|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:27:34   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

no midve sva iz posvetovalnice...

za seznam....11 kg, 81 cm, bila je cepljena, drla se k jeshar,...to je pa to...



Patrika tud šiša po višini user posted image user posted image user posted image Pridna punčka.



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:31:58   
krtekxx
Zvezdica, Brita se pa ne mara preveč sankat, vendar pa zelo rada poriva sanke.
Joj, kdo mi bo avto ob 15h odkidal????

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:35:53   
Zvezdica
zvezdica, je pa zgoden user posted image user posted image user posted image midve sva običajno pokonc do sedmih enkrat, včas mal čez šest, pa se še kdaj sama seb smilim user posted image sam a ne hodiš ti pozno spat? kako ti rata?


ma se kr prilagodim in grem prej spat, pa zjutraj malo pa je. Včeraj sem šla že ob 10ijh v posteljo, se res ne spomnim, kdaj se je to nazadnje zgodiluser posted image

Sej bo šel kmalu v vrtec pa se bo ritem spremenil - UPAMuser posted image

Zadnjič si me spraševala za fižolovo juho:) Najprej namočim fižol in ga naslednji dan pokuham (ne maramo konzerv), ene trikrat zamenjam vodo, potem ga  ko je na pol kuhan stresem v cedilo in tam počaka, dokler v drugem loncu  popražim čebulo, potem dodam fižol, malo za par sekund  mešam na olju in dodam vode kolkor je potrebno. In kuham kolikor je potrebno in na koncu dodam rdečo parpiko v prahu, sol, začimbe (šetraj obvezno), včasih ko nisem umetniško razpoložena, pa kanček fanta za pasulj in prikuhe. Preden ponudim v tem pokuham kake makarončke (majhne zaradi otrok), zraven črn kruh, solata. Skuham pa vedno toliko da imam za dva dni, ker ne kuham v ekonom loncu.

Kaj boste danes kuhale?

Sonček hvala za kavo:)




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:43:07   
sonček33
ob 10ijh v posteljo, se res ne spomnim, kdaj se je to nazadnje zgodil


Zvezdica, enako. direkt po dohtarju sva šla spat....drugače vedno tam okoli polnoči

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:44:54   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

ob 10ijh v posteljo, se res ne spomnim, kdaj se je to nazadnje zgodil


Zvezdica, enako. direkt po dohtarju sva šla spat....drugače vedno tam okoli polnoči


že bil tak dan očitnouser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:45:20   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

no midve sva iz posvetovalnice...

za seznam....11 kg, 81 cm, bila je cepljena, drla se k jeshar,...to je pa to...



Patrika tud šiša po višini user posted image user posted image user posted image Pridna punčka.




haha, to je tko...nima cajt se učit hodt, pa take zadeve k vaši vse znajo, ona vso svojo energijo vloži v rast user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:54:16   
sonček33
Jaz kuham gorsko mineštro za naju. Za Lovra pa makarončke s putrčkom in ribanim sirom. Nimam idej.

Q: Včeraj sem Lovra previla ob 14h. Vse bp. Okoli 16.30 pa jok. Se je jokal ful ful. Silil v naročje, noge stagoval. Adijo pamet. Ga odvijem in je bil očitno nekaj čas pokakan, ampak res parv nič ni smrdelo. Ritka pa živo rdeča. Res grozno. Jaz sem se kar zjokala. Namazala na debelo s praško pasto.  No, naslednje previjanje je bilo enkoliko boljše. Danes je rdečine sicer manj, a na nekaterih delih celo do krvi. Od česa bi bilo to? Je možno da od malin? To je edino, kar je novega jedel prejšnji dan, no pa gres na alpskem mleku.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 10:55:55   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica


Kaj boste danes kuhale?




Midva s Tinejem bova pire, bučke (dušene, z malo kisle smetane - njami:-)) in pleskavico (goveje meso), dragi pa hamburger (ker bučk ne je in ga najbolj navdušuje nezdrava in hitra hranauser posted image ).

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:14:19   
Jancci
O Ploha, Meta bo pa velika mis podeželja!!! Bravo! user posted image user posted image

Sonček nimam pojma od kaj je imel rdečo ritko.user posted image Možno pa je, da je kera hrana bolj agresivna. Naša ima tut včasih bolj občutljivo, ampak nimam pojma od česa. Še dobro, da večinoma kaka v kahlico. user posted image Malo bodi pozorna kako bo naprej! A na kahlici pa ne mara bit?


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:15:50   
sonček33
Še dobro, da večinoma kaka v kahlico. Malo bodi pozorna kako bo naprej! A na kahlici pa ne mara bit?


jancci, ne..on misli, da je kahlica za na glavo :) Pa res, kako ste jih navadile?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:18:36   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Še dobro, da večinoma kaka v kahlico. Malo bodi pozorna kako bo naprej! A na kahlici pa ne mara bit?


jancci, ne..on misli, da je kahlica za na glavo :) Pa res, kako ste jih navadile?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti povem, da so fantki za kahlice bl tko, naš tud vse na glavo dajeuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:21:10   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: marta82


IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica


Kaj boste danes kuhale?




Midva s Tinejem bova pire, bučke (dušene, z malo kisle smetane - njami:-)) in pleskavico (goveje meso), dragi pa hamburger (ker bučk ne je in ga najbolj navdušuje nezdrava in hitra hranauser posted image ).



dobra ideja, no jast pa še vedno brez ideje. najverjetneje bom piščančje prsi panirala zaradi liama, pa zraven velikooooo kuhane zelenjave.

Jancci, kako se kaj obnese una pečica, konvekcijska la kakršna koli že?

