|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 14:01:25   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

IZVIRNO SPOROČILO: čili

IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Se še js pridružujem temu, da je danes slab dan za našo Vito. Je tečna, pa spala je samo 45 minut v jutranjem spanju. Zdaj je šla spat, sam kolk cajta bo trajalo pa ne vem. Zdi se mi, da jo zobki matrajo. Zdaj prvič vidim rahle izboklinice spodaj, kjer bodo enkice. Ni še velika bulica, je pa nakazano kje bo zobek. Sam ne vem če je to to. Vem samo, da danes ni njen dan.

SN pa očitno ne bo zlaufala ta teden!? Ali pač?


ČAKI, čaki! mogoče pa ja...Še s tanovga foruma ,pa Malinca  user posted image


Kater forum pa je to? user posted image




Ja ta je tastar,primarni .Potem maš pa tanovga,privatnice  Si pozabila?user posted image
Ja ja puberteta...moji otroci bojo čist nezahtevni v puberteti,po meni...sem se tko odločila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 14:23:28   
mateja8
Aja....privatnice. Točno, one se vam tudi pridružujejo. Po vsakem porodu je moj spomin slabši. Ne, ampak res. Sem opazila, da full pozabljam. Baje je to ena bolezen, ki se ji reče EMŠO.  user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 14:36:29   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Aja....privatnice. Točno,one se vam tudi pridružujejo. Po vsakem porodu je moj spomin slabši. Ne, ampak res. Sem opazila, da full pozabljam. Baje je to ena bolezen, ki se ji reče EMŠO.  user posted image


He he Emšo mam jest na osebni napisano user posted image user posted image ,drgač pa meni tud že neki nagaja....
Pa me se njim pridružujemo user posted image user posted image ...sem edina od "tanovih", ki sem se naknadno udeležila zmenka in so me prijazno sprejele medse.
A tamala ti spi? Moj danes prvo rundo...eno uro...da bi vsaj še eno...bo potem ko rožica!!

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 15:15:29   
yenny
Punce-danes ste nekaj preveč načvekale tukaj gor,nisem navajena!user posted image
To pomeni lahko samo dež!user posted image
Spravite se ven na sonce ne tukaj gor viset!
Komaj malo sončka vi boste pa celo vreme zmešale!user posted image
Čili-a samo ti si od nas ta novih šla na zmenek s septemberkami?!
Jaz imam pa ves čas občutek,da je več teh ta novih zraven!
Madonca-daje me spomin,pa občutek,pa kaj še-nekaj je bilo govora o EMŠO!
Dopoldan sva si privoščile sprehod,izkupiček je prežvečena nogavica in izgubljen čevelj!user posted image
Tako,da popoldan bova šle po isti poti,če naju mogoče še čaka kje!
Pa sem jo gledala med potjo kaj počne pa ji je kljub temu uspelo,da ga zabriše iz vozička!
Že v trgovini mi je bila sumljiva,ko je v eni roki vrtela nogavico in v drugi čevelj!user posted image
Mož-si ne predstavljam tvoje kombinacije pubertetnikov!
Če se jaz spomnim kaj sem ga sračkala pri 16 in če pomislim,da bo naša toliko stara drugo leto,ne vem ne vem.
Vem,da sem šla že sama na morje,če meni to drugo leto predlaga moja bom verjetno okrog padla!user posted image
Še dobro,da ne ve vsega!user posted image

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 16:02:30   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

Hej, hej, jaz edino v petek ne morem, ker gremo na Hrvaško k notarju in odvetniku urejat zapuščinske in zemljiško-knjižne zadeve.user posted image user posted image
V četrtek (jutri) pa z veseljem, žal, pa vidim, da Mateja ne more.
Naš Klemen ima danes slab dan, 2x se je že zvrnil ko čok (Sašek, a nisi ti nekaj pred kratkim spraševala v tej temiuser posted image ).
Skratka startal je na moj mobilc na tabureju, ga tudi uplenil, in go ja držal z obema rokama (res ne vem, zakaj je rabil obe), se je seveda zvrnil po dolgem in počez - lovljenje na roki je zaradi mobilca odpovedalo).
Kasneje je bila usidna hoduljica...
Zdajle se tolaži pod levouser posted image user posted image user posted image , hud dan...
,
Sicer pa sva imeli s smučarko že zjutraj dvoboj, punce, uživajte z malčki, ker imajo pubertetnice včasih dobesedno okisane možganeuser posted image user posted image user posted image

Čili, če se boš podala kak v tvoj center, javi...



