|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Želja po sexu z drugim????
28.1.2010 11:29:23   
rp72
Mene pa zanima koliko od vas je doživelo da vas je partner prevaral. Jaz sem dal to skozi in vam povem da občutek ni prav dober. Mogoče je dober za tistega ki vara, za tistega ki so mu nasadili roge pa  je psihično zelo težko.

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Želja po sexu z drugim????
28.1.2010 11:47:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rp72

Mene pa zanima koliko od vas je doživelo da vas je partner prevaral. Jaz sem dal to skozi in vam povem da občutek ni prav dober. Mogoče je dober za tistega ki vara, za tistega ki so mu nasadili roge pa  je psihično zelo težko.

(odgovor članu rp72)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Želja po sexu z drugim????
28.1.2010 11:51:02   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: rp72

Mene pa zanima koliko od vas je doživelo da vas je partner prevaral. Jaz sem dal to skozi in vam povem da občutek ni prav dober. Mogoče je dober za tistega ki vara, za tistega ki so mu nasadili roge pa  je psihično zelo težko.


Men se je. Pa mi valda ni blo vseen user posted image Pa sem nekak oprostila (takrat - danes vec nebi)! Pozabla pa itak nism nikol... Po enmu letu se je pa itak spet izkazu za zelo zvestega.user posted image Sej mu je mogoce takoj naslednji trenutek hudo - ampak samo zaradi slabe vesti pred partnerko, da ga ta nebi vec marala! Ampak to je samo metanje peska v oci...

(odgovor članu rp72)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Želja po sexu z drugim????
28.1.2010 17:20:07   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

Mah ne vem, zakaj take stvari jemljete tako resnouser posted image
sj to je čist normalno, da ti s šasoma zadiši še kdo....:) Sj če bi znali vsi preseči ta krščanska načela, ki nas "omejujejo", bi blo vsem boljše...Tko: Le kaj bodo rekli drugi??, To se ne sme! in podobno...
pr teh stvareh zmeraj obstaja en rizik...da se pa tud dobro skriti, tko da če se take stvaari počne po pameti ni problema...če se najdeta dve sorodni duši, ne vem zakaj nebi česa ušpičla...?? Pa sj če se ne ve ne boli...
Pa ni treba pr tem takoj pomislit na žaganje in spremebo v zakonu...Pa beseda "varanje"..??
Tako staromodna in za nekatere strašljiva beseda:)
Ma aa, življenje je eno samo in živeti in doživeti je treba več kot pa po okalupljenih normativih...
Sj zakon je kot goveja juha...e najboljša, ampak včasih se tko prileže tud kakšna zalenjavna al pa fižolova:)

podpis in dodatekuser posted image user posted image user posted image user posted image
a ni krščanski stavek ravno nakaj v tem smislu ljubite se in se razmnožujteuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Želja po sexu z drugim????
28.1.2010 21:18:43   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

Mah ne vem, zakaj take stvari jemljete tako resnouser posted image
sj to je čist normalno, da ti s šasoma zadiši še kdo....:) Sj če bi znali vsi preseči ta krščanska načela, ki nas "omejujejo", bi blo vsem boljše...Tko: Le kaj bodo rekli drugi??, To se ne sme! in podobno...
pr teh stvareh zmeraj obstaja en rizik...da se pa tud dobro skriti, tko da če se take stvaari počne po pameti ni problema...če se najdeta dve sorodni duši, ne vem zakaj nebi česa ušpičla...?? Pa sj če se ne ve ne boli...
Pa ni treba pr tem takoj pomislit na žaganje in spremebo v zakonu...Pa beseda "varanje"..??
Tako staromodna in za nekatere strašljiva beseda:)
Ma aa, življenje je eno samo in živeti in doživeti je treba več kot pa po okalupljenih normativih...
Sj zakon je kot goveja juha...e najboljša, ampak včasih se tko prileže tud kakšna zalenjavna al pa fižolova:)