Jast si pgledujem tale cvrtnik  od tefala (ki dela z minimalno količino olja), ma je drag...cca 250 €user posted image user posted image user posted image , a ima katera to?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:23:11   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Še dobro, da večinoma kaka v kahlico. Malo bodi pozorna kako bo naprej! A na kahlici pa ne mara bit?


jancci, ne..on misli, da je kahlica za na glavo :) Pa res, kako ste jih navadile?

To tudi mene zanima. Vsak večer Tinej sedi gor (včasih kar nekaj časa, včasih se takoj vstane), na začetku se je parkrat polulal ampak je naredil tako silo ta dol, da je šlo še mimo. Sedi gor ampak ko ga prime lulat se v trenutku vstane, kot da misli, da tja ne sme.user posted image Kakat pa sploh ni šans. Zdaj bom probala še zjutraj po zajtrku ko ponavadi kaka ga gor posedet. Drugače bom pač počakala da bo dovolj star, da bo razumel za kaj se uporablja kahlica.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:24:42   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Še dobro, da večinoma kaka v kahlico. Malo bodi pozorna kako bo naprej! A na kahlici pa ne mara bit?


jancci, ne..on misli, da je kahlica za na glavo :) Pa res, kako ste jih navadile?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti povem, da so fantki za kahlice bl tko, naš tud vse na glavo dajeuser posted image



pol je naša tud fnt, vse drugo, za igranje sam za kakanje ne...sicer se kej posebej ne trudim, da bi jo gor dajala...ampak ko sem sem pa jo...pa da je bla kahla na tleh, je letela po sobi,...

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:43:09   
symona
Tudi pri nas ni šans, da se vsede na kahlico, ona pa bi s plenico na kahlici sedela, ko jo pa slečem se pa dere ko jesihar in je zaenkrat več ne bom silila.
Je pa tudi amadeja imela nekajkrat rdeče rane na ritki, tudi do krvi, pa je pomagala praška pasta, vendar še zdaj ne vem od česa je mela.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:49:37   
Ploha
jest sm pa tako zspana...sem imela ene hude nočne more...in zutri sploh nism upala na wc user posted image sem medveda prosila če loh pogleda na hodnik, če kšn tm stoji user posted image user posted image user posted image pa me je začel rukat, kao če še spim, če sanjam da nej se zbrihtam al kaj mi zdej mede user posted image user posted image matr...

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:50:32   
sonček33
hb za medveda

symona tudi jaz ga mažems praško

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 11:51:00   
sonček33
a naša mimi se je že preselila?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 12:58:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 13:55:49   
Jancci
Kahlica:
pri nas gre to tako, a jo vsakič posedimo gor kadar jo previjamo in potem ali takoj lula, če jo pa ne tišči pa takoj vstane.. če slučajno ne lula, pa da kar sedi in jo hočmo dol vzet nas odrine in to pomeni, da bo še kakala. user posted image
Tako zjutraj, ponavadi ob previjanju lula in kaka. Ko opravi svoje vedno takoj vstane. Kadar ne kaka zjutraj pa jo čez dan zapazimo, da se nekaj napenja jo takoj nesemo in ponavadi počaka. Potem kaka v kahlico. Moja mami je čist vesela.. pravi, da jo merka že 4 teden pa še nikoli ni bila pokakana. user posted image
Tako smo tudi začel... vedno ona dela frise ko kaka in takrat jo takoj posadimo gor in zdaj že ve da je to za te potrebe. Ji ne pustim da se igra s kahlico, ker mi je fuj. Tut če je čista. user posted image

Niia user posted image user posted image user posted image za Oskarja.

Zvezdica: pečica je OK. Ni ravno za biskvite, je pa za tako "dnevno" pečenje kar fajn.


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 14:06:49   
Nea
Hojla!

Tudi pri nas je danes snežilo. Vse je belo in je dokaj hladno. Enkrat smo se že sprehajali do vrtca in nazaj, pozneje gremo spet, do centra kupit puncam obljubljeno cuker vato. Danes je namreč sejem.

Erik je bil dve uri v vrtcu. Glede na to da je dopoldan spal samo 10min sem pričakovala da se bo tam tulil tako kot je v petek. Ampak ni. Pravijo da je malo trmaril ko je hotel dobit nekaj kaj ni smel, drugače je bil ful priden in se danes celo sam zaigral user posted image  Ful sem vesela user posted image  Jutri ga pustim do pol enih kar pomeni da bo ob 12:15 pojedel malico.

Ploha - tvoja punca ima prave manekenske mere, mislim po višini user posted image

Mene danes cela leva stran obraza boli. Mislim da imam vnetje sinusa. Če do jutri ne bo boljše se bom mogla it zdravniku pokazat.

Pa še nekaj slikic mojih sončkov:


user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 14:28:39   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: niia

ojla,

Oskar, kako si

Ne tako dobro, ponoči je imel 40 vročine. ****bemti vrtec.
Niti ne vem kateri dan je danes, sploh nismo nič spali, pa še ta sneg.user posted image

ploha, Meta je pa prava punca.user posted image



ojej... oskar user posted image user posted image user posted image user posted image

a ima samo vročino, ali je tudi prehlajen?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 15:17:28   
sonček33
Oskar, čimprej se pozdravi. Niia, upam, da se bosta kaj naspala.

Ulla, mislim na vas.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 15:24:49   
marta82
Nea lušni so.user posted image

Ulla kako ste?user posted image

user posted image user posted image za Oskarja.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarčki in januarčice 2009
10.2.2010 15:29:01   
Ploha
nea: luštni so vsi trije...ema je pa že taka "velika bejba" ornk punca user posted image user posted image

jancci: dobr vm gre tole s kahlico user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?