|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 20:42:02   
sonček33
 
Ulla, objem. Naspi se. Držim pesti.

Upam, da bom šla lahko an Viševnik, Tosc, v in M Draški....


Krtekxx z lahkoto boš šla, ker imaš dovolj energije :)

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 9.2.2010 20:43:22 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 20:57:54   
marta82
Ulla user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 20:58:22   
farfala
ullauser posted image user posted image user posted image  


Moj mali je pa danes izgleda doživel pravi šok. Prvič sem ga pustila v varstvu za 4 ure, je bil z babico, ki ga tud ni navajena. In ko sem prišla domov, sta oba spalauser posted image . vedno zaspi po kosilu,ob 13., 14. danes pa že kar ob 11. Je vsake toliko odšel k vratom in jokal, ga je morala cel čas animirat, da ni preveč razmišljal kje sem. je bla čist utrujena. Pa cel popoldan se me je držal za hlačnicouser posted image  in bil siten. user posted image Saj mogoče ga še kaj drugega muči, bomo videli, ampak to ga je kar vrglo s tira.


najki kaj pa nizozemska, takrat bo tam ravno vse v cvetu



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:14:03   
Jancci
Ulla upam, da ti rata kaj spat. Kako sta pa mladička? Tut pogrešata očija, ane? Držim pesti, da boste čimprej spet vsi skupaj.

user posted image user posted image še za Oskarja, Tineta in Patrika. Upam, da se hitro pozdravite. user posted image

Mi smo hb vsi OK! Misica je carica.. ona samo šeta gor in dol. Pa vedno mora nekaj v roki nest, pa bog ne daj spustit ko jo ravnotežje zje..user posted image

Pri nas v službi je cela štala...je moja šefica ene p***** delala, pa bom zdej kar naenkrat jest njena šefica.user posted image Čist mem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Najboljš, da grem kar nazaj oz. še enkrat na porodniško.user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:16:37   
sonček33
njena šefica. Čist mem!!! Najboljš, da grem kar nazaj oz. še enkrat na porodniško.


veš kakšne bajne plače imajo šefi



user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 9.2.2010 21:19:44 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:17:32   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: Jancci

Pri nas v službi je cela štala...je moja šefica ene p***** delala, pa bom zdej kar naenkrat jest njena šefica.user posted image Čist mem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



ta pa je dobrauser posted image user posted image user posted image  ti pa imaš bliskovito karierouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:22:31   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: farfala

IZVIRNO SPOROČILO: Jancci

Pri nas v službi je cela štala...je moja šefica ene p***** delala, pa bom zdej kar naenkrat jest njena šefica.user posted image Čist mem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



ta pa je dobrauser posted image user posted image user posted image  ti pa imaš bliskovito karierouser posted image user posted image user posted image


ja sam res....to je supeer user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:24:09   
Ploha
o dejte a bomo kako rekle, a morm prou spat....

sladoled bi jedla...in jutr si ga bom prvošla...sm si ga januarja, vsi premraženi, tud jest, priznam ampak sladoledu se pa nism mogla upret...in sm ga 2 kepci zmazala, in to zunej...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:28:47   
khurde
ulla user posted image

symona, men je bil tut ultra smotan dan... ful sem imela nizek pritisk in se mi je skos po malem vrtel user posted image nič pasal jesti, nobene volje, nič od nič

zdej je pa tut naša miss shodila user posted image sam ona hodi samo, ko je noben ne gleda user posted image sem jo včer mela na sumu, da mi je za hrbtom peš prišla iz kuhinje v dnevno, ker je bil čist drug zvok, samo ko sem se obrnila, je začela po štirih... in dons jo je moj zasačil, da je šla v obratno smer - iz dnevne v kuhinjo user posted image ampak spet sam dokler ni opazila, da jo gleda user posted image tko da neki skriva to svojo sposobnost hoje in sam metrske ture dela, ko jo kdo gledauser posted image pa ravno dva dni nazaj sem se spraševala, kako lahko že eno igračo prenese en meter stran (peš) in kako lahko nekaj nosi, spusti, naredi počep, pobere in se dvigne nazaj brez opore, hodi pa ne user posted image na evo, pa smo jo dobil, lisico, še kako hodi, ampak samo, ko je noben ne gleda user posted image user posted image verjetno nas hoče presenetit s kakim šprintom user posted image

user posted image za bolne

aja, niia... v prehodu ajdovščina, če greš s smeri skb banke, imajo luštno trgovinco z okraski za torte, peciva itd. prodajajo tudi tičino na kilo in marcipan, pa barve za oboje. tičino ne vem, kakšna je, jo je zmanjkalo, marcipan se pa lepo oblikuje itd., po okusu ga pa ne morem presodit, ker ga itak ne maram

< Sporočilo je popravil khurde -- 9.2.2010 21:30:56 >


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:29:21   
marta82
Midva sva bila v kinu. Je dragi izbiral, ker je imel rd in sva gledala Avatar (v 3d). To ni moj stil in se je vleklooooooo....user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:30:31   
marta82
Farfala ZS.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:31:43   
khurde
jancci, a to ti lah čestitamo al ne? user posted image


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:32:35   
sonček33
marta, prosi šefico, če ti zrihta šiht...pa brez zamere.obe.user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 21:47:29   
Jancci
Ha, ha... vi se kr norca delejte!! user posted image user posted image user posted image
Samo ni tok zlo smešno... dej si predstavljajte to burlesko. Men je butast. Nova vd je rekla, da je nehigiensko. Sam je res.user posted image user posted image To je sam pri nas možno.. povsod drugje bi jo lepo na cesto postavil.

