|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 16:35:07   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Kakorkoli se načeloma strinjam, da je svinjarija, če je vse to res, samo ne morem mimo dejstva, da sta bila Plut in Trobec pravnomočno obsojena morilca, Baričeviču pa krivda za seks s psi žal še ni dokazana in do takrat je tak človek v svobodni državi nedolžen in do takrat se mi zdijo mediji ala požarreport gnusni, prav tako izlivi besa kot je tvoj.


Ah kalbo no, nehaj s takimi, ker javnost in raja ni tako naravnana kot ti. Ta dogodek je NAGNUSEN in nagnusni so vsi, ki so vpleteni. Meni gre na bruhanje samo da pomislim na zoofilijo, ki se je dogajala v njegovi hiši. Ni več važno, da je umrl hude smrti, ampak kaj je v času življena storil. In prav je, da je prišlo v javnost. Nehaj pa s takimi pravnimi, da dokler se mu ne dokaže, ni kriv. JE KRIV, ali bo obtožen ali pa ne.

Kje ste pa vsi tisti, ki ste v štartu pljuvali po psih? Žal mi je, ker je bilo tako, ampak ne vem, zakaj ste se sploh oglašali, če narave psov ne poznate. Jaz sem že od začetka dvomila v to, da so napadali brez razloga. Nisem si pa mislila, da so bili zlorabljeni. Naj mirno počivajo in upam, da so v svetu brez bolečin.

Ubogi psi v tem primeru, res. Žal mi je samo za Megliča, ki bi zares moral dobiti odškodnino, oba akterja sta pa žal pokojna.

Ki se je domnevno dogajalo. Za vse to obstaja zdaj sum, kar pa ni nujno, da je res.
A dej, kriv je, pa če mu je dokazano al ne. Lepo si ti to predstavljaš. Kam pa pridemo, če bo javni linč odločal o krivdi človeka na podlagi "rekla kazala". Še enkrat, če je to res, je to nagnusno dejanje, če ni pač ni. Dokler se ne dokaže, da je bil dildo res v anusih psov je vse tole razpravljanje samo čvekanje in nič drugega.

Sicer pa nima smisla, če še vedno misliš, da pljuvam oziroma sem pljuval po psih.

Pa Baričeviča čisto nič ne zagovarjam, zagovarjam temelje svobodne države, kjer veljajo človekove pravice, kjer je temeljno načelo, da človek ni kriv, dokler se mu krivda ne dokaže.

Pa še to. Če je zlorabljal te pse, al pa če jih ni, v obeh primerih je za svojo in pasjo tragedijo kriv izključno on sam, ker pes pač ne more odgovarjat za svoja dejanja.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 13.2.2010 16:42:57 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 16:35:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
In zdaj naj bi celo ustanovili preiskovalno komisijo in se bodo v nedogled ukvarjali s tem primerom... ko bi le na kakšnih drugih področjih Slovenci bili tako " prizadeti" in bi se čutili dolžni o zadevah govoriti, da bi bilo pravici zadoščeno. Mater, dnevno se pri nas dogajajo SVINJARIJE... posilstva, zlorabe otrok, nasilje.. kje je takrat vsa ta zgroženost in bes nad podlostjo storilcev. Zakaj takšne zgodbe v slovenski javnosti ne odjeknejo tako bliskovito? Samo kakšen "oh" in " user posted image "...




Se absolutno strinjam s tem!!!!!!
Sej je prav, da je to vse prišlo v javnost...ampak resnično-če bi se ravno tako po vseh forumih tako zelo zgražali nad pedofili, nad morilci, posiljevalci itd. itd...-verjemite mi, čez 5 let se ne bi nihče več zgražal nad tem, da je pedofil dobil 5 mesecev (pogojne) kazni. Ker bi bila vlada že zdavnaj primorana zarad javnega linča uvest najstrožje kazni.
Mah...žalostno vse skupaj...in primer Baričeviča in pedofilov...user posted image


pICOLA NAD VSEM KAR PIŠEŠ (sorry črke) se povsod zgražamo, tako nad gnusnimi dejanji, kot nad kaznimi, ki jih dobijo. In kako so psi plačali svojo obrambo?...s smrtjo. Druga žal ne pride v poštev, ker so zaradi dejanj lastnika bili nevarni za okolico.kako bi npr. otrok plačal svojo obrambo nad tistim, ki ga je zlorabljal? Z zaporom, ker ni dovoljena smrtna kazen.
Največja groza zlorabljenih ljudi pri nas je ta, da poleg zlorabe, ki so jo trpeli, so kaznovani še s strani države, ki dopušča tako mile kazni.

