|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 9:04:33   
Blacky*
dan,

jaz sem pa danes full učinkovita... sem že kar nekaj naredila... uredila par nujnih klicev za preglede pri dr. za Vala in še javljanje user posted image

lep dan vam želim

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 9:05:02   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

Dan.
Najporej z zamudo četistke našima dvema 2. letnikoma. Bodiat še naprej tako pridna in malo nagajiva - taprava februarčkauser posted image user posted image

PRi nas je cela štala. Sem na psu.. NE bom veliko govorila.user posted image user posted image

Grem na kafe


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 12:11:21   
Janey
bravo za 3 del, pa ste ene le pridne čvekeuser posted image user posted image

vsem ki ste že pihali svečke želim vse naj naj najuser posted image user posted image

mi smo kar dobro, jaka je prava čveka, zgleda se vrgel po mamiuser posted image user posted image sposoben je 1000000x ponovit eno besedo (mami, čaj,...) in to je včasih kar uf..živceparajočeuser posted image user posted image user posted image ampak je faca, se mu nasmejimo ko zaćne s polomljenimi stavki.
zdravi smo tu zaenkrat, moram trkat.

še mamo kako novo nosečko?user posted image

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 12:13:36   
blaža
lana in LUka vse naj naj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo pa vsi z trebušno. Blaž je samo 1x bruhal v petek in je ok, ostali smo pa kr slabo. No včeraj je blo katastrofa, niti otrok nisva mogla porihtat, danes sva že nekako, čeprav je želodec v tiltu. Matija mi je pa spet zjutraj bruhal.user posted image

Sovražim te trebušne.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 12:18:09   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

lana in LUka vse naj naj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo pa vsi z trebušno. Blaž je samo 1x bruhal v petek in je ok, ostali smo pa kr slabo. No včeraj je blo katastrofa, niti otrok nisva mogla porihtat, danes sva že nekako, čeprav je želodec v tiltu. Matija mi je pa spet zjutraj bruhal.user posted image

Sovražim te trebušne.user posted image


Tko je Tara v četrtek 3x bruhala, 1x v varstvu in pol še 2x doma, pol v petek pa kot da ni nič bilo user posted image user posted image HB in upam, da tako ostane, pa da se vi tudi poštimate user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 12:21:39   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

lana in LUka vse naj naj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo pa vsi z trebušno. Blaž je samo 1x bruhal v petek in je ok, ostali smo pa kr slabo. No včeraj je blo katastrofa, niti otrok nisva mogla porihtat, danes sva že nekako, čeprav je želodec v tiltu. Matija mi je pa spet zjutraj bruhal.user posted image

Sovražim te trebušne.user posted image


Tko je Tara v četrtek 3x bruhala, 1x v varstvu in pol še 2x doma, pol v petek pa kot da ni nič bilo user posted image user posted image HB in upam, da tako ostane, pa da se vi tudi poštimate user posted image


Blaž je pa samo 1x bruhal, pa še to je jedu suhe marelice in ko je bruhal je blo robe za 1kg marelic, se je v želodčku vse napihnilo, pa sem mislila, da se je pač preveč najedu. Pol je pa prišel popoldne sošolec od Matije k nam, je pa tudi njegov bratec takole bruhal, pol smo v soboto mi ( matija) in zjutraj še ta sošolec, mi pa včeraj okoli kosila.user posted image

sem pol vidla, da je bla tudi pri Blažu najbrž trebušna in ne marelice krive. Mu je pa šlo res iziz na srečo skozi, lahko, da je kej pomagalo proti rota virusu cepivo, al je pa le lažje odnesu. Ker virus itak n e vemo kateri je bil. Jaz sem bruhala in sračkala, moj je samo sračkal, matija pa samo bruhal.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 12:55:39   
Februarka08



user posted image

JANUARSKI FEBRUARČKI:


16. Vrtnica, Janez user posted image user posted image
16. Srečka nosečka, Lana user posted image user posted image
30. Bamby, Anaja user posted image
31. mala_pikica,Luka user posted image




FEBRUARSKI FEBRUARČKI:

01. Bugi, Luka in Miha user posted image
02. Blacky*, Val user posted image
03. Itata, Jakob user posted image
03. Blaža, Blaž user posted image
04. Ella79, Zoja user posted image
04. kati kati, Maj user posted image
04. Misar, Lana user posted image
05. Mbee, Ema user posted image
06. Lillchy123, Luka user posted image
07. Anandrej, Sebastian user posted image
07. Marusah, Lovro user posted image
07. Mesečnica, Luna user posted image
07. Maja 80, Tija user posted image
07. Lara76, Naja user posted image
07. Listek, David user posted image
08. Brina 2006, Tomaž  user posted image
09. Buči, Tilen
user posted image
09. nizy, Azra user posted image
10. Bajsa, Zala user posted image
12. Janey, Jaka user posted image
12. MetiLu, Janez user posted image
13. Neni13, Mark user posted image
14. pina-1, Ana
user posted image
14. katka37, Tin user posted image
14. Polonca 78, Vid user posted image
15. Guerina, Julija user posted image
15. torcica, Gašper user posted image

18. Mary lou, Tai user posted image


19. Suzi*, Žana user posted image
20. larisa, Nejc user posted image
24. jencili, Taj user posted image
24. dolenjka, Stipe, Tara user posted image
26. amaya, Etienne user posted image
27. nuka, Nina user posted image
29. Februarka08, Larisa user posted image
29. Mlavla, Neža user posted image



MARČEVSKA FEBRUARČICA:

6. Elma, Elma

user posted image     user posted image





_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 12:57:51   
Februarka08
Malo z zamudouser posted image

Janez in Lana vse najboljše za vajin 2. roj. dan!!!
user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 18:22:22   
Blacky*
čer,

buči hvala... sem danes dobila tako lepo kuverto in sem rabila kar nekaj minut, da sem se spomnila kaj je notri

user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

Te peljem na drink.... povej kdaj user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 19:15:16   
dolenjka
Bejbe, baje bo zdajle Stipe v kratkem pri dnevniku na TV SLO, ker je danes fasal gips za vsaj 1 mesec user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 19:31:44   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Bejbe, baje bo zdajle Stipe v kratkem pri dnevniku na TV SLO, ker je danes fasal gips za vsaj 1 mesec user posted image



vidla sem ga.... dolenči... priznal je, da je kriv... šalo na stran... upam, da bo hitro bolje

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 21:07:41   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Bejbe, baje bo zdajle Stipe v kratkem pri dnevniku na TV SLO, ker je danes fasal gips za vsaj 1 mesec user posted image



vidla sem ga.... dolenči... priznal je, da je kriv... šalo na stran... upam, da bo hitro bolje



kriv ja user posted image , sam ni povedal da je šel na led s skibuckami user posted image user posted image user posted image Pa da sosed nikol ne kida user posted image user posted image user posted image Upam, da bo kmal 1 meter snega, mi bomo vsi 4 doma, sosed in njegovi naj se pa je*be*jo z lopatami user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 21:22:44   
dolenjka
Čisto na kratko bom nekaj napisala: eno februarko voham, da nam ima nekaj za povedati user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
18.1.2010 22:56:42   
lillchy123
Prednosti FAMILY IKEA Paycard


IKEA ima prilagodljive možnosti plačila, ki jih lahko brez težav že spoznala na vašem domu sanje.


• Free Credit Card IKEA kupcev
• vse prednosti IKEA FAMILY
• potencial na voljo v okviru: 300, - do 10.000, - Euro
• Prilagodljiva delno plačilo financiranje ali celoten znesek
• direktno bremenitev na 1 naslednji mesec
• Plačilo za vsako uporabo, tudi v restavraciji IKEA in trgovina na Švedskem
• možnost dodatne kartice (za zakonca, partnerja ali družinskega člana polnoletna
Splošni in posebni pogoji
Plačilo možnosti z FAMILY IKEA Paycard
Celotni znesek
Prilagodljivo obroke
Financiranje
Če se želite prijaviti za vaš FAMILY IKEA Paycard na vašo lokalno trgovino, potrebujete naslednje:


Državljan EU?
• veljavna fotografija uradno identifikacijo (potni list, osebna izkaznica, z avstrijskimi državljani, licenca je dovolj)
• potrdilo o vpisu, če je naslov prikazan v uradni izjavi (razen za: Avstrijci živijo v Avstriji)
• Valid EC-/Maestro-/Bank-Karte

Ki niso državljani EU?
• Veljaven potni list
• potrdilo o vpisu
• Stalno prebivališče
• Valid EC-/Maestro-/Bank-Karte

Živiš v Italiji ali Sloveniji?
• Poleg zgoraj navedenih meril, ti običajno potrebno dokazilo o trenutni dohodek (ki ni starejši od 3 mesecev) ali Pensions-/Rentenbescheid

