|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 16:45:45   
Colt
Po tleh se valjam od smeha, ampak se bom vzdržal komentarjev. Ej dečko...kaj pa če bi si enostavno kupil psa? user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 17:55:07   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Po tleh se valjam od smeha, ampak se bom vzdržal komentarjev. Ej dečko...kaj pa če bi si enostavno kupil psa? user posted image user posted image

Psicouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 18:11:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Po tleh se valjam od smeha, ampak se bom vzdržal komentarjev. Ej dečko...kaj pa če bi si enostavno kupil psa? user posted image user posted image



a ni bil že en konreten primer zoofilije čist preveč?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 18:24:26   
Colt
Ja sej....pač predlagam kar je popularno...da bo šel dečko v korak s časom user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 18:36:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

dragi avtor teme, pomoje si ti en navaden slabič


to sem jst ze v startu ciljala.... ce bi mel jaj*ca, kot jih moski imajo, bi vzel stvar v svoje roke in jo speljal kot je treba!! ne pa da si isce se neki za zraven.... to je najlazi! se skrivat neki in se ne soocit s problemi...



vec kot ocitno jo je ze...ampak on bi še kaj večuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 20:15:28   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Ja sej....pač predlagam kar je popularno...da bo šel dečko v korak s časom user posted image


uhh, saj bi blo smešno, če ne bi blo morbidno..

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 22:22:27   
vednosam
Ma dajte no resnično ste se razpisale a vam ni jasno ne iščem sexa,ker še vedno,če ga želim dobim,kajti vseeno zgledam kr ok,vsaj tako govorijo,pa da se pohvalim in dvignem moj ego v živlenju še me ni nobena zavrnila in upam,da me tud nebo tako,da ste se lepo razpisale,zeklejem se na otroka,to ,da marsikomu kaj vedet,in nemislim sex,kajti kot sem rekel mi ne pomeni nič če se z osebo ne čutita to pa pride čez čas ne takoj,tako da sem moški ki ne išče tega vesel sem ,da sem tak,kajti sem vseeno trdna osebnost res pa da iščem žensko za druzbo in morda klepete nerabim pa seksa ker še vedno lahko ročno in se ne spuščam na nivo sex manijaka za tipkovnico žal to je le delček,zdaj sem komaj pišel domov sem bil na smučanju popoldan

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 22:28:41   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

če ga želim dobim,kajti vseeno zgledam kr ok,vsaj tako govorijo,pa da se pohvalim in dvignem moj ego v živlenju še me ni nobena zavrnila in upam,da me tud nebo


A nisi rekel, da si bil in si zvest?

Al se tole nanaša na obdobje pred ženo?

lp

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Dovolj osamljenosti
22.2.2010 22:51:21   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Ma dajte no resnično ste se razpisale a vam ni jasno ne iščem sexa,ker še vedno,če ga želim dobim,kajti vseeno zgledam kr ok,vsaj tako govorijo,pa da se pohvalim in dvignem moj ego v živlenju še me ni nobena zavrnila in upam,da me tud nebo tako,da ste se lepo razpisale,zeklejem se na otroka,to ,da marsikomu kaj vedet,in nemislim sex,kajti kot sem rekel mi ne pomeni nič če se z osebo ne čutita to pa pride čez čas ne takoj,tako da sem moški ki ne išče tega vesel sem ,da sem tak,kajti sem vseeno trdna osebnost res pa da iščem žensko za druzbo in morda klepete nerabim pa seksa ker še vedno lahko ročno in se ne spuščam na nivo sex manijaka za tipkovnico žal to je le delček,zdaj sem komaj pišel domov sem bil na smučanju popoldan


...sam..ročno je vedno nekolk slabš oprano od strojnega, pa tut če fejst mencaš ni to to...