Pred kratkim sem jaz omenila, da našega škrata večkrat vrže in da ga moramo imeti skoz na očeh. Tako kot Klemen tudi Ažbe včasih drži kakšen predmet  z obema rokama in ko ga zanese se ne more ujeti, ker ima samo dve roki. user posted image  Predmeta namreč ne spusti in pade kolikor je dolg in širok. Nos pa tišči povsot tam kjer so kakšne pasti za buško staknit. Zdaj je malo bolje, ker se je naučil na rito usest. Vendar vsaj enkrat na dan sigurno zleti kam, da je sirena na polno.

Pubertetniki: Nimamo še izkušenj, ker je Ažbe zaenkrat sinček edinček. user posted image  - Razen lastnih seveda.

Avtosedež: Naš je zaenkrat še v lupinici. Vendar mu je že tako majhna, predvsem ozka. Naš debelušček je čisto zmučkan notri. Mu je zato še bolj vroče. Tudi meni ustreza, da ga imam spredaj, sploh, ker zelo rad tuli v avtu in ga lažje zamotim.

SN: Ta teden naju ne bo v LJ. Mogoče naslednji teden. Menda prihajajo topli dnevi in bo treba nabaviti sandalčke.

Zobki: Pri nas še kar čakamo na prvi zobek. Upam, da se kmalu pokaže, ker reveža tako dlesni srbijo. Noči - no coment.user posted image

yenny: Ali imaš kakšen recept kako prepričati otroka, da vzljubi voziček. user posted image

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 16:12:05   
Mož*
Torej. najprej sem med kopico študentov komaj privozičkala do Asa, tam, ...., nočete vedet-i .. sem najprej čakala in čakala in čakala, ko sem vendarje prejela naročeno, me je medtem Klemen že tako posr......, da mi je teklo po belih hlačah, da sem imel velik flek na mornarskem reklcu, ..., da se sedajle pere podloga bozička, pa vsa oblačila, pa....

_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 16:38:42   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

Torej. najprej sem med kopico študentov komaj privozičkala do Asa, tam, ...., nočete vedet-i .. sem najprej čakala in čakala in čakala, ko sem vendarje prejela naročeno, me je medtem Klemen že tako posr......, da mi je teklo po belih hlačah, da sem imel velik flek na mornarskem reklcu, ..., da se sedajle pere podloga bozička, pa vsa oblačila, pa....


Tega pa ne bi rada doživela. Sem pa danes doživela nekaj podobnega. Se je Žiga pokakal v vrtcu in to mal prej kot sem ga iskat pršla in ni nobeni vzgojitelci povedal, tako, da sem ga pol js zrihtala. Mu je blo tako hudo. Naš frajer v vrtcu noče na veliko potrebo in danes mu pač ni zneslo. user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 18:37:41   
lean
Hi

čistilna akcija kljub varstvu neuspešna, komaj sem pomila okna, me jutri še čakajo omare in menjava cunj. Nevi ni blo za jest, ne za spat, zdaj gleda tv.
Danes očitno ni bil naš dan

_____________________________



(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 22:10:33   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

Torej. najprej sem med kopico študentov komaj privozičkala do Asa, tam, ...., nočete vedet-i .. sem najprej čakala in čakala in čakala, ko sem vendarje prejela naročeno, me je medtem Klemen že tako posr......, da mi je teklo po belih hlačah, da sem imel velik flek na mornarskem reklcu, ..., da se sedajle pere podloga bozička, pa vsa oblačila, pa....


Tega pa ne bi rada doživela. Sem pa danes doživela nekaj podobnega. Se je Žiga pokakal v vrtcu in to mal prej kot sem ga iskat pršla in ni nobeni vzgojitelci povedal, tako, da sem ga pol js zrihtala. Mu je blo tako hudo. Naš frajer v vrtcu noče na veliko potrebo in danes mu pač ni zneslo. user posted image


To je pa tudi moj tavelik kompliciral in še zdaj (4.r.) najrajš domov prinese user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
19.5.2010 23:44:36   
lean
Danes pa ni blo čveka, sem si kapučino nardila, sem mislila da bo kaj fajn za prebrat. Je bil preveč posr*** dan, ste prale cuneuser posted image

Grem še pod tuš pol pa nazaj v posteljo, sem bla tako utrujena, da sem takoj pri moji miški zaspala.user posted image  Jutri me še čaka velik dela,  ma sem si sama kriva, sem celo pomlad samo odlašala, zdaj pa se je že tolk nabralo navlake, da je groza. Bom pa kar vrnila še stvari, katere je N. že zdavnaj prerasla: ležalnik, vrtiljak, katerega sploh nismo uporabljali, ga ni mogla videt, je kar nervozna ratala user posted image , črpalko, cune. Še ena dobra stran sposojenih stvari, ko jih ne rabiš več, jih lepo zapakiraš in vrneš user posted image  Svoje stvari pa poturiš prijateljici, ki je rodila nekaj mescev kasnej user posted image  z argumentom to boš pa ziher rabla. user posted image user posted image  

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 9:09:05   
mateja8
Dobro juto....

