|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice po 30.letu
23.4.2010 10:45:10   
sokica
Pozdravljene mamice po 30 tih
Jaz sem stara 33 in imam 2 leti starega sončka
Prihajam pa iz Štajerskega konca. Lep dan vsem mamicamuser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mamice po 30.letu
23.6.2010 9:11:34   
sami0804
Malo nas vlečem iz naftalinauser posted image

Pa vabim vse "starine",da kaj napišejouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sokica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mamice po 30.letu
23.6.2010 9:27:26   
aprilčica07
Se oglaša ena starinauser posted image user posted image user posted image user posted image , ki jo trenutno zebe in skače v felpi naokoli.. poletje?? japajade, ne pri nasuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa se približuje konc porodniške in začetek enga drugačnega obdobja, priznam me je strah ko hudič kako bo... ampak bo šlo, ker mora it..

Otroci so pa pridni (trkam)user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: mamice po 30.letu
23.6.2010 9:35:39   
nadka30
živjo

no tudi jaz sem ena, ki sem par mesecev čez tridesetko.Doma imam eno navihanko-bodočo prvošolko ( ki je mimogrede rojena tako kot tvoja aprilčica07- 30. avgusta le da pet let prej)sedaj pa ponovno čakamo na začetek septembra, ko dobimo še enega bejbija- mogoče pa tudi tokrat rodim 30. avgusta. To bi bil hecuser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mamice po 30.letu
23.6.2010 11:39:09   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

živjo

no tudi jaz sem ena, ki sem par mesecev čez tridesetko.Doma imam eno navihanko-bodočo prvošolko ( ki je mimogrede rojena tako kot tvoja aprilčica07- 30. avgusta le da pet let prej)sedaj pa ponovno čakamo na začetek septembra, ko dobimo še enega bejbija- mogoče pa tudi tokrat rodim 30. avgusta. To bi bil hecuser posted image


Iiiiiii,naš bo tudi prvošolček,je pa novemberski...

aprilčica07,dobro si porihtala s porodno težouser posted image ,je zanimivo videt...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mamice po 30.letu
23.6.2010 12:03:32   
talia7
Pozdravček vsem znanim in novim mamicam še od meneuser posted image  Me doooolgo ni blo na tej strani.....konc aprila bli na 1-tedenskem dopustu in prehitro minilo. Naslednji mesec pa še za kak tedn....sicer pa dopust itak ni in ne more bit dopust z 2 malima (2 leti in pol, 10.mes.)user posted image user posted image  hehe,a je vsaj sprememba okolja in še tamali uživata v vodi. Takrat se še v morju nismo mogli namakat....smo se pa v notranjem bazenu z ogrevano morsko vodo.

Ena je spraševala glede tega,kako pripravljat 2-letnega otroka na novega člana....mi nismo nč kej posebe...se spomnim,da sva ji nekaj poskušala razlagat,a taki mali imajo itak eno drugo predstavo o vsem skupaj. Naša je bla slabi 2 leti in je bla vesela dojenčka.....je bla pa kriza,če smo bebico dlje časa nosili. Je rekla: odloži bebiko!!user posted image user posted image  Mal zaleže,ko poveš,da je ona večja in že zna hodit,medtem ko bebi še ne zna ipd. Pa dobr jo je vključit v delo z bebico-npr. da kej prinese ipd,skratka,da pomaga in se tako ne počuti odveč.

Kam greste pa kej na morje z malčki in bebicami???

Lep sončen dan še naprej vseeeeeem!!!user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mamice po 30.letu
23.6.2010 22:21:00   
sami0804
Moj je bil sicer starejši,ko smo dobili dojenčka(tri leta,dva meseca),ampak je bilo zelo zanimivo...
Parkart sem mu probala povedat kaj o dojenčku,pa ni pokazal nobenega interesa,pa sem obupala.Ko je prišel v P,mu je sestrica dala za darilo avtek in to je  bilo to.Tudi potem doma ni bilo nobenega problema,ni bil ljubosumen,kar sem se sicer najbolj bala,ker je res scrkljan.
Potem pa je prišel tisti popoldan,ki ga ne bom pozabila do konca življenja.Ata je popoldan delal,jaz sem sedela na sedežni s tamalima in smo gledali risanke.Nakar reče moj starejši otrok:Sarika je boga.Pa ga vprašam zakaj.Mi reče,da zato,ker nima mame in ateja.Ga vprašam,kje pa te ima mamo in mi mali reče:"V bolnici".
So mali možgani nagruntali,da je njegova sestra sirota,ki so jo pustili v bolnici,mi smo pa kaaako dobri,da smo jo prinesli domovuser posted image user posted image .

