5 minut jutranjega tuširanja, v tem ćasu se besno poskuša dokopati do vseh kablov, ki jih vidi iz posteljice. Danes sta mu dva uspela.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
15.5.2010 15:10:24   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

IZVIRNO SPOROČILO: čili

Plenice dobila,premajhne,rita zrastla ta čas user posted image
Mož imaš dober občutek kaj potrebuješ.Vaja dela mojstra user posted image .Tudi jaz sem kupila samo nov voziček,lupinico,posteljico in stolček ostalo sposojeno.Pa to v resnici zelo rabimo user posted image . Čaka pa nas še : kahlica,avtosedež,stajico pa dobim...


Lupinico sem sicer kupila rabljeno, ampak se ji ni videlouser posted image user posted image user posted image , od iste punce sem sedaj vzela še stajico in hodalico Tommy (a veš tisto, ko otrok ob njej vstaja, jo poriva pred sabo, ..). Imela je točne take artikle in barve, kot bi jih kupila nove, ima očitno povsem podoben okus. Stvari pa. ne moreš verjeti, da bi jih kdo uporabljaluser posted image

Primma papa je bil še Aljažev, kupila pa sem novo oblazinjenje, ker je stol prišel od svakinje (nočeš vedet, kakšenuser posted image ), Bloom je pa res nov.
Stokke posteljico sem kupila rabljeno za pol cene (prav tako se ji raba ni videla), brez praske.

Sem pa kupila 2 nova Kiddy avtosedeža, ker ju bom imela dolgo, po moje kakih 8 let, če bo le material zdržal.



A to si kupila ta avtosedež z mizico (kot npr. http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=189687), ki je v skupini I, II, III in se kasneje uporablja tudi kot jahač? Ali nisi imela ti rezerviran belega Tobija v BC. Če se ne motim si enkrat pisala tukaj o tem? Kako se obnese mizica? Ali je Klemen rad v stolčku. Jaz razmišljam, da bi za drugi stolček vzeli Kiddy-ja, ker se tako enostavno in hitro montira. Pa še dolgo bo v uporabi in dobre teste ima.

Rabljena oprema: Tudi pri nas prakticiramo to. Sem se odločila, da bom od slej kupovala v glavnem rabljene cunje. Menda prihajajo otroci iz vrtca domov kot prašički in včasih madeži sploh ne gredo ven. Od opreme imamo rabljeno lupinico (od kolegov - staro eno leto) in posteljico. Večino oblekic (do št. 68) smo imeli izposojeno. Izposojen imamo tudi kenguru in en ležalnik. Sem pa tudi jaz mnenja, da se da dobiti dobro in ugodno rabljeno otroško opremo.

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
15.5.2010 19:29:15   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: sasek79


IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

IZVIRNO SPOROČILO: čili

Plenice dobila,premajhne,rita zrastla ta čas user posted image
Mož imaš dober občutek kaj potrebuješ.Vaja dela mojstra user posted image .Tudi jaz sem kupila samo nov voziček,lupinico,posteljico in stolček ostalo sposojeno.Pa to v resnici zelo rabimo user posted image . Čaka pa nas še : kahlica,avtosedež,stajico pa dobim...


Lupinico sem sicer kupila rabljeno, ampak se ji ni videlouser posted image user posted image user posted image , od iste punce sem sedaj vzela še stajico in hodalico Tommy (a veš tisto, ko otrok ob njej vstaja, jo poriva pred sabo, ..). Imela je točne take artikle in barve, kot bi jih kupila nove, ima očitno povsem podoben okus. Stvari pa. ne moreš verjeti, da bi jih kdo uporabljaluser posted image

Primma papa je bil še Aljažev, kupila pa sem novo oblazinjenje, ker je stol prišel od svakinje (nočeš vedet, kakšenuser posted image ), Bloom je pa res nov.
Stokke posteljico sem kupila rabljeno za pol cene (prav tako se ji raba ni videla), brez praske.

Sem pa kupila 2 nova Kiddy avtosedeža, ker ju bom imela dolgo, po moje kakih 8 let, če bo le material zdržal.



A to si kupila ta avtosedež z mizico (kot npr. http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=189687), ki je v skupini I, II, III in se kasneje uporablja tudi kot jahač? Ali nisi imela ti rezerviran belega Tobija v BC. Če se ne motim si enkrat pisala tukaj o tem? Kako se obnese mizica? Ali je Klemen rad v stolčku. Jaz razmišljam, da bi za drugi stolček vzeli Kiddy-ja, ker se tako enostavno in hitro montira. Pa še dolgo bo v uporabi in dobre teste ima.


