|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srbeč penis
17.1.2010 14:53:15   
Caarmen
S partnerjem sva skupaj 10 let. Nikoli nisem imela težav z vnetji ali glivicami. Sedaj sem dobri dve leti po porodu in možu se večkrat naredijo na penisu rdeče pikice, ki ga grozno srbijo. Kaj priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Srbeč penis
17.1.2010 14:55:13   
mateyka
pregled pri urologu?

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Srbeč penis
17.1.2010 15:00:34   
Caarmen
Naj omenim še, da pikice (kadar pač ratajo) vedno ratajo par ur po seksu.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Srbeč penis
17.1.2010 15:06:11   
Klemy82
A ste že kdaj slišali za glivice ? K zdravniku po kremo pa mazat- OBA!!!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Srbeč penis
17.1.2010 18:01:01   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

A ste že kdaj slišali za glivice ? K zdravniku po kremo pa mazat- OBA!!!



Dej se tok razburjat no. Glih na urgenco jima pa res ni treba zarad tega. Sicer bi jaz tud najprej pomislila na glivice. a tebe pa praviš, da te nič ne srbi ?

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srbeč penis
17.1.2010 18:51:24   
mateyka
lahko se zgodi da njo res ne srbi in nima simptomov. samo pismu, da greš k zdravniku, če dobiš pike po lulčku vsakič ko seksaš. in ja, tudi ženska se mora zdravit, če so glivice (pravzaprav ne vem če je sploh kaka spolna okužba kjer se ne zdravita oba pod "mus"), ker če se ne, mu jih sproti daješ in jih spet faše ob odnosu in se jih ne bosta znebila.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Srbeč penis
17.1.2010 19:38:38   
Caarmen
Mene ne srbi nič. Pikice pa ne dobi po vsakem seksu. Pojavljajo se na obdobja in to samo odkar sem po porodu...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Srbeč penis
17.1.2010 19:58:50   
mateyka
jaz bi šla vseeno k zdravniku. tvoja sluznica v nožnici je še vedno tanjša, če ni dolgo od poroda in se lažje pojavi kaka okužba. in potem jo seveda posledično lahko dobi tud on.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Srbeč penis
17.1.2010 21:07:57   
BOOMER
evo malo skačem not, sem ravno opazila dilemo...

strinjam se, da vse skupaj je slišat ko candida. Jaz sem jo staknila po porodu, malo zaradi stresa pa diete. Simptomi v bistvu taki kot si opisala za tvojega. G je naročil mazanje obeh, spolni odnos pa s kondomom. Minimalno zdravljenje 2tedna. Ne rabi pa k G, Daktarin krema se dobi mislim da brez recepta (no gel se dobi). Precej hitreje pa gre seveda zadeva stran še z dieto.

tko da - previdno pa bo!user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Srbeč penis
18.1.2010 8:32:55   
kalbo
Pa po seksu se je treba umit, obvezno, če ti rata je treba it pa še lulat, ker je tud v zdravi nožnici polno bakterij, ki lahko zakuhajo lepo vnetje, ki boli ko hudič. Vnetje obmodka se temu reče, boli pa tako, kot bi te kdo direkt v jajca prtegnu.

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Srbeč penis
18.1.2010 12:09:50   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Caarmen

Mene ne srbi nič. Pikice pa ne dobi po vsakem seksu. Pojavljajo se na obdobja in to samo odkar sem po porodu...



Mogoče je glih obratno kot ponavad, namreč, da ženska ima izraženo vnetje, moški pa ne, čeprav je isto okužen s kandido.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Srbeč penis
19.1.2010 8:42:39   
softic
Nama se je ponavadi pojavilo kadar je eden izmed naju jedel antibiotike. user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Srbeč penis
20.1.2010 21:04:05   
BOOMER
ja to je značilno, ker antibiotik podre sluznično floro pa gre candida v akcijouser posted image

(odgovor članu softic)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Srbeč penis
22.1.2010 16:09:48   
Caarmen
Poleg kanestena in tablet sem še zbolela in dobila tudi antibiotike. Torej lahko pričakujem, da grem ponovno skozi "nadlogo" ko pojem antibiotike? Se bo to sploh kdaj končalo?

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?