podpis in dodatekuser posted image user posted image user posted image user posted image
a ni krščanski stavek ravno nakaj v tem smislu ljubite se in se razmnožujteuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Mene tole razmišljanje čisto nič ne moti (čeprav priznam, da se ne vidim v takšni zvezi), če imata OBA od partnerjev ista načela. če pa je eden za zvestobo, drugi pa bi imel 'open relationship', potem bo slej ko prej nekje počilo...
Torej ni problem v razmišljanju posameznika (oboje se mi zdi ok), ampak v tem, da se za take stvari morata najt oba.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Želja po sexu z drugim????
28.1.2010 23:58:07   
svetnik
Ja noooo.....Obetavnouser posted image
kr nekaj se vas je podpisalo pod moj postuser posted image

samo pod zasebno se še pogovarjam o tej temi,ker so pa ene tko zelo proti, da se jim lahko še zamerimuser posted image

nč bat....brez rizika, ni rozike:)user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Želja po sexu z drugim????
29.1.2010 13:13:23   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst se pa podpisem pod svetnika


user posted image

Kaj pa če bi bila v svojem zakonu srečna za razliko od sedaj? Bi bila potem še vedno istega mnenja? Just a question...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Želja po sexu z drugim????
29.1.2010 13:52:38   
svetnik
koko veš, da ni srečna ??

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Želja po sexu z drugim????
29.1.2010 14:13:26   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: rp72

Mene pa zanima koliko od vas je doživelo da vas je partner prevaral. Jaz sem dal to skozi in vam povem da občutek ni prav dober. Mogoče je dober za tistega ki vara, za tistega ki so mu nasadili roge pa  je psihično zelo težko.

mene ni noben še prevaral user posted image user posted image user posted image user posted image če bi me pa bi se maščevala


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu rp72)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Želja po sexu z drugim????
29.1.2010 17:28:22   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

koko veš, da ni srečna ??


Ker je že večkrat pisala o tem...
Zato pa jo resno sprašujem, kar jo sprašujem, ker me ful zanima, kakšen je vzrok, da ljudje razmišljajo tako kot ti ali pa pač ona (miška, sori, k se kr tko menva o teb, priključi se debati, prosimuser posted image -sem pa mal razmišljala...sem te mogoče preveč izpostavila? V tem primeru vprašanje umikam in se ti opravičujem user posted image )

Bi pa tudi tebe (in vse ostale, ki imajo podobno mišljenje kot ti) vprašala ali si s svojo partnerko resnično srečen.

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Želja po sexu z drugim????
29.1.2010 17:29:21   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: rp72

Mene pa zanima koliko od vas je doživelo da vas je partner prevaral. Jaz sem dal to skozi in vam povem da občutek ni prav dober. Mogoče je dober za tistega ki vara, za tistega ki so mu nasadili roge pa  je psihično zelo težko.

mene ni noben še prevaral user posted image user posted image user posted image user posted image če bi me pa bi se maščevala



Kako pa veš, da te ni? Po moje ne moreš bit nikoli 100%.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Želja po sexu z drugim????
29.1.2010 19:44:52   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: rp72

Mene pa zanima koliko od vas je doživelo da vas je partner prevaral. Jaz sem dal to skozi in vam povem da občutek ni prav dober. Mogoče je dober za tistega ki vara, za tistega ki so mu nasadili roge pa  je psihično zelo težko.

mene ni noben še prevaral user posted image user posted image user posted image user posted image če bi me pa bi se maščevala




ha ha ha...ta pa je dobra.......jih veliko poznam,ki mislijo,da jih še partnerji niso prevarali...pa zato marsikdo drug to veuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Želja po sexu z drugim????
29.1.2010 19:48:43   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


pridem v službouser posted image ...njegov pogled, vonj....pa mi šibajo misliluser posted image ...





lahko se kontroliraš...sedaj morda...določen čas...ampak bo slejkoprej prišel čas,ko se ne boš mogla. V sebi presodi,če si to želiš....posledice bodo itak v vsakem primeru......če ga boš prevarala.....bo morda nekoliko "čudna" vest nekaj časa.....če pa ga ne boš, pa si boš to cel life želelauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Želja po sexu z drugim????
30.1.2010 8:50:15   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: rp72

Mene pa zanima koliko od vas je doživelo da vas je partner prevaral. Jaz sem dal to skozi in vam povem da občutek ni prav dober. Mogoče je dober za tistega ki vara, za tistega ki so mu nasadili roge pa  je psihično zelo težko.

