|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: irobot
31.3.2010 20:36:05   
Sanikaa
555 ima samo navudezni zid..nima priloženega svetilnika. Model robota je tudi enak pri najdražjem modelu 583 samo zraven so priloženi daljinec, 2 ali3 svetilnika in rezervni deli.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: irobot
31.3.2010 20:57:01   
zmajaz
A tako - no tako podrobno se nisem poglabljala v model 555 - sem mislila, da je priložena tista napravica, ki ima obe funkciji, samo da je pač ena, namesto 2, kot pri 560. Sicer pa čisto tako iz prakse - jaz to itak zelo redko uporabljam, če pa že, pa uporabim kot navidezni zid - kot svetilnik nisem še nikoli. Tako da tega itak verjetno ne bo kaj preveč pogrešala, če kupi model 555, sicer se pa dajo tudi dokupiti - na mimovrste gledam, da je navidezni zid 35 eur, navideznizid/svetilnik pa 45. Na bolhi ali pa pek e-baya se pa morda dobi še ceneje.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: irobot
2.4.2010 9:33:39   
lenca1
Zmajaz in Sanikaa hvala za odgovor. Zanima me pa še nekaj - skrbi me namreč, če ne bi naštimala teh svetilnikov in bi robotek npr. iz hodnika šel v otroško sobo, pa potem v spalnico..., da se potem ne bi več vrnil nazaj na hodnik ali kak drug prostor (tam bi pa ostalo še nekaj prahu/smetk). Ali vam robotek kdaj pozabi pobrati kakšno smet, ali pa njegovi detektorji za prah res delujejo tako dobro, da se vrne in pobere še vse kar ni pobral v ostalih prostorih? Ravno zaradi teh svetilnikov (ki imajo funkcijo, da gre v drug prostor šele konča v prvem) si ogledujem model 581, ki ima priložene 3 svet. in model 610-proffessional, ki ima pa 2. Ni mi pa jasno zakaj je 610 dražji od 581, če pa ima 581 v kompletu več stvari in pripomočkovuser posted image , kaj je sploh izboljšava pri modelu 610? No do julija imam čas, da jih preštudiram in ga izberem za darilo za RD - do takrat pa mogoče ''ujamemo'' še kakšno super akcijo. Sem pa gledala tudi našo sedežno, ki je dvignjena od tal 5cm (kupila bom samo nove višje nogice in robotek bo lepo plesal tudi pod kavčem)user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: irobot
2.4.2010 9:45:10   
tajtaja
Joooj, ne da se mi vsega brat-tudi jaz razmišljam o nakupu nekoga, ki mi bo olajšal stvar. Naše kvadrature je čez 300kvmuser posted image in to vzame res veliko časa. Ja, če maš dosti otrok, maš še dosti otroških sob in posledično veeeeliiiko jedilnico in ogrooomnoooo dnevno sobouser posted image , in potem moraš dooosti več pucati ...ah, ja.
No torej, katerega naj kupim, da se pozneje ne bom tolka po glavi in letala še naprej z navadnim sesalcemuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 10:19:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: irobot
2.4.2010 10:37:04   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1
Ni mi pa jasno zakaj je 610 dražji od 581, če pa ima 581 v kompletu več stvari in pripomočkovuser posted image , kaj je sploh izboljšava pri modelu 610?

Pri modelu 610 se pa že sam robot razlikuje od modelov 5xx, zato je dražji. Kakšne so pa točno razlike/izboljšave pa ne vem, ker se v ta model nisem poglabljala.
Glede svetilnikov je pa tako, da robot gre v drug prostor, ko v prvem konča in se potem v prvi prostor ne vrača sesat, ker načeloma ga itak zapusti šele, ko je dobro posesan. Koliko se to obnese v praksi ti ne vem povedati, ker nikoli ne sesam tako - v velikem dnevno/jedilnem prostoru namreč sesam vsak dan ali na 2 dni, sobe pa večinoma 1x tedensko in takrat dam robota v sobo in ga zaprem notri. Ampak dvomim, da bi bila zaradi svetilnikov kakovost sesanja kaj manjša - on itak čas sesanja odmeri glede na velikost sobe in umazanost tal - pri nas so sobe vsaj 1x hitreje posesane, kot pa ta velik dnevno/jedilni prostor. Se pa redko zgodi, da vidim še kje kako zgrešeno smetko, sploh pa če sesaš vsak dan, ko smeti tako ali tako sproti sesaš in se ne nabirajo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: irobot
2.4.2010 10:41:56   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja
No torej, katerega naj kupim, da se pozneje ne bom tolka po glavi in letala še naprej z navadnim sesalcemuser posted image .

