|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 21:34:41   
sasek79
Punce, ali ste videle, da je danes v BC spletna akcija Romer King avtosedeža. Če se je katera obločila za ta stolček. A sem hitra ane? Do polnoči je še 2,5 ure. user posted image  Mi smo kupili kar MC Tobi - ja. Smo ga naročili preko Ebay-a. Včeraj so nam ga eni znanci pripeljali iz Nemčije. Stolček je takšen: http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B001LYI34E/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=59624031&s=baby. Upam, da bo mali bolj zadovoljen kot je v lupinici.

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 21:43:48   
čili
Si pa res hitra !....sem šla prec gledat...pa je samo do 18 kg...bom najbrž kupila tazga do 36... Pa še dobr da mi ni,ker user posted image ni doma,sama pa take oločitve ne sprejemam (ne smem sprejemat-drobni tisk).

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 21:47:59   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: čili

Aha,sonček,nikjer nikogar  user posted image user posted image user posted image upam da uživate! Jest ja,ker mali spi in sama samcata v miru kofetkam user posted image user posted image user posted image

Smo govorile o čevljih oz. sandalih...Sem kupila v Kanz-u copatast sandalček...Mislim da bo zadostil našim trenutnim potrebam:plazenje,vstajanje,vozičkanje ,za začšito nogice in zaščito pred mrazom. Sem kar velik čevljev poskusila na malem pa mi nobeni niso dovolj potegnl in se mi zdeli primerni za 8 mesečnika,teli so pa udobni in ne predragi. ...zdej bi pa že za reklamo plačali  ...ni bil to moj namen....samo ker smo se tolk o tem pogovarjale in sem res veliko čevljev poskusla/je poskusu user posted image .



Ali jih je možno videti? user posted image  Jaz še nisem nič kupila. Čakam na poletje, oz. lepše vreme. Kakna je pa cena? V katerih trgovina si pa bila? Jaz načrtujem enkrat v bljižnji prihodnosti izlet v Lj., da kupim ene sandalčke. Mogoče se boste ravno takrat dobile v SN in se vam pridruživa. user posted image

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 21:51:15   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: čili

Si pa res hitra !....sem šla prec gledat...pa je samo do 18 kg...bom najbrž kupila tazga do 36... Pa še dobr da mi ni,ker user posted image ni doma,sama pa take oločitve ne sprejemam (ne smem sprejemat-drobni tisk).


Sem ane. user posted image  

Mi bomo verjetno ta drugi sedež kupili do 36 kg.

Meni pa moj vse takšne odločitve čisto prepusti. Na koncu pa kritizira. user posted image

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 21:56:15   
čili
Sej jest se samo delam da soodločava, v resnici mu pa tko ,da on ne ve uturim tist ko jest hočem...kako se že reče :pranje možganov ali lepše diplomacija user posted image  user posted image  user posted image   Kritizira pa tko al pa tko user posted image

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 22:01:40   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: sasek79


IZVIRNO SPOROČILO: čili

Aha,sonček,nikjer nikogar  user posted image user posted image user posted image upam da uživate! Jest ja,ker mali spi in sama samcata v miru kofetkam user posted image user posted image user posted image

Smo govorile o čevljih oz. sandalih...Sem kupila v Kanz-u copatast sandalček...Mislim da bo zadostil našim trenutnim potrebam:plazenje,vstajanje,vozičkanje ,za začšito nogice in zaščito pred mrazom. Sem kar velik čevljev poskusila na malem pa mi nobeni niso dovolj potegnl in se mi zdeli primerni za 8 mesečnika,teli so pa udobni in ne predragi. ...zdej bi pa že za reklamo plačali  ...ni bil to moj namen....samo ker smo se tolk o tem pogovarjale in sem res veliko čevljev poskusla/je poskusu user posted image .


trgovina (KANZ) je tudi v SN user posted image   user posted image user posted image   tko da komot spelješ prijetno s koristnim in se spoznamouser posted image user posted image user posted image .stanejo pa 19,95 evrčkov