Službe pa žal ne morem zrihtat ker je zaposlovanje -1%,user posted image Sonček!! user posted image user posted image

Isa user posted image user posted image user posted image za tvoje korakce. Ti kar skrivaj še malo, pol pa res en šprint čez celo sobo.user posted image

< Sporočilo je popravil Jancci -- 9.2.2010 21:48:57 >


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 7:45:01   
krtekxx
Krtekxx z lahkoto boš šla, ker imaš dovolj energije :)

Vem, da mam dost energije. Ampak žal eno zavoro: VARSTVO! Fanta že lahko nekam na pol odnesem, Brita pa še ne more dol sama odsmučat.
Jancci, user posted image .

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 7:56:54   
Zvezdica
jutrouser posted image

itak da sem redno pokonci od 4ih zjutraj, no danes je sin blagovolil spati do 4.20user posted image
Karkoli probam, da bi ga uspavala ne rata. Kriči, joka, tuli :( ko prideva v dnevno pa ves nasmejan, se zabava, tko da očitno je to ura ko ima dovolj spanja.

Spet sneži. Meni je fajn k mi ni treba nikamor, tko da jast uživam.

Ulla, kako je kaj s tvojim?

Niia, kako je oskar?

grem, mali je zaspal, pa grem tud jast še malo odrematuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 8:33:43   
symona
Dobro jutro,

zunaj spet sneži. Kaj ve hodite z vašimi malčki tudi na sprehode, ko sneži? Ker jaz sem enkrat šla na sprehod, zunaj seveda sneži in me sreča ena starejša babica, me ustavi in me nadere, kaj si mislim, da v takem vremenu grem ven z otrokom, to je ja mučenje otroka, kako sem neodgovorna, ..... skratka bla sem tak šokirana, da niti do besede nisem mogla. In zdaj več ne vem ali naj grem na sprehod z amadejo ali ne.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 8:42:50   
krtekxx
Symona, ma dej, a zaradi ene zavrte mame si se pa zasekirala? Mi hodimo v snegu na sprehode. Naša sneg tudi zelo rada je. In se valja po njem. 

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 8:43:35   
kiara24
jutro,

No mi smo spali kar ok. Zjutraj pa je bila malo čudna pa ne vem kaj ji je bilo. malo je kašljala, to je bilo pa tudi vse.Ne vem a ji res tolk zob nagaja al kaj. Je že v varstvu, tudi danes malo joka zjutraj pol pa kul.

Za vse bolančkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ulla- upam, da si vsaj malček spala. Kako je dragi?

Symona- jaz grem s Klaro ven v vsakem vremenu , tudi v dežju in se mi to ne zdi nič narobe.

Zvezdica- joj nebi bila na tvojem mestu, naša se je navadila in vstane okrog 7 do 7.30 odkar jo vozim v varstvo. Enako je sedaj za vikende. Mogoče potegen do 8mih.

Grem posodo pospravit, pol se pa odpravim v KR mal na šetnjo in pa v Qulandijo do kolegice na kavo.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 8:52:29   
Jancci
Symona jest sem 1x eni taki podobni mami lepo rekla.. zase se brigaj... user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 9:15:40   
symona
Jancci, bi ji zagotovo rekla, ampak nisem pričakovala tega, ker me je na vsem lepem ustavila in začela nadirati, sem bla tak v šoku, da sploh nisem mogla reagirati. Sem ji pa kasneje, ko sem jo spet srečala na sprehodu, povedala svoje. Drugače se pa zaradi tega nisem sekirala, hotela sem samo slišati vaše mnenje tu gor.

Zdaj je šla princeska spat, pol pa gasa na zrak.


(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 9:40:20   
khurde
zvezdica, je pa zgoden user posted image user posted image user posted image midve sva običajno pokonc do sedmih enkrat, včas mal čez šest, pa se še kdaj sama seb smilim user posted image sam a ne hodiš ti pozno spat? kako ti rata?

symona, midve greva v vsakem vremenu ven.

krtekxx, pri nas tut sneg rada je user posted image valja po njem pa tko-tko

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:04:54   
sonček33
Symona, so ti že druge povedale

zvezdica, ojej, Patrik je pa res zgoden... kavica user posted image

Oskar, kako si?

Khurde in krtekxx...naš nič kaj po snegu me leze...mislim on se noro rad sanka in sedi an saneh...to se reži kot pečen maček... ampak če ga daš na tla, pa večinoma le nepremično stoji....
je pa res, da je v kombinezonu in teh okornih buckah tak kot Rambo


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:15:50   
Ploha
no midve sva iz posvetovalnice...

za seznam....11 kg, 81 cm, bila je cepljena, drla se k jeshar,...to je pa to...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:16:48   
sonček33
Ploha, Meta je našišala Lovra.user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?