|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 11:45:29   
pina-1
Dan.
No pri nas je končno konec zidanja. Zidarji sop šli pa pauser posted image user posted image user posted image . Pa dinarčki tudi, ampak je vsaj narejeno...Jupiii
Sedaj samo da se posuši in da damo še laminat in pobelimo, pa smo zmagali....


Uhh dolenjka jaz bi tudi kaj naročila. No mogoče še bom. a maš še uno stran kjer lahko vidim št. čevljev??'

Misar. Jaz sem zadnjič naročila bodyje za ano in so super kvalitetni in dobri. samo ne vem točno kero št. sem ji naročila.user posted image . Bom pogledala doma pa ti javim.

Mene full mikajo uni na medota poojauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 16:18:55   
buči
Dan. Končno vikend! Tale teden je bil ful naporen. Najbrž me nekaj časa ne bo, ker imamo nov računalnik v škatli v predsobi, pa ga morava še ektivirat. Stipe, potem bom pa spet on!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 19:32:39   
buči
Ku ku, se vam javljam z novega PC-ja! user posted image user posted image user posted image Sicer se še malo lovim, amapk bo!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 19:41:53   
lillchy123
ooo, bravo buči!! user posted image user posted image user posted image

mi žal nismo uspeli ta teden nič nakazat, smo bli preveč okupiraniuser posted image dobiš drug teden. je še moja mami primaknila 10 eurčkovuser posted image


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 19:50:38   
lillchy123
blaža, nam je ikea ta teden v vodo padla in bomo šli verjetno šele čez en mesec. a bi bla možnost, da bi mi ti neki pripeljala, pa pridemo k vam iskat?


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 22:13:12   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: misar

dober dan user posted image
 
Dolenjka

ej veš kaj me zanima, kaj si že kak bodi naročala, ker me zanima kakšni so kaj?? pa kakšno št. priporočaš, glede na to, da imava obe lahkokategornici user posted image user posted image  res bi par stvari naročila, sam rabim mnenje??user posted image

pa še eno vprašanje. sem gledala el. varuške od philipsa, so ful ceneje kot pri nas, pa ne vem kako je z uveljavljanjem kakšen garancije user posted image user posted image  kakšno mnenje??

lep dan vsem februarčkom


Misar, sem prečekirala in žal tega ne dostavljajo v SLO user posted image Drugače pa Tara zdaj nosi od Mothercare samo pižamice (to je vse kar je še ostalo od zalog user posted image ) in nosi št 18'-24 m, pa ene štumfe 2-3 ima, pa ima še malo lufta user posted image Št so kar velike, tko da ji bom jaz naročala nekaj 18-24, nekaj pa 2-3 leta (tisto kar bo za poletje in jesen).

Itata, a si ziher da bi imela tako velike stvari user posted image Kupuješ za jesen user posted image

Pina, na Nextovi strani so številke čevljev user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 22:21:36   
jencili
Po kar nekaj mesecih ponovno dober večer vsem skupajuser posted image

...nisem pozabila na vas - no, vsaj ne čistouser posted image

Ne bom nakladala kaj in kako je pri nas, ker se je v vsem tem času čist preveč stvari zgodilo, povem lahko samo to, da smo totalni feni pesmic in trenutno jih imamo na repertuarju ene 12user posted image .
Mali je ful priden, itakuser posted image

Smo pa pri nas po starem...tempo je nor, kot verjetno pri vseh vas, ampak guramouser posted image

Vsem malčkom, ki so že praznovali rd, želimo vse najboljše ob 2. svečki!user posted image

Slišim pa, da je tud nekaj nosečk med vami - punce iskrene čestitke tudi vam!!!user posted image

Bodite priden, imejte se lepo, pa upam, da se vam v kratkem spet kej javim.

papa

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 22:31:01   
mlavla
čer..

dolenjka..sem zdele kar nekaj časa preždela za comp..na mothercare-ju..pa mi je velik stvari všečuser posted image ..sam kaj ko  bo večina stvari navoljo šele čez 4 ali celo 8 tednov..in se jih  za to sploh ne da naročit...user posted image
sej vseeno bom kaj našla..ker so res luštne stvari..user posted image

grem še mal učke dat na pašo..user posted image user posted image user posted image

nočko


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 8:56:14   
jencili
jutrouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 9:21:03   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

jutrouser posted image


Jutro user posted image

Kaj bo dobrega user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 9:43:58   
jencili
vsega po malem user posted image , pa pri vas?

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 10:34:34   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

vsega po malem user posted image , pa pri vas?


Tara je danes premagala sama sebe, se zbudila v iber joku ob 00.30 in sem jo k sebi nesla (Stipe je spal na kavču) in ni in ni zaspala do 3h, ko se fasala pip***** in se je zbudil Maks, sem ga podojila, t je pa S na eni nogi odskakal v posteljo in dal komando za spanje user posted image user posted image user posted image No, navita je že tudi celo ju3, miljavženkrat sem rekla da naj ne razbija, ker Maks spi in miljavžent prvič je dobila eno po roki in kazen. Brez igrač pol ure na miru sedet na sedežni, evo, še 5 minut pa je kazni konec user posted image Zdej je pa čas za kako vzgojno, ker drugač se mi bo kmal na glavo posrala user posted image user posted image

To bi bilo v kratkem vse, pa glihkar sem jo previla, ker ji je v 2 urah plenica premočila tako, da je bil body od pasu dol čist moker, pa seveda hlače tut user posted image Zdej grem pa še tamalo rit previt user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 12:10:31   
jencili
if, za tako noč vam nisem pa čist nč fovšuser posted image ...jst se ne spomnim, kdaj se je Taj nazadnje ponoči zbudiluser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 12:12:17   
Februarka08
Dan.