...danes me bojo pa živci izdal. Žiga je šel z vrtcem v LJ na lutkovno predstavo in na LJ grad, mene pa skrbi, ker je včeraj neki driskal, danes zjutraj pa je bil čisto bled. Me sam skrbi, da se ne bo kje pobruhal al pa pokakal, ker mu bo potem tako nerodno in hudo. user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 9:49:27   
čili
Dobro jutro!
user posted image upam da se Žiga dobro drži user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:09:25   
lean
bošček,  upam da ni zbolel pa da bo zdržal, se je sigurno ful veselil izleta. Pa z Vito dobro opravta v razvojni.

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:11:47   
lean
še malo pa bo treba tretji del odpret, čili a boš ti prevzela to nalogo user posted image , če se prav spomnim, si bla ti tista, ki je dala pobudo, da se ta forum ohrani


_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:14:40   
čili
NE ZNAM!!! Upam da bo katera na obisk prišla ,ki to zna in bo uredila ...Sej smo še za ohranitev  al kako ?

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:15:20   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: lean

bošček,  upam da ni zbolel pa da bo zdržal, se je sigurno ful veselil izleta. Pa z Vito dobro opravta v razvojni.


Hvala. Res se je veselil, z Vito bova pa razturale.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:15:51   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: čili

Dobro jutro!
user posted image upam da se Žiga dobro drži user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala. Js tut.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:17:03   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: čili

NE ZNAM!!! Upam da bo katera na obisk prišla ,ki to zna in bo uredila ...Sej smo še za ohranitev  al kako ?

Jaaaaaaaaaa! Drgač bom js........... user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:20:50   
Mož*
Ja, Čili je iz čistega žimskega spanja prav zacvetela s pomladjouser posted image user posted image user posted image . Ne morš vrjet. Sicer pa "Dober dan". Jaz sem se že zjutraj z dvema adolescentkama, pravzaprav bolj z eno, no dajala, upam, da tisto, kar se vzgajal v otroštvu, enkrat spet udari na plsno. Ker tole je toooooo much. S prazno Urbano jo vržejo s treg busev, normalno, potem kliče, da stoji na Bavarcu in ne more v šolo, naj jo pridemo iskat. user posted image user posted image   In to je bil pred par leti daleč najbolj organiziran otrok v okolici. user posted image user posted image user posted image Nič, sem se spihala.

Sicer pa je že danes zjutraj prišel poganjalec, ki sem ga naročila včeraj. user posted image user posted image user posted image Klemen je danes rahlo sitem, kar po moje ni čudno: če je ob stalnem user posted image user posted image user posted image prejel samo malo moje hude krvi, ....
Mateja, poročaj, kako je bilo v razvojni...




_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:32:09   
čili
...user posted image user posted image user posted image user posted image AMPAK BREZ VAS MI NEBI USPELOuser posted image user posted image user posted image user posted image ...



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:45:33   
lean
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

IZVIRNO SPOROČILO: lean

bošček,  upam da ni zbolel pa da bo zdržal, se je sigurno ful veselil izleta. Pa z Vito dobro opravta v razvojni.


Hvala. Res se je veselil, z Vito bova pa razturale.


sploh ne dvomim, bodo nonstop user posted image  

_____________________________



(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:48:11   
lean
IZVIRNO SPOROČILO: čili

NE ZNAM!!! Upam da bo katera na obisk prišla ,ki to zna in bo uredila ...Sej smo še za ohranitev  al kako ?


itak, da smo za user posted image

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 10:49:25   
sasek79
Dober dan!

Tudi jaz sem za ohranitev tega foruma. Ne znam pa odpret 3. dela. Mislim da Tulpek in Malinca znata. Oni dve se nam včasih še pridružita tukaj. 

Mateja: Veliko sreče danes. Itak da bo Vita razturala. Z Žigo bo tudi vse vredu. user posted image user posted image user posted image user posted image  - za oba

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 11:14:29   
Mož*
Punce, minuto stara novica: Klemen sprejet v vrtec!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Septembrčki 2009* 2.del
20.5.2010 11:17:12   
lean
IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

Punce, minuto stara novica: Klemen sprejet v vrtec!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


super, jaz še zmer čakam na odgovor, so rekli da bo verjetno šele junija


_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?