|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 13:33:38   
3Sonček3
Kje ste??? user posted image Meni je dougčas

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 13:40:02   
branka28
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

 
 
 
MARČKI 2010
 
      datum          ime         PDP      ime otročka      teža      dolžina
 
user posted image  28.01.     Tjasa27     03.03.        Urban           2500 g       42 cm




Seznamček je ful vredu, bravo rožca26!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 13:42:22   
branka28
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Mi je Tjaša pisala in razložila:

Oj! Da poročam user posted image  Ni bilo hudo. Je pa bilo nepričakovano. In hitro. Ob 22 odtekla voda, ob 5 že rodili. Urban težko diha in je na intenzivni. Jz sem pa ob porodu posteljice zgubila več kot 2 l krvi in so mi dali transfuzijo in zato ne smem nič, čeprav se počutm super. Urbana vidim šele popoldne user posted image  Pozdrav vsem, pa držte pestke, da bo vse ok. Sem upala da ne bom taprva marčevkauser posted image . A bom sploh lahko še z vami, al me boste k januarkam izselile? user posted image
 



Držimo pestke Za Urbana in mamico, da bo vse ok.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 13:57:23   
3Sonček3
joj joj punce moje bolj se vikend prbližuje bolj ste lene user posted image  user posted image  user posted image js se morm pa sama s sabo pogovarjat user posted image  user posted image  user posted image .
Če bi ble še naprej tko pridne kukr smo ble zadnje dni bi nam mogoče še uspelo 4. del odprt pred koncem user posted image user posted image user posted image joj zdej pa že pretiravam

Bom js mal utihnla da boste lahko še ve kej povedale


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu branka28)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 14:06:46   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: lakaya

Hej user posted image


Joj js bi tud rada mal prej rodila, tm okol 18.2. bi blo idealno, da je še Vodnar, je moj lubi Riba ma roj dan 3.3. pa so te ribice zelo težavne, neorganizirane, užaljene... itd Res bi mela rajš Vodnarja!!!


Mejte se lepo***



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz tud navijam za vodnarja!! user posted image user posted image

že pobiramo stave! v igri so 7.2 , 10.2, 15.2

_____________________________

Lin@


(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 14:13:39   
lucika
eh, lakaya...sicer ribic ne poznam preveč...ampak z vodnarjem znaš dobit eno občutljivo dušico, ki ji bodo tekle solze v potokih. tak kot meni:) pa saj smo drugače super, nimaš kaj:)))))))))))))

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 14:36:18   
plamen
vekybel - hvala za odgovor. Je pa tako da prvi del je porodniška v trajanju 105 dni, potem pa naprej nega in varstvo otroka. Za P sem si izračunala na 105 dni, kar pride 15 tednov. NVO pa traja 260 dni, skupaj torej 365 in si bom po tem izračunala, da dam možeku 15 delovnih dni ali pa 20, odvisno koliko mu bo njegov delodajalec dovolil. Moram pa to na CSD odnest 30 dni pred potekom prvega dela. Če bi še katero zanimalo...

Jaz bom 14 dni dopust koristila in nbomo šli še skupaj na počitnice, potem bo pa mal sam z mulčkom domauser posted image .

Sveže sadje in dojenje - najbolje, da vsak dan poskusiš eno sadje in boš videla po čem bo user posted image zvijalo. Moja sestra normalno je banane, pomaranče, mandarine in jabolka. Je počasi probavala in se vse OK. Moja kolegica je imela v času dojenja žolčne kamne in je imela zelo strogo dieto brez sveže zelenjave in svežega sadja, nobene maščobe, pa je mala vseeno imela krčke. Tako da,...

Pošiljam sončka!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 14:39:30   
lorelaj*
Tjaša, čestitke še tukaj! user posted image user posted image user posted image In navijam za oba, da bosta čim bolj zdrava!

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 14:43:59   
meti.v
Tjaša čestitkeuser posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držim pesti, da bi blo vse ok!user posted image user posted image

(odgovor članu lorelaj*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 14:49:56   
Jessy
Mi smo pravkar pojedli kosilo, saj se je danes kar nekam zavleklo.

Porodniška traja 365 dni (seveda v dveh delih). V glavnem, pride tako, da če nastopiš porodniško npr. 11.2., prideš naslednje leto v službo točno na isti dan.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu meti.v)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 15:00:18   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: lakaya

Hej user posted image


Joj js bi tud rada mal prej rodila, tm okol 18.2. bi blo idealno, da je še Vodnar, je moj lubi Riba ma roj dan 3.3. pa so te ribice zelo težavne, neorganizirane, užaljene... itd Res bi mela rajš Vodnarja!!!