Vidim, da dogajauser posted image me veseli da ne samo pri naši bajtiuser posted image
Jaz mam cunjo v roki, no ne šeuser posted image možek je prejle oba škrata vzel in peljal na sprehod, da sem jaz bajto v red dalauser posted image Larisa je zdaj že v postli, Blaža pa nekje po vasi še vedno oči sprehajauser posted image user posted image naš fant spi samo zunaj, ni važno kakšen minus je, on veselo brunda in spiuser posted image pa dobro, naj spi... tako imam vsaj razlog 2x na dan it na sprehod in rit razmigatuser posted image user posted image
Drugače pa nič novega, samo Lariso lahko pohvalim da zdaj že pove za lulatuser posted image prejle sem jo probala dat na vc, ker greva popoldne na obisk in je lepo lulalauser posted image sicer malo dalj časa rabi, ampak lužica je pa vseenouser posted image greva potem v trgovino, ker si nekaj zaslužiuser posted image
Tako, to je vse, dokler je še mali razbojnik zunaj, grem še kopalnico v red dat. Lep dan, lep vikend!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 13:01:06   
dolenjka
Februarka, a se Larisa ponoči zbudi al kaj user posted image Ne vem kaj je T sanjala, ampak je tko jokala, da me je skor kap user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 13:17:07   
buči
Dan. Tilen je zjutraj zakuhal. Spet kar nekja! user posted image Ati je moral po dolgem času spet v sobot v službo, ga še ni domov. Sta bila pa moja takooooooooooooo prijazna, da sta odstala doma, da nista šla na izlet kot vsak dan, da sta šla z Aljažem ven, pa v nabavo. Mami je skuhala kosilo, Tilen je meditiral na kavču, malo spal, jaz pa ful za službo naredila. Zdaj mu je prijela svečka, se je nažrl za kosilo, zdaj se pa z Aljažem igrata.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 13:43:34   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Februarka, a se Larisa ponoči zbudi al kaj user posted image Ne vem kaj je T sanjala, ampak je tko jokala, da me je skor kap user posted image


se nam je že parkrat naredlo, ja... ampak to bolj prej, ko je bil Blaž rojen, kot češ-če on joka, bom tudi jaz... vsaj midva sva dobla tak filinguser posted image zdaj je bolje. Se je pa zdaj 2 noči zbudila in mal zajokala mami, mami, potem pa tišina. Zgleda nekaj sanjajouser posted image user posted image Ne, sem mislila glede kazni - tud naša jo kdaj dobi, ker si jo zasluži, ker včasih ne vem a steni govorim al njejuser posted image user posted image itak pa lumpi vse razumejo, tako da v tem ni poanta, ko ji razlagam kakšno stvaruser posted image

Buči, zsuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 18:54:56   
Neni13
ojla,

za nami pestra sobota, obiski. :)
Dolenjka jaz sem gledala tudi na mothercare.com in sem videla nekaj spodnjih majčk. kdaj boš naročala, da vem, do kdaj imam čas?

LP, N.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 19:15:48   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

blaža, nam je ikea ta teden v vodo padla in bomo šli verjetno šele čez en mesec. a bi bla možnost, da bi mi ti neki pripeljala, pa pridemo k vam iskat?


user posted image

Nisem nič brala, pa nisem vidla tegale. Sem bla danes z mojim in že opravla nakup. Sory.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 19:19:54   
blaža
Jaz sem včeraj dobila za Blaža canguro usnjene supergice za pomlad za 11e. so ble 60% znižane.user posted image

Drugače pa niti ne kupujem ne vem kolko oblačil, ker imamo od Matije še, pa še ena kolegica mi ful iz okaidi robe posodi, ker je njen star že 4 leta.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 19:27:17   
buči
februarka, zs user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 19:28:02   
buči
Ne vem, a naj Tilna vlečem jutri v dežurno. Sicer nima veliko temperature, malo čez 37, samo na čase ful kreha. Ima pa nor apetit. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 19:30:03   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: buči

Ne vem, a naj Tilna vlečem jutri v dežurno. Sicer nima veliko temperature, malo čez 37, samo na čase ful kreha. Ima pa nor apetit. user posted image user posted image user posted image


jaz ga za tako nizko ne bi vozla k dežurnemu. Pol itak ne veš koga potrefiš. Jaz bi počakala do naše P v ponedeljek.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 20:18:41   
jencili
evo, jst grem pa dons spet mal na babji žuruser posted image

Naša Bajsa je mela rd in se gremo babe malo sprostituser posted image

papa

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
23.1.2010 21:05:03   
mlavla
čer..

sem vidla, da ste imele ravno debato o nočnem zbujanju..pri nas je zadnjih 14 dni tako norouser posted image ..Neža se namreč skoz neki zbuja in neutolažljivo joka...
Ponavadi je bila takšna le kadar je kaj zbolela..zdej je pa čez dan zmeri čist ok...
mal mam na sumu zobke sp. petke, ki ji ven lezejo..upam, da tole obdobje čimprej mine..
drugač pa danes po čudežu oba spita že kakšne pol ure..sploh nevem kdaj je bilo to nazdnje...
tako, da bova z mojim zdele končno en večer že mal prej "sama"....

Dolenjka..sporoči, do kdaj naj ti sporočim za naročilo ?Hvala ti že vnaprej..Me pa tud mal begajo velikosti..kaj mi ve priporočate..(naročila bi majčke za poleti, pa tud kakšno z dolgimi)..Neža  je velika cca. 88cm..ima pa cca12,5-13kg

Nočko.


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?