|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 22:35:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

a ma kdo kj proti kelnercam slucajno???user posted image


niti ne user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 22:38:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Na ringaraji seksa resnično:):) nebi iskal sem tako da so za taksne stvari drugi portali ta je preresen,da bi iskal kaj takegauser posted image user posted image user posted image user posted image  


a-a prijateljček.....taktiko pa ti je treba priznati....user posted image  

prideš v raj - beri kup bab, katerih dedci bolj ali manj delajo cele dneve, pridejo utrujeni domov, se spičijo z zmatranimi mamicami....te so besne na njih in iščejo nekoga, ki jih "razume" user posted image

mislim, da si si izbral jezero, v katerem ne zmanjka fišik user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 22:40:21   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Na ringaraji seksa resnično:):) nebi iskal sem tako da so za taksne stvari drugi portali ta je preresen,da bi iskal kaj takegauser posted image user posted image user posted image user posted image  


a-a prijateljček.....taktiko pa ti je treba priznati....user posted image  

prideš v raj - beri kup bab, katerih dedci bolj ali manj delajo cele dneve, pridejo utrujeni domov, se spičijo z zmatranimi mamicami....te so besne na njih in iščejo nekoga, ki jih "razume" user posted image

mislim, da si si izbral jezero, v katerem ne zmanjka fišik user posted image user posted image user posted image




Na to sem namigovala že v predprejšnjem postu, pa je veselo zanikal user posted image

Taktika je, ne

lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 0:36:29   
mateyka
evo, tale beseda mi pride na misel, ko berem tole temo:
flatterer

(n) a person who uses flatteryOne who flatters another excessively: adulator, courtier, sycophant, toady.

1. To compliment excessively and often insincerely, especially in order to win favor.2. To please or gratify the vanity of: "What really flatters a man is that you think him worth flattering" (George Bernard Shaw).3. a. To portray favorably: a photograph that flatters its subject.b. To show off becomingly or advantageously.
a ni res, no? user posted image zi flatterer user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 6:15:03   
vednosam
Glej daleč od tega kar mislite,zgledam še vedno tolk ok,da si lahko najdem žensko sploh pa za sex,vendar kot sem napisal to ni moj namen,sicer pa me boste spoznale,če bom dal časa na foromu in boste videle,da se nekatere motite,zame sex kr tko je brez pomena,res pa je da pred leti,kot 20 letniku je bilo drugače,medtem ko se lahko zaklejem na lastnega otroka,da temu ni tako in ne iščem tukaj nič takega,kar omenjate,logično pa je da v kolikor človek spozna osebo,ki sta si blizu,pa ne izklučujem te možnosti in ne zanikam. Ja lahko pišete naprej komentarje je kr zanimivivo brat,se pošteno nasmejim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 7:55:40   
ivao1
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

. Ja lahko pišete naprej komentarje je kr zanimivivo brat,se pošteno nasmejim.
[/quote]

verjamem, najbrž je bil takšen tudi namen vsega tega :)...drugače pa res prijetno čtivo,mal za nasmejat se,...takle mamotle gor :)

lp

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:02:38   
vednosam
ja fajn brat to ja,prav smešno,sprve nekateri mislijo,da zelim le sexuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:06:02   
ivao1
pa zakaj toliko seks omenjaš, tako štalo si naredil iz vsega, glej vklučuj se v različne pogovore  in to je to, čvekaj, tipkaj in mogoče res neboš tak osamljen več

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:13:24   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

ja fajn brat to ja,prav smešno,sprve nekateri mislijo,da zelim le sexuser posted image user posted image user posted image user posted image


Glej, grem stavit, da bi jih / nas bolj malo pomislilo na sex, če ga ne bi omenjal v vsakem drugem stavku.

Za pogovor se lahko sem gor priklopiš kadar hočeš, tem nikoli ne zmanjka, če pa že, pa še sam odpreš kakšno. Seveda na sex se jih največ prime user posted image , ampak tudi hiro pobegnejo, če je kdo preveč direkten.

če pa še zmeri želiš katero za osebni pogovor, p amorš povedat vsaj iz katereg konca si, pa mogoče se ti katera javi na ZS user posted image

za internetni čvekec pa nas je tu malo morje

lp

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:16:19   
Kepica83
Jaz pa sem takoj dobila filing pri tem frajerju, da hoče eno od RR-jevk spravit na stranski tir. Mogoče je kateremu možeku tečno pa jo hoče testirat. Nevem no, to je samo moje mišljenje.

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:20:27   
vednosam
kak dvomite vame pa kaj naj vam dam javno cifro da boste poklicale in čule da je vse kar govorim resuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:22:37   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

kak dvomite vame pa kaj naj vam dam javno cifro da boste poklicale in čule da je vse kar govorim resuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kasneje pa še kaj več user posted image

lp

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:32:25   
vednosam
Ja user posted image user posted image user posted image user posted image vedno več

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:39:58   
mojcaziga
Pa saj pravim, da bi lahko že na začetku napisal, da si hudo potreben in rabiš/iščeš sex. Glej, koliko manj dela bi imel s prepričevanjem user posted image

Seveda pa lahko pod pogoje napišeš, da bi rad, da se prej ujameta v pogovorih user posted image in še kako drugače user posted image

lp

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:42:44   
vednosam
user posted image user posted image user posted image smotkauser posted image user posted image user posted image user posted image Ja iščem sex,na bolj fin način,medtem,ko žene ni iščem osebo,ki bi se znala tolazit z menojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja sem iz mb

< Sporočilo je popravil vednosam -- 22.2.2010 8:43:05 >

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:46:20   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

user posted image user posted image user posted image smotkauser posted image user posted image user posted image user posted image Ja iščem sex,na bolj fin način,medtem,ko žene ni iščem osebo,ki bi se znala tolazit z menojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja sem iz mb


Jaz tudi user posted image







ampak žal ne iščem, sexauser posted image












(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:47:04   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

da hoče eno od RR-jevk spravit na stranski tir.



pa misliš da bi bila prva?user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:49:12   
vednosam
ma moji nameni so prepošteni za nekatere

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:50:43   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

ma moji nameni so prepošteni za nekatere


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 8:55:05   
FLASK_A
Moški user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 9:41:19   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Moški user posted image



vsi so isti, a ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 9:56:39   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: urška


IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Moški user posted image



vsi so isti, a ne?user posted image user posted image user posted image


No, jaz še zmeri upam, da moj ni tak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 10:09:07   
pridna_janja
nekaj mi je sumljivo tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 10:11:26   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

nekaj mi je sumljivo tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni pa ne.

Si je zaželel sexa, pa je mislil, da bo s finimi besedami hitreje privabil kako mamico. Pa se ne damo kar tako user posted image in zdaj je raje utihnil. Verjetno je šel pogledat še kam drugam, če je katera tolk potrebna pogovora kot on sam user posted image

lp

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 10:14:59   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

nekaj mi je sumljivo tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni pa ne.

Si je zaželel sexa, pa je mislil, da bo s finimi besedami hitreje privabil kako mamico. Pa se ne damo kar tako user posted image in zdaj je raje utihnil. Verjetno je šel pogledat še kam drugam, če je katera tolk potrebna pogovora kot on sam user posted image

lp



Pa seks na take strani mislim da se ne dobi so druge strani verjetno za take potrebne dece :)


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?