Slik Baričeviča si nisem ogledala, ker takšnih slik enostavno ne morem gledat.
Mi ga pa niti malo ni žal. Žal mi je za pse, kaj vse so morali pretrpeti. Zaradi njegovega dejanja je očrnjena tudi pasma.
Pri nakupu našega mastifa (španskega) sem ravno zaradi dogodka pre nekaj leti z istimi bulmastifi kolebala ali bi ga kupili ali ne. Že sama beseda mastif mi je vzbujala strah. Ko sem pa spoznala rejce in njihovo psico, prebrala literaturo, smo se pa odločili za nakup. O morilcu ni ne duha ne sluha. Pa beseda mastif, v nevemkatrem jeziku pomeni ubijalec....ubijalec zveri. In tile bulmastifi so ubili zver.

< Sporočilo je popravil mika -- 13.2.2010 16:38:10 >

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 17:24:15   
Anonimen
Psi so zmogli postaviti mejo in "reči"-dovolj nam je.
Človek kar grize in grize že obglodano kost.

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 19:37:05   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Pa še to. Če je zlorabljal te pse, al pa če jih ni, v obeh primerih je za svojo in pasjo tragedijo kriv izključno on sam, ker pes pač ne more odgovarjat za svoja dejanja.

Če jih ne bi zlorabljal, potem verjetno tudi Megliča ne bi napadli. Pa tudi njega ne, verjemi. Mi raja ne moremo odločati o njegovi krivdi, niti je ne dokazovati. Upam samo, da bodo odgovorni pošteni in dokazali. Do sedaj se vsi samo zgovarjajo, zato te pri tem primeru ne razumem, se pa strinjam z zakonom, da si nedolžen, dokler ti ne dokažejo krivde.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 19:38:33   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Psi so zmogli postaviti mejo in "reči"-dovolj nam je.
Človek kar grize in grize že obglodano kost.

Se podpišem.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 19:39:59   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Se absolutno strinjam s tem!!!!!!
Sej je prav, da je to vse prišlo v javnost...ampak resnično-če bi se ravno tako po vseh forumih tako zelo zgražali nad pedofili, nad morilci, posiljevalci itd. itd...-verjemite mi, čez 5 let se ne bi nihče več zgražal nad tem, da je pedofil dobil 5 mesecev (pogojne) kazni. Ker bi bila vlada že zdavnaj primorana zarad javnega linča uvest najstrožje kazni.
Mah...žalostno vse skupaj...in primer Baričeviča in pedofilov...user posted image


pICOLA NAD VSEM KAR PIŠEŠ (sorry črke) se povsod zgražamo, tako nad gnusnimi dejanji, kot nad kaznimi, ki jih dobijo. In kako so psi plačali svojo obrambo?...s smrtjo. Druga žal ne pride v poštev, ker so zaradi dejanj lastnika bili nevarni za okolico.kako bi npr. otrok plačal svojo obrambo nad tistim, ki ga je zlorabljal? Z zaporom, ker ni dovoljena smrtna kazen.
Največja groza zlorabljenih ljudi pri nas je ta, da poleg zlorabe, ki so jo trpeli, so kaznovani še s strani države, ki dopušča tako mile kazni.

Slik Baričeviča si nisem ogledala, ker takšnih slik enostavno ne morem gledat.
Mi ga pa niti malo ni žal. Žal mi je za pse, kaj vse so morali pretrpeti. Zaradi njegovega dejanja je očrnjena tudi pasma.
Pri nakupu našega mastifa (španskega) sem ravno zaradi dogodka pre nekaj leti z istimi bulmastifi kolebala ali bi ga kupili ali ne. Že sama beseda mastif mi je vzbujala strah. Ko sem pa spoznala rejce in njihovo psico, prebrala literaturo, smo se pa odločili za nakup. O morilcu ni ne duha ne sluha. Pa beseda mastif, v nevemkatrem jeziku pomeni ubijalec....ubijalec zveri. In tile bulmastifi so ubili zver.



_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 19:40:27   
benika
Če jih ne bi zlorabljal, potem verjetno tudi Megliča ne bi napadli.