Mejte se lepo***



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz tud navijam za vodnarja!! user posted image user posted image

že pobiramo stave! v igri so 7.2 , 10.2, 15.2


ti to zase navijaš?...ti bom jaz dala vodnarja ! user posted image  sma se drugače zmenle user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 15:01:59   
Čmrlika
Za URBANA IN TJAŠO!
 
user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 16:10:18   
lenčy
hvala punce za odgovore, katere sem mola vsakega posebej preštudiratuser posted image js jem vse, tudi stročnice, sadje in ostalo zelenjavo, tko da res ne vem kaj naj bi pol jedla... kurjo juhco bom dobivala, to že vem, polente se tud ne bi branila, ker jo imam zlo rada, golaž bi pa pogrešala, še posebej, če ga moj nardi. bom pa puranje zrezke jedla pa kruh od tašče k je njamiuser posted image

naj pohvalim nov spisek rojstev, ful je lepuser posted image

pa seveda Urban drži seuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 17:35:23   
Jessy
Vidim, da danes niste prav velike čveke. Vas je najbrž malce streznilo, ko ste izvedele, da smo marčevke na potezi. Najbrž vse pakirate za v porodnišnico, kajne? user posted image

No, jaz sem Nejo peljala na telovadbo, zdaj pa čas preganjam, da jo grem pobrat, pa bi malce klepetala. Ker nobene ni, bom morala najbrž tudi sama začet pakirat za v porodnišnico. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 17:38:40   
Anonimen
Vidim, da danes niste prav velike čveke. Vas je najbrž malce streznilo, ko ste izvedele, da smo marčevke na potezi. Najbrž vse pakirate za v porodnišnico, kajne?


ej niti cote nimam spakirane, sem rekla da pred 20. no way

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:26:16   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

Vidim, da danes niste prav velike čveke. Vas je najbrž malce streznilo, ko ste izvedele, da smo marčevke na potezi. Najbrž vse pakirate za v porodnišnico, kajne?


ej niti cote nimam spakirane, sem rekla da pred 20. no way


Ti si pa dobra! Si že skoraj popadke predihavala, pa še kar nočeš spakirat. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:29:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

Vidim, da danes niste prav velike čveke. Vas je najbrž malce streznilo, ko ste izvedele, da smo marčevke na potezi. Najbrž vse pakirate za v porodnišnico, kajne?

ej niti cote nimam spakirane, sem rekla da pred 20. no way


Ti si pa dobra! Si že skoraj popadke predihavala, pa še kar nočeš spakirat.


Ma ja, jst se ne dam kar tako. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:32:09   
Jessy
Vidim, ja! Se pravi, da boš kar na 22. 2. ciljala?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:36:08   
Jessy
Meni se pa zdi, da se preveč ženem in premalo počivam. Se kar ne počutim ravno ok, zato grem zdajle malce na sedežno, da vidim, če bo kaj odleglo. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:39:37   
Anonimen
Vidim, ja! Se pravi, da boš kar na 22. 2. ciljala?


ja, razen če ne bo prej kaj ven padlouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:41:21   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: lakaya

Jessy in Zoey sta včer imeli tako debato pa sm se spomnla, da mamo bliz PDP, js mam 12.3. pa v Postojno mislim it, upam da se bo išlo ker mam kr skoraj 1 uro do tja...

Joj js bi tud rada mal prej rodila, tm okol 18.2. bi blo idealno, da je še Vodnar, je moj lubi Riba ma roj dan 3.3. pa so te ribice zelo težavne, neorganizirane, užaljene... itd Res bi mela rajš Vodnarja!!!



O, lepo, smo že 3 user posted image Sam zdaj mormo pa žal zapret skupino, blizu so samo 3 postelje, razen če bo šla katera od vaju v vodo user posted image Sporoči, če boš šla 1., pa v terminu mojih datumov prosim user posted image user posted image


(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:42:24   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

Vidim, ja! Se pravi, da boš kar na 22. 2. ciljala?


ja, razen če ne bo prej kaj ven padlouser posted image user posted image user posted image


Sara, če bo pa kar padlo ven, pa jaz vzamem katerikoli datum, se ne bom nič pritoževala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:47:39   
zoey
Jaz sem imela dans en dolg obisk prijateljice z enoletnikom, pol sem skuhala in padla dol user posted image Koma. Sem imela en beauty nap do zdaj, ponoči bo pa veselica. Ma jaz sem že celo nosečnost nenormalno utrujena, ampak moj vrli G pravi, da tko pač je. Bi mi moral po moje eno ornk analizo krvi narest, ker to res ni normalno user posted image Ampak vem, da mi ne bo, mogoče bom pa po porodu kot nova user posted image Je pa  user posted image dans kar malo zvilo, ko sem mu povedala za Tjašo in je namignil, da bi bilo pa fajn, da spakiram user posted image Bom dala ta vikend crocksice prat, za začetek user posted image


< Sporočilo je popravil zoey -- 28.1.2010 18:49:38 >

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:58:20   
medvedka...
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Jaz sem imela dans en dolg obisk prijateljice z enoletnikom, pol sem skuhala in padla dol user posted image Koma. Sem imela en beauty nap do zdaj, ponoči bo pa veselica. Ma jaz sem že celo nosečnost nenormalno utrujena, ampak moj vrli G pravi, da tko pač je. Bi mi moral po moje eno ornk analizo krvi narest, ker to res ni normalno user posted image Ampak vem, da mi ne bo, mogoče bom pa po porodu kot nova user posted image Je pa  user posted image dans kar malo zvilo, ko sem mu povedala za Tjašo in je namignil, da bi bilo pa fajn, da spakiram user posted image Bom dala ta vikend crocksice prat, za začetek user posted image




Hy zoey mogoče pa boš mela po porodu še preveč energije, sicer pa jo boš potrebovala... upam na najbolše

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 18:59:35   
zoey
O medvedka hvala, da bi bilo le res user posted image

(odgovor članu medvedka...)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?