Ali jih je možno videti? user posted image  Jaz še nisem nič kupila. Čakam na poletje, oz. lepše vreme. Kakna je pa cena? V katerih trgovina si pa bila? Jaz načrtujem enkrat v bljižnji prihodnosti izlet v Lj., da kupim ene sandalčke. Mogoče se boste ravno takrat dobile v SN in se vam pridruživa. user posted image



jOJ SM TOLE VELIK ZAŠTRIKALA

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 22:22:35   
čili
user posted image

pri nas imajo bele ali temno modre. Moj princ ima seveda bele user posted image .Se mi temni ne zdijo fajn za poletje.Pa dans ko jih je nosu so se super izkazal! Še lažje pleza  pokonc user posted image

SM SE PA NAMUČLa... NE ZNAM PREPROSTO LINKA NALIMAT...TO SE MORAM ŠE NAUČIT... sE KATERI LJUBI NAPISAT KAKO SE KAKA STRAN ,KI JO VIDIŠ TUKAJ POKAŽE,nA pa še velke črke user posted image

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 23:16:58   
lean
čili ful lepi sandalčki, kolk si pa dala, jaz bom tud še mal počakala  nakupom, se pravi na razprodaje, saj so verjetno otroški čeveljci tud, ali ?

sasek user posted image  dobr si se to odločla namest njega, moj se verjetno zraven tamale drl daj ji joško,kakšna mamica pa si, sam da bo mir, ga že vidim. Upam da bomo mel še takrat ta forum, bo ziher zanimiv tole. Sedež je lep, midva oz. jaz user posted image  bova verjetno tud podobnega kupla, mi je cena še solidna, tile avtosedeži so totalno predragi za najino finančno stanje.
Sam je res bogi, da ga še zdaj mučijo krčki oziroma neka hrana, verjetno je res brezveze, da se držiš diete, če ni učinka. Karkoli ga muči, naj čimprej mine. Sem pa prej že pred osmo uro morala k njej  v posteljo, je bilo že dretje, ker je bla sama. Naša pa ima spet obdobje, ko noče sama spat, moram bit do dve uri pri njej, drugače se skoz zbuja in joka. Pa zadnje dni ma nove poze spanja, že od drugega mesca ni marala spati na boku, zdaj bi samo tako spala, seveda z glavico naslonjena na moj pojšter, pa ponoč se vmes obrne na trebuščka pa kar tako spi. Do zdaj pa je obvezno hotla spat na hrbtu, si skoz neki zmišljuje, bi moj rekel user posted image  








_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
18.5.2010 23:17:36   
Mož*
Dober večer!
Pa je veliki sestanek z vsemi trenerji in učitelji smučanja našega kluba mimo. Danes sem pa kar dobro vladala, ker na novo postavljamo sistem. user posted image user posted image . Zadovoljna.
Med tem je bila doma dobesedna štala. Na sestanek je najprej uletela Zala, (ki je učitelj smučanja) in povedala, da se je K. totalno pobruhal??? (sicer res še včasih poliva, ampak, da bi med hranjenjem vse pobruhal, se pa še ni zgodilo). No, ko sem prišla domov, je sicer spal pri možu v naročju, ampak pred tem se je katastrofalno posr...., in še moža; da skrajšam: čakala me je gora cunj.




_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 8:02:51   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

Dober večer!
Pa je veliki sestanek z vsemi trenerji in učitelji smučanja našega kluba mimo. Danes sem pa kar dobro vladala, ker na novo postavljamo sistem. user posted image user posted image . Zadovoljna.
Med tem je bila doma dobesedna štala. Na sestanek je najprej uletela Zala, (ki je učitelj smučanja) in povedala, da se je K. totalno pobruhal??? (sicer res še včasih poliva, ampak, da bi med hranjenjem vse pobruhal, se pa še ni zgodilo). No, ko sem prišla domov, je sicer spal pri možu v naročju, ampak pred tem se je katastrofalno posr...., in še moža; da skrajšam: čakala me je gora cunj.





Vi ste res ena taka zelo aktivna družina. Vaš Klemen prav paše mad vas. user posted image  Se vam skoz nekaj dogaja. Bi vaju prav rada spoznala. Že prej, ko sem tale forum samo brala sem se skoz čudila kaj vse ti počneš in zmoreš. Poleg tega, da Klemen zelo malo počiva in je skoz v akciji, ti počneš več stvari kot večina mamic, ki niso na porodniški. Kapo dol.