A dej ne seri no. A potem je vsak pes, ki ugrizne človeka, zlorabljenuser posted image Sedaj greš pa že malo predaleč, a se ti ne zdi?

Zelo veliko k pasjemu obnašanju pripomore njegov lastnik. Po drugi strani pa ni zastonj naslednji rek: Pes menja dlako, nravi nikoli.


< Sporočilo je popravil benika -- 13.2.2010 19:42:17 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 19:40:34   
miapia




IZVIRNO SPOROČILO: mika

Se absolutno strinjam s tem!!!!!!
Sej je prav, da je to vse prišlo v javnost...ampak resnično-če bi se ravno tako po vseh forumih tako zelo zgražali nad pedofili, nad morilci, posiljevalci itd. itd...-verjemite mi, čez 5 let se ne bi nihče več zgražal nad tem, da je pedofil dobil 5 mesecev (pogojne) kazni. Ker bi bila vlada že zdavnaj primorana zarad javnega linča uvest najstrožje kazni.
Mah...žalostno vse skupaj...in primer Baričeviča in pedofilov...user posted image


pICOLA NAD VSEM KAR PIŠEŠ (sorry črke) se povsod zgražamo, tako nad gnusnimi dejanji, kot nad kaznimi, ki jih dobijo. In kako so psi plačali svojo obrambo?...s smrtjo. Druga žal ne pride v poštev, ker so zaradi dejanj lastnika bili nevarni za okolico.kako bi npr. otrok plačal svojo obrambo nad tistim, ki ga je zlorabljal? Z zaporom, ker ni dovoljena smrtna kazen.
Največja groza zlorabljenih ljudi pri nas je ta, da poleg zlorabe, ki so jo trpeli, so kaznovani še s strani države, ki dopušča tako mile kazni.

Slik Baričeviča si nisem ogledala, ker takšnih slik enostavno ne morem gledat.
Mi ga pa niti malo ni žal. Žal mi je za pse, kaj vse so morali pretrpeti. Zaradi njegovega dejanja je očrnjena tudi pasma.
Pri nakupu našega mastifa (španskega) sem ravno zaradi dogodka pre nekaj leti z istimi bulmastifi kolebala ali bi ga kupili ali ne. Že sama beseda mastif mi je vzbujala strah. Ko sem pa spoznala rejce in njihovo psico, prebrala literaturo, smo se pa odločili za nakup. O morilcu ni ne duha ne sluha. Pa beseda mastif, v nevemkatrem jeziku pomeni ubijalec....ubijalec zveri. In tile bulmastifi so ubili zver.


Podpis.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 19:43:16   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ki se je domnevno dogajalo. Za vse to obstaja zdaj sum, kar pa ni nujno, da je res.


user posted image

Prosim no.... A tebi v garaži tudi ležijo 45 cm dolgi? Pa nag letaš po garaži? Zdaj maš pa divje. Ena plus ena je po tvoje tri, kajne?



_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 19:45:15   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Če jih ne bi zlorabljal, potem verjetno tudi Megliča ne bi napadli.


A dej ne seri no. A potem je vsak pes, ki ugrizne človeka, zlorabljenuser posted image Sedaj greš pa že malo predaleč, a se ti ne zdi?

Zelo veliko k pasjemu obnašanju pripomore njegov lastnik. Po drugi strani pa ni zastonj naslednji rek: Pes menja dlako, nravi nikoli.


Pa dobr no, govorim o tem primeru, ne na splošno. ne vem zakaj posplošujete zadeve in mečete vse v isti koš?

Po tvoje tudi vsak prevaran ali pa ljubosumen partner umori svojega partnerja, otroke pa še starše povrhu??? Dejte mal razmišljat:

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 19:47:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:12:52   
benika
Pa dobr no, govorim o tem primeru, ne na splošno. ne vem zakaj posplošujete zadeve in mečete vse v isti koš?

Po tvoje tudi vsak prevaran ali pa ljubosumen partner umori svojega partnerja, otroke pa še starše povrhu??? Dejte mal razmišljat:


Ne miapia, jaz že razmišljam s svojo glavo. Tudi če govoriš le o tem primeru nam s svojim pisanjem želiš dopovedati, da če psi ne bi bili zlorabljeni, potem ne bi napadli človeka. Ah dej no. Pes napade ko se njemu zazdi in ne kot posledica zlorabe.