No,potem je prišel pa čas za obširno razlagouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu talia7)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mamice po 30.letu
24.6.2010 9:19:21   
talia7
Sami 0804,doooooooobra taleuser posted image user posted image user posted image user posted image
Hja,kaj vse se ne spomnijo malčkiuser posted image  Naša starejša (čez par mescev bo 3 leta) je v trgovini vidla tipa z dread locksi in mislila,da je levuser posted image user posted image user posted image  In to je naglas reklauser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mamice po 30.letu
24.6.2010 10:41:36   
aprilčica07
Bemu, sem spacala cel post in me je ven vrglo..user posted image user posted image user posted image user posted image

sami0804, talia07: dobre ideje imajo vaši malčki...user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu talia7)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mamice po 30.letu
24.6.2010 16:47:18   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: talia7

Sami 0804,doooooooobra taleuser posted image user posted image user posted image user posted image
Hja,kaj vse se ne spomnijo malčkiuser posted image  Naša starejša (čez par mescev bo 3 leta) je v trgovini vidla tipa z dread locksi in mislila,da je levuser posted image user posted image user posted image  In to je naglas reklauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu talia7)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mamice po 30.letu
25.6.2010 9:15:03   
enea
Pozdravljene mamice po 30 tem,
a se vam lahko še jaz pridružim?user posted image
Sama imam 36 let, tavelika bo imela 8, 17. avgusta, tamala bo imela 3 leta, 4. septembra.
Smo Novogoričanke, z izjemo user posted image , ki je Vipavčanuser posted image , živimo v NG

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mamice po 30.letu
25.6.2010 9:27:53   
sami0804
Dobrodošla enea!

Me veseli,da je tema spet malo zaživela.
Se pa pravkar pri kavi odločamo,kam naj ga danes uberemo na izlet.
Ima katera kašen predlog,mikajo pa nas bolj hribi,no taki,na izi,da bo še naša 2,5 letnica lahko hodilauser posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mamice po 30.letu
25.6.2010 9:31:42   
sami0804


* ko smo prvo punco naredili, bi lahko šla v jasli (4830g),
* ko smo drugo punco naredili, bi lahko šla v vrtec (5620g)
* tretje si ne upamo, da ne bi šla že v šolo



No,kakšen pa je "recept" za tako težke otročkeuser posted image user posted image ?


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mamice po 30.letu
25.6.2010 9:40:55   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: talia7

Kam greste pa kej na morje z malčki in bebicami???




Za dopust,pa se letos še kar odločamo,pa se nismo še nič določenega odločiliuser posted image
Imamo toliko želja,da bo vmes verjetno zmanjkalo dopusta mojemu možeku(jaz sem itak na večnem dopustu,zaenkratuser posted image ),denarja pa še malo prej.

(odgovor članu talia7)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mamice po 30.letu
25.6.2010 9:57:37   
enea
Jah, recept, sej ga ni, res pa je da sem pojedla veliko sadja in jogurtov, ostalega pa "skoraj " nič. Pri prvi sem se zredila vsega 8,5kg, pri drugi pa celih 5,5kg. Tako da ne vem kje bi lahko bil receptuser posted image .

Mi gremo 17.7. v Trtogir, oz. otok Čiovo, sem pa ravno včeraj slišala od sosede, da če greš na KRk, dobiš tam apartmaje od 20 - 50 €, brez agencije, pa malo moraš barantat, pa ti še znižajo ceno samo da oddajo app. Sem prav malo žalostna, ker bi tako rada šla na Krk, samo smo že dol plačali aro in gremo pa tja, mah pa drugo leto,...user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mamice po 30.letu
25.6.2010 10:48:58   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: enea

Mi gremo 17.7. v Trtogir, oz. otok Čiovo, sem pa ravno včeraj slišala od sosede, da če greš na KRk, dobiš tam apartmaje od 20 - 50 €, brez agencije, pa malo moraš barantat, pa ti še znižajo ceno samo da oddajo app. Sem prav malo žalostna, ker bi tako rada šla na Krk, samo smo že dol plačali aro in gremo pa tja, mah pa drugo leto,...user posted image

Na Krku smo bili pred štirimi leti,smo šli prek Sončka,pa so nas pomotoma poslali na čisto drugi kraj,kot je blo napisano v kataloguuser posted image .
Tale veseli smeško na koncu stavka je zato,ker je dopust ful dobro izpadel,smo bili zelo zadovoljni in je ravno te dni mojegauser posted image zgrabila nostalgija za Šilom,zato je tudi Krk ena od možnih destinacij,seveda poleg Balatona,Bohinja in Izole...user posted image user posted image user posted image

Kaj se pa tvojih bebic tiče,pa saj si se ja v minus redila user posted image !

