|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:27:41   
vekybel
...e ja, tik pred zdajci smo...user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:33:18   
Jessy
Pa saj ne morem verjet, da smo že na vrsti! Tjaša, iskrene čestitke za Urbana!!!! user posted image user posted image user posted image

Prehrana doječe matere: Jaz sem se prvi mesec izogibala samo stročnicam, za katere je znano, da napenjajo, potem pa sem počasi začela jesti vse. Tudi v porodnišnici smo dobili vse za kosilo, od fižola naprej, pa tudi solato, tako da se nisem nič kaj odrekala. K sreči Neja ni imela krčev. Če bi jih, bi zagotovo imela bolj dietetično hrano.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:47:16   
lucika
povejte mi, a ste ve tudi tako čustvene. mislim, bolj ko razmišljam, manj mi je jasno...a se mi res ob vsakem dojenčku morajo solze vlit?

meni pa hoče biti nekaj slabo. ne vem od česa...hm...

prestavljam in pospravljam. nič konkretno, bolj tako prčkanje, ta papir v ta fascikel, te vatice na drugo polico, ne na prvo...tak počaaasi in z užitkom.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:50:45   
Pikapolonica80

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

povejte mi, a ste ve tudi tako čustvene. mislim, bolj ko razmišljam, manj mi je jasno...a se mi res ob vsakem dojenčku morajo solze vlit?



Ja enakouser posted image sem glih tko potočila solzico ko sem prebrala sms od Tjaše, in to sredi pisarne, k sreči me sodelavke štekajo k so vse že dale to skozi.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:51:26   
vekybel
Ja jz sem tudi dosti čustvena in slabost se mi spet pojavlja sam zjutraj, ma ni tako hudo da bi bruhala zaenkrat pa upam da ne bom, ker če ne me bo to uničlo. Samo ko se spomnem kako mi je bilo slabo na začetku user posted image  se mi meša.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:56:09   
Jessy
Jaz sem bila zelo čustvena pred Nejino nosečnostjo, od takrat naprej je pa moj user posted image  tisti, ki je prvi v solzah, meni pa zlepa ne pritečejo.

Sem pa čist paf, ko gledam na satelitski porodne zgodbe (čez pol urce se že spet začnejo). Ko rodijo otročka, pa solzice pritečejo! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:59:11   
Jessy
Slabo je meni samo ob jutranjem umivanju zob. A ni to čudno? Samo zjutraj imam težave, popoldne ali zvečer pa jih brez težav umijem, medtem ko zjutraj čist malčk manjka, da mi ne obrne. No, enkrat mi celo je.

Bi pa tudi jaz prekladala cunjce. Danes ponoči me je prešinilo, da bi lahko torbi za  v porodnišnico in user posted image  pripravila. Morda bom pa res. Bom lahko spet malce prekladala. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:04:26   
3Sonček3
Dobro jutro!

Čestitke Tjasi in njenemu user posted image za Urbana user posted image user posted image user posted image
Mene tut že tok firbec matra kak zgleda naš user posted image .

Joj 5 strani sej me je skor kap kok ste pridne!
Otrdevanje trebuha se je tut pri meni končalo, se mi samo še ene parkrat na dan naguzi na trebušno steno in zgleda kot da bom počla, ampak to ni nč u primerjavi s prejšnim mescem k mi je kr naprej otrdevou.

lenčy izogibej se hrani ki te napenja, sploh grahu in fižolu
Slabo je pa tut men zadne 4 dni, ni tko hudo da bi bruhala, ampak prijetno pa tut ni. Pa nč mi ne štima če ležim na D boku. Slabo mi je še bl, zgaga me začne pečt, ko se prekotalim na L bok me pa hitr začne kolk bolet, no zdej pa bot pametn, če se uležem na hrbet se pa kasnej dvignt ne morm brez pomoči user posted image  user posted image  user posted image ja sej bo kmal bolš. 
Čustva...solze...ja vem kako je usak dan najdm neki kar me spravi v jok, sm že nasploh občutljiva zdej pa še bolj. Tut ko porodne zgodbe berem je uredu do tistega dela ko bejbi ne pokuka vn, pol ko pride ta stavek se pa začne mal oteženo branje k se mi neka megla dela pred očmi user posted image user posted image user posted image .
Mene moj user posted image brca u rebra, nevem al mu ni biu dobr zajtrk al se veseli z nami za Urbana. Upam da to tadrugo. Sm pa še opazila, da zadnje dni spim 3-4 urce in sm kr naspana, danes sem se zbudila ob 1:45 naspana kot da bi spala dva dni in kaj naj delam ob tej uri ko usi normalni ljudje spijo??? Pa sm šla DaVincijevo šifro gledat. Ko mi je pa končno uspelo zaspat sem mela pa take čudne sanje, da bog se usmili. Najprej sem sanjala da je tašča čez usta vn spravla postlco in popkovino otroka pa ni blo nikjer. Ena punca k je bla že na svetu doug časa je dobila to rojstvo in spet ni znala govort pa tko, kot usi dojenčki pač. Nevem kake sanje so ble to neke izvenzemeljske. Kasneje sm pa še sanjala da mam po hlačkah use krvavo in sm šla u sanjah res tipat če mam kej mokro po hlačkah in mi ni dalo miru, sm mogla it na wc prevert, kr me je kr mal panika zagrabla, no pa na srečo ni blo nč.

