|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: irobot
5.1.2011 13:36:51   
kalbo
Eno je virtualni zid, drugo pa svetilnik. Virtualni zid je samo prepreka, preko katere roomba v nobenem primeru ne gre. Svetilnik je pa prepreka, ki spusti roombo v naslednji prostor, ko je prvi prostor končan in potem spet nazaj do polnilne postaje. Seveda se da pa svetilnik preklopit na zid.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: irobot
19.1.2011 8:40:38   
K_a_t_i
Evo, na mimovrste imajo spet akcijo (upam, da ni to reklama user posted image )- 581 za 499 (od tega 30€ dobropisa) in 555 za 429,90 (od tega 50€ dobropisa). Zdele bo pa en moj!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: irobot
19.1.2011 8:49:29   
tinaaja
Oooo Kati si se odlocila user posted image hahahaha

Nisem nic brala, lahko samo napisem - nakup leta, fantasticno! Zal mi je edino,da nisem vzela najdrazjega.. Al 555 model je vseeno odlicen.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: irobot
19.1.2011 11:16:48   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Oooo Kati si se odlocila user posted image hahahaha


user posted image Sej sem sam 2 mesca rabla user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 19.1.2011 11:17:10 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: irobot
19.1.2011 18:26:20   
bamby
Ko sem bila zadnjič v City Parku, so predstavljali irobote in so rekli, da je razlika npr. med modelom 555 in 581 tudi v tem, da lahko model 581 čisti do 7 cm globine, kar pride vpoštev pri tistih, ki imajo tepihe ali tapisone. Tako ga lahko koristno uporabimo tudi za čiščenje vzmetnic ali oblazinjenega pohištva.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: irobot
3.2.2011 13:17:11   
Anonimen
Jaz še vedno razmišljam ja ali ne.. se sploh ne morem odločit. user posted image

Imamo nekje 50 m2 v enem prostoru in kratkodlakega psa, ki poleg dlak noter prinese tudi pesek, male kamenčke, prah..  Ko npr. pride v hišo naredi odtise, ker prej hodi po pesku, zato moram najprej posesat, potem lahko pa še pomijem, drugače so tačke vseeno vidne.

Zdej pa razmišljam, če romba res pobere vse, potem se tudi tačk ne bi smelo vidit? user posted image

Kaj pa ko se zaletava v stene in pohištvo - se kaj pozna?

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: irobot
3.2.2011 13:22:33   
ronja
Sej sem sam 2 mesca rabla

Jaz sem 2 leti...

suzi, mislim, da bi rumba tudi odtise tačk odstranila. Naša psička je sicer že v pasjih nebesih (upam, čeprav sem ateistka, ampak si jih vsekakor zasluži), ampak razne odtise čeveljev naš robi (ni najdražji model) lepo pobere, da se jih nič ne vidi. Za razliko od navadnega sesalca ima poleg navadnih krtačk in seveda sesanja zraka tudi dve gumjasti ala krtači in tidve res zglancata tla. Kar se zaletavanja tiče, se ni treba bat - je dokaj nežen, pa še plastični ščitnik ima spredaj, tako ad ne more naredit kake hude škode, razen če bi dala kako tanko lahko porcelanosto vazo na tla, da bi jo mogoče uspel prevrnit. Sicer pa ni panike.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: irobot
3.2.2011 13:22:39   
zmajaz
Načeloma spolira tla, ker ima ščetinasto in gumijasto krtačo. Pohištva ne poškoduje, ker se ne zaletava vanj z neko hudo silo (ima senzorje in ko se približuje oviri, upočasni), stene pa zna malenkost umazati tik nad tlemi, če ima umazan bumper in z njim vleče po steni - ampak nič pretresljivega, no. Je pa to vsekakor dober nakup - jaz vem, da grem takoj po drugega če mi ta crkne, ker si ne predstavljam več biti brez njega.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 3.2.2011 13:24:04 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: irobot
3.2.2011 13:28:53   
Anonimen
Hvala obema za hiter odgovor. user posted image

Zdej se moram samo še odločit katerega se mi splača kupit? Ali tega s petrola al kej boljšega?


(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: irobot
3.2.2011 13:45:40   
mumu
Živjo,
jaz imam tega iz petrola in sem zelo zadovoljna. Upam, da ga dobiš ker je bilo povpraševanje nad vsemi pričakovanji petrola, jaz sem ga čakala tri tedne. Pa tudi akcija je bila samo do 31.1.