No mi imamo sicer samo 70 kvadratov, ampak nam se roomba super obnese. Jaz imam model 560 - robot je isti kot pri modelu 555 ali 580, ostalo je stvar števila priloženih pripomočkov. Pri nas se navaden sesalec uporablja izključno še za sesanje stopnic in lovljenje pajkov. user posted image 300 kvadratov ti noben sesalec ne bo posesal z enim polnjenjem - pač se malo zorganiziraš - 1x ali 2x tedensko ga daš v 1 sobo, pa v 2., pa v 3., pa polnit in potem spet dalje sesat ... V prostoru, kjer ste največ in je treba najpogosteje sesati pa mu daš bazno postajo in ga naštimaš, da se tam vklopi vsak dan.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: irobot
2.4.2010 11:47:13   
jajula
a ga je katera na ebayu kupla?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: irobot
2.4.2010 11:52:24   
zmajaz
Jaz sem ga prek bolhe, ker na e-bayu nisem našla dovolj ugodne ponudbe, da bi se dejansko splačalo - če naročiš iz ZDA, kjer so cenejši kot tu, moraš prišteti še stroške poštnine in carine, pa tudi za 110 voltov je narejen, kar pomeni, da moraš dokupiti še en prilagojevalnik. Tako bi bila navsezadnje cenovno še na slabšem, pa tudi če je slučajno kaj narobe z njim, imaš spet velik strošek, da ga pošiljaš nazaj, garancija ti pa ameriška pri nas ne velja.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: irobot
2.4.2010 12:25:31   
jajula
kok si pa dala prek bolhe? a je ceneje kot trgovina v btcju kjer to prodajajo?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: irobot
2.4.2010 12:55:06   
Sanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Joooj, ne da se mi vsega brat-tudi jaz razmišljam o nakupu nekoga, ki mi bo olajšal stvar. Naše kvadrature je čez 300kvmuser posted image in to vzame res veliko časa. Ja, če maš dosti otrok, maš še dosti otroških sob in posledično veeeeliiiko jedilnico in ogrooomnoooo dnevno sobouser posted image , in potem moraš dooosti več pucati ...ah, ja.
No torej, katerega naj kupim, da se pozneje ne bom tolka po glavi in letala še naprej z navadnim sesalcemuser posted image .


Tebi bi se že kar dva splačala pa da vsak en štuk ali del hiše rihtauser posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: irobot
2.4.2010 12:58:28   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: jajula
kok si pa dala prek bolhe? a je ceneje kot trgovina v btcju kjer to prodajajo?

Jaz sem dala 360 eur za model 560 - AMPAK nimam garancije. Takrat so raznorazni ponudniki prodajali samo model 580 za okoli 600 eur, zdaj se pa dobi model 555 za okoli 400 eur - z garancijo. Imeli so sicer še modele nižjih številk, tisti mi pa niso zanimivi.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: irobot
2.4.2010 13:16:24   
lenca1
Zmajaz - ko zapreš robota v sobo, da ti posesa - kako pa potem veš kdaj konča (npr. da imaš polnilno postajo v drugem prostoru, robot pa čisti nekje drugje)?  A se ugasne sam, ko konča (ker pot do polnilne postaje ima ovirano zaradi zaprtih vratuser posted image )? Mi imamo tudi skupaj dnevni prostor s kuhinjo in jedilnico, pa še hodnik je zraven, ker ni ločen z vrati (verjetno bo tudi naš robotek deloval približno po takem principu, kot pri vas - velik skupni prostor, kjer se zadržujemo najbolj, bo robotek očistil vsak dan ali na dva dni, sobe pa po potrebi 1-2x tedensko).

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: irobot
2.4.2010 13:54:44   
lenca1
Sm že našla - sm vidla na filmčku, da spusti en zvok in se sam ugasne - je pameten, ni kejuser posted image

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: irobot
3.4.2010 22:03:26   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1
Sm že našla - sm vidla na filmčku, da spusti en zvok in se sam ugasne - je pameten, ni kejuser posted image

Ja - točno tako naredi. user posted image Čas sesanja pa sam prilagodi velikosti prostora - in umazanosti. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: irobot
15.4.2010 10:34:57   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1
Sm že našla - sm vidla na filmčku, da spusti en zvok in se sam ugasne - je pameten, ni kejuser posted image

Ja - točno tako naredi. user posted image Čas sesanja pa sam prilagodi velikosti prostora - in umazanosti. user posted image


Sem šla pogledat tega robota še v živo v njihov razstavni salon v BTC-ju. Mi pa ravno to ni jasno, kar smo napisale zgoraj - prodajalec je namreč rekel, da če robota zapreš v drugo sobo (polnilno postajo imaš pa v drugem prostoru), da potem robot dela toliko časa dokler se baterija ne sprazneuser posted image - pa valda ne bo robot sesal sobo 15m2 3 ure. Je rekel, da je to tako, ker ne najde robot polnilne postajo. Prosim, če mi katera napiše ali je že zaprla robota v drugo sobo in če je res, da dela dokler ne crkneuser posted image - se mi zdi, da mi je prodajalec glede tega dal napačno informacijo.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: irobot
16.4.2010 22:19:32   
Sanikaa
Lenca jaz ga lepo zaprem v drugo sobo in jo lepo posesa in se sam sparkira nekam in počaka da ga odnesem v sobo kje je postaja, res je da enkrat ko je bil v hodniku (samo steklena vrata so ga delila od bazne postaje) se je spraznil do konca. Če je v bližini in nočeš da išče bazno postajo jo samo izklopiš iz stene in ne bo dobival njen signal.