šalo na stran...dobrodošel na RR, bab za čvek je čez glavo. Za kej več kot čvek pa...ne vem..beri Colta... mrbit ti pa še kej rata.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 5:29:10   
Colt
Tomika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če bo mene preveč ''bral'', zna pristat v instituciji na zaprtem oddelku user posted image user posted image Pa dobro jutrouser posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 6:58:20   
Anonimen
ne pomeni nič če se z osebo ne čutita



to pa še jst vem, da ni res!user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 7:43:34   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Ma dajte no resnično ste se razpisale a vam ni jasno ne iščem sexa,ker še vedno,če ga želim dobim,kajti vseeno zgledam kr ok,vsaj tako govorijo,pa da se pohvalim in dvignem moj ego v živlenju še me ni nobena zavrnila in upam,da me tud nebo tako,da ste se lepo razpisale,zeklejem se na otroka,to ,da marsikomu kaj vedet,in nemislim sex,kajti kot sem rekel mi ne pomeni nič če se z osebo ne čutita to pa pride čez čas ne takoj,tako da sem moški ki ne išče tega vesel sem ,da sem tak,kajti sem vseeno trdna osebnost res pa da iščem žensko za druzbo in morda klepete nerabim pa seksa ker še vedno lahko ročno in se ne spuščam na nivo sex manijaka za tipkovnico žal to je le delček,zdaj sem komaj pišel domov sem bil na smučanju popoldan


a ti maš slučajno kako službo ali te ženka financira user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 7:47:37   
Anonimen
mene pa zanima, ce imas TI 8 mesecev na leto otroka.
al ga ima tasca, ali tvoja mama.

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 7:53:56   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ne pomeni nič če se z osebo ne čutita



to pa še jst vem, da ni res!user posted image



o, ti...!user posted image user posted image
Seks brez čustvene vpletenosti je zame kot solata brez kisa.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 7:56:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ne pomeni nič če se z osebo ne čutita



to pa še jst vem, da ni res!user posted image



o, ti...!user posted image user posted image
Seks brez čustvene vpletenosti je zame kot solata brez kisa.


ja no......
sam se je da pojestuser posted image

ene pa kisa sploh ne marajo!!!!!user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:02:06   
vednosam
Imam službo,ženska me ne financira,poleg tega otroka imam jaz,tašče in mame žal več nimam,sem družinski človek in družina mi pomeni največ,vse ostalo pride od zadaj,tudi kuhat znam,kajti brat je 10let mlajši in ko je bil v tretjem razredu,nama je mama umrla,in ostali smo sami,z očetom tako,da dejansko sem tudi jaz skrbel za brata,in se moral naučit kuhat,tudi pečt znam,malo mi ni vseeno,kajti moj namen ni bil tak,kot na koncu izpade.Malo sem se pošalil z vami in se pohecal,sedaj sem pa jaz nevem kdo,samo slabe besede letijo name,še enkrat ne iščem sexa res ga potrebujem,vendar ga ne iščem,nevem kako lahko iz vsega tega kr hitro sklepate,da sem tak,ali se sploh najde ktera,ki me na blati.Prvo spoznajte človeka nato pa sodite VI PA PRVO SLABE STVARI NA DAN,HALO,sem odrasel moški in če bi bilo več takih, bi blo lepše,poglejte raje svoje može,ne govorim za vse ampak v večini nič v gospodonistvu ne nardijo samo pivo in tv pa prijatelji,NE GOVORIM ZA VSE AMPAK DOSTI JE TAKIH OPROSTITE.Poleg tega družinsko živlenje je zame zakon,moja žena je pa v finančni krizi,ki je nastala po dedovanju zarad pufov prednikov in hipotekarnih kreditov ter raznih terjatev sva bila zato da greva,da obdržima vse in odplačama pufe,ona je našla boljšo službo  kot jaz in je šla,edin problem zdaj je ker podalšuje in zdaj nebi blo treba več delat,bi zadostovala slovenska plača.To je njena napaka in to mi preseda ve pa še kr naprej nadaljujte,z napadi včasih zaboli,včasih je pa fajn brat.Me zanima nadeljevanje in seveda še napadi naprej. pišite pišite

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:04:29   
Anonimen
user posted image priden si!user posted image

