|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
24.1.2010 11:25:20   
dolenjka
Dan user posted image

Pa je vse spet po starem user posted image Tara je čisto normalno spala, zgleda da je včeraj res nekaj sanjala user posted image Spat je šla že 19.15 in spala dobrih 12 ur user posted image Maks je pa zaspal ob 18h in običajno takrat spi pol urce, pa je mal potegnil in se zbudil ob 2.30 user posted image Pojedel in spal do 6h, potem pa do pol osmih, tako da smo res lepo naspani.
No ja, čist po starem ni, ker Stipe ma še gips user posted image

Neni, Misar, Pinči in Mlavla naročala bom sredi tedna, ker prej ne bom uspela, tako da dajmo rečt da mi do torka zvečer pošljeta linke kaj bi imeli user posted image

Aja glede zobk se je pa pri nas čist ustavilo, trojke so bile že na spregled pa jih še zdaj ni ven user posted image In seveda petk tudi ne user posted image To bo pomojem še ludo i nezaboravno user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
24.1.2010 13:23:52   
dolenjka
Mlavla, za velikost se odloči sama. Tara ima dobrih 11 kg in cca 85 cm, pa ji je mikica 2-3 leta še lepo komot, tko da bom jaz zanjo kar 2-3 jemala in se pomojem ni za bat, da jih tudi avgusta ne bi nosila user posted image

Drugače pa oba otroka spita - paše user posted image Tara je sicer nekaj protestirala in ni malicala, ker kao ne bo spala, ampak ni bilo izbire, Maks pa tudi že 2. rundo vleče user posted image

Lepo nedeljo še naprej user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
24.1.2010 13:44:31   
mlavla
pri nas tud oba spančkata..pa bom najbrž šla tud jst mal zaležt..user posted image
moj je pa priden pa se je spravil mal generalno pomivalca s čistit..ma komej verjamem kakšna svinjarija se lohka v kakšnih zakotnih mestih nabere..

dolenjka..ma jst tud upam, da ji bo velikost 2-3 leta ok? drugače se mi Nežana splošno ne zdi ravno debelušček, razen njenega malo bolj nosečniškega trebuščka.. ti pa sporočim najkasneje v torek..


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
24.1.2010 15:28:23   
mlavla
dolenjka..še nekaj me zanima kakšni stroški so pa s ptt?



_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
24.1.2010 15:35:56   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

dolenjka..še nekaj me zanima kakšni stroški so pa s ptt?




25 funtov + 2 funta za kg robe in to potem razdelimo na vse, ki naročamo. Zadnjič nas je naročilo 8 in je bilo 3,5 EUR po glavi fiksni del poštnine + kilaža, ki je odvisna od naročila, ampak več kot 6 EUR mislim, da ni imela nobena user posted image
Če bodo vse februarke, ki so omenjale da se zanimajo naročale, potem nas je že 6, pa še med septemberkami so interesentke user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
24.1.2010 20:54:38   
mlavla
Dolenjka hvala za odgovor..

Drugač pa je moja košarica pri Mothercare-ju iz dneva v dan bolj prazna..sem namreč že pred dnevi notri zmetala kar nekaj artiklov..pa vsak dan kakšen zmanjka..mah majo res slabo zalogo...
upam, da do torka še kaj ostane notri...
Tako,da sporočam, da če mi "poberejo" še tisti artikel zaradi katerega me še vedno drži, da naročim..se bom tokrat vsekakor odrekla naročilu..user posted image



_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 8:54:11   
itata
jutro,
no mi smo imel en fajn vikend na morju. bila sta oba otroka in sta se lepo razumela, tko da je blo še tolk bolj fajn. sem bila na masaži in sprehajal smo se. tudi jakob končno popušča v tem nočnem zbujanju, tko da se je zbudil zdej že par noči samo po 1x. zdej sem spet ful tajm mama in sva začela z nočnim spanjem v svoji postli - se pač še mal sprehajam gor in dol - une enkrat k se zbudi se pa pol ure premetava in me kliče, dokler trdno ne zaspi nazaj. ampak ok. če se sam enkrat ni panike. pa začela sva prec danes z jutranjim usedenjem na kahlico. polula se itak ne... sam tko da se mal "navadi"... jaz ne vem, ampak on še nič ne šteka kej dost okol tega. pove kdaj se pokaka. ampak pol, ko je že pokakan. prej pa ne - sam to po mojem šteka, sam pač še noče povedat. za lulat mu ni pa nič jasno. se mi je zadnjič polulal v bano ko je še stal - ampak je dol tko pogledal ko je že lula in rekel ooooo. na srečo je pa ponoč plenička skor suha zdej, tko da počas bo.
druzga nič tazga, počas bom k sebi prišlauser posted image torto za nasl teden bom pa kar naročila. itak je ne znam spečt in je brezveze, da se blamiram glih za rojstni danuser posted image