< Sporočilo je popravil 3Sonček3 -- 28.1.2010 11:06:25 >


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:19:40   
3Sonček3
A zdej ko sm js pršla na RR ste pa use ostale pobegnle??? Js se ne morm sama s sabo pogovarjat user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:20:15   
vekybel
jessy na katerem programu pa gledaš te porodne zgodbe?

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:25:36   
mammamia
Čestike Tjašiuser posted image user posted image user posted image ! Jaz pa upam, da bo še počakal moj user posted image  vsaj še en mesec. Danes smo točno v 32 tednu!! Tudi jaz vsak dan gledam koledarček in štejem dneve in upam, da bo počakal vsaj do 35 tedna!!!!

Danes sem zjutraj ko sem vstala opazila da sem imela mokre hlačke-brez vonja, brez barve....pa ne vem, ali sem se teko spotila , in sem zamenjala hlačke in čakam da vidim kako bo naprej....

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:29:37   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

jessy na katerem programu pa gledaš te porodne zgodbe?


Na travel & living. Se je pravkar začelo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:30:12   
Anonimen
Midva sva imela pa včeraj prvič materinsko šolo, pa imam zdaj nekaj vprašanj za tiste ki ste že mamice. Najbolj me je zmotlo..no ne zmotlo ampak zasekiralo, ko je govorila, da ko dojiš ne smeš svežega sadja in zelenjave jest. Ma jst po večini sam to jem in kaj bom pol sploh lahk jedla??? Mesa ne maram, krompirja tudi ne, obožujem pa vse sadje, vso zelenjavo (razen graha). A lahk vsaj mlečne izdelke ješ med dojenjem npr kefir, jogurte?

(odgovor članu vekybel)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:35:27   
lunka1
nosečka 24, baje lahko ješ vse, kar te ne napenja (če te neka stvar napenja, potem je velika verjetnost, da bo napenjalo tudi dojenčka).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:36:52   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

jessy na katerem programu pa gledaš te porodne zgodbe?


Na travel & living. Se je pravkar začelo.

Sem dala napačno informacijo. Na ZONE REALITY so.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:37:14   
Anonimen
Pri meni se je pa vse umirilo. Čakam na 22.2

Sem klicala prej G za preiskave, pa da sem mu povedala, da se je stanje umirilo in je bil prav vesel. Zgleda, da se me je zapomnil, kdo sem.  Morm pa priznat, da ga je po telefonu lažje razumet,kakor v živouser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sara2007 -- 28.1.2010 11:39:15 >

(odgovor članu vekybel)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:39:12   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

Pri meni se je pa vse umirilo. Čakam na 22.2

Sem klicala prej G za preiskave, pa da sem mu povedala, da se je stanje umirilo in je bil prav vesel. Zgleda, da se me je zapomni, kdo sem.  Morm pa priznat, da ga je po telefonu lažje razumet,kakor v živouser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:42:32   
lucika
jessy, jaz sem skopala pred tv, pa ni. in tud naslednja ni. a imamo isti časovni pas or what?

nosecka24, bo treba lepo probat in se bo videlo. če bo otroka šraufalo, boš pač malo omejila in kaj zamenjala... jaz sem tudi že v porodnišnici solato jedla in paradajz in take zadeve... mi druga ni preostalo, ker je to bilo...kaj te vem, mislim, da če ima otročke namen zvijat jih bo, tud če ti ne boš nič jedla. tak da lepo počasi...le tak ko so rekle, takih zadev ne, kar napenja. pa če surovo sadje ne bo ok, boš pa kompotke kuhala, tisti ziher so vredu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:43:40   
lucika
pa tud na reality niso nooooo. daj, tretji poiskus...a gledaš?

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:46:53   
Anonimen
Aja samo da nekaj dodam:

Ko sem bila v P, sem seveda tudi omenila, da imam ves material za darovanje popkovnične krvi.
In mi je babica rekla, da naj ne bom razočarana, če to slučajno ne bo ratalo to darovanje, ker marsikateri G, si pri CR tega ne upa delat, ker je pri tem večja verjetnost, da se ti maternica ne bo krčila tako kakor pa pri naravnem porodu in da so lahko komplikacije.