Splošne zahteve:
• Vsaj 18 let
• Bančni račun v državi stalnega prebivališča
• Skladnost z običajnimi merili bančnih kreditov
• V nakupovalni vrednost 5,000, - Euro poleg tega morate plačati trenutni zdrs / dokazilo o dohodku (ne starejši od 3 mesecev) ali Pensions-/Rentenbescheid

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 8:30:34   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Bejbe, baje bo zdajle Stipe v kratkem pri dnevniku na TV SLO, ker je danes fasal gips za vsaj 1 mesec user posted image


jaz sem ga pa vidla, sem skor s kavča padla user posted image user posted image user posted image

sicer pa nisem nič fovš naj se hitro pozdravi

ni ga hujšega kot bolan dedec doma user posted image user posted image

aja dobro jutro

in adijo

lep dan februarčkom

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 12:27:00   
dolenjka
Samo sporočam, da smo še vsi oz mi2 oba živa, zaenkrat se še nisva pobila user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 12:31:42   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Samo sporočam, da smo še vsi oz mi2 oba živa, zaenkrat se še nisva pobila user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veš draga, jaz te zelo dobr zastopim


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 12:45:19   
lillchy123
dolenjka, sem mislila,da se hecaš, zdej se mi pa čedalje bolj zdi, da se neuser posted image
kaj pa je bilo? hitro okrevanje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 13:18:48   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

dolenjka, sem mislila,da se hecaš, zdej se mi pa čedalje bolj zdi, da se neuser posted image
kaj pa je bilo? hitro okrevanje user posted image user posted image user posted image


A nisi dnevnika gledala user posted image Tko se je polomu, da so ga prišli z RTV SLO posnet user posted image user posted image

lilči, kako pa si kaj drugače user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 13:19:50   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Samo sporočam, da smo še vsi oz mi2 oba živa, zaenkrat se še nisva pobila user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veš draga, jaz te zelo dobr zastopim



Hvala, mi velik pomeni user posted image Najboljš da grem tamalga obleč in mal na luft, njemu bom pa PC na kavč nesla, da bo mal v svet pogledal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 13:42:53   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

dolenjka, sem mislila,da se hecaš, zdej se mi pa čedalje bolj zdi, da se neuser posted image
kaj pa je bilo? hitro okrevanje user posted image user posted image user posted image


A nisi dnevnika gledala user posted image Tko se je polomu, da so ga prišli z RTV SLO posnet user posted image user posted image

lilči, kako pa si kaj drugače user posted image user posted image


ne gledam, ker mava s škratkom takrat večerni ritual.....

mi smo v polnih pripravah na selitevuser posted image  v zg.štuk, da ne bo pomote user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 13:44:49   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Čisto na kratko bom nekaj napisala: eno februarko voham, da nam ima nekaj za povedati user posted image


zih spet kera user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 13:50:17   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Čisto na kratko bom nekaj napisala: eno februarko voham, da nam ima nekaj za povedati user posted image


zih spet kera user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



enako se tudi jaz sprašujem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 13:50:31   
nizy
včeraj  mela pregled:vnetje ledvic dobila AB,dobila Legofer 4 flaše sirupa za kri pa vagisan user posted image ,.... user posted image pa veselo raste 1113g, 35cm, medenična vstavauser posted image

sem pa totalno povožena , čisto nič se mi nedauser posted image

dolenjka - zj pa dobr poskrb še za 3otrokauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 17:16:04   
bamby
Najprej čestitke našima dvema prvima slavljencema user posted image user posted image user posted image .

Janez in Lana vse najboljše za 2. rojstni dan!!!

stipe, dolenjka, sorry, jaz sem se pa mogla kljub nezgodi zdaj fajn nasmejat... bolj temu dolenjka, ko si povedala, da se je stipe tako polomu, da so ga iz TV prišli snemat user posted image user posted image . Drugače pa želim hitro in neboleče okrevanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Jaz sem bila včeraj v LJ. Sem imela pregled. Pa nisem user posted image , da ne bo pomote user posted image . Sem jih včeraj fajn slišala, da moram čez 14 dni spet na kontrolo user posted image . Zdaj moram v naš ZD letet še po napotnico.
Se je včeraj moja mami skeširala in Anaji kupila trikolesni skiro za RD user posted image .

neni, pri nas se je Tim s pravim kolesom s koleščki začel vozit šele pri 4 letih. Prej pa samo od vhodnih vrat čez dvorišče do peskovnika, pa je imel kolo že pri dveh letih user posted image .

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?