_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 9:29:11   
mlavla
dan..

jst sem pa po 20. dneh Nežo odpeljala v vrtec..morem rečt, da mi kar mal paše..
Blaž pa že pančka prvo rundo..
ME je pa v vrtcu presenetila njihova pripravljenost..glede kahle.. Sem namreč omenila, da je doma brez plenice že več kot teden (razen za spanje) in da vedno pove za lulat in za kakat..samo, da ji včasih še na začetku uide nekaj kapljic..potem pa zadrži...
V vrtec pa sem jo peljala s plenico..in potem sta mi vzgojiteljici rekli, da brez veze, da jo medemo, da enkrat ima drugič pa..tako, da je tud v vrtcu brez..Res hvala, za te naše vzgojiteljice..
Sama nisem pričakovala, da se bodo toliko ukvarjale s tem..
Evo Blaž je že buden..papa


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 11:12:47   
listek1
dan,

da se še jest mal javim. Sem vas sicer brala, ampak za pisat pa ni blo energije. Mi je blo ful slabo, pa bruhala sem, v glavnem čist zanič. No sedaj sem končno prišla k sebi in upam, da tako ostane. V četrtek sem imela pregled in je zaenkrat vse ok. Veliki smo 4 cm, srčke dela, pa prstek cuzamo na veliko.
David je pa spet prehlajen, pa kašlja, vročine HB nima, tako, da upam, da ostane samo pri prehladu. Na veliko se igra z vlakci (Tomažek), govori tud že ful, ponoč je priden. Ma sej je na splošno zlat, sploh ne vemo, da ga mamo. Upam, da bo ta drug tud tak user posted image

Dolenjka, mi smo bli zdej v Londonu, pa mi je tok žal, da nisem  šla v Mothercare. bla sem v Primarku, pa next-u, sem tam tud nabavla za Davida. Je tok cnej kokr pri nas. Mogoče se naslednjo rundo pridružim, ker zaenkrat imamo dovolj cunj, za naprej mu pa ne upam kupovat, ker tok hit raste. Sem mu pa zdej jemala za 3-4 leta, pa mu ni nič prevelko.

Itata - tebi pa iskrene čestitke za opravljen izpit. user posted image user posted image user posted image  Si bla ful pridna

Lilči - čestitam, sem vedla, da ti bo v drugo takoj ratal. Kako si pa opravila na pregledu? Upam, da je vse ok, ma itak da je. TI pa pošljem še ZS, nisem prej utegnila.

NO pridne bodte pa se še tipkamo user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 12:45:34   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

dolenjka..še nekaj me zanima kakšni stroški so pa s ptt?




25 funtov + 2 funta za kg robe in to potem razdelimo na vse, ki naročamo. Zadnjič nas je naročilo 8 in je bilo 3,5 EUR po glavi fiksni del poštnine + kilaža, ki je odvisna od naročila, ampak več kot 6 EUR mislim, da ni imela nobena user posted image
Če bodo vse februarke, ki so omenjale da se zanimajo naročale, potem nas je že 6, pa še med septemberkami so interesentke user posted image


evo dolenjka na zs sem ti poslala svoje želje, danes je še bilo na zalogiuser posted image .

oprosti, spremne besede nisem pisala user posted image user posted image , so me skor ujel na šihtu, da neki kvačkam izven user posted image user posted image

hvala, ker si tako pridna in za nas naročaš, če maš kako vprašane pa pokliči cifra je še zmer ista.

lp

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 20:07:05   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

dolenjka..še nekaj me zanima kakšni stroški so pa s ptt?