mene ni noben še prevaral user posted image user posted image user posted image user posted image če bi me pa bi se maščevala




ha ha ha...ta pa je dobra.......jih veliko poznam,ki mislijo,da jih še partnerji niso prevarali...pa zato marsikdo drug to veuser posted image

vem točno da me ni user posted image ,pa tudi če bi me ni problem pa naj gre nikol nisem bla proti jaz sem celo mu rekla če ma take želje naj pripelje kako doma pa bi ble dobre prijatelice


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Želja po sexu z drugim????
9.2.2010 0:18:27   
jasno
En sex pa res ni vreden družinske sreče.
Včasih je dobro imeti glavo in se samo "jajc" oziroma "metuljčkev v trebuhu".
In če se malo čudno izrazim. Tudi tisti bo imel podobnega kakor tvoj mož
verjetno bo v postelji precej slabši saj prvi sex z nekom ni bil nikoli najboljši...
Če pa že želiš doživeti res dober sex pa moraš kaj večkrat med rjuhe.
In na koncu je totalna štala.
Mogoče sem preveč moralen samo moje mnenje je tako.

LP JAsno

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Želja po sexu z drugim????
11.2.2010 11:13:05   
svetnik
hmmmm....začimba je pa vseeno dobra user posted image

(odgovor članu jasno)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Želja po sexu z drugim????
11.2.2010 11:17:43   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: rp72

Mene pa zanima koliko od vas je doživelo da vas je partner prevaral. Jaz sem dal to skozi in vam povem da občutek ni prav dober. Mogoče je dober za tistega ki vara, za tistega ki so mu nasadili roge pa  je psihično zelo težko.

mene ni noben še prevaral user posted image user posted image user posted image user posted image če bi me pa bi se maščevala




ha ha ha...ta pa je dobra.......jih veliko poznam,ki mislijo,da jih še partnerji niso prevarali...pa zato marsikdo drug to veuser posted image

vem točno da me ni user posted image ,pa tudi če bi me ni problem pa naj gre nikol nisem bla proti jaz sem celo mu rekla če ma take želje naj pripelje kako doma pa bi ble dobre prijatelice



in zakaj bi se potem mascevala?user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Želja po sexu z drugim????
11.2.2010 11:18:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst se pa podpisem pod svetnika


user posted image

Kaj pa če bi bila v svojem zakonu srečna za razliko od sedaj? Bi bila potem še vedno istega mnenja? Just a question...


saj sem srecna....z vzponi in padci...

ne bi spremenila mnenja

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Želja po sexu z drugim????
11.2.2010 11:22:53   
noranate
Veš kako se reče: v dobrem in zlemuser posted image . Če pa eden to poruši je user posted image . Mi na pamet ne pade, da bi ga prevarala, edino z kupljenimuser posted image ja. To paše pa tud njemuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Želja po sexu z drugim????
11.2.2010 11:45:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Ker tega nisem nikoli doživljala, mi prosim napišite, če bo minilouser posted image .


to ne bo minlo bo treba v akcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image življenje je samo eno.....

mogoče se pa mal z možekom pomenita, sama najbolj veš zakaj se ti tega tipa tako "lušta"..... odvisno kakšen je tvoj mož mogoče bo pa razumel tvojo potrebo? to je ful težka debata ljudje smo si različni....
jst vem, da če bi moj šel s katero bi bla ful lubusumna po drugi strani pa zaradi sexa (če bi on sexal) nebi zamenjala moža ker nisem z njim samo zaradi spolnih potreb.....
mi2 se o tem ful dosti pogovarjama in ve da imam neke fantazije (ki niso z njim povezane) mi jih ne brani in tud sama še nisem na točki, da bi jih izpolnila, vsaj ne še zdaj in vem, da ne še par let.... nekoč pa ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image


