|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:40:31   
khurde
zvezdica, kaj vse daš v to juho? jaz nikol nisem bila kaj preveč za mineštre, juhe, enolončnice itd., sam ma isa ful rada, pa sem ugotovila, da sploh ni slaba stvar... še posebej pozimi ne... sam prakse pri kuhanju še nimamuser posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:41:02   
sonček33
zvezdi..pomlad bo glihkar

ploha, to bi moglo bit že naloženo

khurde.. danes čežana in pire, za naju domača pica
včeraj brokoli-krompir + testenine juha, gosta

nič kaj posebenga, ni pravih idej, pa še tako bogo je zdaj z zelenjavo..čakam poletje

a maline jim ve dajete?
sploh katero sadje jim dajete pozimi?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:43:30   
sonček33
zvezdi, fižolovka je pa meni njamsi
jaz dam fižol iz konzerve zavret v vodo, pol pa spasiram, dam v juho kuhat korenej na koščke in nardim malo prežganja moka+česen, eno malo žličko mezge in peteršilj..zraven pa široke rezance skuham in jih potresem s prepraženimi drobtinami... in to ješ tako, da zajameš iz sklede rezance, zajameš juhico in hop v ustauser posted image




Lačna.user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:45:41   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

zvezdi, fižolovka je pa meni njamsi
jaz dam fižol iz konzerve zavret v vodo, pol pa spasiram, dam v juho kuhat korenej na koščke in nardim malo prežganja moka+česen, eno malo žličko mezge in peteršilj..zraven pa široke rezance skuham in jih potresem s prepraženimi drobtinami... in to ješ tako, da zajameš iz sklede rezance, zajameš juhico in hop v ustauser posted image




Lačna.user posted image


na zdej si pa še mene nardila user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:46:25   
sonček33
Ploha, ti tega ne marašuser posted image , ti bi dunajca al pa Dunajcauser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:48:08   
Ploha
slikce bojo na fb-ju, ker ni nikjer tako da bi bla meta sama...drugih ljudi pa nočem gor dajat, kaj veš, komu ne paše...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:49:55   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ploha, ti tega ne marašuser posted image , ti bi dunajca al pa Dunajcauser posted image


haha, neki tazga bo pa res, ja...sam zdej smo 2 dni dobesedno sam dobrote "žrl" bi mi ful pasala ena župca, ala fižolova, sej za kerkat je dobra user posted image

če pa že loh zbiram, bi pa Dunajca user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:51:10   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Zvezdica, si me zadnjič "zrajcala" s Toskano... že iščem, ža naš letošnji poletni dopust. Kam pa ve???

To sem pa ravno jaz mislila vprašat. Toskana nam letos ne bo finančno zneslauser posted image . Zato iščem bolj ugodno varianto (najbrž kar Hrvaškauser posted image ). Če slučajno katera ve za kakšen apartma blizu plaže primerne za otroke naj mi plis pove. Al pa bomo na kakšen last minute počakali. Ne vem še.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:54:43   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

zvezdi, fižolovka je pa meni njamsi
jaz dam fižol iz konzerve zavret v vodo, pol pa spasiram, dam v juho kuhat korenej na koščke in nardim malo prežganja moka+česen, eno malo žličko mezge in peteršilj..zraven pa široke rezance skuham in jih potresem s prepraženimi drobtinami... in to ješ tako, da zajameš iz sklede rezance, zajameš juhico in hop v ustauser posted image




Lačna.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

...fullll lačna. Nehajte mi tak natančno opisovat okusno hrano. Pogovarjajte se o kakih vampih.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 21:56:07   
sonček33
Ploha, kaj si jim postregla?

Marta...ma sej Toskana je res darga, sploh mi bomo zdej mogli it julija, do sedaj smo vedno hodili na dopust konec junija, in cene so ta čas najvišje. Hravaško pa jaz slabo poznam...se je izogibava, čeprav letos bomo zagotovo kak vikend šli šotorit tja.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:00:25   
Ploha
sonček: narezek in francoska solata....slano in sladko, krofi, ki sta jih tašči nardili, pa torta...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:00:37   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

zvezdi, fižolovka je pa meni njamsi
jaz dam fižol iz konzerve zavret v vodo, pol pa spasiram, dam v juho kuhat korenej na koščke in nardim malo prežganja moka+česen, eno malo žličko mezge in peteršilj..zraven pa široke rezance skuham in jih potresem s prepraženimi drobtinami... in to ješ tako, da zajameš iz sklede rezance, zajameš juhico in hop v ustauser posted image




Lačna.user posted image



uf, to bi pa zdele jedla user posted image hvala za recept

maline... sem ji dala, ker imam domače, zamrznjene, pa ni navdušena. tko da bo treba počakat na sezono. sem ji dala pa že en čas nazaj. da bi ji v šejk miksala, pa no go pri njej, ker pasiranih zadev ne je user posted image sem probala.

od sadja trenutno je predvsem jabolka in kako mandarino. pa suho sadje (marelice, slive, kdaj pa kdaj fige). banan ne mara, ostalega pa ne kupujem - sem nekak bolj sezonska user posted image aja, pa kakšno borovnico kdaj pa kdaj. sam spet - miksat v šejk jih ji ne morem, same skoraj ne je, ker so "trpke", tko da eno po eno odmrznjevat pa tut nima smisla user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:00:47   
sonček33
PLoha, vidla slikce..najprej so mi v oči padle medvedove šape... Meta je čist druga...kolk dolg nam že nisi slikice privoščila ... torta lepa in  predvsem velika

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:02:13   
khurde
marta, ne poznam hrvaške, žal. v toskano bi pa z veseljem šla user posted image nekoč bo že...