(odgovor članu vednosam)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:15:00   
TomTaylor
vednosam, ne si tolk k srcu gnat, no. user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:17:08   
vednosam
IN to je to a kje piše da iščem sex mogoče en post ki sem se pohecal,kot je razvidno vaši možje kdaj čistijo okna kot jaz zdaj,mogoče kdo pripravlja zdaj kosilo,če je doma jaz ga že pripravljam,in povabil sem očeta na kosilo,ter ko pride tamala iz šole jo bo čakalo vse na mizi,je že kdo od vaših mel ob osmih zjutraj posesano in oprano ter obešeno na stojalo,Ali je kdo od vaših dragih možev vstal ob petih,da vse to nardi,pomoje se kak ze najde ampak malo kdo napišite realno,če ste prej znale blatit,še to napišite.Bi vas vaš možek čakal brez prevare osem mesecev pet let zaporedoma. Poleg tega nimam nobenega da bi šel k njemu jest ali pa da bi mi pomagal,kajti imam samo očeta,po njeni strani pa tudi nobenega,Ali je vaš možek mislite sposoben biti noč in dan ob rakavem bolniku,kot jaz pri dvajsetih priblizno in skrbet za njega,Ali je vaš možek dejaven v kakšnem klubu in morda organizira kakšne počitniške stvari za osnovnošolčke se pravi razne delavnice,morda sem kdaj tudi za vašega otroka kuhal,je vaš možek toliko dobrodelen in da vsaj evro za unicief,Je vaš možek debelušček ali se ukvarja kaj s športom,Evo to vse sem jaz počel,poleg tega sem spoznal bedo in vse spoštujem ljudi medtem ko vaši možje jih ziher ne to ni bilo nič mišljeno za vse govorim pa za večino.Poleg tega imam redno službo. Tako da prvo spoznajte ne pa kr obsojate sem pa vam lepo napisal,da me spoznajte. Pa zdaj brez izgovorov Klub temu sem še vedno moški ki ima napake kot vsak. Ampak jaz jih priznam medtem ko vaši možeki ne. Največja napaka je ker v službi nisem mel računalika in nisem rabil pisat tekste tako da sem samouk in nikoli nisem uporabljal ločil ker mi ni bilo treba če pišem ročno takrat so ločila prisotna tukaj pa mi ne gre ker pišem in mi gredo prsti bolj mimo:):) pa težje mi je:) zdaj pa napad še na mojo slovnico.Aja ko pa napišem plakat in vabila za razne delavnice je pa kot treba.

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:25:30   
vednosam
Ma saj si ne ženem k srcu samo vidiš kako so al ste ženske sumničave vsakega kr poblatijo ker sodijo po svojih in po znancih ter seveda imajo tako mišlenje v končni fazi pa varajo nekatere še bolj lahko vam povem primere česa ste sposobne ampak bil sem 20 letni mulc takrat, dajte si enkrat v glavo,da ljudje,ki hodijo na forum in se prijavijo ne jih kr blatit nekateri potem oddidejo in se ne vračajo to pa ni namen rr teama kajti oni želijo čim več ljudi. No razpišite se zdaj pa ne delam se bogega povedal sem le nekaj o sebi da veste več in da še lahko pišete res pa je da mam visok iq od marsikaterega moškega dost višji nad povprečjem in da lahko tudi igram kajti vem kaj ženski paše vsaki posebej MAMICI TO FRKLJI MLADI TO STAREJŠI TO LOČENKI PA SPET DRUGA VEZANI PA TUDI DRUGAČE in lahko igram če želim vendar to ni moj namen kajti tega ne rabim zdaj sem to napisal da lahko spet pišete kako igram hahahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa kot je za žensko navada tiho in rep med noge Vendar želim da se ta tema nadaljuje

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:29:16   
vednosam
Aja še to! Nobeni nisem zameril popolnoma nič le opozorit vas hočem,da imejte glavo in možgane,da že enkrat začnete razmišljat. Kajti v večini mislite le slabo kot se je izkazalo malo bol pozitivno mislite nismo vsi isti in najdite pozitivne stvari v osebi če le gre pa dajte slabe v pozabo če jih je manj kot pa dobrih.Vsi smo le ljudje in tudi vi niste popolni.Upam da se neboste zdaj vstrasli. nadaljujte

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:30:22   
vednosam
zDAJ PA BOSTE POMOJE POTIHNILE UPAM MOČNO DA NE VSAKO VPRAŠANJE IN KOMENTARJI SO DOBRODOŠLI TUDI SLABI

< Sporočilo je popravil vednosam -- 23.2.2010 8:31:17 >

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:30:32   
Anonimen
tiho in rep med noge


jst ze ne!user posted image

(odgovor članu vednosam)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:32:20   
vednosam
Upam da res ne :):)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja bolj gostobesedna si pa lahkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 8:33:15   
Anonimen
nisem mela casa...pa se na enem forumu sem obljubila, da bom do nedelje fuuuul prijazna.
in moram vsako besedo razlislit in predelat v glaviuser posted image

(odgovor članu vednosam)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?