|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:22:45   
baguSka
sam mi se zmer ne gre skupaj tole


jah no.. vsak po svoje!user posted image

jaz osebno nimam nic proti, dokler je ljubezen, spostovanje itd.

me bl srce boli, ce npr vidim (za vas) normalen par: moskega in zensko in ni prisotne ljubezni in spostovanja.. tam so sele bogi otroci!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:22:53   
Anonimen
Ne vem kaj bo na to rekel otrok,če bo res tako srečen,


ne bo imel casa bit srecen, ne nesrecen.
saj ga bojo od prvega ne zivljenja vlacili po raznih oprah, reallity showih in cajtngihuser posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:23:57   
baguSka
Ne ne bom brala ker mi je ob tem hudo


potem pa ne razumem kako lahko sploh komentiras... na podlagi slik?

no, tud jaz bom nehala komentirat tebe.. ker mi je totalno brezveze!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:28:36   
marta82
Ok. Razumem, da je nekdo proti temu, da imajo geji (biološke) otroke, ampak da ti gre pri teh slikah na bruhanje ipd. tega pa ne razumem.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:28:56   
noranate
BaguSka, če si že tako strpna, mogoče ne bi blo narobe, da si takšna Tudi ob odgovorih nekaterih. daj jemlji to bolj na iziuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:33:04   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

BaguSka, če si že tako strpna, mogoče ne bi blo narobe, da si takšna Tudi ob odgovorih nekaterih. daj jemlji to bolj na iziuser posted image


jst nism cist nc nestrpna.. niti ne pravim da je kdorkoli nestrpen.. ampak ne razumem pac kako lahko nekdo sploh komentira tole, ce si niti ne prebere zakaj se gre.. that's it!user posted image

itak pa pravim - vsak po svoje.. tko kot mate eni drugac pogled tega, drugi rajsi zivijo svoje zivljenje, kot da bi vasega!user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:35:36   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
itak pa pravim - vsak po svoje.. tko kot mate eni drugac pogled tega, drugi rajsi zivijo svoje zivljenje, kot da bi vasega!user posted image

user posted image tako se govori,nismo si vsi enaki,kaj pa bi bilo,če bi vsi enako razmišljaliuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:37:00   
baguSka
nismo si vsi enaki


tocno tako!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:42:50   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Otroci takih parov bojo iber srečni, ker jih bojo doma vzgajali brez nasilja, v takem pozitivnem duhu, da se mejmo vsi radi. jah seveda. Pustmo stat kako jih bo okolica sprejemala,..

Sicer pa, lahko, da en dan to rata zelo samoumnevnop in čisto normalno za vse na tem planetu, pol bo ok tudi za otroke s takima staršema. ja cool.user posted image user posted image


En izlet v London ti ne bi skodil. Pridi, ti castim kavouser posted image , pa se koga zanimivega bos spoznala in lahko vprasala kar bos hotela, tud o tem kako jih okolica sprejema.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:48:54   
tamiflu
jaz nimam nič proti istospolnim parom, res pa me moti, da bi imeli otroke.Tako je pač moje mnenje in vsak ga ma pravico povedati.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:53:39   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

noranate, pa sj on je bil zenska. in se je pol spremenil v moskega....

samo ce hoce rodit otroka, bi enostavno ostal zenska...(sam sebe negira, no)

zarad mene, naj ima salome otroka ne bi imela nic proti....ona JE zenska....samo da se pa zenska spremeni v moskega in potem zanosi....


no commentuser posted image


A ste prebrali vsi zakja se sploh gre...tale si je dal operirat le prsi, torej spolne organe ima ženske, tudi maternico, tako da otrok normalno rase v trebuhu kot pri normalni ženski.
Onadva pa seksata kot moški in ženska, torej nista geja, sta transekcualca...saj to ni isto, a neuser posted image

Pa kaj če sta malo drugačna. In imata že dva sina pod svojo streho in verjamem, da sta srečnejša od marsikaterega drugega otroka, ki živi v tako zvani normalni družini.

< Sporočilo je popravil kasso -- 28.1.2010 11:55:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:54:06   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Otroci takih parov bojo iber srečni, ker jih bojo doma vzgajali brez nasilja, v takem pozitivnem duhu, da se mejmo vsi radi. jah seveda. Pustmo stat kako jih bo okolica sprejemala,..

Sicer pa, lahko, da en dan to rata zelo samoumnevnop in čisto normalno za vse na tem planetu, pol bo ok tudi za otroke s takima staršema. ja cool.user posted image user posted image


En izlet v London ti ne bi skodil. Pridi, ti castim kavouser posted image , pa se koga zanimivega bos spoznala in lahko vprasala kar bos hotela, tud o tem kako jih okolica sprejema.