lej gre samo za sex, dokler ni čustev je zeme vse OK





Če bi tole prebrala, ko me še ni mešalo, bi te vprašala, če si normalnauser posted image . sedaj, ko pa sem v takšni situaciji, razmišljam v tej smeriuser posted image . Sprašujem se, če mi ne bo kdaj žal, da bom preostanek življenja sexala samo z možem, kar že 15 let.
Da bi njemu to omenila...vse mu lahko, samo tega ne morem. On da na sex vse, zadovolji me v nulo. Z njim doživim min. 3 orgazme na sex. Ne spomnim se, da bi kdaj manj. Če bi mu omenila, da bi rada še z drugim, se bojim kaj bi to pomenilo zanj.
Mogoče pa tud on razmišlja, da bi z drugo žensko? Ne vem sploh kako začeti to temo.
Sam, če začneva s takšnim stilom življenja....user posted image

Zadnja anonima....jaz si želim sex z drugim, ampak so posledice tiste, zaradi česa se tako otepam in ne grem za svojo željo. Sem že bila v situaciji, ko sem dobila direktno ponudbo, pa nisem šla. Ne gre za sex s komerkoli in da bi si kar tako podala v neko pustolovščino.
Razmišljanje  prve anonimne mi je zelo blizu. Mene zavira strah pred posledicami. Kot je napisala je treba razčistit. Ne morem pa vedet koliko se je on pripravljen tega držat, kar lahko vodi v pogubo. Že sam pogovor o tem je lahko poguben.


Draga moja redki so tisti , ki ti dajo tri orgazme!!!! Na tvome mestu ne bi naprej nič iskala , ker boš ZEEELO razočarana!!! Rajši pusti zadevo na fantaziji in delaj na možeku!! Ker ta je "kiiiper"!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Želja po sexu z drugim????
13.2.2010 10:30:47   
svetnik
Kakšen je kupljen ??user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Želja po sexu z drugim????
14.2.2010 11:29:06   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

Kakšen je kupljen ??user posted image
Verjetno misli prostituta !user posted image

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Želja po sexu z drugim????
22.2.2010 15:50:28   
freha
te prime pa te mine

< Sporočilo je popravil freha -- 22.2.2010 15:51:40 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Želja po sexu z drugim????
10.4.2010 9:58:32   
najina pikica*
jst sm s svojim že 13 let pa imava dva otroka,pa sm/sva srečna v najinem zakonu najini družinici,vse štima itak imava spone in padce kdo jih nima sam ko nama pač ne gre se vsedeva pogovoriva in vola spet sva na konju....skratka ko potegnem črto nič na svetu nebi zamenjala kar imam!user posted image iiii kok se to lepo sliši....
....a vendar me je poleg mojega očaral še on...nevede,nehote,....sploh se nism zavedala....itak je bil že na pogled seksibilno privlačen....vendar najprej so bili le pogovori,nč takega vse službeno,sam mal naju je večrat skup potegnilo,pa nato spogledovanja ki so bile le plod domišlije kaj vse bi si prvoščla z njim,pa na vsakem koraku k sm se nanga spomnla mi je postalo vroče,postala sm .....hm kako se temu reče mokra....pa tisti metulčki v trebuščku začela sm se obnašati k zatreskana najstnica......skratka kaj naj rečm,če še tako zanikam.....JA PRIJA....user posted image ....in če se še tako otepam fantazije in vsega lepega,seksibilnega,....itak da sm tut na mojga pomisla,pa kaj mi je vsega tok treba,pa če imam vse vse kar si želiš imeti v življenju in partnerstvu....pa vendar me je premamilo in.....ja sva se pognala v .....razburljivo avanturo ki še kar traja in traja (tudi zdaj ko imava svak svojo družinico).....in ne ni mi žal.....!!!!


.....je pa res ko se spustiš vc kaj takega si pa morš najprej pošlihtat glavo,da se ne zapleteš pregloboko,in te začne izdajati srček....

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Želja po sexu z drugim????
10.4.2010 13:22:17   
Anonimen
najina pikica* upam da tvoj ne gleda foruma ker si se razkrila.... Razen če imata tako odprto zvezo..

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




spol
Lelly28 RR

Ko ste izvedele,da ste noseče katerega spola ste si želele, da bi bil otrok?

punčka (50%)

fantek (19%)

nisem imela posebne želje (31%)


Število vseh glasov: 26

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!