Rabljena oprema: Tudi pri nas prakticiramo to. Sem se odločila, da bom od slej kupovala v glavnem rabljene cunje. Menda prihajajo otroci iz vrtca domov kot prašički in včasih madeži sploh ne gredo ven. Od opreme imamo rabljeno lupinico (od kolegov - staro eno leto) in posteljico. Večino oblekic (do št. 68) smo imeli izposojeno. Izposojen imamo tudi kenguru in en ležalnik. Sem pa tudi jaz mnenja, da se da dobiti dobro in ugodno rabljeno otroško opremo.


Ja, eden je Confort pro, drugi pa Guardian pro (ki je še malce doteran Confort pro 2010). Res je: imela sem naročenega in rezerviranega belega Tobija. No, potem sem šla s Klemnom na preizkušnjo in je tulil kot lev (Anitka, ki je bila tisti dan slučajno v baby centru, je prišla pogledat, če res sliši znani glasuser posted image ). Tulil je v Tobiju (čudno sključen), pa v Prioriju, pa v Peg Peregu; v Romerju je dobil pravi napad in čudežno utihnil v Kiddy-u ter se začel celo igrati z mizico. Seveda sva vajo potem še 1x ponovila čez par dni, da bi izključila trenutni dnevni vpliv. Pa se je izteklo skoraj identično. Pa smo Tobija, ki nas je že čakal, odpovedali.
Klemen se zelo dobro počuti, veliko manj tuli, kot je v lupinici. Sedež se izvrstno poleži, ga pa ne moreš med vožnjo, kar mnoge ocenjujejo kot slabost. Je pa položen Kiddy, mnogo bolj položen, kot drugi maksimalno v ležeči položaj dani sedeži. Tudi podloga je zelo prijetna, bistveno manj švica, kot je v lupinici (Maxi Cosi cabrifix). Veš, da smo zadovoljni, če smo kar dva nabavili. Tudi VilaMalina ima enakega Kiddy-ja, pa bo morda tudi kaj napisala.

Sem velik pristaš rabljene opreme. dobiš stvari, ki se jim sploh ne vidi, da so bile kdaj uporabljene. Pri teh zadevah je tako: samo iz trgovine stopiš, pa je že pol manj vredna. Tudi oblačilc (V glavnem Next, Gap) sem precej kupila rabljenih.



_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
15.5.2010 21:47:24   
čili
Joj tole z avtosedežem  naju še čaka.Upam da bo ta čimdlje zdržal in se mi še nekaj časa ne bo potrebno odločat.Sem pa danes dobila rabljeno stajco:svetlo modro z mrežo-bi najbrž zlo podobno kupila user posted image .Komaj čakam jutri da jo preizkusimo.Drugač pa za našega kaskaderja mora biti mrežasta,ker v leseni bi se pobušukal čist.Je en tak mali valarček in prav nič ni previden. Upam da še bo

Se močno strinjam z vsem kar je bilo napisanega o rabljenih stvareh ...

Drugač je pa moj pridni, nasmejani Ažbetko po 14.dnevih končno nazaj user posted image user posted image user posted image .Ni sledu o tečkici, ki je  strašila.Mož ti si imela demonstracijo, ko je že kazal svojo boljšo stran user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
15.5.2010 22:22:30   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: čili

Joj tole z avtosedežem  naju še čaka.Upam da bo ta čimdlje zdržal in se mi še nekaj časa ne bo potrebno odločat.Sem pa danes dobila rabljeno stajco:svetlo modro z mrežo-bi najbrž zlo podobno kupila user posted image .Komaj čakam jutri da jo preizkusimo.Drugač pa za našega kaskaderja mora biti mrežasta,ker v leseni bi se pobušukal čist.Je en tak mali valarček in prav nič ni previden. Upam da še bo

Se močno strinjam z vsem kar je bilo napisanega o rabljenih stvareh ...