To maš pa tudi prav.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:57:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31


ob teh fotkah se mi pa v želodcu obrača.
Sem strpen človek, sprejemam vse oblike ljubezni na tem svetu, ampak pri tem pa se moja strpnost očino konča.


http://www.dnevnik.si/foto/1042333294


OMFG JC&Co in vsi svetniki pa to je za kozlat! Fuj fuj fuj! Sin, ki ga bosta dobila, bo ravno tako želel zanosit bentiboga! FAAAAAAAAAAAAAAAAAAA*K ostudneža

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 11:59:47   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ko je en zaradi želje po oblasti dobesedno poklal 100 ljudi, se ni nobena spraševala kam gre ta svet, ob sliki dveh, ki se imata rada, vam gre pa na kozlanje.


Kako pa lahko to sklepaš?
In kje piše, da me druge stvari ne ganejo?
In tudi ob pobitih in zaklanih v Srebrenici, Ruandi in še kje drugje mi gre na kozlanje. V bistvu še bolj.
Ampak tokrat to ni bila tema mojega posta.




Si mogoče pomislila, da prihaja do klanja na svetu ravno zaradi nesprejemanja drugačnosti?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:00:47   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Mene pa ne moti user posted image

Zakaj bi me pa,ne vpliva osebno name,živi pa naj vsak po svoje in tako,kot si želi,da je srečen.
Če bi,bi se prej zgražala,nad umori,nad nasiljem,nad vsem grdim in krutim,ki se dogaja po svetu in ne nad tem,da je nekdo,nekje pač srečen,čeprav za nas,na malo bolj bizaren čuden način.


najprej podpis pod toleuser posted image  (hvala madela)

pa še nekaj me zanima... pa kakšne želodce imate ve to, da se vam začnejo obračat ob čisto normalnih slikahuser posted image user posted image user posted image  ne bi rekla, da bi bilo na sliki neko razmesarjeno truplo, ampak dva človeka... tisti noseči zgleda skoraj tako kot moj user posted image , ki ima malo prevelik trebuh, a ga naj po vaše začnem skrivat, da ne bo kakšni gospidični slabo postalo ob pogledu nanj?

pa ne se spraševat če bo ta otrok srečen... a mislite, da ga bosta imela zato, da ga bosta trpinčila? prav gotovo si ga želita in ne bo nič manj srečen kot so naši otroci. sploh pa, a ko ste se odločile za otroka ste bile 100%, da bo pa ta vaš otrok vedno srečen, pa nikoli zasmehovan, pa a ste bile 100%, da boste s partnerjem ostale do smrti skupaj?

dajte, dajte, malo pomislite....

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:00:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

noranate, pa sj on je bil zenska. in se je pol spremenil v moskega....

samo ce hoce rodit otroka, bi enostavno ostal zenska...(sam sebe negira, no)

zarad mene, naj ima salome otroka ne bi imela nic proti....ona JE zenska....samo da se pa zenska spremeni v moskega in potem zanosi....


no commentuser posted image


A ste prebrali vsi zakja se sploh gre...tale si je dal operirat le prsi, torej spolne organe ima ženske, tudi maternico, tako da otrok normalno rase v trebuhu kot pri normalni ženski.
Onadva pa seksata kot moški in ženska, torej nista geja, sta transekcualca...saj to ni isto, a neuser posted image

Pa kaj če sta malo drugačna. In imata že dva sina pod svojo streho in verjamem, da sta srečnejša od marsikaterega drugega otroka, ki živi v tako zvani normalni družini.


With all due respect ampak Scott in Thomas mi zveni kot dva moška. Kaj me briga če ima maternico, brado ima pa fertik.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:08:09   
baguSka
brado ima pa fertik


bodi presrecna da tud teb ne raste!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:09:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

brado ima pa fertik


bodi presrecna da tud teb ne raste!user posted image



joj fak! si predstavljas?? bogi tvoji otroci... in boga ti, ker bi se ljudem zelodec obracu...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:09:24   
Anonimen
...sreeeeceeeen seeeeem, keeeer se moooskiiiii!!!!!

al kako ze greuser posted image


user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:09:38   
TomTaylor
me sploh ne ganeta ta dva transseksualca, če sta onedva srečna sem tut jz..

Živi in pusti živeti.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:09:39   
ada2
aja, pa tista zadnja -6. slika je pa tak kjut, da mi je kar toplo pri srcu postalo, ko sem jo videlauser posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:10:15   
baguSka
pa verjetno bi vsa ogledala doma odstranila, da nebi pucala svojega bruhanja, ko bi se pogledala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:10:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

brado ima pa fertik


bodi presrecna da tud teb ne raste!user posted image


jat poznam eno teto, ki ima brke....take cist prave....dooolge, črrrrne!!!!


njamish!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:11:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

me sploh ne ganeta ta dva transseksualca, če sta onedva srečna sem tut jz..

Živi in pusti živeti.



...jz sem nestrpna samo do tašče.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:12:52   
Anonimen
jst sem delno nestrpna....

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?