Moram še enkrat pohvalit. Imamo Rumbija 3 tedne in smo SUUUPER zadovoljni vsi. Moj možek je rekel da je prijetno presenečen. Rekel je da je pričakoval igračouser posted image user posted image ne da dejansko DOBRO DELAuser posted image user posted image user posted image
Glih pravi čas smo ga nabavili ker tamlajši se je začel povsod plazit in dejansko imamo čista tlauser posted image user posted image user posted image In moj čas je prišparan za kaj bolj inovativnega, kot sesanjeuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Sanikaa -- 16.4.2010 22:21:04 >

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: irobot
17.4.2010 9:55:52   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1
prodajalec je namreč rekel, da če robota zapreš v drugo sobo (polnilno postajo imaš pa v drugem prostoru), da potem robot dela toliko časa dokler se baterija ne sprazneuser posted image - pa valda ne bo robot sesal sobo 15m2 3 ure. Je rekel, da je to tako, ker ne najde robot polnilne postajo.

Pa ja - jaz vedno delam tako, da ga zaprem v sobo, pa se še NIKOLI ni izpraznil - čas sesanja pač prilagodi vlikosti sobe in umazanosti tal in ko recimo sesa spalnico, konča in se izklopi več kot 1x hitrje kot pa takrat ko sesa večji prostor (dnevno, kuhinjo in jedilnico v enem), kjer je bazna postaja. In definitvino ni prazen, ker ga potem prestavim še recimo v otroško (brez vmesnega polnjenja) in sesa dalje, pa še ko tam konča, ni prazen. No tudi zdajle je ravnokar priden zaprt v spalnico. user posted image Pa tudi tašča si ga izposodi in odnese v svoj štuk in ga tam prestavlja iz sobe v sobo in se v vsaki izklopi, ko oceni, da je posesana. Verjetno je res samo to, kot pravi Sanikaa - da ne sme zaznavati bazne postaje. Pri nas je bazna postaja v odprtem prostoru cca. 5 metrov stran od vrat spalnice in otroške, pa je dovolj, da zaprem vrata in je očitno ne zaznava, ker se po končanem sesanju lepo izklopi, ne da bi jo iskal.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 17.4.2010 9:59:54 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: irobot
3.5.2010 13:16:06   
ninocka
MI smo ga tud kupili danes, in sicer model 581. Komaj cakam, da ga prinese moz domov in ga priklopimo user posted image

Konec sesanja, jupi user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: irobot
5.5.2010 12:36:37   
Salamander
Jz mam tega doma IROBOT sesalnik ROOMBA 581 in ka naj drugega rečem kot pa user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Pravi zmagovalec je... Nerabimo več sesat doma, lepo vse sam poštima user posted image user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: irobot
5.5.2010 14:53:59   
AndrejBiz
ROOMBA 555 je trenutno na voljo po akcijski ceni na enaa http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1687_RG5060155403274__SESALNIK_ROBOT_ROOMBA_555

(odgovor članu Salamander)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: irobot
5.5.2010 22:41:50   
cccola
mi ga imamo in je zlata vreden saj kuhinje in jedilnice nisem pometla že leto in pol. tudi meni gre na živce ga poslušat, zato pa imamo sprogramiranega tako, da štarta ob 6.00 in ko jaz vstanm okoli 7 je že proti koncu.
se nam je pa na žalost pokvaril oziroma ga je pokvaril naš malček ker se je stalno vozil na njem tako da moramo kupiti novega. smo pa razmišljali tokrat o nakupu samsunga ki pa je baje še boljši od tega. vsakemu ki ima dovolj velik prostor bi ga priporočila.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: irobot
17.5.2010 18:53:27   
ČebelicaMaja
Jaz se tudi navdušujem za nakup- me pa zanima, kaj pa tam, kjer je na tleh preproga, ali pa Airex blazina- v prospektu piše: Samodejno se prilagodi različnim vrstam tal... kaj to pomeni, da "zna zlesti na preprogo in posesati tudi njo"? ... ker problematična je višina preproge, kako naredi ta prehod- mu znese?

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu cccola)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: irobot
17.5.2010 18:59:47   
zmajaz
Mi imamo na tleh precej debelo preprogo in puzle, pa mu ne eno ne drugo ne dela nobenih težav. Mislim, da gre čez prag, visok do 1,5 cm.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: irobot
18.5.2010 22:40:14   
ČebelicaMaja
Zakon, Hvala zmajaz... sem že začela peglat možauser posted image , če mi bo božiček kaj predčasno prineseluser posted image ...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?