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 8:09:17   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: čili

user posted image

pri nas imajo bele ali temno modre. Moj princ ima seveda bele user posted image .Se mi temni ne zdijo fajn za poletje.Pa dans ko jih je nosu so se super izkazal! Še lažje pleza  pokonc user posted image

SM SE PA NAMUČLa... NE ZNAM PREPROSTO LINKA NALIMAT...TO SE MORAM ŠE NAUČIT... sE KATERI LJUBI NAPISAT KAKO SE KAKA STRAN ,KI JO VIDIŠ TUKAJ POKAŽE,nA pa še velke črke user posted image



Lušni. Tudi cena je sprejemljiva. Čkoda, da se dobijo samo v tek treh barvah. Tudi jaz bi se verjetno odločila za bele. Jih lahko kombiniraš k vsem cunjam.

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 8:11:54   
lean
Ha, ha Klemen ga pa res serje, ko mame ni doma, dobesednouser posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 8:14:21   
lean
čili pa včeraj sem ceno sfalila, res niso tako dragi.

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 8:34:44   
čili
O ,doro jutro, že aktivne vidim...!
Mož user posted image za uspešno vladanje .
Mene je pa A. danes zjatraj v posteljici pričakal stoje ob ograji... pa ne vem al naj se jokam al smejem .mah oboje user posted image user posted image . Kam se mu mudi moj mali štrukel.
Čevlji so glede na povprečje poceni...
Se ta teden kej dobimo ? Je že sreda!

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 8:48:18   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: čili

Se ta teden kej dobimo ? Je že sreda!


Dobro jutro.......

Ne se zmenit za jutri, ker imava z Vito razvojno in spet ne bomo mogle na sestanek.



_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 8:56:28   
čili
Za dans je prepozno..Potem pa v petek ?  user posted image Se katera lahko? Sasek ?

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 9:37:38   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: čili

Za dans je prepozno..Potem pa v petek ?  user posted image Se katera lahko? Sasek ?


Midve sva za! user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 9:42:20   
čili
Smo že štirje user posted image
še kdo user posted image    Moož  user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 10:03:22   
Mož*
Hej, hej, jaz edino v petek ne morem, ker gremo na Hrvaško k notarju in odvetniku urejat zapuščinske in zemljiško-knjižne zadeve.user posted image user posted image
V četrtek (jutri) pa z veseljem, žal, pa vidim, da Mateja ne more.
Naš Klemen ima danes slab dan, 2x se je že zvrnil ko čok (Sašek, a nisi ti nekaj pred kratkim spraševala v tej temiuser posted image ).
Skratka startal je na moj mobilc na tabureju, ga tudi uplenil, in go ja držal z obema rokama (res ne vem, zakaj je rabil obe), se je seveda zvrnil po dolgem in počez - lovljenje na roki je zaradi mobilca odpovedalo).
Kasneje je bila usidna hoduljica...
Zdajle se tolaži pod levouser posted image user posted image user posted image , hud dan...
,
Sicer pa sva imeli s smučarko že zjutraj dvoboj, punce, uživajte z malčki, ker imajo pubertetnice včasih dobesedno okisane možganeuser posted image user posted image user posted image

Čili, če se boš podala kak v tvoj center, javi...


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 10:50:39   
yenny
Dočakali smo zobek št.2!user posted image
Zato smo pa dva dni bolj slabo jedli!
Mi imamo tudi MC tobi avtosedež,pri meni v avtu pa je za sedaj še v lupinici.
Za sedaj ji je še dovolj velika pa ne vem,vsaj jaz imam boljši občutek ko jo imam spredaj.
V večjem avtomobilu imamo pa Tobija in kaj jaz vem,mi je tako čudno ker je zadaj.user posted image
Kaj morem,vedno me nekaj moti!user posted image
Moram jo tudi pohvaliti,po nekje 4 mesecih se je najina vožnja z vozičkom kar precej popravila,tako,da sedaj zdrživa na sprehodu tudi uro in pol brez protestiranja!
Saj bo!user posted image
Mož-o pubertetnicah pa kaj naj rečem,mi smo v fazi mirovanja,se pravi puberteta miruje-čim dalj tem boljše!
Je pa sploh fino,če ima dojenček slab dan in potem na isti dan še pubertetnica,krasna kombinacija-priporočam!user posted image
Naša se že oglaša iz posteljice,grem pogledat če je še tam kjer sem jo pustila!user posted image