25 funtov + 2 funta za kg robe in to potem razdelimo na vse, ki naročamo. Zadnjič nas je naročilo 8 in je bilo 3,5 EUR po glavi fiksni del poštnine + kilaža, ki je odvisna od naročila, ampak več kot 6 EUR mislim, da ni imela nobena user posted image
Če bodo vse februarke, ki so omenjale da se zanimajo naročale, potem nas je že 6, pa še med septemberkami so interesentke user posted image


evo dolenjka na zs sem ti poslala svoje želje, danes je še bilo na zalogiuser posted image .

oprosti, spremne besede nisem pisala user posted image user posted image , so me skor ujel na šihtu, da neki kvačkam izven user posted image user posted image

hvala, ker si tako pridna in za nas naročaš, če maš kako vprašane pa pokliči cifra je še zmer ista.

lp


Bejba, ne boš verjela, ampak moj telefon (ne številka, samo aparat) se je zamenjal in nimam tvoje cifre user posted image user posted image V bistvu pa imam 1 bistveno vprašanje zate: velikost user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 20:10:01   
dolenjka
Drugače pa ćer user posted image

Stipe je še živ, imeli smo kontrolo na travmi in je kar ok, se celi, tako da zgleda da šraufi ne bodo potrebni user posted image user posted image user posted image

Sicer pa na zapadu ništa novo, bi rekel Stipe user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 20:14:19   
mlavla
kakšno zatišje..

Pa bravo za Stipeta!!user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 20:17:02   
buči

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Stipe je še živ, imeli smo kontrolo na travmi in je kar ok, se celi, tako da zgleda da šraufi ne bodo potrebni user posted image user posted image user posted image




A sem kaj zamudila? Kaj je z našim edinim moškim februarskim moškim?!? Me je kar stisnilo ... user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 20:19:49   
buči
evo, akakšno neumnost sem v paniki napisala ...


Sicer pa sta oba doma, Aljaž zabasan nos, Tilen kreha, oba z vročino, ki je pa je spet ni. Sem ga včeraj vseeno vlekla v dežurno, kao, da ni nič. Ne vem. Danes sva v Hofferju kupila še inhalator, kao neki piha ven vodo ... Smo imeli hude animacije, da je dihal tiste kapljice. Samo imam občutek, da je bolje.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 20:20:26   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: buči


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Stipe je še živ, imeli smo kontrolo na travmi in je kar ok, se celi, tako da zgleda da šraufi ne bodo potrebni user posted image user posted image user posted image




A sem kaj zamudila? Kaj je z našim edinim moškim februarskim moškim?!? Me je kar stisnilo ... user posted image user posted image


pa pao je ćovek user posted image in to ne ne glavo - HB user posted image Zlom leve golenice spodaj pri gležnju, 1 mesec gipsa mu ne gine user posted image user posted image user posted image Buči, res si za luno, je že 1 tedeen zagipsan user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 20:23:32   
buči
Joj, sorči, sem totalno v delu, berem med vrsticami. Daj pošlji mu virtualno klobaso, ocvirke, borovničke in malo srbske šljivovice od nas štirih! Vem, kako je bedno, ko dobiš še 3 otroka. Naš mlekarnar je imal zlomljeno stopalo (oz eno kost), 9 tednov gips, 3 tedne vsak dan injekcij v trebuh, Tilen je imal takrat 5 mesecev. tema ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 20:39:25   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Joj, sorči, sem totalno v delu, berem med vrsticami. Daj pošlji mu virtualno klobaso, ocvirke, borovničke in malo srbske šljivovice od nas štirih! Vem, kako je bedno, ko dobiš še 3 otroka. Naš mlekarnar je imal zlomljeno stopalo (oz eno kost), 9 tednov gips, 3 tedne vsak dan injekcij v trebuh, Tilen je imal takrat 5 mesecev. tema ...


buči se spomnim kdaj je bilo to..enkrat ko smo se dobile, pa si mogla vmes domov letet pa mu dat injekcijo..

Dolenjka..upam, da mi ne zameriš..če se tokrat odrečem skupnemu naročilu...žal res nimajo tistih stvari na zalogi, ki so mi najbolj všeč..bi se pa z veseljem pridružila še kdaj drugič, če bo priložnost ? Pa hvala za vse tvoje odgovore.


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 21:36:13   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: buči

Joj, sorči, sem totalno v delu, berem med vrsticami. Daj pošlji mu virtualno klobaso, ocvirke, borovničke in malo srbske šljivovice od nas štirih! Vem, kako je bedno, ko dobiš še 3 otroka. Naš mlekarnar je imal zlomljeno stopalo (oz eno kost), 9 tednov gips, 3 tedne vsak dan injekcij v trebuh, Tilen je imal takrat 5 mesecev. tema ...


buči se spomnim kdaj je bilo to..enkrat ko smo se dobile, pa si mogla vmes domov letet pa mu dat injekcijo..

Dolenjka..upam, da mi ne zameriš..če se tokrat odrečem skupnemu naročilu...žal res nimajo tistih stvari na zalogi, ki so mi najbolj všeč..bi se pa z veseljem pridružila še kdaj drugič, če bo priložnost ? Pa hvala za vse tvoje odgovore.



