|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:00:55   
urška
no lej meni tudi 4 nalgesini ne bi pomagali, zato vzamem 1 ketonal forte, ki pomaga. mislim ne vem kaj ima smisel jemat 4 enake tablete če ti ne pomagajo. vzameš enega, ki ti pomaga? a ni to simpl?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:01:21   
ronja
Potem bi te pa potolažila, da so meni še vse večje življenjske prelomnice zmedle menstrualni urnik, s poroko je pa verjetno podobno user posted image

Od vseh prelomnic verjetno najbolj zanositevuser posted image .

Nimam pojma, kaj naredit. Tudi mene m. zelo bolijo in tazadnje, kar bi si želela na tak dan, je en kup skakanja okoli (saj se zgodi, da nimaš izbire, ampak če bi si pa planirala, pa si rajiš ne bi...) Prestavljala si m. še nikoli nisem, ker ne jem kt.

Če imaš poroko čez nekaj mesecev, potem bo verjetno do takrat ali že user posted image na poti ali pa se ti bo m. cikel prestavil za kak dan (vsaj moji se navadno pomaknejo za kak dan naprej). Pa mogoče upoštevaj, da ima februar 28 dni in bo vse malo drugače - čez 2 meseca ne bo čez 61 dni kot običajno... in boš mogoče že proti koncu.
Če imaš pa poroko v kratkem, potem pa nimam pojma - upaj, da je ne bo.

Potem je pa še ena možnost, kako si malo omilit bolečine, samo ne vem, če je ravno izvedljiva na poročni dan: spita skup z bodočim možem - seveda ti takrat to ne gre po glavi, samo če se on potrudi, da ti zapaše, potem je lahko prav super in potem res manj boli - se vse mal prekrvavi, pa razmiga, pa še orgazem sam deluje precej analgetično.
Mogoče mal nenavaden predlog, ampak boljše kot pa da si čisto zadeta od analgetikov na svoji lastni poroki, pa da ne boš smela alkohola pit (če ga bi sicer rada) oz. da če boš, da boš sploh čisto zadeta... sicer nismo vsi enako občutljivi, ampak jaz sem čisto zadeta po lekadolu in eni kaviuser posted image ...

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:02:04   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ker ce prav pomislim, bi res cudno zgledalo, da bi iz lezecega polozaja izdahnila svoj "DA"!user posted image



še velikokrat se ji bo naredilo da bo morala kaj iz ležečega položaja povedat. zakaj ne začeti že sedaj?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:03:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: urška

no lej meni tudi 4 nalgesini ne bi pomagali, zato vzamem 1 ketonal forte, ki pomaga. mislim ne vem kaj ima smisel jemat 4 enake tablete če ti ne pomagajo. vzameš enega, ki ti pomaga? a ni to simpl?


ja mogoce je pa ze probala, ampak je hotela pac povedat, da ji NIC ne pomaga..

drugac pa ketonal forte je tud edini ki pomaga meni!user posted image vcasih je bil to se naklofen, ampak ta mi ne pomaga vedno.. ketonal pa ja.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:05:34   
baguSka
spita skup z bodočim možem


nisi povedala kaj!?user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:06:26   
urška
aja, potem bi pa morala napisat, da ji nič ne pomaga. jaz sem tudi mislila da mi nič ne pomaga, dokler nisem ketonala odkrila. ja naklofen je kar ok, samo ne prime vedno oz. rabi dalj časa da prime, pa še manj časa drži. ketonal pa res prime v 10 minutah.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:06:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ker ce prav pomislim, bi res cudno zgledalo, da bi iz lezecega polozaja izdahnila svoj "DA"!user posted image



še velikokrat se ji bo naredilo da bo morala kaj iz ležečega položaja povedat. zakaj ne začeti že sedaj?user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image ja.. nej zenin ze v startu ve kaj ga caka!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:07:56   
urška
mislim, da se ženin ne bi pritoževal če bi slišal kakšen JAAAAAAAAAAA od nje. iz ležečega položaja, seveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image











(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:11:49   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

spita skup z bodočim možem


nisi povedala kaj!?user posted image



haha.. jst sm se bl zmedena zdej! spita kot spijta pivo npr.? al sexajta?user posted image user posted image user posted image

ker sem ze namrec slisala, da pivo prezene bolecine stran... rdece vino pred pricakovano M, pa jo pospesi, tako da pride prej!!

ce si pa ti mela ronja v mislih sex, pa tud mogoce ja..

< Sporočilo je popravil baguSka -- 27.1.2010 15:12:34 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:12:51   
uškinamama
po mojem boš na poročni dan noseča

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:13:23   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: urška

mislim, da se ženin ne bi pritoževal če bi slišal kakšen JAAAAAAAAAAA od nje. iz ležečega položaja, seveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



verjetno res ne.. 1x ko bosta ze ozenjena.. user posted image ampak na porocni dan? ze???

