|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 11:26:43   
lean
moram it, mi bo mala rožo uničla, tolk listov je že utrgala, očitno še ne razume besede ne. Še mobitel ji ni več zanimiv, tako so ji všeč ti zeleni listi user posted image

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 11:51:18   
čili
hehe, mogoče bo pa vrtnarka. Moje rožice so pa do nadaljnega na varni višini. Se mi ne ljubi z A.kregat user posted image
Bravo za Vito user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image za Žiga ,da se hitro pozdravi

Darilce...lepo...in pridruži se ...

Punce smo v nevarnosti da pridemo do 200 še preden bomo uspele novo temo odpret user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ne tok čvekat.

Stajica zaenkrat Ažbetu všeč in se je zaigral not...user posted image

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 14:46:41   
Mož*
Haj, pa smo spet s potepa. Mi smo igralni otok pred kakimi 14 dnevi oddali 4-mesečniku, saj Klemna ni več zanimal. Kabli, žice, žičke, vse temu podobno, predali, noge od stlov, pa čevlji, ..., mmmmmmm

Danes je našel novo igračo in sicer kolut od Sangenic kasete. Kako šiba za njim. A ja, pa plezanje na kavč je tudi vrhunsko.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 15:34:25   
čili
bravo otočkarji in kablarji in vsi...user posted image  user posted image

Ažbe od danes naprej sam ustaja ob opori  SAM, torej je prišla stajca v zadjem hipu... saj se revež prej al slej prekucne nazaj,naprej,levo, desno...Pa ko je stal ob steni si je tako čelno spustu user posted image ,mu ni blo nč jasn. Šele ko nisem mogla več smeha zadržat je ugotovil da se mu ni treba jokat...

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 16:08:54   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: čili

bravo otočkarji in kablarji in vsi...user posted image  user posted image

Ažbe od danes naprej sam ustaja ob opori  SAM, torej je prišla stajca v zadjem hipu... saj se revež prej al slej prekucne nazaj,naprej,levo, desno...Pa ko je stal ob steni si je tako čelno spustu user posted image ,mu ni blo nč jasn. Šele ko nisem mogla več smeha zadržat je ugotovil da se mu ni treba jokat...


user posted image user posted image user posted image Ažbe!
Naš je pa prej v posteljici nosno med rešetki pikiral, je spet kabel od Baby sensa lovil, pa je obe roki za to rabil. Ni prav nič lepo izgledalo, bogi, bogi, user posted image user posted image


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 19:29:31   
čili
Če bi jest zdele Ažbeta peljala k P bi najbrž posumla na zlorabo  user posted image je potplut po celem telesu...user posted image ...

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 20:58:33   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: čili

Če bi jest zdele Ažbeta peljala k P bi najbrž posumla na zlorabo  user posted image je potplut po celem telesu...user posted image ...

No, pa smo še s ta-tretjega sprehoda. Sem mu premajhno Nextovo jakno oblekla, madonca, je pihalo kot februarja. Zdajle je pa spet v akciji, mi pa talente gledamo.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 21:21:47   
čili
ste pa pridni s sprehodi. Mismo danes samo enega oddeleli,no ,so, moji trije moški, jest pa mal prahce odstranjevala. Če zunaj zebe me težko ven spraviš. A kaj kmalu otoplitve napovedujejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .ker zdej je pa res že dovolj .
Mi smo tudi v talentih in čakamo akrobatsko skupino za katero navija Žan. Ažbe že od  osmih spi. smo imeli pop. obiske in so ga mrcvarili pa še spat ni uspel dovolj. 

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 22:02:53   
lean
bo bolj slaba vrtnarka, jo je kar začela trest z obema rokama, mogoče pa misli, da bo kaj odpadlo user posted image . Sem rožco tud jaz mislila umaknit, sam pol pa se ne bo naučila, da se tega ne sme delat in jih bo napadala drugje. Saj ko mi bo dop***, jo bom verjetno umaknila, že zdaj je ne morem krotit, kaj pa še bo user posted image

tud midva gledava talente, oni akrobati so bili super, tud tale fant s sedmimi otroki je bil dober. Vmes pa hodim skoz tolažit Nevo, je zaradi zobka, ki pospešeno rine ven, dobila vročino in se kar joka, bogica.

bravo malo plezalci, malo so pač buškasti, so sigurno še zmer najlepši. N. je kar jokica glede tega, se samo malo udari pa je že tako dretje, jha kaj naj rečem prava mamina punčka. Glede tega ni preveč junaška, za vragolije pa takoj.