Stipe si injekcije sam daje, je velik fant user posted image Mlavla, ni se ne opravičuj, sej ni moja štacuna, če bi pa bila, bi bila pa huda ko user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 22:40:45   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: buči

Joj, sorči, sem totalno v delu, berem med vrsticami. Daj pošlji mu virtualno klobaso, ocvirke, borovničke in malo srbske šljivovice od nas štirih! Vem, kako je bedno, ko dobiš še 3 otroka. Naš mlekarnar je imal zlomljeno stopalo (oz eno kost), 9 tednov gips, 3 tedne vsak dan injekcij v trebuh, Tilen je imal takrat 5 mesecev. tema ...


buči se spomnim kdaj je bilo to..enkrat ko smo se dobile, pa si mogla vmes domov letet pa mu dat injekcijo..

Dolenjka..upam, da mi ne zameriš..če se tokrat odrečem skupnemu naročilu...žal res nimajo tistih stvari na zalogi, ki so mi najbolj všeč..bi se pa z veseljem pridružila še kdaj drugič, če bo priložnost ? Pa hvala za vse tvoje odgovore.



Stipe si injekcije sam daje, je velik fant user posted image Mlavla, ni se ne opravičuj, sej ni moja štacuna, če bi pa bila, bi bila pa huda ko user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
25.1.2010 23:12:01   
Blacky*
čer,

na hitro pozdravim in javim, da bom jutri poslala naročilo... dolenjka prosim počakaj user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
26.1.2010 6:45:05   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

dolenjka..še nekaj me zanima kakšni stroški so pa s ptt?




25 funtov + 2 funta za kg robe in to potem razdelimo na vse, ki naročamo. Zadnjič nas je naročilo 8 in je bilo 3,5 EUR po glavi fiksni del poštnine + kilaža, ki je odvisna od naročila, ampak več kot 6 EUR mislim, da ni imela nobena user posted image
Če bodo vse februarke, ki so omenjale da se zanimajo naročale, potem nas je že 6, pa še med septemberkami so interesentke user posted image


evo dolenjka na zs sem ti poslala svoje želje, danes je še bilo na zalogiuser posted image .

oprosti, spremne besede nisem pisala user posted image user posted image , so me skor ujel na šihtu, da neki kvačkam izven user posted image user posted image

hvala, ker si tako pridna in za nas naročaš, če maš kako vprašane pa pokliči cifra je še zmer ista.

lp


Bejba, ne boš verjela, ampak moj telefon (ne številka, samo aparat) se je zamenjal in nimam tvoje cifre user posted image user posted image V bistvu pa imam 1 bistveno vprašanje zate: velikost user posted image user posted image


ojojuser posted image user posted image user posted image user posted image ...številko sem imela v mislih od 2-3, za ziher, da bo prav

je videt, da sem noseča in u iber pozabljiva user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
26.1.2010 7:53:59   
dolenjka
Jutro user posted image

U Misar, sem mislila da jaz s kurami vstajam, ampak ti si me pa premagala user posted image Se mije zdelo da 2'3, sam ziher je ziher user posted image Blacky, veš da te počakam user posted image

Danes je pa eno fajn ju3. Moška še spita, mi2 sva pa pokofetkali (T pomlekcala user posted image ) in zdaj se bova počasi začeli rihtat za v varstvo, da do 9h prideva user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
26.1.2010 8:27:27   
mlavla
jutro..

no pri nas sva pa midva z Blažem mal potegnila..ati pa je Nežo odpeljal v vrtec..
zdej grem pa pobalina previt, preoblečt..pol se greva pa mal po tleh valjat...mali ima namreč zelo zanimiv slog za premikanje :)) ..kotaljenje..


misar..ja pozabljivost, je res kar značilna lastnost  za user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
26.1.2010 8:36:22   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

jutro..

no pri nas sva pa midva z Blažem mal potegnila..ati pa je Nežo odpeljal v vrtec..
zdej grem pa pobalina previt, preoblečt..pol se greva pa mal po tleh valjat...mali ima namreč zelo zanimiv slog za premikanje :)) ..kotaljenje..


misar..ja pozabljivost, je res kar značilna lastnost za user posted image



če mene vprašaš si po drugi user posted image že tako pozabljiv, da ni lahko padla diagnoza senilnosti user posted image

Naša desca še kar spita user posted image Jaz pa čakam, da T odpeljem user posted image Svašta user posted image No, sej če bi bla jaz še v postelji, Maks ziher ne bi tako dolgo spal user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...





nelson10



180 (93%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!