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 11:01:36   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: yenny

Dočakali smo zobek št.2!user posted image
Zato smo pa dva dni bolj slabo jedli!
Mi imamo tudi MC tobi avtosedež,pri meni v avtu pa je za sedaj še v lupinici.
Za sedaj ji je še dovolj velika pa ne vem,vsaj jaz imam boljši občutek ko jo imam spredaj.
V večjem avtomobilu imamo pa Tobija in kaj jaz vem,mi je tako čudno ker je zadaj.user posted image
Kaj morem,vedno me nekaj moti!user posted image
Moram jo tudi pohvaliti,po nekje 4 mesecih se je najina vožnja z vozičkom kar precej popravila,tako,da sedaj zdrživa na sprehodu tudi uro in pol brez protestiranja!
Saj bo!user posted image
Mož-o pubertetnicah pa kaj naj rečem,mi smo v fazi mirovanja,se pravi puberteta miruje-čim dalj tem boljše!
Je pa sploh fino,če ima dojenček slab dan in potem na isti dan še pubertetnica,krasna kombinacija-priporočam!user posted image
Naša se že oglaša iz posteljice,grem pogledat če je še tam kjer sem jo pustila!user posted image

A te lahko še malo dopolnim? Napram kombinaciji treh pubertetnikov, hnja točneje dveh adolescentk in pubertetnika, dojenček sploh ne more imeti slabega dneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 12:04:14   
lean
Hi

zdaj ko ste me spomnile na puberteto, me že zdaj glava boli. Če bo mojo tako metalo kot je mene, bo groza. Še zdaj mi ni jasno, kako sem prepričala starše, da sem šla že v prvem letniku  študija živet s fantom ( še zdaj je moj dragi) in sploh nisem uživla študentsko življenje. Buča neumna!

Drugače pa man danes čistilno akcijo, prababica pa merka Nevo.

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 12:12:35   
mateja8
Se še js pridružujem temu, da je danes slab dan za našo Vito. Je tečna, pa spala je samo 45 minut v jutranjem spanju. Zdaj je šla spat, sam kolk cajta bo trajalo pa ne vem. Zdi se mi, da jo zobki matrajo. Zdaj prvič vidim rahle izboklinice spodaj, kjer bodo enkice. Ni še velika bulica, je pa nakazano kje bo zobek. Sam ne vem če je to to. Vem samo, da danes ni njen dan.

SN pa očitno ne bo zlaufala ta teden!? Ali pač?

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 13:02:13   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Se še js pridružujem temu, da je danes slab dan za našo Vito. Je tečna, pa spala je samo 45 minut v jutranjem spanju. Zdaj je šla spat, sam kolk cajta bo trajalo pa ne vem. Zdi se mi, da jo zobki matrajo. Zdaj prvič vidim rahle izboklinice spodaj, kjer bodo enkice. Ni še velika bulica, je pa nakazano kje bo zobek. Sam ne vem če je to to. Vem samo, da danes ni njen dan.

SN pa očitno ne bo zlaufala ta teden!? Ali pač?


ČAKI, čaki! mogoče pa ja...Še s tanovga foruma ,pa Malinca  user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 13:09:07   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: čili

IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Se še js pridružujem temu, da je danes slab dan za našo Vito. Je tečna, pa spala je samo 45 minut v jutranjem spanju. Zdaj je šla spat, sam kolk cajta bo trajalo pa ne vem. Zdi se mi, da jo zobki matrajo. Zdaj prvič vidim rahle izboklinice spodaj, kjer bodo enkice. Ni še velika bulica, je pa nakazano kje bo zobek. Sam ne vem če je to to. Vem samo, da danes ni njen dan.

SN pa očitno ne bo zlaufala ta teden!? Ali pač?


ČAKI, čaki! mogoče pa ja...Še s tanovga foruma ,pa Malinca  user posted image


Kater forum pa je to? user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?