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 22:23:26   
lean
najboljši del tega šova pa je itak vip talent šovuser posted image , pa kje se najdejo ti ljudje, evo eden iz našga konca

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
16.5.2010 22:36:42   
baby blue
Čer

Bravo za vse otročke ki se že dvigujejo... Naša Lana se tud ob opori že skuša dvignit ampak je ritka še malo pretežka user posted image

V stajici je rada se kar zamoti ker ma dosti igrač v njej... Sploh fajn bo pol za polet ko bo lahko zunaj na vrtu...

Talentov je pa danes kar nekaj... Bo kar težka....

Drugače pa Lana spi od pol 9 jst grem pa tud počas sam talente pogledam do konca pol pa v ležečki položaj...


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 0:07:12   
Mož*
No, pa so vsi moji izpadli. Klemen je, seveda, navijal z mano, do konca. Punce, dnevna se nam počasi polni z otroško opremo; se sploh več ne spominjam studijske praznine. Samo še plezalna kocka manjka, pa ne bo več kam stopituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 8:12:10   
lean
Dobro jutro user posted image

mala se igra na otoku, no enkrat se je že jokala, se je zvrnila na igračo in že jok, kako je občutljivauser posted image

moja favorita sta pa zmagala user posted image , develsi so bili itak zakon. mož ni kaj, Klemen ne sme manjkat, če je zbrana vsa družina pred tv user posted image . Jaz sem se kar po talentih spravla v posteljo, sve imele kar pestro noč, kot zvečer se je tudi ponoči skoz zbujala in user posted image . Pa sem ji dala zvečer sirup za zmanjševanje vročine pa ni prav pomagalo, je bla skoz nekoliko vroča.

user posted image  za Lano, Neva zaenkrat še kleči ob opori.

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 8:55:08   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: lean

Dobro jutro user posted image

mala se igra na otoku, no enkrat se je že jokala, se je zvrnila na igračo in že jok, kako je občutljivauser posted image

moja favorita sta pa zmagala user posted image , develsi so bili itak zakon. mož ni kaj, Klemen ne sme manjkat, če je zbrana vsa družina pred tv user posted image . Jaz sem se kar po talentih spravla v posteljo, sve imele kar pestro noč, kot zvečer se je tudi ponoči skoz zbujala in user posted image . Pa sem ji dala zvečer sirup za zmanjševanje vročine pa ni prav pomagalo, je bla skoz nekoliko vroča.

user posted image  za Lano, Neva zaenkrat še kleči ob opori.


Dober dan!
Naš je čisto zdrav, kar ga ne ovira, da se prav tako ne bi zbujal vsakih 20 minut. Vsak dan je slabše; če je včasih še zmogel uro do dve, je sedaj na stalnem priklopuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moja favoritinja je bila 14 letna pevka z violino, drugi pa plesna skupina Kitty.




_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 9:18:30   
yenny
Jaz sem tudi zvečer gledala talente,pa sem rekla,da jih ne bom do konca!
Seveda sem jih in naša miss se je seveda odločila,da bo danes akcija pred 6!user posted image
Me je skoraj kap zadela ko sem pogledala na uro!user posted image
Vmes je imela celo obdobje ko je spala celo do 7.30,bilo je kratko,ampak sladko!user posted image
Vstala je pa sitna kot driska-zakaj potem vstaja!user posted image
Po moje bo kakšen zob ven prilezel,ali pa je vreme,ali pa luna,ali pa kaj jaz vem kaj.
V naši dnevni že lep čas zmanjkuje prostora,če razvlečem eno stvar,moram drugo že umikat,skratka ne vem,a je preveč stvari ratalo,ali je premalo prostora!user posted image
Se pa konec meseca selimo,tam bo občutno večja dnevna soba,no vsaj prvi občutek je tak.
Ko se bova midve s ta malo raztegnili in privlekli vse kar nuuuujno rabiva vprašanje če bomo še imeli tak občutek!
Da mi ne bi katera dež pošiljala v LJ!user posted image

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 9:54:36   
lean
yenny nič bat, se po deževni noči tudi pri nas jasni user posted image

_____________________________



(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 10:16:28   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

Moja favoritinja je bila 14 letna pevka z violino, drugi pa plesna skupina Kitty.



Moja tudi user posted image . Škoda, ker ni šla naprej.


IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

IZVIRNO SPOROČILO: lean

Dobro jutro user posted image

mala se igra na otoku, no enkrat se je že jokala, se je zvrnila na igračo in že jok, kako je občutljivauser posted image

moja favorita sta pa zmagala user posted image , develsi so bili itak zakon. mož ni kaj, Klemen ne sme manjkat, če je zbrana vsa družina pred tv user posted image . Jaz sem se kar po talentih spravla v posteljo, sve imele kar pestro noč, kot zvečer se je tudi ponoči skoz zbujala in user posted image . Pa sem ji dala zvečer sirup za zmanjševanje vročine pa ni prav pomagalo, je bla skoz nekoliko vroča.

user posted image  za Lano, Neva zaenkrat še kleči ob opori.