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mamice po 30.letu
27.6.2010 18:20:45   
enea
Da nas vržem malo na vrh, ....user posted image
Mi smo bili pri tašči, smo taveliko peljali na počitnice, tamala bo pa hodila še v vrtec,.... user posted image
Tako je vroooče, no bolj soparno, nam laufa ventilator, klime nismo še nabavili, ker smo sedaj dve leti na svojem, in je dosti reči bilo prej za kupit, kot pa klima, računamo pa, da bi morali v naslednjem letu tudi to investicijo narest,..user posted image
Kje pa ve preživljate vroče dneve,...user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mamice po 30.letu
28.6.2010 13:18:39   
aprilčica07
O kako fanj, da tema malo živi, pridneuser posted image user posted image user posted image

Mi gremo v nedeljo na morje v Medulin, mi lih ne paše, ma naj bo. Tamala ne mara vožnje in je posledično vsak pot, če je dolga vsaj pol ure, živčna vojna...user posted image user posted image user posted image Vedno smo hodili na Hvar, letos pa, ker imajo tudi kolegi isto stare dvojčke, smo se odločili za malo bližnjo destinacijo. Če bi šli doli, bi tako potovali po noči in bi blo po moje lažje, ker v Medulin gremo popoldne in bo zihr kažin..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

enea: no, jst lih nisem Goričanka, sem pa blizekuser posted image user posted image user posted image user posted image moj je iz Solkana, živimo pa malo na Krasu in malo v dolini..... user posted image user posted image
sami0804: boste imeli pa pestre počitnice...user posted image

Moram it, ker tamala težačiuser posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mamice po 30.letu
28.6.2010 13:57:27   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

sami0804: boste imeli pa pestre počitnice...user posted image


Bomo imeli ja,če se ne boma vmes pobila in bo šel en na britof,drugi pa v zaporuser posted image user posted image .Malo heca,ampak še vedno se dogovarjama,kam bi šli,da bo vredu pa zelo poceni,ampak ne bom več nič napisala destinacij,ker bom pristala čisto nekje drugje,pa se mi boste lahko potem smejaleuser posted image user posted image

Kar se pa vožnje tiče,pa imamo mi res,res srečo.Skoraj ni vožnje,da bi jima bila predolga,se res ful rada vozita,tak da nam ni problem se vozit in smo posledično tudi ogromno na cesti...


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mamice po 30.letu
28.6.2010 15:26:27   
enea
Pozdravljene, jaz sem danes odslužila svoje, in delam še drugi teden potem pa na dopust, malo delaven, tisti teden potem, potem pa uživancija od 17.7. do 31.7. gremo v Trogir in se tudi jaz malo bojim vožnje zaradi tavelike, ima bolj probleme z vožnjo in ji moram pred vsako vožnjo, ki traja več kot uro, dati pol tabletkeuser posted image
Tamala zaenkrat nima še teh problemov. user posted image
Aprilčica, kateri letnik pa je tvojuser posted image , mogoče ga pa poznamuser posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mamice po 30.letu
28.6.2010 16:56:50   
aprilčica07
enea: letnik 1971 user posted image
sami0804: super, da lepo prenašata vožnjo... naš ta velik je tudi priden, tamala je pa ubi bože po poti.. ajoj kako težiuser posted image en cajt da mir, ampak ko se zaveda, da je zavezana in nima izhoda, takrat vžge motorje in teži do onemoglosti.... ah dej no, ne bosta se pobila..user posted image mi smo tudi meli pogajanja... jst bi šla na Hvar, moj pač ne.. in kolegi so z njim potegnili, in gremo v Medulin...user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mamice po 30.letu
28.6.2010 17:04:00   
enea
Saj v Medulinu je lepouser posted image , v Pulo me pa ne spraviš več,user posted image sva bila z mojim enkrat, kot fant in punca, v Puli na dopustu, in sva se vozila v Medulin kopat, enkratno je za male otročkeuser posted image , v Puli pa ubi božeuser posted image , kot si rekla prej ti aprilčica,nikjer nobene pametne plaže, nič, samo skale in pa pristaniščeuser posted image user posted image user posted image
Je malo prestar za meneuser posted image user posted image user posted image , verjetno ga ne poznam, ali pa samo na videz, jaz sem letnik74,  sem pa rojena Solkanka,..user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mamice po 30.letu
28.6.2010 19:24:37   
aprilčica07
enea: ja, saj verjamem, da je prestar, da bi ga poznalauser posted image user posted image user posted image no, jst sem pa žlahtni letnik 76....user posted image
Ja, saj je ok v Medulinu, ma je morje tako nizko, da zaplavat ne moreš..lani sem bla tam noseča, skupaj z kolegico z dvojčkoma in sem bla ko nasedli kit.. čim se hotla plavat sem z trebuhom ružla po pesku.. katastrofauser posted image user posted image user posted image

Ampak za otroke ja pa lepo, se strinjam...

Grem jest, lačna ko volk. Do srede pa sama za obema:(

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mamice po 30.letu
28.6.2010 19:30:38   
enea
Ooo vem kako je ko si sam z obema, jaz sem skoraj po cel teden, moj je šofer in pride kadar pride in gre kadar gre, povečini smo same, in sem za vse sama,... user posted image user posted image
Aprilčica pa DOBER TEK!!!!!!!!!!!!

Jaz sem sedaj tamalo stuširala, ker ji je všlo v hlačke, sedaj se bom šla pa še jaz in potem pogledava kliniko in greva spat, morava vstajat ob 6h, ker grem jaz za 7mo delat....user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 28.6.2010 19:38:32 >

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mamice po 30.letu
28.6.2010 20:08:42   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07
no, jst sem pa žlahtni letnik 76....user posted image

jaz tudi,jaz tudi...user posted image user posted image

_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?