Tudi naša maltežanka je že šavsnila proti otroku, ker je otrok laufal proti njej in se je zbala zase.


< Sporočilo je popravil benika -- 13.2.2010 20:14:16 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:17:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ki se je domnevno dogajalo. Za vse to obstaja zdaj sum, kar pa ni nujno, da je res.


user posted image

Prosim no.... A tebi v garaži tudi ležijo 45 cm dolgi? Pa nag letaš po garaži? Zdaj maš pa divje. Ena plus ena je po tvoje tri, kajne?




A dej razumi no miapia - kalbo je levičar in bo do daske zagovarjal svoje, ki so do vratu vpleteni, dokler se ne naredi rekonstrukcija akta in se zberejo vsi možni dokazi.


(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:32:08   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: benika


Ne miapia, jaz že razmišljam s svojo glavo. Tudi če govoriš le o tem primeru nam s svojim pisanjem želiš dopovedati, da če psi ne bi bili zlorabljeni, potem ne bi napadli človeka. Ah dej no. Pes napade ko se njemu zazdi in ne kot posledica zlorabe.



ja seveda imaš prav. In kaj je bilo v tem primeru tisto, da je imel zadosti? In ali bi sploh napadel tja v tri dni, ker bi imel poln kufer, ker je toliko snega pred njegovo hiško? sploh veste, kdaj žival napade, pa ne samo pes, če hočete vzemimo za primer čebelo. Pa kakšne blebetate, no.

A ti ko imaš deca dost, se mu vržeš na kolena in si ponižna ali ga okrog kepe ali pa se postaviš zase?

Ko bi te nekdo hotel fizično ali psihično napasti, se ne bi branila temveč prepustila?

Živali ne smemo MI ogrožati in MI ne smemo dopustiti možnosti ali dati povoda, da bi se branila.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:33:11   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

A dej razumi no miapia - kalbo je levičar in bo do daske zagovarjal svoje, ki so do vratu vpleteni, dokler se ne naredi rekonstrukcija akta in se zberejo vsi možni dokazi.




Ja, saj razumem, je pa zelo žalostno.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:33:47   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: benika




Tudi naša maltežanka je že šavsnila proti otroku, ker je otrok laufal proti njej in se je zbala zase.



veliko psov (vseh pasem) je šavsnilo in jih veliko še bo. samo zlorabljeni bodo človeka grizli, dokler ga ne pokončajo..med tem je velika razlika.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:34:55   
maniac
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pes napade ko se njemu zazdi in ne kot posledica zlorabe.

Tudi naša maltežanka je že šavsnila proti otroku, ker je otrok laufal proti njej in se je zbala zase.



Pes ne napade, ko se mu zazdi, ampak, ko se počuti ogroženega, kar je pravzaprav povsem normalno. Samoobramba. Tudi ljudje to počnemo in ostale živali prav tako. Res pa je, da ljudje ne razumemo vedno, zakaj se je pes čutil napadenega.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:38:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


ja seveda imaš prav. In kaj je bilo v tem primeru tisto, da je imel zadosti? In ali bi sploh napadel tja v tri dni, ker bi imel poln kufer, ker je toliko snega pred njegovo hiško? sploh veste, kdaj žival napade, pa ne samo pes, če hočete vzemimo za primer čebelo. Pa kakšne blebetate, no.




zakaj pa so potem tile kužki Megliča napadliuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:39:35   
maniac
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

podpis!
sem že prej hotela napisat nekaj podobnega.
tale tragedija bo marsikomu fajn prav prišla, da bo trdil, da pes nikoli ne ugrizne brez razloga.

dej no, pes je pes. zver, ki se mu lahko spipa tudi če ni zlorabljen, ni tepen itd... seveda nek razlog je, ampak ni vedno človek kriv zanj.

tile so bili zlorabljeni, moje mnenje pa je, da marsikateri ki je ugriznil človeka, pa ni bil. sem štejem predvsem fizično silo.