Dober dan!
Naš je čisto zdrav, kar ga ne ovira, da se prav tako ne bi zbujal vsakih 20 minut. Vsak dan je slabše; če je včasih še zmogel uro do dve, je sedaj na stalnem priklopuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moja favoritinja je bila 14 letna pevka z violino, drugi pa plesna skupina Kitty.



Pri nas je zadnje dni katastrofa. user posted image user posted image user posted image  Ažbe se skoz zbuja. Vsako noč pride nekaj kritičnih ur (med polnočjo in četrto uro), ko ga samo položim v posteljo, se vležem in čez 5-15 min se začne ful jokat in ga moram nosit ali pa priklopit. Včasih se ni tako jokal, se je samo zvijal in tarnal. Jok je sledil, če ga nisem takoj dvignila. Dveurno obdobje spanja je postal že cel luksuz. Jaz sem kot zombi. user posted image user posted image  Nimam pojma kaj je to. Sumimo zobke, čeprav ni nič kaj videti. Samo dlesni si drgne kot zmešan in se slini. Punce, ali je bilo pri vas tudi tako? Kako dolgo to traja? Dnevi so brez večjih posebnosti. Je bolj tečen. Verjetno zato, ker ni naspan. tudi podnevi je spanje postalo slabše.


IZVIRNO SPOROČILO: čili

Če bi jest zdele Ažbeta peljala k P bi najbrž posumla na zlorabo  user posted image je potplut po celem telesu...user posted image ...


Tako je bilo pri nas ene 14 dni nazaj. Sedaj je že malo bolj spreten in se je naučil sam usest na rito, ko želi zamenjat lokacijo. Še vedno pa ga vrže po tleh ali v kakšno pohištvo. Sem danes preprečila ena dva zeloooo grda padca. Je kar preveč pogumen, sploh, če vidi da ima kakšne roke blizu. Se kar spusti. Je pa začel plezati po meni kadar stojim in mi hlače dol vlečt user posted image . Jasno pokaže, če želi na roke. 

IZVIRNO SPOROČILO: lean

moram it, mi bo mala rožo uničla, tolk listov je že utrgala, očitno še ne razume besede ne. Še mobitel ji ni več zanimiv, tako so ji všeč ti zeleni listi user posted image


Naš tudi obužuje rože.Se mu učke kar zasvetijo, ko jih vidi. Pri naših jih je že skubil. Jaz pa nimam nobene na tleh. Sem vse umaknila na varno višino. Je enkrat eno vrgel na tla. Je šla roža par cm mimo glave. Bi lahko lonček in vso prst dobil na glavo user posted image .

Uf sem naredila dolga čreva. user posted image


(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 10:38:00   
Mož*
Sašek, kar se spanja tiče, je pri nas popolnoma enako, s tem, da ga pač ne dvigujem iz posteljice, ker spi pri meni in da se nikoli ne zbudi do tuljenja, ker se prej sam priklopi. Ne spominjam se, kdaj je zadnjič spal 2 uri v kosu, zadnjihpar mesecev prav gotovo ne. Edino čez dan je v zadnjem tednu parkrat spal skoraj 1 uro v kosu, s tem da je 15 minutne dremeže tisti dan opustil. 

_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 11:09:30   
lean
to zoprno spanje. Včasih, do petega mesca je znala spati šest ur v kosu, zdaj če je dobra noč mogoče odspi štiri, to je zame super. Se pa nekaj časa vsaj ni prebujala z jokom in je mirno spala od osmih do polnoči. Sva z mojim vsaj tu pa tam lahko user posted image , zdaj pa približno en teden pred zobkom pa je spet začela. Kolikokrat se priklopi ne me vprašat, ne štejem več. Skoz letam v spalnico, mala pa spi kar na moji postelji, imam občutek, da če je v svoji posteljici, je to prebujanje z jokom še bolj pogosto.