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:49:21   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

Aja samo da nekaj dodam:

Ko sem bila v P, sem seveda tudi omenila, da imam ves material za darovanje popkovnične krvi.
In mi je babica rekla, da naj ne bom razočarana, če to slučajno ne bo ratalo to darovanje, ker marsikateri G, si pri CR tega ne upa delat, ker je pri tem večja verjetnost, da se ti maternica ne bo krčila tako kakor pa pri naravnem porodu in da so lahko komplikacije.


O madona zakaj pa to prej ne povejo, a je treba res glih use tik pred koncem zvedt. Uredu razumm sm kaj pa če bi js to kri hotla shrant v zasebno banko za svojega otroka, pa da mi G reče da to nebo naredu ker pač ...karkoli že... ma bi ga tko zbombala da bi se dva dni vrtu po P.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:49:28   
malicki
Čmrlika in lina - jaz se vama z veseljem pridružim na kavici. A bosta zdržali 2v1 do 11.2.? user posted image
Od takrat bom frei in se lahko dobimo na dopoldanski kavici.

Prehrana - prvi mesec čimveč lahke in hkrati bogate hrane, najboljše so kurje juhice z zelenjavo, polenta + mleko, kompot iz jabolk...
Izogibajte se težki hrani ala golaž, svinjina, pomfriju, solati in kisu, jedem na čebuli, sadju. To zna tamale potem ful zvijati. Potem pa postopno uvedite ostale jedi, itak pa potem sproti vidiš kako prehrana vpliva na user posted image .

Jaz vem da po 2 tednih juhic več videt nisem mogla user posted image

A ste kaj dogovorjene z mamami ali taščami za pomoč 1. mesec? Meni je moja mami prvič kuhala in mi je bilo res super. Ker naš ati ima v kuhuinji 2 levi roki user posted image  Zato sem se tokrat s taščo dogovorila, ki pa me že zdaj razvaja.

(odgovor članu mammamia)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:50:48   
3Sonček3
 
IZVIRNO SPOROČILO: malicki

Čmrlika in lina - jaz se vama z veseljem pridružim na kavici. A bosta zdržali 2v1 do 11.2.? user posted image
Od takrat bom frei in se lahko dobimo na dopoldanski kavici.

Prehrana - prvi mesec čimveč lahke in hkrati bogate hrane, najboljše so kurje juhice z zelenjavo, polenta + mleko, kompot iz jabolk...
Izogibajte se težki hrani ala golaž, svinjina, pomfriju, solati in kisu, jedem na čebuli, sadju. To zna tamale potem ful zvijati. Potem pa postopno uvedite ostale jedi, itak pa potem sproti vidiš kako prehrana vpliva na user posted image .

Jaz vem da po 2 tednih juhic več videt nisem mogla user posted image

A ste kaj dogovorjene z mamami ali taščami za pomoč 1. mesec? Meni je moja mami prvič kuhala in mi je bilo res super. Ker naš ati ima v kuhuinji 2 levi roki user posted image  Zato sem se tokrat s taščo dogovorila, ki pa me že zdaj razvaja.


Baje da maš od polente tut več mleka user posted image user posted image user posted image al je spet kakšna vraža

< Sporočilo je popravil 3Sonček3 -- 28.1.2010 11:51:28 >


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:53:58   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: malicki

Čmrlika in lina - jaz se vama z veseljem pridružim na kavici. A bosta zdržali 2v1 do 11.2.? user posted image
Od takrat bom frei in se lahko dobimo na dopoldanski kavici.

Prehrana - prvi mesec čimveč lahke in hkrati bogate hrane, najboljše so kurje juhice z zelenjavo, polenta + mleko, kompot iz jabolk...
Izogibajte se težki hrani ala golaž, svinjina, pomfriju, solati in kisu, jedem na čebuli, sadju. To zna tamale potem ful zvijati. Potem pa postopno uvedite ostale jedi, itak pa potem sproti vidiš kako prehrana vpliva na user posted image .

Jaz vem da po 2 tednih juhic več videt nisem mogla user posted image

A ste kaj dogovorjene z mamami ali taščami za pomoč 1. mesec? Meni je moja mami prvič kuhala in mi je bilo res super. Ker naš ati ima v kuhuinji 2 levi roki user posted image  Zato sem se tokrat s taščo dogovorila, ki pa me že zdaj razvaja.


ja bova,sva se prej na fb menle in se odločle da bova še na rok božale bušije...te pa smo zmenjene user posted image


Moja mami je bla že prvič ful v pomoč in vem da bo zdaj tudiuser posted image HVALA MAMI!


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 11:53:59   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

pa tud na reality niso nooooo. daj, tretji poiskus...a gledaš?



A veš, kaj je možno? Mi nimamo Total TV-ja, ampak gledamo prek Hispasata. Vem, da na Totalu so teli programi, vem pa ne, če isto vrtijo.
No, saj danes ni bilo nič lepega za videt, ker je bilo žalostno. So pa vsak dan.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?