|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 20:55:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
11.2.2010 21:13:47   
zaspancek1
Ne, Mutsyja nisem v praksi sprobala, sem ga pa izmerila in je zal odpadel (tisti 1 m ne gre not) ravno zaradi take zoprne oblike sicer prostornega prtljaznika.  Pri Muri pa zmanjka res samo malo, da bi sel tudi s sedezem. Jane in GT3 recimo tudi nista sla (to sem pa stestirala v praksi). Ja, limuzina ni cisto nic prakticna. Naslednji bo definitvno karavan (avto seveda) user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
12.2.2010 11:48:22   
emica2008
imamo muro 4, model 2009 in smo zzzeeellloooo zadovolnji. ker imamo novorojenčka ter 16 mesecev starega je super ker imaš v sekundi lahko športni del vozička ali pa košaro gor za novorojenčka. hočm povedat da ni treba nobenga ogrodja slačit ter športni del dol vlečt, kot pri nekaterih vozičkih, ker se košara, lupinica ali športni del zamenja v sekundi. pa mura 4 se mi zdi bolj stabilna kot pa 3 ter lažje dostopna vsem terenom. imeli smo jane slalom pro in smo ga prodali ker smo bili nezadovolnji z njim, ta pa je res super voz.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
12.2.2010 12:07:35   
charlyka
emica2008 - hvala!! Saj sem že kar odločena, da ga grem naročit. Tudi meni se 4 kolesnik zdi bolj stabilen.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
15.2.2010 9:26:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu charlyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
15.2.2010 10:30:42   
charlyka
Valen - jaz sem bila v soboto v BC in je prodajalka rekla, da pride prva pošiljka konec februarja, takrat si grem tudi pogledat nove barve in naročit voziček. Upam, da res pridejo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
15.2.2010 12:09:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu charlyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
15.2.2010 12:15:23   
charlyka
Tudi jaz držim pesti, da bo čim prej. Rada bi videla v živo barvo roasted brown in pa tisto novo beige, če nam ne bo všeč, pa bomo tudi mi vzeli tango red.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
10.4.2010 0:13:41   
busi.gaja
user posted image punce sporočam vam, da je do 21.4.2010 ta voziček nova kolekcija v baby centru akcija 320€ user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
10.4.2010 20:25:37   
Natasssa
No mi smo se po dolgem odločanju in preučevanju vozičkov odločili in ga kupili in smo zelo navdušeni. Vzeli smo Mura 3. Izgleda krasno in je stabilen. Več o praksi pa bomo lahko povedali poleti. Vzeli smo pa barvo foggy dawn, ki je nekaj posebnega. Se izplača zdaj do 21.4., ker je v akciji.

(odgovor članu busi.gaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
13.9.2010 16:39:30   
lottyka
Eno vprašanje za uporabnice.

Kupili smo Mura 3 in zraven Maksi Cosi Cabriofix lupinico in od Quiny Dream košaro. Ko sva doma to sprobala sva ugotovila da se košara inlupinica malo majeta. Če si predstavljate da je ogrodje pri miru lahko košaro premikaš ta par cm gor in dol, prav tako lupinico. A mora biti to fiksno ali je prav da se mal premika? Kako imate ostale ki ga že uporabljate?

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
14.9.2010 11:20:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lottyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Voziček Maxi Cosi Mura
20.9.2010 19:31:00   
Anonimen
Prodam zelo malo rabljen voziček Maxi-Cosi Mura 3, črne barve(kolekcija 2010) z original deževno prevleko in nastavki za lupinico Maxi-Cosi. Kupljen je bil Maja 2010 v Pikapolonici in je še v garanciji. 

040-682118 Nika

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?