|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj bi ve storile ?
21.1.2010 20:40:44   
oka
Kje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kaj bi ve storile ?
21.1.2010 22:24:06   
lutka
samo v vednost določenim osebam. Hči ima 37kg in ima hudo okvaro ledvic. Pri osmih mesecih so ji vstavili v sečevod plastiko in leva ledvica ima samo 16% funcijo.

Moj otrok dobro ve kaj je bolečina, pa naj tisoč milijonark napiše da mora otrok izkusit bolečino jaz vem kaj sem dala skozi za otroka in VEDNO jo bom branila če bo treba.

Ja, sem želela mnenja , ne pa posmehovanja .....(polulala se bom) in podobne izjave.

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kaj bi ve storile ?
21.1.2010 22:30:00   
marta82
Lutka prav si naredila. Treba je reagirat. Hči mora dobiti jasno sporočilo, da se lahko zanese nate, da se boš odločno postavila na njeno stran in tisti fant, ki je to naredil mora dobiti jasno sporočilo, da takšno nasilno vedenje ni sprejemljivo. Če bomo vsakič pogledali stran, se bo takšno vedenje samo stopnjevalo.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kaj bi ve storile ?
21.1.2010 22:30:45   
Anonimen
Potem si ti opravičujem, lutka, če je tako. Dejstev nisi napisala-zato ne morem vedeti, da je punčka bolna.
Za zdravega otroka velja, kar sem napisala, bolnega bi morala zaščitit že prej.

(odgovor članu lutka)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kaj bi ve storile ?
21.1.2010 22:58:15   
valerija77
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka


Hvala za kompliment user posted image user posted image . Lepo vidijo tvoje oči.
Žgečkam in ribam jo tako, da cvili, ZELO cvili zraven, in zelo se smejem, in vsi cvilimo. Groza, ne? Zaradi takšnih mater so sirote na Haitiju user posted image user posted image user posted image  . Rešena je huda enigma. Učiva jo, da telo tudi boli, ker jo to hočeva naučiti. Narobe? Tudi prav. Naučili so me tako in po svetu hodim svobodna in brez strahu, da me bo kdo "naribal". Over protective starši potlačijo vse, potlačijo nagone po ribanju, potlačijo občutek za bolečino (to je GROZNOuser posted image ), bolečina ne sme obstajati user posted image user posted image , ker je otrok takoj ogrožen. Bolečino kot nekaj temeljnega v človeku negirajo, ne sme priti, ne sme obstajati. Otrok se ne nauči delati z njo in ne zna z njo delati v odrasli dobi. Je sploh imel možnost izkusiti jo in se ji upreti? Ne, tega mu ne dopustimo. Over in over protective za citiram rahlo kri. Groza, rahla kri, zaščitimo otroka over in over in over again. Učenje gre v nasprotno smer-naribaj me tako, da bo bolelo ravno prav in žgečkalo ravno prav, da se bova še hotela igrati.
Kaj bom nosila v sebi in na sebi? Rano na licu ali strah, da se ne znam braniti? To odpade, mami je tu, da me reši.


Madonca milijonarka tebe bi blo treba prijavit. Očitno uživaš ob izživljanju na otroku in to sporočilo daješ svojemu otroku naprej. In tvoj otrok se bo izživljal na drugem,... user posted image
In naslajaš se na ubogih otrocih na Haitiu?!?user posted image Sram naj te bo!!!

Lutka prav si naredila..kdo bo zaščitil tvojega otroka, če ne ti? NIhče, še najmanj pa taka mama, ki uči otroka bolečine..jao.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kaj bi ve storile ?
21.1.2010 23:01:28   
valerija77
In zakaj bi ti morala razlagati, da je hčerka bolna? Očitno je pri tebi moto: udri po siromaku, če je zdrav a ne? A zaščitit je treba le bolne otroke, zdravi pa si po tvojemne "zaslužijo" zaščite.


(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kaj bi ve storile ?
22.1.2010 8:08:55   
Anonimen

oka tuki

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Provocira miška, provocira, na pa provucira. Provokatorka, ne provukatorka.





user posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 22.1.2010 8:09:37 >

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kaj bi ve storile ?
22.1.2010 10:46:14   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


oka tuki

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Provocira miška, provocira, na pa provucira. Provokatorka, ne provukatorka.





user posted image


Na ti šment pa tako sem pazilauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kaj bi ve storile ?
22.1.2010 10:57:33   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kaj bi ve storile ?
22.1.2010 11:22:15   
oka
Ti se kar smej ampak moje vprašanje pa ostaja neodgovorjeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kaj bi ve storile ?
22.1.2010 12:02:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lutka

zdaj pa razumem zakaj je pri nas tako kot je. Zato ker določeni ljudje razmišljao tako kot ti. Pa še smešno ti je.user posted image

To je MOJ otrok in jaz sem ji dolžna stat ob strani in če vidim da trpi ji bom tudi pomagala.

Nikoli ne bom pozabila besede ene od vzgojiteljic : če starši ne bomo stali otroku ob strani, jim nobeden ne bo. Branite jih, ker sami se ne morejo vedno.

Podpis pod vse tole!

(odgovor članu lutka)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kaj bi ve storile ?
24.1.2010 18:08:08   
Jožica Č.
lutka,tudi moj fant je v 7 raz.
zunaj sem ga čakala v šoli pa so ga pretepali . ko je prišel ven mi je povedal in nisem mogla do besed . takoj sem ga pelala v bolnišnico in tam so javili na policijo . bil je postopek ,seveda nasilje . nisem hotela nič drugega kot dokaz da je policija obvestila starše in fantom dala dokaz ,da nemorejo tega poćet .od takrat ima fant mir in ga  pustijo na miru ,NE DOVOLIM NASILJA MOJIM OTROKOM ,KER JIH TUDI JAZ TEGA NE UČIM tako da samo strogo in to je to !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kaj bi ve storile ?
24.1.2010 18:17:00   
Jožica Č.
user posted image milijonarka -ti pa mislim ,da nimaš otrok -ali mogoče ? bogi tvoji otročki ,če so ,ker tebi nekaj manjka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?