Točno tako. Pes ne ugrizne brez razloga. Vprašanje je le, ali se tudi tebi zdi njegov razlog opravičljiv za napad. Po nekaterih komentarjih sodeč pa itak noben razlog ni dovolj močen, niti izživljanje nad živaljo ne.
In razumite že enkrat, da je pes druga vrsta kot mi, da je sporazumevanje med nami oteženo. Ti psa npr. hočeš pobožat, on pa to razume kot napad in ugrizne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 20:58:48   
benika
zakaj pa so potem tile kužki Megliča napadl
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: miapia


ja seveda imaš prav. In kaj je bilo v tem primeru tisto, da je imel zadosti? In ali bi sploh napadel tja v tri dni, ker bi imel poln kufer, ker je toliko snega pred njegovo hiško? sploh veste, kdaj žival napade, pa ne samo pes, če hočete vzemimo za primer čebelo. Pa kakšne blebetate, no.




zakaj pa so potem tile kužki Megliča napadliuser posted image


Ker so bili zlorabljeni. Saj je miapia lepo razložila.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:02:41   
benika
samo zlorabljeni bodo človeka grizli, dokler ga ne pokončajo..med tem je velika razlika.


Ok razumem. Ampak dejte mi samo nekaj povedat. A vsi bulmastifi, pitbuli in ne vem katere pasme še, ki so kdaj raztrgali otroka in odraslega, a upate trditi, da so bili ti psi vsi zlorabljeni? Ker ravno to se razbere iz vaših odgovorov.

Jaz še vedno trdim, da za napad psa ni nujno vzrok zloraba ampak da zna pes napasti samo zato ker je pes. Ker je to v njegovi naravi (ne pri večini psov, pri določenih vrstah pa in to samo zato, ker so bile te vrste ustvarjene in križane kot psi ubijalci).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:13:02   
maniac
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ok razumem. Ampak dejte mi samo nekaj povedat. A vsi bulmastifi, pitbuli in ne vem katere pasme še, ki so kdaj raztrgali otroka in odraslega, a upate trditi, da so bili ti psi vsi zlorabljeni? Ker ravno to se razbere iz vaših odgovorov.

Jaz še vedno trdim, da za napad psa ni nujno vzrok zloraba ampak da zna pes napasti samo zato ker je pes. Ker je to v njegovi naravi (ne pri večini psov, pri določenih vrstah pa in to samo zato, ker so bile te vrste ustvarjene in križane kot psi ubijalci).



Pa saj sem že napisala! Ne, zagotovo niso vsi psi, ki ugriznejo, zlorabljeni. Ugriznejo pa zato, ker se v tistem trenutku počutijo ogroženi. Kako naj pes ve, da mu otrok nič ne bo, ko vrešči in mahajoč z rokicami teče proti njemu? Pes se ustraši in ugrizne. Kot kača, čebela ... Ne napade pa samo zato, ker je pes, halo. A potem človek tudi ubija samo zato, ker je človek? Kakšna logika.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:16:01   
benika
A potem človek tudi ubija samo zato, ker je človek?


Ja, zato ker ni hujše zveri od človeka.

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:17:50   
maniac
No, s tem se pa celo strinjam.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:19:07   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: benika

samo zlorabljeni bodo človeka grizli, dokler ga ne pokončajo..med tem je velika razlika.


Ok razumem. Ampak dejte mi samo nekaj povedat. A vsi bulmastifi, pitbuli in ne vem katere pasme še, ki so kdaj raztrgali otroka in odraslega, a upate trditi, da so bili ti psi vsi zlorabljeni? Ker ravno to se razbere iz vaših odgovorov.

Jaz še vedno trdim, da za napad psa ni nujno vzrok zloraba ampak da zna pes napasti samo zato ker je pes. Ker je to v njegovi naravi (ne pri večini psov, pri določenih vrstah pa in to samo zato, ker so bile te vrste ustvarjene in križane kot psi ubijalci).


Niso vsi psi ljubljenčki in mnogi so tepeni, zanemarjeni in še dosti vsega, česar si sploh ne morem predstavljati. Kaj je v ozadju napadov na človeka, ne bomo nikoli vedeli, ker je v medijih opisan samo napad, ne pa celo življenje psa. Če je posredi otrok, ga lahko npr. povleče za rep, nobenemu psu pa to ne paše in ga ugrizne. je pa seveda drugače, če otroka ugrizne pudelj ali pa ovčar. Še mačka lahko opraska otroka do resne poškodbe. Nehajte pa prosim s psmi ubijalci. Ko mi lahko eden razloži, zakaj človek ubije človeka, pa je mnogo bolj umsko razvit, potem lahko začnemo iskati vzroke pri psih. To pa se ne bo zgodilo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

pogosto (5%)

redko (7%)

nikoli (22%)

ne poznam RAPEX-a (66%)


Število vseh glasov: 242

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!