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:03:40   
sonček33
maline... sem ji dala, ker imam domače, zamrznjene, pa ni navdušena. tko da bo treba počakat na sezono. sem ji dala pa že en čas nazaj. da bi ji v šejk miksala, pa no go pri njej, ker pasiranih zadev ne je sem probala.

od sadja trenutno je predvsem jabolka in kako mandarino. pa suho sadje (marelice, slive, kdaj pa kdaj fige). banan ne mara, ostalega pa ne kupujem - sem nekak bolj sezonska aja, pa kakšno borovnico kdaj pa kdaj. sam spet - miksat v šejk jih ji ne morem, same skoraj ne je, ker so "trpke", tko da eno po eno odmrznjevat pa tut nima smisla



Jaz mu naredim tudi šejk iz domačih malin in borovnic, jih dam kar v eno skledico pa v mikrovale pa  je, pa zmešam te tople pa pol banane pa korn fleks in jogurt. MU je super. Sicer pa tudi mi - suhe slive in marelice pa večinoma jabolka. In banane ima zelo rad.

Čakam ribez, češnje, višnje ,,,

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 8.2.2010 22:04:49 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:03:58   
Ulla80
od sadja trenutno je predvsem jabolka in kako mandarino. pa suho sadje (marelice, slive, kdaj pa kdaj fige). banan ne mara, ostalega pa ne kupujem - sem nekak bolj sezonska


pri nas enakouser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:04:15   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ploha, kaj si jim postregla?

Marta...ma sej Toskana je res darga, sploh mi bomo zdej mogli it julija, do sedaj smo vedno hodili na dopust konec junija, in cene so ta čas najvišje. Hravaško pa jaz slabo poznam...se je izogibava, čeprav letos bomo zagotovo kak vikend šli šotorit tja.

Ja saj midva sva se jo tudi izogibala. Ko sem bila noseča sva bila par dni pri sosedih, ker sem morala biti v bližini porodnišnice, lani smo bili na slovenski obali (prava žalost), prej pa sva več ali manj hodila na last minute variante (Egipt, Turčija, Mallorca ipd.). Pa poročno potovanje na Koh Samui (Tajska)....mmmmmmmm...nepozabno. Letos pa ne vem, če ne bo res Hrvaška padla. Kak fajn in ugoden apartma - po eni strani nam bolj odgovarja, kot hotel, ker je ločena spalnica (Tinej je navajen spat v svoji sobi in pri nama zvečer oz. ponoči sploh ne zaspi).

Sonček pa boš junija dobila dopust v šoli?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:05:54   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

PLoha, vidla slikce..najprej so mi v oči padle medvedove šape... Meta je čist druga...kolk dolg nam že nisi slikice privoščila ... torta lepa in  predvsem velika


user posted image user posted image

ja že en cajt jo nism gor dala..bom en dan,..ker mam ene 300 slik na digitalcu in je treba mal čistke nardit, pol pa še kej pokažem user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:06:18   
sonček33
Sonček pa boš junija dobila dopust v šoli?


Marta, saj pravim, da letos bomo mogli iti julija... žal.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:10:11   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Sonček pa boš junija dobila dopust v šoli?


Marta, saj pravim, da letos bomo mogli iti julija... žal.

Aja sorry.user posted image Površno prebrala.

Te bom potem prosila za eno izčrpno poročilo...kam, kdaj, zakaj, kam ne ipd.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:12:12   
sonček33
Te bom potem prosila za eno izčrpno poročilo...kam, kdaj, zakaj, kam ne ipd.

VElja :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:21:12   
Ploha
tele čevlce je pa meta dobila za RD....

user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 22:25:55   
marta82
Ploha všeč so mi. Lušni.user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarčki in januarčice 2009
8.2.2010 23:29:21   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

tele čevlce je pa meta dobila za RD....

user posted image




luštkani... pa huda barva


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 6:49:37   
krtekxx
Alo, morning. Čist povožena sem, mal zabasan nos, glavobol. Ta velik se je celo noč zbujal, ker je kašljal, princesa se je nekaj cmerila z očkom v postelji.
jaz sem isto kot Farfala zelo vesekla, da je to dojenčkasto obdobje mimo. Priznam, da nisem ravno narejena za dojenčke in se mi ne da pripravljat mini posebnih porcij hrane, pa dajat po žlički v usta, misliti na to, kdaj sem zadnjič menjala plenico, ponoči božati in ujčkati...
Ta vikend je princesa začela ful hoditi, če je prej delala po nekaj korakov skupaj sedaj dela po precej metrov preden se zvrne na rit. Ponavadi se sploh ne zvrne več, temveč vsede.
Meni tako manjka smučarija, pa plezarija...

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?