Veliko sreče, če se odločiš za nakup na petrolu, potem pa še uživanja

< Sporočilo je popravil mumu -- 3.2.2011 13:52:29 >


_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: irobot
3.2.2011 14:58:44   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

razlika npr. med modelom 555 in 581 tudi v tem, da lahko model 581 čisti do 7 cm globine, kar pride vpoštev pri tistih, ki imajo tepihe ali tapisone.

Ej, dejansko! Naš tepih (volnen) je do zdaj 5krat posesal in vedno se vprašam, če smo ga v teh 8ih letih al kok sploh že posesali user posted image Ne moreš verjet kaj vse potegne ven...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: irobot
3.2.2011 16:09:03   
zmajaz
Ta s Petrola je čisto OK, samo ga ni možno več dobiti, kolikor vem. Na EnaA imajo model 531 za 350 evrov - sem ga ravno včeraj naročila za sosedo, ker ga na Petrolu ni več mogla dobiti.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: irobot
25.2.2011 12:22:12   
kitty87
Pozdravljeni!

Želim nabavit ta sesalnik za hišo cca 200 m2. Gledam na strani irobot.si in imajo za model 581 napisano: kapaciteta sesanja 4 sobe. user posted image To se mi zdi čuden podatek, ker lahko imaš npr eno sobo 20 m2 drugo pa 5 m2,... in kakšne velikosti sobe so zdaj tu mišljene? Se samo meni zdi to malo hecno?

Sicer se zdaj tu ne gre za to ali mi bo posesal 3 ali 4 sobe na 1x, ampak ker imam pritličje (hodnik, jedilnica, kuhinja, dnevna) odprto-vse v enem prostoru in je to cca 90-100 m2 se bojim, da nebo zmožen na 1x očistiti kot je treba. Koliko m2 imate drugi in vam stvar deluje vredu?



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: irobot
25.2.2011 12:25:30   
Anonimen
Pri modelu 581 imaš priložene svetilnike, kar pomeni, da mu lahko omejiš sobo npr. na prvih 50m2, ko to posesa, se samodejno prestavi v drugih 50m2, tko, da to ni problem.

(odgovor članu kitty87)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: irobot
25.2.2011 12:42:39   
ALWAYS LARA
mene pa zanima kako sesa okoli stolov. jih je treba gor dajat na mizo, ali jih pustite normalno na tleh? ker jaz imam stekleno mizo s stredinsko nogo in mi ni ravno, da bi stole mogla gor dajat. kako pa reagira na kble, ki ležijo na tleh? recimo od stoječe luči? pelje čez a se mu umakne? ga lahko poškoduje?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: irobot
25.2.2011 12:57:35   
Anonimen
Stole odvisno kake maš. Lahko gre okrog, če so normalne noge. Js mam npr. moderne stole brez klasičnih 4 nog in mi npr. gor zleze samo pod določenim kotom. Se pa nardi tudi, da se na nogici ustavi in ne more naprej.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: irobot
25.2.2011 12:59:05   
Anonimen
2 x objavilo.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: irobot
25.2.2011 20:54:14   
K_a_t_i
Jaz stole en dan umaknem v levo, en dan v desno pa je user posted image . Še največkrat pa vse 4 povlečem stran od mize in mu dam za posesat samo pod in okrog mize.
Kabli - ni problema - jih ne "požre".

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: irobot
26.2.2011 11:40:55   
jajula
kje pa kupujete rezervne dele (filter, krtače) in na kolk pogosto jih menjate?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: irobot
1.3.2011 17:12:50   
svetlomodra
od rezervnih delov je zadosti kupit samo dodaten filter. kupiš pri teh, ki imajo prezentacije po trgovskih centrih. ne vpraš za ceno, me je skorej kap. jaz sem v 2 letih že drugega uničla (pri čiščenju), tko, da bom mogla kupit nove. se splača res lepo delat z rumbo, to je nežna naprava. baterija mi v tem času niti ni opešala. je pa ves čas, ko ne dela, priklopljen na elektriki.
ps: baterije za svetilnik so tut strošek, ker so hitr prazne. več kot imaš svetilnikov, več baterij rabiš...


(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: irobot
1.3.2011 21:00:41   
EKOGREEN
če vam bo kaj v pomoč pri vaši odločitvi o nakupu...
Robot sesalnik - luksuz ali pomočnik?