Drugač je pa moj pridni, nasmejani Ažbetko po 14.dnevih končno nazaj user posted image user posted image user posted image .Ni sledu o tečkici, ki je  strašila.Mož ti si imela demonstracijo, ko je že kazal svojo boljšo stran user posted image user posted image user posted image user posted image



Veš kaj, jaz sem vedno videla samo najprijaznejšega fantka. user posted image user posted image user posted image Tudi ko sta se naš in Malinina po bambusu ovešala, je Ažbetko takoooo prijazno gledal.
Sicer pa si tudi jaz našega v leseni stajici ne predstavljam povsem, ker je že v ovalni leseni posteljici štala. Se kar vrže na kabel, mu je vseeno, ali se drži ali ne. Pa, da ne pozabim pikiranje s kavča. Ogromno leseno stajico sem imela pri prvih treh, ki pa se je obnesla samo pri prvi, kasneje pa je skužila za odlaganje igrač.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
15.5.2010 22:27:43   
vila MaLiNa
Mož* tebi pa s Klemenom res nikoli ni dolgčasuser posted image user posted image user posted image . Sej ne, da bi meni bilo z mojouser posted image user posted image

Hja...avtosedež Kiddy, kaj naj napišem? Saj si že ti vse napisala. Tudi Sara je beliko bolj pridna v tem sedežu, lupinica jo je zelo kmalu začela utesnjevati. Pa tudi en dva tri se zapne mizica, ko se enkrat navadiš.

Stajica... jo (zaenkrat še) nimamo. Pa upam, da je tudi ne bomo rabiliuser posted image  Optimistka a?user posted image

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
15.5.2010 23:23:24   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: vila MaLiNa

Mož* tebi pa s Klemenom res nikoli ni dolgčasuser posted image user posted image user posted image . Sej ne, da bi meni bilo z mojouser posted image user posted image

Hja...avtosedež Kiddy, kaj naj napišem? Saj si že ti vse napisala. Tudi Sara je beliko bolj pridna v tem sedežu, lupinica jo je zelo kmalu začela utesnjevati. Pa tudi en dva tri se zapne mizica, ko se enkrat navadiš.

Stajica... jo (zaenkrat še) nimamo. Pa upam, da je tudi ne bomo rabiliuser posted image  Optimistka a?user posted image

Mah, saj sem jaz tudi mislila, da je ne bomo imeli, pa se mi vseeno zdi bolj varno, da ga dam za minutko notri.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 10:56:05   
mateja8
Dober dan.....

ja, rabljena roba je res fajn. Men je sodelavka posodila ležalnik, stolček za hranjenje, oblekice in posodila mi bo tudi avtosedež. Ne vem katire firme ja, ampak ziher ni slab, saj ona sam dobro robo kupuje. Pa tudi star ni (okol 2 leti). Ko ne bomo več rabili pa ji vrnemo, samo ne vem kako se ji bom oddolžila za vse kar mi posoja.

Vita je že dobra. Se je pozdravila in že lepo spimo spet celo noč in podnevi po 5 ur. Učke ima zdrave, vročine nima, smrkava ni več. Sej zdaj je pa Žiga zbolel. Je imal včeraj 38,7 vročine, danes pa ima 37,9. Me prav zanima kdo bo naslednji. Upam, da ne jaz.

Stajica je pri nas zakon - poleg igralnega centra. Jo odložim notri ko v kuhinji kaj postorim ali skočim kam po hiši. Vita not zdrži kar po 15 ali 20 minut. V večini primerov, pa s k njej v stajico spravi še Žiga in potem mata not privat žur na katerega ostali nismo vabljeni.
V igralnem centru pa Vita prav uživa. Se notri obrača iz hrbta ne trebuh in obratno, pa cvili, gruli in se pogovarja z opico, ki visi nad njo. Tudi tu se ji Žiga z veseljem pridruži in potem spet žur.

Pa še nekaj naših foto utrinkov:
user posted image
Bratska ljubezen.......

user posted image
Naša mala radovednica......

user posted image
Zelo poredko takole zaspi.....


_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu darilce)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 11:07:22   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: darilce

Pozdravljeni septemberčki!
Tudi jaz imam septemberčka 2009, sem vas spremljala v nosečnosti potem pa je zmanjkalo časa, ker je to moj tretji sonček.


Darilce....dobrodošla med nami. Pridruži se nam pri klepatu, saj nas je tu gor bore malo.
Ustvarjaš pa prečudovite šopke. Ti imaš talent...... user posted image  

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 17.5.2010 12:08:30 >


_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu darilce)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 11:22:52   
lean
Dan

super, da se je Vita pozdravla, je prava mala navihanka.

Mene je naša prav razveselila, je spala do devetih, kako je pasalo.

avtosedež, upam da ga še nekaj časa ne bomo rabli, je N. zelo rada v lupinici, še doma in na obiskih večkrat v njej zaspi, če jo guncaš, v avtu pa sploh.

Stajica je pa najbolj varno mesto za odložit otročka, jaz jo bom imela kar odzun na dvorišču ko bo toplo.

_____________________________



(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?