|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smučarski tečaj
17.2.2010 10:50:40   
MarinkaX
Živijo!

Imam 6 let starega otroka in bi ga rada vpisala na tečaj smučanja. Prijateljica mi je svetovala Trimkovo šolo smučanja, je rekla, da je njen otrok bil zelo zadovoljen. Ali ima še katera izkušnje z njimi? Imajo tudi to spletno stran http://www.trimko.si/wp/

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smučarski tečaj
17.2.2010 11:13:09   
tajtaja
Naš gre v ponedeljek z Juhijem na Tri Kralje.
JE bil že lani dvakrat, se vozil domov z organiziranim prevozom, letos pa bo kar prespal te štiri dni.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu MarinkaX)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smučarski tečaj
17.2.2010 15:00:12   
MarinkaX
Sem ga že prijavila k Trimkotu na termin 26.2. so bili zelo prijazni.user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smučarski tečaj
19.2.2010 9:50:13   
vandak
Tudi mi smo želeli v smučarski tečaj, pa ravno v decembru ničesar pametnega ni bilo. No pa smo odšli na bližnji hrib in začeli z "štamfanjem". najprej 20 m, potem 50 m, potem pa že z vrha (ca.200m). Vmes smo se učili plug in zavijanje. Po treh dneh 200 m spusta smo smo se preselili na smučišče z sidro. Mož je otroka peljal spredaj med nogami. Konec dneva je bilo smučanje osvojeno. user posted image user posted image user posted image  Če imate čas, toplo priporočam! Nam je čas minil nadvse prijetno in pomoje bo to za mene najlepša izkušnja, ker vse osvojene tehnike povprej smo pridobili na tečajih(rolanje, drsanje,...)

user posted image

(odgovor članu MarinkaX)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smučarski tečaj
19.2.2010 15:02:50   
Taddy78
Naš je sicer star 4 leta in sva ga isto vpisala v smučarski tečaj-KATASTROFA...Preveč otrok, premalo inštruktorjev, tečaj naj bi trajal 2 uri in po tem kaj sem videla, ne vem če se je spustil po snegu vsega skupaj za 15 minut.

Tečaj je obsegal 10 ur, naučil se ni nič, no edino smrekice. Potem smo pa šli en dan smučat z gospodom pri katerem se učiva tudi midva...ni primerjave.

(odgovor članu vandak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smučarski tečaj
2.3.2010 22:05:19   
MarinkaX
No sporočam, da je naš tamal srečno prismučal domov. Bil je na trimkovi šoli smučanja in je več kot navdušen.
Vse pohvale Športnemu društvu Trimko. Vsak večer so ažurirali na novo dnevnik s slikami kaj se je dogajalo na smučišču!
Ne morem vam povedat koliko nama je z možem to pomenilo, da sva videla na slikah kaj so delali in da je vse OK!
Še enkrat, toplo priporočam.... Drugo leto sigurno spet vpišem http://www.trimko.si/wp/?page_id=16

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smučarski tečaj
23.10.2016 21:40:23   
spela1975
Smučarski tečaj za najmlajše otroke v Impulz sportu.
Vrhunski tečaji smučanja, organizacija in vse kar spada zraven. Imajo tudi svojo maskoto ki še dodatno popestri program
Pri najmlajših tečajnikih so prisotne vzgojiteljice...
Že več let zaupam otroka njim, prav tako tudi sodelavka.
Impulz sport
http://impulzsport.si/smucanje-in-deskanje/tecaji/
http://impulzsport.si/smucanje-in-deskanje/tecaji/vrtec-na-snegu/


< Sporočilo je popravil spela1975 -- 23.10.2016 21:42:53 >

(odgovor članu MarinkaX)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?