Sreda, 10 November 2010 16:15 
 
Sliši se lepo: medtem ko sesalnik križari po stanovanju in požira prah s tal, lahko mi postorimo kaj drugega ali preprosto odidemo z doma na delo ali na izlet. Le kdo si ne bi želel takega pomočnika?
O robotih-sesalnikih smo prvič slišali v devetdesetih letih, skoraj deset let pa so že na našem trgu in jih lahko kupimo, če smo pripravljeni dovolj globoko seči v žep. Prvi modeli so bili tako kot vse novosti močno precenjeni, a počasi se cene znižujejo, čeprav so v primerjavi s klasičnimi sesalniki še vedno dragi. Predragi?
Pospravljanje zahteva veliko časa. Z uporabo robotov naj bi bilo dela precej manj, tako vsaj obljubljajo njihovi proizvajalci. Prednost robota je predvsem v tem, da svoje delo opravi sam, brez naše prisotnosti. Potrebuje le začetne ukaze. Tako lahko vnaprej določimo kdaj, kako in kje naj dela.




user posted image Članek v celoti objavljamo v novembrski številki (11 /2010) revije za potrošnike VIP.



Sesalnik ima obliko diska s premerom okoli 35 cm, ki se navidez dokaj neurejeno giblje po prostoru. Med sesanjem se uspešno izogiba pohištvu. Zaradi ploščate oblike in majhne višine lahko zleze tudi pod pohištvo in posesa prah tudi s tistih površin, ki jih z običajnim sesalnikom redkeje čistimo, ker jih težko dosežemo. Na delo se odpravi na naš ukaz, ko pa ga opravi, oziroma tik preden se baterija do konca izprazni, se samodejno vrne na bazno postajo, da napolni baterije in počaka na nov ukaz.
Primeren je za čiščenje vseh vrst talnih površin, za trda tla, kot so ploščice, plastika, guma in parket, pa tudi za tekstilne obloge in preproge. Po prostoru se premika na več načinov: lahko kroži, vijuga, potuje v obliki mnogokotnika, cik-cak, … Način izberemo sami iz nabora, ki ga ponuja posamezen model. Pri tem večkrat "prevozi" vso površino, ki jo čisti, saj zaradi razmeroma majhne sesalne moči to tudi mora narediti. Delo lahko na naš ukaz opravi hitreje (manj umazani prostori - spalnica) ali počasneje (bolj umazani prostori - jedilnica, otroška soba), oziroma bolj ali manj intenzivno. Obstaja tudi program “madeži”, pri katerem robot sam prepozna bolj umazana območja, ki potrebujejo temeljitejše čiščenje, in jih večkrat obdela.




Ponudba robotov pri nas
Pri nas je mogoče kupiti kar nekaj robotov različnih blagovnih znamk, njihove cene pa so v razponu od 200 do 1.200 evrov. Najbolj razširjeni so sesalniki »roomba«, ki jih proizvaja iRobot iz Amerike (podjetje je znano po vojaških robotih). V prodaji je več njihovih modelov, od preprostejših, ki ne omogočajo programiranja, do novejših s številnimi izboljšavami; izdelujejo tudi robota, ki je namenjen za stanovanja, v katerih bivajo domače živali. Čim bolj izpopolnjen je model, dražji je (od 330 do 590 evrov). Naj prišepnemo, da je treba v Ameriki in po spletu zanje odšteti precej manj. Pozornosti sta vredna še dva modela. ki po izstopata visoki ceni: robot Electrolux Trilobit 2.0 (skoraj 900 evrov) in Kaercher RC3000 Robocleaner (več kot 1.200 evrov). Skupna značilnost obeh je, da imata nekajkrat večjo posodo za prah kot drugi roboti-sesalniki. V Kaercherjevem modelu je posoda del bazne postaje, v robotu pa je še ena manjša, ki jo hodi med delom praznit na postajo. Oba odlikuje tudi večja sesalna moč.