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:13:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

po mojem boš na poročni dan noseča


wau! vzpodbudno!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:16:22   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

se ti tardeca sploh zaustavi pri tem user posted image



tri dni prej zihr!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:16:31   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

po mojem boš na poročni dan noseča


wau! vzpodbudno!user posted image




upam, da  user posted image . Razen , če ne bo sedaj odprla teme : Nosečniške slabosti na poroki user posted image . Šala mala.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:21:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

se ti tardeca sploh zaustavi pri tem user posted image



tri dni prej zihr!



no, jst vem da sm jih tud mogla jest.. zarad operacije. ampak sem jih mogla zacet jemat ze 14 dni prej!user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:23:10   
ronja
haha.. jst sm se bl zmedena zdej! spita kot spijta pivo npr.? al sexajta?

bogtenemara, baguska! Spat skupaj pomeni zame seksat, valjda! Spijta pivo bi bilo pa z j, ja.
Seks je pač tudi analgetik - seveda če se drugi udeleženec potrudi, da ti je všeč, ker med m. navadno rabiš kako minuto daljšo predigro.

po mojem boš na poročni dan noseča

Pol bo pa bruhalauser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 15:28:33   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha.. jst sm se bl zmedena zdej! spita kot spijta pivo npr.? al sexajta?

bogtenemara, baguska! Spat skupaj pomeni zame seksat, valjda! Spijta pivo bi bilo pa z j, ja.
Seks je pač tudi analgetik - seveda če se drugi udeleženec potrudi, da ti je všeč, ker med m. navadno rabiš kako minuto daljšo predigro.

po mojem boš na poročni dan noseča

Pol bo pa bruhalauser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


...


jah no.. nism vedla zakaj j manjka!user posted image hvala za obrazlozitev!user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 19:46:39   
Greenie
Res težka situacija - not!

Pač en mesec pred poroko ne delaj na otroku in si takrat prestavi menstruacijo. Vzameš lahko samo nekaj tabletk, čez nekaj dni se pa že pojavi ta rdeča. Simpl.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 21:00:49   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

se ti tardeca sploh zaustavi pri tem user posted image



tri dni prej zihr!



no, jst vem da sm jih tud mogla jest.. zarad operacije. ampak sem jih mogla zacet jemat ze 14 dni prej!user posted image



ja no jaz sem jih pa jedla da sem M prestavla. Kaj pa Ketonal forte nič ne škoduje plodu?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Menstruacija na poroki
29.1.2010 13:46:08   
koala
Moja zanak je glede na svoje redne cikle planirala svojo poroko. Izbrala sta tak datum da je ZIHER ne bo imela.
A veš kaj se ji je zgodilo? Dve uri preden so prišli svatje se ji je tardeča vlila v vsej svoji veličini. Stresne situacije pač lahko zbrkajo ciklus. Jaz sem za svojo poroko sicer prestavila ciklus, a pod nazorom ginekologa in zato ker sem bila 1000% da narvno ne morem zanositi. V tvojem primeru pa ziher nebi jemala nikakršnih hormonov.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Menstruacija na poroki
29.1.2010 13:51:40   
baguSka
V tvojem primeru pa ziher nebi jemala nikakršnih hormonov.


Tud jst ne.
In tud men se je zgodil ze neki pdb. In sicer ravno na dan druge operacije!! Cist lepo sem M ze mela konec.. in mislim da na 7.dan od zadnjega dneva M, naj bi me operirali. In kaj se je zgodilo? Se isto jutro pred operacijo sem zacela krvaveti user posted image user posted image user posted image Prvic v vseh 17ih letih (takrat), odkar sem imam sploh tardeco! Drugac mi nikol ni tkole srala.... res da imam neredne, ampak moji ciklusi se VEDNO gibljejo od 30-48 dni! Sem pa k sreci krvavela le tisto jutro pred operacijo (da mi je zmesalo mozgane) in me je doktor vseeno operiral.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Menstruacija na poroki
31.1.2010 11:39:50   
Martinčka
hello... sicer ne vem kdaj imaš poroko ampak ti povem kako je bilo pri meni... jaz sem si takole februarja zračunala po koledarčku na menstruacija.si da bom imela M 2 tedna pred poroko in sem bila čist srečna ker bom ravno na poročni dan plodna:) juhej a ne.. čeprav sem sicer imela precej redno M, sta se pojavila do septembra dva meseca ki sta mi malo pomešala štrene zaradi kakšnega stresa (diploma, poletje, hujšanje zaradi poroke...) in evo ga, sem dobila M v petek, dan pred poroko... poroko sem imela v soboto in popoldan ko sem se šla stuširat pred poroko sem ugotovila da nimam nič izcedka... in je spet stres naredil svojeuser posted image  tako da sem imela M samo en dan pred poroko.. zaradi tega seveda potem tudi nisem očitno imela ok ovulacije na poročnem potovanju, ampak naslendja M je pa bila ok in sem v drugo tudi zanosila...

tako da če je do poroke še nekaj časa se ne obremenjuj s tem ker pot do tega čudovitega dne zna biti kdaj stresna in se ti lahko M kaj prestavi...

drugače pa... če si tako ziher da boš takrat imela M, si M prestavi zdaj pa bo potem boljše.. ampak ne vem če načrtujeta kakšno poročno potovanje!? -jaz imam vseeno raje da imam M na poroki kot na poročnem potovanju!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Menstruacija na poroki
31.1.2010 15:00:33   
Anonimen
IsabellaLana jazs em imela M na poročni dan, pa ti povem, da se nisem prav nič obremenjevala tisti dan zarad tega. prvo me je skrbel kako bo menjava tamponov s tisto obleko in to, ampak je šlo. Sploh pa ker delata na user posted image je jaz na tvojem mestu ne bi prestavljala. 

(odgovor članu Martinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?