|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:58:28   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam
Ali se motim?


ni nujno.. user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:59:23   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam
pa še verjetno ste pametnejše,tako jaz mislim,in vredne zaupanja,saj v končni fazi ste ženske z otroci,kar pomeni zrelejše in bolj razumne ter ljubeznive


Si opisal tipično RR-jevko user posted image

lp

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:01:51   
baguSka
jst ne vem ce sem karkoli od nastetega.. user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:02:27   
rija
jaz vem, da nisem ljubeznivauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:05:01   
baguSka
sej ce si vse ostalo, pol si KUL!user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:05:11   
vednosam
Ja ni nujno ampak v večini mislim,da je tako kot mislim,res pa je tudi da ste ne pomoje premalo spoštovane doma,sklepam po moji okolici od znancev do prijateljev,s tem da ne se ozirat name to je le moje mišlenje. jaz pa še vedno sam ni mi vazen denar ne izgled mora bit neka simpatičnost in je to to tri največje stvari v živlenju zame so ljubezen,spoštovanje zdravje, družina in otrok,pa sexuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tri največje stvari:):)user posted image user posted image user posted image sem človek z napakami kot vidite vendar tak pač sem to je le moja malenkost,močan karakter lahko bi popravil vendar,sem pač tak kot sem malo kdo me razume:):):):) sem tud kje drugje drugačen od večine,pri pisanju pa itak:)user posted image user posted image user posted image user posted image   Rija ampak čutna pa si res bi te rad videl predstavljal sem si te drugačno sedaj opažam da si drugačna user posted image user posted image user posted image user posted image ampak to je tisto kar privlači vsaj mene tud jaz sem


< Sporočilo je popravil vednosam -- 21.2.2010 19:07:05 >

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:09:05   
baguSka
Ooopa, Rija ma snubca!user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:13:02   
rija
isuse....ta me ziher ne poznauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:16:40   
baguSka
kaj kaj.. si pac drugacna in njemu privlacna!!user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:18:45   
rija
user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:19:35   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Ja ni nujno ampak v večini mislim,da je tako kot mislim,res pa je tudi da ste ne pomoje premalo spoštovane doma,sklepam po moji okolici od znancev do prijateljev,s tem da ne se ozirat name to je le moje mišlenje. jaz pa še vedno sam ni mi vazen denar ne izgled mora bit neka simpatičnost in je to to tri največje stvari v živlenju zame so ljubezen,spoštovanje zdravje, družina in otrok,pa sexuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tri največje stvari:):)user posted image user posted image user posted image sem človek z napakami kot vidite vendar tak pač sem to je le moja malenkost,močan karakter lahko bi popravil vendar,sem pač tak kot sem malo kdo me razume:):):):) sem tud kje drugje drugačen od večine,pri pisanju pa itak:)user posted image user posted image user posted image user posted image   Rija ampak čutna pa si res bi te rad videl predstavljal sem si te drugačno sedaj opažam da si drugačna user posted image user posted image user posted image user posted image ampak to je tisto kar privlači vsaj mene tud jaz sem



Ampak zdej si me pa ful spomnil na mojega kolega, ki s svojim mehkim pristopom snubi vedno in nove, ki seveda podležejo. On s svojimi sladkimi besedami premami prav vsako user posted image Pa saj v končni fazi je super met takega frenda, ampak kot partner je user posted image .

AMpak recimo da res iščeš samo kolegico za pogovor - a mora to biti nujno v živo ali...? Ker mam občutek, da bi ti ta pogovor hitro dokončal kje drugje user posted image

Ampak kako zdržiš 8 mesecev, če ti sex toliko pomeni? Uf, si ne predstavljam.

lp

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
21.2.2010 19:27:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:28:48   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: rija

user posted image user posted image

____________________________________

ne mi pošiljat zs....pošljite mail na creativa700@yahoo.com



grem stavit da si ze mail dobila... sploh pa na te vrocopekoce ustnice!user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:35:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: rija

user posted image user posted image

____________________________________

ne mi pošiljat zs....pošljite mail na creativa700@yahoo.com



grem stavit da si ze mail dobila... sploh pa na te vrocopekoce ustnice!user posted image

ce bo v kratkem nova tema na DIPO-tu pod anonimno---->

kaj naj naredim in ali 1x res ni nobenkrat?

vemo kok je urauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 21.2.2010 19:37:01 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:43:51   
baguSka
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:54:29   
ivao1
vednosam, jz ko sem osamljena al pa ko mi je res dolgšas al pokličem prijateljico in čvekama do onemoglosti če ma le čas :) ali pa tukaj na rr zabijam čas tko da če nimaš prijateljice, pridi na rr tukaj je ogromno uporabnikov in mogoče spoznaš prijateljico, pa še to : skor same mamice smo tukaj gor tako da lahko še to izkoristiš kar se tiče vzgoje otroka, partnerstva, gospodinjstva itd.

lp  pa srečno

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 19:59:12   
vednosam
Mojcaziga ne vrjetno je tvoj prijatelj tak mapak jaz zaenkrat nisem tak,res pa je da zenske lahko nasedejo nekaterim,vendar jaz to dokazem z dejanji ne samo z govorom

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 20:01:25   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Mojcaziga ne vrjetno je tvoj prijatelj tak mapak jaz zaenkrat nisem tak,res pa je da zenske lahko nasedejo nekaterim,vendar jaz to dokazem z dejanji ne samo z govorom


za1x ja!user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 20:02:59   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz vem, da nisem ljubeznivauser posted image


Jaz pa vem da nisem ženska. Okej razen za Janjo morda....okej osamljeni, kje leti ''tvoja'' no? Medcelinski al kako? Mal poznam te scene...


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 20:03:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Mojcaziga ne vrjetno je tvoj prijatelj tak mapak jaz zaenkrat nisem tak,res pa je da zenske lahko nasedejo nekaterim,vendar jaz to dokazem z dejanji ne samo z govorom


za1x ja!user posted image


pol pa

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Mojcaziga ne vrjetno je tvoj prijatelj tak mapak jaz zaenkrat nisem tak,res pa je da zenske lahko nasedejo nekaterim,vendar jaz to dokazem z dejanji ne samo z govorom

user posted image



(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 20:04:10   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

okej osamljeni, kje leti ''tvoja'' no? Medcelinski al kako? Mal poznam te scene...



aahhha! zdej bomo pa zvedl kje pes taco moli in zakaj njegova zenka ne zeli pustit te sluzbe!user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 20:04:26   
mateyka
vendar jaz to dokazem z dejanji ne samo z govorom


I bet u would WANT to user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 20:04:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

okej osamljeni, kje leti ''tvoja'' no? Medcelinski al kako? Mal poznam te scene...



aahhha! zdej bomo pa zvedl kje pes taco moli in zakaj njegova zenka ne zeli pustit te sluzbe!user posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 20:06:46   
baguSka
sej je hec... ampak jst mam pa filing da tale osamljenec sploh se polnoleten ni... ne vem zakaj!? user posted image filing mam da je full mlado se tole... in glede na pisanje sodec, mi je jasno zakaj partnerka (ce jo sploh ima) dela tako sluzbo, da zasluzi dovolj za oba!? dedec je pomoje kar doma (ce ni se pri starsih).. user posted image

edin rijo od nekje pozna!? mogoce je kaksen sosedov mulec.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 20:20:26   
vednosam
Ja če ti res zgledam kot mulc ok;):):) daleč od tega star sem 34. Glede letenja bi rekel le to da leti v Francoski letalski druzbi imena nebom govoril kajti izpostavljal se nebom o sebi recimo povem vse. To je to še kaj vprašajte

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?