Da bi zagotovili varno gibanje sesalnika, moramo prostor omejiti tako, da nalepimo magnetne trake, ki delujejo kot stena, ali postavimo posebne stožce (navidezne stene), s katerimi preprečimo, da bi robot med delom zašel, se prevrnil po strmini, oziroma zdrsnil po stopnicah. Enako učinkovita je tudi vsaka nekoliko višja mehanska zapora, na primer letev, še enostavneje pa je, če zapremo vrata v sobe. Robot s pomočjo infrardečih senzorjev, redkeje z ultrazvokom, zazna ovire, steno, pohištvo, višinsko razliko. Razlika med sistemoma je v tem, da je navigacija z user posted image ultrazvokom "slišna". Ko se sesalnik približuje oviri, začne šumeti ali piskati, kar je precej moteče. Nekaj centimetrov pred oviro se ustavi. To naj bi bila po mnenju proizvajalca prednost, ker se robot ne zaletava ob pohištvo, vendar je hkrati tudi pomanjkljivost, ker okoli ovire ostane pas neočiščene površine. Manjših višinskih razlik robot ne zazna kot oviro in nima težav s prehajanjem čez električne kable na tleh ali s prestopi na preproge, če niso predebele. Če so, se jim izogne. Če se med gibanjem po prostoru zatakne pod pohištvo, si z obračanjem kar nekaj časa prizadeva, da bi se sam rešil. Če ne uspe, prekine z delom in čaka na našo pomoč.
Preprostejši roboti očistijo en prostor, novejši pa so zmogljivejši. Z enim polnjenjem lahko robot obdela celo do štiri prostore s skupno površino od 40 do 80 kvadratnih metrov, kar je odvisno od zmogljivosti akumulatorja. Potem se mora vrniti na bazno postajo, kjer potrebuje kar nekaj ur, da se akumulator spet napolni. Najboljši med njimi se potem (seveda če posoda za prah še ni polna) ponovno vrnejo tja, kjer so prekinili sesanje in nadaljujejo z delom. Večina pa na postaji čaka na nove ukaze. Pri prehajanju iz prostora v prostor bi se lahko robot izgubil, zato na prag vsake sobe postavimo virtualne "svetilnike", svetlobne stebre, ki skrbijo, da robot najde pot nazaj do prostora, kjer je bazna postaja.




user posted image Kaj o robotih pravijo testi?
Doslej so bili izvedeni le manjši testi uporabnih lastnosti robotov, ki poudarjajo, da jih po učinkovitosti le težko primerjamo s klasičnimi sesalniki, saj je njihova sesalna moč precej manjša. Med prednostmi izstopa njihova uporabnost, delo opravijo brez naše prisotnosti, kot največjo pomanjkljivost pa so na testih ugotovili, da ostajajo robovi in koti neočiščeni, oziroma da se odpihnjen, neposesan prah zbira v prostoru ob steni. Večina se je zadovoljivo izkazala pri čiščenju tekstilnih oblog in preprog. Po mnenju preizkuševalcev so roboti precej dragi, če upoštevamo delo, ki ga opravijo, in dejstvo, da je to v gospodinjstvu dodatni sesalnik (poleg klasičnega).



Roboti so opremljeni z enim, največ dvema filtroma, ki zadržita fini prah. Za boljši učinek sesanja imajo lahko poleg odprtine na spodnji strani aparata antistatični gumijasti valj in krtače, ki dvigujejo prah s tal in ga robot lažje posesa. Ena ali dve v nasprotni smeri vrteči se krtači izsesavata lase in živalske dlake iz tekstilnih oblog ter sproščata prašne delce. Večina posesa tudi nekoliko večje smeti, na primer drobtine. Če pa robot naleti na prevelike ostanke, se ustavi in nas z glasnim delovanjem opozarja, da moramo posredovati. Če nas ni v bližini, prekine z delom. Težave lahko nastopijo tudi pri preprogah z daljšimi resami, ki se zapletejo v krtače in nasilno prekinejo delo. Nekateri roboti so za to občutljivejši kot drugi. Za zbiranje prahu ob stenah in po kotih, ki jih sesalnik zaradi svoje okrogle oblike ne more doseči, so nekatere opremili še z dodatnimi krtačami na obodu aparata, ki naj bi usmerile prah proti sesalni odprtini. Do zdaj se to ni izkazalo kot bistvena izboljšava.
Prah se zbira v posodi, ki pa je praviloma majhna (nekaj decilitrov) in zahteva redno praznjenje (po vsakem čiščenju). Posebej skrbni moramo biti še pri čiščenju krtač, sicer svojega dela ne bodo opravile tako, kot bi morale in se uničijo. Za intenzivnejše čiščenje ima sesalnik poseben pripomoček, strgalo za čiščenje krtač, ki je pogosto že kar del opreme, ki jo dobimo z nakupom izdelka.
Upravljanje je enostavno, bolj izpopolnjene modele vodimo tudi s pomočjo daljinskega upravljalnika. Če ima robot prikazovalnik LCD, je omogočen tudi nadzor nad dogajanjem in ukazi in na voljo so vse pomembne informacije (o tem, kdaj je treba zamenjati filtera, o polnosti akumulatorska baterije ipd.). Čim več je izboljšav, dražji je aparat.




