|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 11:32:55   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

NIČ NE RAZUMEM JIH PA MISLIM DA ŠE IMAM ENO ŠKATLICO, BOM POGLEDALA DOMA...ČE TE ZANIMA TI JAVIM POPOLDNE ups nisem se mislila dretuser posted image



Prosim, če lahko lljivviš na ZS! Hvala!


ti javim,ker res nisem ziher tak iz službe..noseča pač pa pozabljiva user posted image drugače pa upam daa te nisem tudi jaz užalila s tistim nič ne razumem...blo je bolj mišljeno na VSE poste...ki so mi vsi poprek čudno delovali ( od vseh)
no, se slišiva.
Lp



Ne ne, nič me nisi užalila. Kar se pa nosečniške pozabljiivosti tiče, bi jaz lahko takrat cel priročnik o tem napisala user posted image No, se potem slišiva po ZS. Hvala ti!!!!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 12:12:58   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Punce, hvala za vse vaše blagohotne nasvete! Zlate ste! Če verjamete!
Bi si lahko že prej mislila, da bom naletela na tak odziv.


Jaz sem ti napisala samo možnosti. vprašaj svojega zdravnika in vprašaj v lekarni, pa boš videla da jih dobiš.
Sem pa sama med pozabljivimi in sem se tega načina večkrat poslužila.


(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 12:43:52   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Punce, hvala za vse vaše blagohotne nasvete! Zlate ste! Če verjamete!
Bi si lahko že prej mislila, da bom naletela na tak odziv.


Jaz sem ti napisala samo možnosti. vprašaj svojega zdravnika in vprašaj v lekarni, pa boš videla da jih dobiš.
Sem pa sama med pozabljivimi in sem se tega načina večkrat poslužila.





Hm, moj zdravnik je 100 km stran, ker sem se preselila na drug konec SLo in še nisem uredila vseh stvari. v novem kraju se pač še ne znajdem najbolje. Pred leti sem šla nekam na en mini dopust in pozabila KT, pa šla do dežurnega, če mi napiše recept za 1 mesec, pa je tak halo naredu, da mi je bilo žal, da sem sploh šla do njega. Potem pa še na forumu dobim tak odziv, da fehtarm, mislim, kot da bi prosila za denar ali pa če mi katera avto posodi ne pa ene kur* tabletke za 1 mesec.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 12:53:06   
_sanja_*
Jaz bi samo dodala, da so jih tudi meni ŽE VEČKRAT posodili v lekarni in to celo BREZPLAČNO. Pa nimam nobenih vez tam.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 13:27:57   
melanija
Jaz imam dve škatli, če jih nisi še dobila, jih ne jemljem več, ker imam sedaj druge, ker dojim.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 14:05:26   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Jaz imam dve škatli, če jih nisi še dobila, jih ne jemljem več, ker imam sedaj druge, ker dojim.


Melanija, imaš ZS user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?