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 11:22:50   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: sasek79





Pri nas je zadnje dni katastrofa. user posted image user posted image user posted image  Ažbe se skoz zbuja. Vsako noč pride nekaj kritičnih ur (med polnočjo in četrto uro), ko ga samo položim v posteljo, se vležem in čez 5-15 min se začne ful jokat in ga moram nosit ali pa priklopit. Včasih se ni tako jokal, se je samo zvijal in tarnal. Jok je sledil, če ga nisem takoj dvignila. Dveurno obdobje spanja je postal že cel luksuz. Jaz sem kot zombi. user posted image user posted image  Nimam pojma kaj je to. Sumimo zobke, čeprav ni nič kaj videti. Samo dlesni si drgne kot zmešan in se slini. Punce, ali je bilo pri vas tudi tako? Kako dolgo to traja? Dnevi so brez večjih posebnosti. Je bolj tečen. Verjetno zato, ker ni naspan. tudi podnevi je spanje postalo slabše.






dan punce

pri nas je bilo kake 14 dni pestro preden mu je zobek pokukal pa potem še kake 3 dni...Zdej je pa spet dobri zlati Ažbe user posted image

Moja favoritija tudi deklica z violino in glasom ,ki bi ga še poslušala...škoda da ni šla naprej...

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 11:29:40   
lean
mož, sasek, ne vem mogoče še katera s to situacijo glede večkratnega nočnega ali včasih stalnega priklopa user posted image . A ste že kaj premišljevale, kako to počasi odpravljati ? Jaz bi ji to pustila do enga leta, potem pa bi jo probala nekak drugače potolažit, ne vem, kaj naj. A  mogoče kar sami nehajo opuščat to razvado?

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 12:01:04   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: lean

mož, sasek, ne vem mogoče še katera s to situacijo glede večkratnega nočnega ali včasih stalnega priklopa user posted image . A ste že kaj premišljevale, kako to počasi odpravljati ? Jaz bi ji to pustila do enga leta, potem pa bi jo probala nekak drugače potolažit, ne vem, kaj naj. A  mogoče kar sami nehajo opuščat to razvado?

Jah, ne vem. Ta tretji je to počel skoraj do .... ne povem. Temu tu in tam poskušam stekleničko poturit, čez noč sicer noče, čez dan pa. Mogoče mi bo kdaj še čez noč uspelo.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 12:38:46   
mateja8
Ojla

midve sva bli pri P na kontroli in Vita je zdrava ko riba. Žiga je mel vročino sam en dan in se je drugo jutro zbudil zdrav.

Danes ja naša princes stara 8 mesecev. Bravo Vita.

Rože obožuje tudi Vita, sam s to razliko, da moram njo js zraven nest da jo mal pošlata in scufa. Sama ima neverjetno voljo po gibanju samo ji ne uspeva kaj preveč. Iz ležečega položaja se neumorno dviga in dviga. Vendar se tako iz ležanja na hrbtu ne more dvignit. Veliko jo imamo na tleh vendar znakov o premikanju ni. Če pa jo postavim na noge stoji kot cvek in tudi noge krči kot bi počepe delala. Če bi jo postavila ob oporo bi mala z veseljem stala - sam tega ne delam. Se mora sama naučit vstat in potem stat.

Danes smo šle na obisk k sodelavkam in so jo premečkale tako da bo po moje zdaj kaki 2 uri mir.

Nočno spanje je pri nas spet v starih ternicah. Se pravi, da spi celo noč brez zbujanja. user posted image user posted image user posted image  tega naše Vita ne mara več. Sem ji zdej ko je bla bolna full joško rinla ponoč, pa ji gre kar na bruhanje in tako tuli, da to res ni. Midva se nisva dojile že več kot 2 meseca, tako da je z mlekarno konec. Tut mleka je po moje sam za vzorec. Pa naj tako bo, če tako hoče.

Grem za kosilo pripravit.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 16:02:42   
Mož*
Hi, hi, sin že 10 minut sedi v stajici in besno tolče po Zalinem, 17 let starem - Chicco ksilofonu, ki je še vedno kot nov, Večne igračeuser posted image user posted image

_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
17.5.2010 16:48:00   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

IZVIRNO SPOROČILO: lean

mož, sasek, ne vem mogoče še katera s to situacijo glede večkratnega nočnega ali včasih stalnega priklopa user posted image . A ste že kaj premišljevale, kako to počasi odpravljati ? Jaz bi ji to pustila do enga leta, potem pa bi jo probala nekak drugače potolažit, ne vem, kaj naj. A  mogoče kar sami nehajo opuščat to razvado?

Jah, ne vem. Ta tretji je to počel skoraj do .... ne povem. Temu tu in tam poskušam stekleničko poturit, čez noč sicer noče, čez dan pa. Mogoče mi bo kdaj še čez noč uspelo.



Hoj ,hoj mam že cel popoldan ta brihtne-sem preveč brihtola popila.....pa bom še tle.Pomoje da priklopi trajajo tolk časa dokler je mami za,ko pa reče " mama zdej pa tega dost"...je pa konc....Razen v redkih primerih ko se dete odklopi ... Otroc se crkljajo in vas imajo namesto dude in se ne znajo dugače potolažit. In NIČ NI NAROBE S TEM DOKLER STE OB NJIH...

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?