Roboti se razlikujejo med seboj po številnih drobnih, a pomembnih lastnostih, na katere opozarjamo v besedilu. Naj izpostavimo doseg delovanja in programiranje, velikost in višino robota, kar je zelo pomembno za uporabnost (čiščenje pod posteljo in kavčem), ter težo (če ga uporabljamo za čiščenje v hiši z več nadstropji).



Večino robotov-sesalnikov novejše generacije je mogoče programirati za sedem dni vnaprej, to pomeni, da lahko za vsak dan v tednu nastavimo čas, kdaj bo začel s sesanjem, način in intenzivnost dela. Tako lahko robot dela in ropota takrat, ko nas ni doma. Hrup, ki ga povzroča, je namreč za mnoge precej moteč. Preden prične robot z delom, moramo seveda vedno po prostoru postaviti navidezne stene in svetlobne stebre in dvigniti s tal vse, kar bi lahko nepričakovano zmotilo delo ali nasilno ustavilo pridnega pomočnika: pobrati je treba igrače, časopise, vrvice, nogavice, krpe… Čeprav robot vsak dan začne in konča delo brez našega sodelovanja in posredovanja, pa ne smemo pozabiti na vsakodnevno praznjenje posode za prah in čiščenje krtač po vsakem delu.
Robot- sesalnik je luksuzni pomočnik
Sesalni roboti so velik dosežek tehnike, pomemben korak k avtomatizaciji gospodinjskih opravil. Kljub pospešenemu razvoju in vedno večjemu povpraševanju pa so za zdaj še dragi. Čeprav ima še kar nekaj pomanjkljivosti, pa lahko prepriča, saj je dela s čiščenjem stanovanja manj, seveda če robot-sesalnik pravilno uporabljamo. Koristnosti mu zato ne moremo oporekati, o popolnosti pa tudi še moremo govoriti. V primerjavi s klasičnim sesalnikom igra podrejeno vlogo, zato ostaja klasični sesalnik glavni aparat za čiščenje (je tišji, močnejši, učinkovitejši, primeren je tudi za čiščenje pohištva, sten in stropov), robot pa je lahko dober pomočnik, dodatni sesalnik, ki brez našega sodelovanja skrbi, da je stanovanje čistejše.




In kaj o njih menijo uporabniki?
Dobili smo kar nekaj informacij od potrošnikov, ki uporabljajo sesalne robote. Vtisi so precej različni, kar smo glede na visoke cene in dejstvo, da zahteva aparat precej discipline, tudi pričakovali. Velik del uporabnikov je bil navdušen nad delom, ki ga je opravil novi pomočnik. Ugotavljajo, da je stanovanje, odkar je v hiši novi pomočnik, bolj čisto, čeprav manj sesajo. Tisti bolj kritični pa so opazili enake pomanjkljivosti kot na testih: moti jih hrupno delo, način in pogostost čiščenja ter slabi rezultati oziroma neočiščeni robovi ob stenah, pohištvu in v kotih v prostoru. Od tako dragih aparatov so pričakovali več.





< Sporočilo je popravil EKOGREEN -- 1.3.2011 21:02:15 >

(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: irobot
18.8.2012 10:52:01   
irobot roomba
Za brezplačno predstavitev robota Irobot Roomba na vašem domu http://www.barus.si

(odgovor članu EKOGREEN)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: irobot
3.3.2013 12:25:07   
Miška2006
Pozdravljeni,
vidim, da sem precej za luno kar se tiče sesanja. Šele sedaj razmišljam o nakupu robotskega sesalnika. Ta tema, ugotavljam je precej "stara" oz. že nekaj časa ni novih objav. Pa me zanima, če ima kdo novejše robotske sesalnike oz. novejše modele Roombe.
1. Kaj imajo novega?
2. Kaj je boljše od starejših modelov?
3. Kaj je slabše od prejšnjih modelov?
4. Kje se da dobiti cenejše Roombe?
5. Kakšen link, lahko iz tujine kjer imajo spletno trgovino s cenejšimi Roombami?

Hvala za vaše odgovore.
lp

(odgovor članu irobot roomba)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: irobot
8.5.2015 17:00:25   
MarjanJ

IRobot imamo doma in moram reči, da smo ga priporočali celi širši družini. Sedaj ga imamo vsi :)

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 11.5.2015 11:40:30 >

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 174
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?